svasta na zemljici-37 godina

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
rogoz

svasta na zemljici-37 godina

Post by rogoz » 27/06/2011 21:58

Jadna zena... :-)

NJU DELHI - Krave beže od njega!

Kailaš Sing (65) nije se kupao punih 37 godina, otkako mu je 1974. godine sveštenik rekao da neće dobiti sina ukoliko se okupa.
Međutim, sveštenik ga je prevario - Kailaš ima sedam ćerki. Ipak, ovaj Indijac ne odustaje od svog smrdljivog plana.
- Nisam dobio sina, dakle, nikada se neću okupati - kaže on.
Kailaš, pored toga što je najsmrdljiviji čovek na svetu, ima i dredove, koje nije sekao otkako je prestao da se kupa.
Ipak, Sing se svako veče, kako kaže, kupa u plamenu - igra pored vatre koju sam založi, puši marihuanu i peva pesme bogu Šivi.
- Jednom smo pokušali da ga ubacimo u reku, ali on se istrgao i pobegao - kaže Kailašova supruga Kalavati (60). - Nekoliko puta smo probali da ga uguramo pod tuš, ali nismo uspeli.
- Radije bih umro nego što bih se okupao - tvrdi Kailaš.

http://imageshack.us/photo/my-images/228/68167.jpg/

Ćerka: Popularna sam zbog ćaleta

Najmlađa ćerka, Puja (16), jedina u porodici podržava oca.
- Svi moji drugovi iz škole žele da vide ćaleta i da pričaju s njim. Stalno me pitaju za njega i žele da ga vide. Zbog toga sam omiljena u društvu - kaže ona.

Bellydancesuperstar

Re: svasta na zemljici-37 godina

Post by Bellydancesuperstar » 27/06/2011 23:38

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
sad bi bilo u redu da neki svećenik kaže da će dobiti sina kad se okupa. :D

Kristijana

Post by Kristijana » 28/06/2011 00:32

Ma šta jadna žena... Jadna Indija. :lol:

fatamorgana

Post by fatamorgana » 28/06/2011 00:36

O zemljo Indijo ....

hana_montana

Post by hana_montana » 28/06/2011 00:38

sta se cudite ima toga i kod nas :) i to nemaju bas tako dobar razlog,sin baaaa halooo :D

perfect_guy

Post by perfect_guy » 28/06/2011 01:23

baš me interesuje jel bar ako ništa opere ruke :-) :-)

fatamorgana

Post by fatamorgana » 28/06/2011 01:43

Možda se ne kupa al' se nako malo plakne ...

psydelija

Post by psydelija » 28/06/2011 02:25

meni zanimljiv detalj gde se "kralj" pece kraj vatre i duva vutru... :lol: boli njega "stojko" za citavom indijom i sve i jednim svestenikom kada se uredi sa gandzom. :-) 8-) :lol:

sto se njegovog pesimluka tice...
ovo je samo jedna u nizu "potresnih" prica iz indije, tj. surova svakodnevnice vecine indijaca.
danas, znaci 2011 godine 65% indijske populacije, iliti 700 miliona ljudi zivi bez kanalizacije i pitke vode!
njihovi i najveci gradovi imaju ove probleme...
u nju delhiju na obali gange u jutarnjim satima se desava masovna ceremonija spaljivanja mrtvaka...
ono ruckas na terasicu i udises miris "cadja"... neprocenjiv dozivljaj! :-D a, kada se ceremonija zavrsi, ako imas damu skoknes da se i izbanjas u "svetu" reku i obavezno se napijes koji deci "zdrave" vodice (tako obicaju nalazu-surovo, al` je tako)...

ako si "losije" srece:
Image

mrtva kokoš

Post by mrtva kokoš » 28/06/2011 07:15

a ja sam konto da se samo kod nas ne kupaju :-)

rogoz

Post by rogoz » 28/06/2011 12:15

Mene interesuje kako se nekim ljudima moze mozak isprat'.

ps
ovo spada u domen raznih vracara... :roll:
volio bi da mi neki pop ili' hodza kaze kakav ce vodostaj ove godine na Bosni biti... :D strasno sam se nalozio da ulovim soma kapitalca.Ako neko zna nekog ko mi moze pomoci nek javne... :D

mrtva kokoš

Post by mrtva kokoš » 28/06/2011 12:17

ehh za soma moras pecat uzvodno :mrgreen: ma ima svega u bozijoj basti, mene skoro pa nista ne moze iznenaditi ono da se zabezeknem :-)

open the pendzer

Post by open the pendzer » 28/06/2011 12:19

Indijci su strasno prljavi, udje u onu rijeku, kupa se, pije onu vodu, a kraj njega pliva les (cak sam gledao na netu snimke, djeca se igraju sa tim lesevima umotanim u nekakve carsafe, plivaju pored i gurkaju les, ono, igra, ko kod nas skolice i slicno) dok sto metara uzvodno izbacuju kanalizaciju u rijeku.

