Sve Harisove greske i uspjesi...

Post Reply

Od preuzimanja duznosti clana predsjednistva BiH, Haris se pokazao kao?

Napredan i pozitivan
28
21%
Nazadan i negativan
85
64%
Onako, vidjet ce mo jos...
20
15%
 
Total votes: 133

User avatar
Torpedo
Posts: 8
Joined: 14/07/2008 23:22
Location: Federacija

#101 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Torpedo »

pročitao sam na zidu ulaza u sirno pijacu gdje piše HARIS IZDAJA 100% i slažem se u potpunosti.....nikad više glas od mene ......
newone
Posts: 630
Joined: 31/07/2006 19:02

#102 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by newone »

Iz provjerenih izvora, Hare ima privatnu naftnu firmu u Tripoliju - Libija. Firma se zove Bosna S, a navodno u vlasnistvu njegove sestre. Firma se bavi dilanjem nafte i njenih derivata.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#103 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Gandalf »

Tema se zove sve Harisove greške i uspjesi - pa zar je taj čovjek (ako ga mogu tako nazvat) uopće ikada imao uspjeha - opet nas nekakav čičica od 63 godine vuče za nos - pa cijela njegova politička karijera je jedna velika GREŠKA - Harise idi svega ti u Tursku i ne vraćaj se :run: :run: :run: , svi ćemo biti sretni bez tebe 100%
Sabrija
Posts: 38
Joined: 17/07/2008 19:27

#104 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Sabrija »

homo_sapiens wrote:
Sabrija wrote:Ja Harisa Silajdžića volim kao i svoje roditelje.Nedaj se Harise...završi svoje ideje do kraja,sprovedi svoje ideje u djela 100%.
Ja te, Harise i Svena Alkalaja, volim kao i svoje roditelje i svoju rodbinu.Vjerujem u politiku Harisa Silajdzića...
Plahko nisu jos ni 2 godine proslo od pocetka mandata... 8-)

Mogu misliti sta bi bilo da mu dozvolimo da zavrsi 4-godisnji mandat. Ne bi nas ni na mapi bilo :(
A kako bi ga zaustavio na pola mandata?
User avatar
homo_sapiens
Posts: 1519
Joined: 22/07/2007 14:45

#105 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by homo_sapiens »

Sabrija wrote:
homo_sapiens wrote:
Sabrija wrote:Ja Harisa Silajdžića volim kao i svoje roditelje.Nedaj se Harise...završi svoje ideje do kraja,sprovedi svoje ideje u djela 100%.
Ja te, Harise i Svena Alkalaja, volim kao i svoje roditelje i svoju rodbinu.Vjerujem u politiku Harisa Silajdzića...
Plahko nisu jos ni 2 godine proslo od pocetka mandata... 8-)

Mogu misliti sta bi bilo da mu dozvolimo da zavrsi 4-godisnji mandat. Ne bi nas ni na mapi bilo :(
A kako bi ga zaustavio na pola mandata?

Inteligentan je on, sam ce pobjeci, kad shvati. Nece mu biti prvi put :D A ostavice svoje ovcice da pasu . . . i misle da misle :D
User avatar
CAKAL
Posts: 85
Joined: 29/06/2007 20:06
Location: SARAJEVO

#106 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by CAKAL »

Haris ima samo uspjeha u pljački naroda a grešaka ima toliko da se možemo upitati jesu li to greške ili kriminalna djela ili činovi veleizdaje.ništa se nema pametno reči o ovom nikogoviču koji se hvali da je doktor samo čega?Doktorirao je na Prištinskom fakultetu na temu Albansko-Američkih odnosa stvarno fascinantno hahahah a dobro je poznato kada nigdje nisi mogao da završiš faks u onoj SFRJ moga osi ga sa lakočom da završiš u Prištini.Što se zamorih pisajuči o ovom papku zna se sve za njega nebi da trošim vrjeme na beznačajne ljude......
Sabrija
Posts: 38
Joined: 17/07/2008 19:27

#107 Re:

Post by Sabrija »

Deset u pola wrote:Stvarno, postoji li iko na forumu da nam kaže šta je Silajdžić radio prije rata?
Postoje razne verzije, pa eto.
E ovako ja cu ukratko.Valjda i ja znam nesto o osobi koju volim kao svog oca.

