Sve mi se brzo Odvija!

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
CoCoJamBo
Posts: 163
Joined: 05/05/2011 03:29

#1 Sve mi se brzo Odvija!

Post by CoCoJamBo »

Pozdrav Forumasi!

Imam jedno pitanje ,vec nekoliko mjeseci me muci nesto ,i potraje 10-15 minuta ,al sad je fkt previse da moram pitati za savjete ,sta bi moglo biti!

Upravo pisem i desava mi se to !
Ovako ,imao sam kao dijete nekakve nesrece ,jaka me struja stresla ,kad god da je mrak bio ja se prepao i i zamanta mi se bas sve ,i to ne normalno :/ Al proslo je to mozda nakon godinu dana! Odavno je to bilo!

A sad mi se desava da kad god neko prica ili ja pricam ,ili citam nesto ,isto kao da je ubrzano i ljuto,kao da drsko neko prica (Iako znam da ne prica) Al mi um nesto pravi tako :/
Sve mi se odvija brzo i kao ljutito ,kad slusam muziku i to mi se desava isto,instrumenti su nekako jaci ,vise nekako kao u rock-u ,iako ne udara jako u bubnjeve meni se cini ko da ekplodira nesta-.-

Al sad evo smirilo se dok sam pisao ,mrzim taj osjecaj drama ,molim za bilo kakvu pomoc!
Hvala! ;)
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2 Re: Sve mi se brzo Odvija!

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Uh brate, ako se drogiraš promijeni tu drogu, ako se ne drogiraš trebao bi početi odmah bez odlaganja. :mrgreen:
Tresla je i Ferida struja al' nešto se ne sjećam da je takav "brzac" bio. :-)
CoCoJamBo
Posts: 163
Joined: 05/05/2011 03:29

#3 Re: Sve mi se brzo Odvija!

Post by CoCoJamBo »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Uh brate, ako se drogiraš promijeni tu drogu, ako se ne drogiraš trebao bi početi odmah bez odlaganja. :mrgreen:
Tresla je i Ferida struja al' nešto se ne sjećam da je takav "brzac" bio. :-)
Hah :D Kakva droga xD
Dobar sam sad ,nego me nervira ovaj "brzac" xD
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4 Re: Sve mi se brzo Odvija!

Post by GandalfSivi »

Desavalo se to i meni, kao napad panike, s tim sto ne panicim, nego samo mozak radi 200 na sat. Prodje s vremenom, barem je meni proslo...
nata_sa
Posts: 64
Joined: 10/09/2010 21:50

#5 Re: Sve mi se brzo Odvija!

Post by nata_sa »

a zasto ne bi malo otisao do doktora, ja bih trazila malo detaljnije pretrage glave, mozda je bezazleno a mozda i nije...
CoCoJamBo
Posts: 163
Joined: 05/05/2011 03:29

#6 Re: Sve mi se brzo Odvija!

Post by CoCoJamBo »

GandalfSivi wrote:Desavalo se to i meni, kao napad panike, s tim sto ne panicim, nego samo mozak radi 200 na sat. Prodje s vremenom, barem je meni proslo...
Eh bas to !
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#7 Re: Sve mi se brzo Odvija!

Post by mousstapha »

Desavalo se i meni. Prodje to uglavnom vrlo brzo. Ne smijes dopustiti da mislis da je to nesto sto specificno samo za tebe. Pozitivno razmisljanje moze pomoci.
Uglavnom tesko je to nekom i objasniti ko ne dozivi taj osjecaj. Sa strane izgleda kao ispovjest narkomana. :D
User avatar
8. sekretar SKOJ-a
Posts: 1242
Joined: 23/01/2005 18:49
Location: Galerija Marsaevi - Republika Bosna i Hercegovina.

#8 Re: Sve mi se brzo Odvija!

Post by 8. sekretar SKOJ-a »

CoCoJamBo wrote:Pozdrav Forumasi!

Imam jedno pitanje ,vec nekoliko mjeseci me muci nesto ,i potraje 10-15 minuta ,al sad je fkt previse da moram pitati za savjete ,sta bi moglo biti!

Upravo pisem i desava mi se to !
Ovako ,imao sam kao dijete nekakve nesrece ,jaka me struja stresla ,kad god da je mrak bio ja se prepao i i zamanta mi se bas sve ,i to ne normalno :/ Al proslo je to mozda nakon godinu dana! Odavno je to bilo!

A sad mi se desava da kad god neko prica ili ja pricam ,ili citam nesto ,isto kao da je ubrzano i ljuto,kao da drsko neko prica (Iako znam da ne prica) Al mi um nesto pravi tako :/
Sve mi se odvija brzo i kao ljutito ,kad slusam muziku i to mi se desava isto,instrumenti su nekako jaci ,vise nekako kao u rock-u ,iako ne udara jako u bubnjeve meni se cini ko da ekplodira nesta-.-

Al sad evo smirilo se dok sam pisao ,mrzim taj osjecaj drama ,molim za bilo kakvu pomoc!
Hvala! ;)
Drugačije rečeno, ROJE TI SE MISLI? Je li čuješ ili ne čuješ da neko drsko, ljutito i brzo priča, pa te nedefinisani strah hvata?
Post Reply