Sjecam se Malnarovih prica o Indiji, kaze tamo bijelac ne smije piti vodu sa cesme, smrt mu je skoro pa zagarantovana. Samo flasirana, a i to pod rizikom jer desavalo se da flasiraju vodu sa cesme :-)

Indijci su valjda razvili imunitet prema bakterijama koje ih okruzuju.

showman

Post by showman » 28/06/2011 16:26

Moš mislit kako mu je kaljav :-D

Ma.Le.Na

Post by Ma.Le.Na » 28/06/2011 16:28

daj Boze IKAKVO dijete da dobije a ne musko :lol:
ko bi mu ba prisao :cry: :cry: :cry: :lol:

amrica

Post by amrica » 28/06/2011 16:53

Ma.Le.Na wrote:daj Boze IKAKVO dijete da dobije a ne musko :lol:
ko bi mu ba prisao :cry: :cry: :cry: :lol:

ima 7 komada, zeMskih :D

"Najsmrdljiviji čovjek na svijetu: Nije se okupao ni ošišao 37 godina (Foto)

Dragana Raduški - 26.06.2011 10:19

Guru Kajlaš Sing iz Indije već punih 37 godina odbija da se okupa, uprkos nagovaranju svojih najbližih.

Štaviše, ova njegova neobična karakteristika donijela mu je titulu najsmrdljivijeg čovjeka na svijetu.

Uprkos preklinjaju supruge i djece da se okupa, on to ne želi. Ne samo da se nije okupao, već 37 godina se nije ošišao.

S tim neobičnim ritualom započeo je još davne 1974. godine, ubrzo nakon što se oženio.

Objašnjavajući tu svoju nekonvencionalnu odluku, Sing tvrdi da mu je lokalni sveštenik rekao da će sigurno dobiti dugoočekivanog sina ako bude slijedio njegove savjete i ne bude se kupao.

I uprkos šalama njegovih komšija da je dobro da uz toliki smrad njegova supruga uopšte želi da legne pored njega, po svemu sudeći, sveštenikovi savjeti nisu ništa drugo do jedna velika prevara, jer Sing ima čak sedam kćerki.

Sing tvrdi da mu je lokalni sveštenik rekao da će dobiti dugoočekivanog sina ako bude slijedio njegove savjete i ne bude se kupao

Sing, koji se bavi uzgojem stoke, prvenstveno krava, kaže da mu ne smeta ni da se oznoji na temeperaturi od 47 stepeni Celzijusa, jer se "dezinfikuje" plesom oko vatre, koji izvodi svako veče posljednjih 37 godina.

Uz sve to, sveštenik mu je rekao da obavezno svako veče puši marihuanu 8-) , te da se svako veče moli bogu Šivi.

Priznaje da ga je porodica jednom pokušala, i skoro uspjela, da ubaci u rijeku, ali da je on u posljednjem času pobjegao.

"Ne možete vjerovati kako se borio s nama i na kraju pobjegao", kaže Kalavati Devi, Singova žena.

Dodaje da su nekoliko puta pokušali da ga ubace i pod tuš, ali nakon svakog njihovog pokušaja napravio pravi haos.

"Jednom mi je čak rekao da bi radije umro nego se okupao. Jedino bi sin promijenio njegovo mišljenje. Ne znam šta da vam kažem, prošlo je toliko godina da sam već navikla, ne obazirem se više na to", kaže njegova supruga.

Iako priznaje da mu je godinama prijetila da neće spavati s njim, na kraju je odustala, jer su je učili da mora biti lojalna svom suprugu, kao i svaka druga indijska žena.

Sing, osim što uzgoja stoku, radi i kao nadničar na poljima oko Varanasija, koji se nalazi uz svetu rijeku Gang.

Iako su temperature nekada neizdržive, kaže da nikada nije poklekao i ušao u rijeku.

Priznaje da ga komšije iz njegovog sela Čatav često znaju ismijavati, ali on kaže da samo slijedi "božju volju".

"Djeca me često zadirkuju i uzvikuju za mnom dok idem biciklom kroz selo, ali ja se ne obazirem", kaže Sing.