Sarajlija je...rođen je 1.oktombra.1945 u Sarajevu.

Diplomirao na Fakultetu za arapski jezik i islamski studij u Libiji.

Doktorat: Doktorirao s temom iz američko-albanskih odnosa.

KARIJERA UNIVERZITETSKOG PROFESORA:
1)Prije rata...Univerzitet u Prištini: profesor arapskog jezika;
2)Univerzitet u Sarajevu: profesor na Filozofskom fakultetu, na Katedri za Historiju;
3)Gost predavač na univerzitetima Harvard i Maryland, Chatham House (Kraljevski institut za međunarodne odnose, London), Carnegle Foundation, Woodrow Wilson Centre i na drugim univerzitetima;
4)Cornell University, Ithaca, New York , Andrew D. White Professor- at Large;

Dalje...
Ministar inozemnih poslova Republike Bosne i Hercegovine (1991.- novembar 1993.);
Premijer Vlade Republike Bosne i Hercegovine (novembar 1993.- februar 1996.);
Kopredsjedavajući Vijeća ministara Bosne i Hercegovine (decembar 1996.- februar 2000.);
Osnivač i predsjednik Stranke za Bosnu i Hercegovinu;

Bio je desna ruka Alije I,rahmetli.
Jedan od kreatora Deytonskog sporazuma.

Sjetite se nekih jako jako teških trenutaka.Sjetite se kredida iz PAKISTANA koji je promijenio tok rata u našu korist,u korist drzave BiH.E sjetimo se dalje da je upravo Haris Silajdzić bio jedan od onih koji je imao veliki veliki udio u dobivanju istog.
Sada je lahko pričat,treba se sjetit nekih jako važnih i jako teških trenutaka.

Sjetimo se nadalje aprila 2006 godine i aprilskog paketa Ustavnih promjena.Nedo Dragi Bog,da je taj paket usvojen u Parlamentu mi danas nebi imali drzave koja se zove Bosna i Hercegovina.U pravoj fazi sve drzavne institucije bile bi blokirane,a u drugoj drzava otisla u dekompoziciju,u opste rasulo-nikad se vise nebi mogli vratiti u rikverc.Jeli Haris sa svojom strankom bio taj koji je srusio taj paket u Parlamentu?Jeste!Tada je Bosna spasena,jos jednom.

Skoro su u Parlamentu prosli zakoni kojima se u skorijoj buducnosti gasi policija entiteta RS.+ Parlamentarna skupstina obavezuje se da donese novi Ustav.Ko je za to najvise zasluzan.Haris i stranka za BiH."Mostarska deklaracija" bila je njegova ideje,deklaracija koja je otvorila novu stranicu u historij BiH.On je zahvaljujuci svojoj beskonačnoj tvrdoglavosti ustrajo na toj deklaracij i na kraju se donese zakon o policij,koji u buducnosti ce da ugasi policiju RS-a.Sjetite se da se suprostavio zajedno sa Tihim i Lajcaku i ustrajo na svojoj deklaracij.Stranka za BiH nikada nece priznati policiju RS-a.
Posljedice toga bile su potpisivanje Sporazuma o stabilizacij i pridruzivanju+obaveza Parlamenta da donese novi Ustav.

http://www.zabih.ba/index.php?option=co ... 0&Itemid=1

http://www.zabih.ba/index.php?option=co ... 4&Itemid=1

Pustimo malo...neka prodje bar jos jedna i po godina njegova mandata pa se vratimo na temu ovu da prokomentarisemo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18276
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#108 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by GandalfSivi »

Ovo se @Sabrija garant sali malo, ne moze nikako biti ozbiljan...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#109 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by JThomas »

koliko god to puta čuo/pročitao, doktorat iz američko-albanskih odnosa me uvijek :lol:
Sabrija
Posts: 38
Joined: 17/07/2008 19:27

#110 Re:

Post by Sabrija »

Kisni_dan wrote:
JAMBO wrote:Haris je politički inpotentan. Sada je valjda svima jasno-niti ima ideja, niti snage, niti energije. Mrtvo puhalo! Stoji u Predsjedništvu kao kloc-ne miče se ni naprijed ni nazad samo stoji i nikome neda naprijed. Uništit će nas taj sujetni, narcisoidni paun kojeg je Nijaz Duraković s pravom opisao riječima da je "svana Delon a iznutra demon".
(Inače čujem da mu je Sanja B. zamijenila Selmu M. )
BiH je vrlo komplikovana drzava. Svaka odluka mora da prodje kroz sito i reseto. Jedan covijek ne moze promijeniti stanje. Da je impotentan, nije tacno. To se najbolje vidi na njegovom ustrajavanju protiv policije RS-a, one policije za koju je SDP kazao da nije problem :roll:
U toku rata, Haris je uradio odlican posao. Da nije bilo njega koji je vukao svjetske diplomate za rukav, nikada ne bi ni znali da je ovde rat...
Sada je mir, situacija je drugacija-komplikovanija, borba se vrsi na drugaciji nacin a Haris je tu Stijena!!
User avatar
CAKAL
Posts: 85
Joined: 29/06/2007 20:06
Location: SARAJEVO

#111 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by CAKAL »

Mora da je Sabrija savjetnik kod Arisa evo ovako če mo onda.1994 godine je društvenu imovinu pretvorio u državnu i tako uništio budučnost BH ekonomije,1995 godine je kada je bio predsjednik vlade R BiH proglasio opštu amnestiju tako spasio raznorazne ratne profitere i dezertere,jedan je od supotpisnika sramnog Deytonskog sporazuma i jedan od utemeljitelja republike Srpske.Poznat je i po aferi Zenička željezara koju je prodao Kuvajčanima za jedan dolar a zatim zajedno sa njima prodao željezaru koncernu Mettal stil za 150 milona dolara mašala.Dobar je prijatelj sa poduzetnikom Jatom iz Tuzle kojem dodjeljuje poslove i zajedno djele novac.Za vrjeme rata tada nepoznati Fahro Radončić ga je prozvao u svom tada sedmičniku da je sa svojim bratom Husrefom Silajđićem trgovao sa naftom i da je naftu čak prodavao tadašnjoj Jugoslaviji koja je bila pod embargom najvjerovatnije za njihove tenkove koji su špartali diljem BiH.Nakon ove afere Haris je zaprjetio Fahri tako da se sve zataškalo a Fahro postao medijski imperator.Optuživan je da je podigao neki kredit u Pakistanu preko svoje sestre koju je uhljebio u BiH ambasadi.Ima više nekretnina po svjetu kojima se nemože ući u treg jer to vješto prikriva.Osionog je i araogantnog ponašanja a nedosanjani san mu je da ga ukopaju na šehidskom mezarju Kovači kao sveukupnog lidera Bošnjaka sve u svemu bljak nadam se da če doživjeti političku propast prije nego što umre.
Giordano
Posts: 444
Joined: 12/07/2008 13:48

#112 Re: Re:

Post by Giordano »

Sabrija wrote:
Kisni_dan wrote:
JAMBO wrote:Haris je politički inpotentan. Sada je valjda svima jasno-niti ima ideja, niti snage, niti energije. Mrtvo puhalo! Stoji u Predsjedništvu kao kloc-ne miče se ni naprijed ni nazad samo stoji i nikome neda naprijed. Uništit će nas taj sujetni, narcisoidni paun kojeg je Nijaz Duraković s pravom opisao riječima da je "svana Delon a iznutra demon".
(Inače čujem da mu je Sanja B. zamijenila Selmu M. )
BiH je vrlo komplikovana drzava. Svaka odluka mora da prodje kroz sito i reseto. Jedan covijek ne moze promijeniti stanje. Da je impotentan, nije tacno. To se najbolje vidi na njegovom ustrajavanju protiv policije RS-a, one policije za koju je SDP kazao da nije problem :roll:
U toku rata, Haris je uradio odlican posao. Da nije bilo njega koji je vukao svjetske diplomate za rukav, nikada ne bi ni znali da je ovde rat...
Sada je mir, situacija je drugacija-komplikovanija, borba se vrsi na drugaciji nacin a Haris je tu Stijena!!
:roll:

Ma kakav Haris bolan ne bio,bice prije ono......Delon...demon,a ja bih dodao.....zapustana shargija!

:roll:
Sabrija
Posts: 38
Joined: 17/07/2008 19:27

#113 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Sabrija »

CAKAL wrote:Mora da je Sabrija savjetnik kod Arisa evo ovako če mo onda.1994 godine je društvenu imovinu pretvorio u državnu i tako uništio budučnost BH ekonomije,1995 godine je kada je bio predsjednik vlade R BiH proglasio opštu amnestiju tako spasio raznorazne ratne profitere i dezertere,jedan je od supotpisnika sramnog Deytonskog sporazuma i jedan od utemeljitelja republike Srpske.Poznat je i po aferi Zenička željezara koju je prodao Kuvajčanima za jedan dolar a zatim zajedno sa njima prodao željezaru koncernu Mettal stil za 150 milona dolara mašala.Dobar je prijatelj sa poduzetnikom Jatom iz Tuzle kojem dodjeljuje poslove i zajedno djele novac.Za vrjeme rata tada nepoznati Fahro Radončić ga je prozvao u svom tada sedmičniku da je sa svojim bratom Husrefom Silajđićem trgovao sa naftom i da je naftu čak prodavao tadašnjoj Jugoslaviji koja je bila pod embargom najvjerovatnije za njihove tenkove koji su špartali diljem BiH.Nakon ove afere Haris je zaprjetio Fahri tako da se sve zataškalo a Fahro postao medijski imperator.Optuživan je da je podigao neki kredit u Pakistanu preko svoje sestre koju je uhljebio u BiH ambasadi.Ima više nekretnina po svjetu kojima se nemože ući u treg jer to vješto prikriva.Osionog je i araogantnog ponašanja a nedosanjani san mu je da ga ukopaju na šehidskom mezarju Kovači kao sveukupnog lidera Bošnjaka sve u svemu bljak nadam se da če doživjeti političku propast prije nego što umre.
Haris ima sledece:Živi u Sarajevu u stanu od 42 i po metra kvadratna.To je bio njegov stan i prije rata.Nista po Turskoj,V.Britanij nema.Apsolutno nista...
Sve ostalo su price rekla-kazala,novine svašta pišu-mješavina laži i istine.Tako je uvijek bilo.danas se protiv bilo kojeg političara i postenog i onog koji je lazni otac domovine moze dici medijska hajka.Zasto ne?
Nego,pisacemo mi ovdje za malo manje od 2 godine bice nastavak...
User avatar
CAKAL
Posts: 85
Joined: 29/06/2007 20:06
Location: SARAJEVO

#114 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by CAKAL »

Nemogu da vjerujem šta pišeš Sabrija nebi da trošim energiju na jednog običnog kriminalca i hoštaplera i njegove advokate.
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#115 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by popajic »

Ja sam valjda prespavao ovih 15-ak godina.
Kakvi Harisovi uspjesi? Licni ili....
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#116 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by popajic »

@sabrija
Bio je desna ruka Alije I,rahmetli.
Jedan od kreatora Deytonskog sporazuma.
Meni dovoljno...i previse!!!
NKVD
Posts: 697
Joined: 18/01/2007 09:27

#117 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by NKVD »

Razočarenje Harisom se ponavlja iz godine u godinu, kako se ovaj sve više srozava niz ljestvice koje je nekada, kao mlad i perspektivan, s lakoćom preskakao. Njegovi zlatni trenuci bili su kao ministra vanjskih poslova na početku agresije na Bosnu i Hercegovinu i neposredno nakon toga. Tada je uživao skoro stoprocentnu podršku svih domaćih i zapadnih zvaničnika i medija, u njegovom su rokovniku imena važnijih ljudi bili zapisani nadimcima. Kris Si En En, eni tajm, 0044...

Pristao, zajedno sa Alijom, na izdaju ideja zbog kojih sam se ja i veliki dio moje generacije odlučno borio (građanska, cjelovita država svih njenih stanovnika, vidi pod Platforma predsjedništva), amnestirao podjelu države i potpisao Dejtonski sporazum. Rukovao se sa Slobodanom Miloševićem i Franjom Tuđmanom, iskreno.

Prvih godina nakon rata rapidno izgubio potrebu da se bavi politikom, trebalo mu je vremena da konsoliduje sredtsva koja su se “izgubila” slijevajući se kao ratna pomoć Bosni. Kreće putevima vrlo sumnjivih poslova, živi na relaciji Turska-Bosna-ostatak islamskog svijeta.

Na domaćem terenu, u Bosni, se ne može nositi sa jačim od sebe – Izetbegovićem seniorom a pogotovo juniorom, Čengićima i Šahinpašićima te njihovom kriminogenom klikom spremnom na sve. Dolazi do ozbiljnog distanciranja od SDA pa, u jednom od svojih bezbrojnih kam bekova, osniva Stranku za BiH. Za koju je od početka jasno da se u stvari zove stranka zagrabih, što joj je i osnovni plan i program.

Ozbiljan politički takmac ponovo postaje tek jačanjem građanske opcije u Bosni i njihovoj pobjedi na izborima (podržavao ih i tadašnji Dodik, ne brkati ga sa ovim pomahnitalim glavonjom što se nameće sa ekrana ovih dana!), jedinom pravom proljeću koje smo doživjeli od 91-e, u nizu sivih jeseni i još tmurnijih zima. Uz bizaran i prećutan dogovor sa SDA, odvlači od tadašnje Alijanse za promjene glasove Bošnjaka i omogućuje nacionalističkim strankama da se vrate na vlast. Naravno, ulazi u post-izbornu koaliciju sa SDA-HDZ-SDS i garantuje sebi dio privatizacijskog kolača koji se krčmi po opustjeloj državi. Brzo je zaboravio razbijenu glavu i zamalo linč što su mu na predizbornom skupu u Cazinu upriličila braća iz SDA.

Od tada je manje-više prisutan kroz svoje ljude u ministarstvima i upravnim odborima velikih firmi. Što mu garantuje ogromnu moć i još veći broj poltrona koji mu vise niz skute. Beskrajno sujetan, za par lijepih riječi i zakletvu na odanost uvijek spreman odužiti se finom funkcijom na teret poreskih obveznika. U stranci, koja nije stoprocentno bošnjačka, ima mjesta i za par ministara iz drugih naroda. Uglavnom, sitnošićardžijski poslušnici uz par nešto časnijih izuzetaka koji svoje mjesto u vlasti ne mogu nikako drugačije obezbijediti.

Njemu se, u međuvremenu, po ko zna koji put, gubi svaki trag. Kunu se rijetki svjedoci da su ga tih godina viđali i u Bosni. Naime, porodica mu od prije rata živi u Turksoj.

I evo ga opet, ponovo jaše na grbači bošnjačke tragedije zabijajući nam autogolove i iz poluprilika. Niko ga ne voli ali mnogi glasaju za njega. Vješt demagog, barata tragedijom i činjenicom da je nad Bošnjacima počinjen genocid i etničko čišćenje na velikom dijelu zemlje. On je supstitut za oca nacije kojeg Bošnjaci odavno nemaju. Alija je dugo sjedio u toj stolici, beskrajno prevelikoj za njega ali je ostavio praznom prilikom preseljenja na šehidsko groblje na Kovačima. Žene ga, Harisa, vole, potpuno nejasno zašto. Ali, kad ima neko kome je Dino Merlin sexy, onda je Haris – Brad Pitt.

To je to. On i Dodik - jing i jang, ping i pong, Slobo i Franjo. Ne mogu jedan bez drugog, telepatski se dogovaraju kako ujesti protivnika, sve na dobrobit narodnih masa. Zajednički su autori duboke krize i niza imbecilnih izjava. Umjesto da radi na jačanju svog naroda, Haris insistira na apstraktnim stavovima što ga cementiraju kao branitelja nacije. Radi temeljito na eliminaciji bilo kakve konkurencije, pogotovo iz građanske opcije. Sjedi na nekoliko stolica, farba kosu i šminka se. Nije patološki nacionalista.
User avatar
CAKAL
Posts: 85
Joined: 29/06/2007 20:06
Location: SARAJEVO

#118 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by CAKAL »

Bravo NKVD potpisujem šta si napisao :thumbup: :bih:
Sabrija
Posts: 38
Joined: 17/07/2008 19:27

#119 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Sabrija »

Ne,ne NKVD ne mogu se sloziti sa tvojim stavovima nikako!
Mislim da nisu podupro svoje teze činjenicama...
NKVD
Posts: 697
Joined: 18/01/2007 09:27

#120 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by NKVD »

Sabrija wrote:Ne,ne NKVD ne mogu se sloziti sa tvojim stavovima nikako!
Mislim da nisu podupro svoje teze činjenicama...
...a one su?
Sabrija
Posts: 38
Joined: 17/07/2008 19:27

#121 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Sabrija »

NKVD wrote:
Sabrija wrote:Ne,ne NKVD ne mogu se sloziti sa tvojim stavovima nikako!
Mislim da nisu podupro svoje teze činjenicama...
...a one su?
Jednostavno si sve napisao u duhu poezije,u duhu nekog romanopisca.Ja neznam i ne vidim gdje su argumenti,dokazi,činjenice...Ti samo kazes bio ovamo,gubi mu se trag,ovo-ono...
Hocu braco dokaze...
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11010
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#122 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Prpa.ba »

Vidi se da se blize izbori. :D

Sabrija pozdravi centralu :-)
NKVD
Posts: 697
Joined: 18/01/2007 09:27

#123 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by NKVD »

Vozdrica i pozravi šefa, Sabrija...
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#124 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Gandalf »

Sabrija wrote:
NKVD wrote:
Sabrija wrote:Ne,ne NKVD ne mogu se sloziti sa tvojim stavovima nikako!
Mislim da nisu podupro svoje teze činjenicama...
...a one su?
Jednostavno si sve napisao u duhu poezije,u duhu nekog romanopisca.Ja neznam i ne vidim gdje su argumenti,dokazi,činjenice...Ti samo kazes bio ovamo,gubi mu se trag,ovo-ono...
Hocu braco dokaze...
Pa valjda ti je dovoljan dokaz kako se dobro živi gdje vladaju Haris i klimoglavci iz SDA -vrijednost imovine silajđića je tu negdje u rangu vrijednosti imovine Kobe Bryanta - biće da i mi ostali upišemo taj fakultet u Prištini a doktorska teza da nam bude "Odnosi Bošnjaka i Turaka u Turskoj i refleksija tih odnosa na ćevape s Baščaršije" - zaradićemo milione
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#125 Re: Sve Harisove greske i uspjesi...

Post by Fair Life »

Sabrija wrote:
NKVD wrote:
Sabrija wrote:Ne,ne NKVD ne mogu se sloziti sa tvojim stavovima nikako!
Mislim da nisu podupro svoje teze činjenicama...
...a one su?
Jednostavno si sve napisao u duhu poezije,u duhu nekog romanopisca.Ja neznam i ne vidim gdje su argumenti,dokazi,činjenice...Ti samo kazes bio ovamo,gubi mu se trag,ovo-ono...
Hocu braco dokaze...
Evo ti odgovora kara Sabrija...

Image

Image
Post Reply