"Postoje ljudi koji imaju slab karakter i zadirkuju me što se ne kupam. Međutim, oni moraju shvatiti da je to isključivo moja odluka i da neću promijeniti mišljenje jer je to jednostavno božja volja", kaže Sing.

Ističe da je istina da njegovoj supruzi to smeta, ali da se ipak navikla godinama.

"Mojoj ženi se to ne sviđa, ali mora da me podnosi, jer se ja žrtvujem za neko dobro, da dobijemo sina. Uveče izvedem svoj ritualni ples oko vatre i tako se riješim sve prljavštine i znoja", priča Sing.

Njegova supruga priznaje da nema šta nije pokušala da ga natjera da se okupa, ali da nije imala uspjeha.

Kaže da mu ne smeta ni da oznoji na temeperaturi od 47 stepeni Celzijusa

"Kada mi je prvi put rekao za svoju odluku, počela sam da plačem, jer sam znala da to nije u redu, da nema smisla", kaže ona i dodaje: "Nisam uspjela čak ni kada sam mu zaprijetila da neću spavati s njim. Ali on je moj muž i nemam drugog izbora nego da ga podržim."

Njihova najmlađa kćerka Puja (16) priznaje da je zbog te neobične odluke njenog oca i ona sama postala popularna u selu i u školi.

"Moji prijatelji su strašno radoznali, žele da vide i upoznaju mog oca", kaže Puja i dodaje: "Stalno me pitaju kako može živjeti toliko godina, a da se ne kupa. Jednostavno, svi žele da ga vide."

Ona naglašava da joj je u početku sve to smetalo, ali da su se na kraju i oni predali.

"Ranije bismo galamile na njega, ali on jednostavno neće nikog da sluša. Primjera radi, kada su ovako vrela ljeta ja se tuširam dva put dnevno, ali on apsolutno ne prilazi vodi. Jednostavno, ne znam kako izdržava", kaže Puja.

Singov jedini kontakt s vodom jeste kad pere zube i ruke.

"Dakle, pošto još nisam dobio sina, neću se više nikada okupati. Ko zna, možda kad se rodim u drugom životu, možda ću se tada okupati", kaže Sing na kraju.

Ridjobrki

Post by Ridjobrki » 28/06/2011 17:01

Eeee, Guru Kajlaš moj... :roll:

Decerto
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.

Post by Decerto » 28/06/2011 17:33

Radije bi u rudik kim jong ila na prinudan rad nego na odmor u Indiju :wink:

amrica

Post by amrica » 28/06/2011 20:05

Ovo je pravi uzas :sad: :( :cry: :x :x :x :evil: :evil: :evil:
Prljavko je mala maca za ovo :|
Indija :run:

"Horor roditelji: Maloljetne kćeri unakazuju kako bi ih pretvorili u dječake

Neki roditelji u Indiji toliko žele muškog potomka u obitelji, da su spremni doslovce unakaziti kćeri, kako bi dobili muškog nasljednika. Djevojčice u dobi i od tek jedne godine života, podvrgnute su genitoplastičnoj operaciji i promjeni spola, otkrio je Hindustan Times.

Te su novine ovu pojavu nazvale 'šokantnim trendom bez presedana, koji udovoljava fetišu roditelja za sinom i koji se odvija u konzervativnim i dobro poznatim klinikama u gradu Indoreu, na djeci u dobi od jedne so pet godina'. Kirurzi u tom gradu na godinu 'preobraze' na stotine djevojčica, kojima se naknadno daju jake hormonske terapije.

Bogati roditelji iz New Delhija i Mumbaija jednostavno naviru u Indore, grad u centralnoj Indiji, kako bi za relativno jeftin novac (2.000 dolara) mogli kirurški 'popraviti' svoje kćeri. Unatoč upozorenjima liječnika kako bi 'preobraženi' muškarac ostao neplodan, indijskim roditeljima je to najmanje bitno od svega - imati sina je najbitnije.

U Indiji je odnos spolova uvelike na strani muškaraca, jer obitelji strahuju od velikih troškova vjenčanja i miraza, koje moraju platiti prilikom udaje njihovih kćeri. Odnos spolova u dobi od šest godina u Indiji je tako čak sedam milijuna više na strani muške djece.

Zahvat uključuje izradu penisa od tkiva iz ženskih organa te jake hormonalne terapije koje dijete mora proći. Štoviše, sedam genitoplastičnih stručnjaka iz Indorea hvalisalo se kako se svaki od njih pretvorili između 200 i 300 djevojčica u dječake, a samo jedan od tih slučajeva uključivao je djevojčicu stariju od 14 godina, što se u Indiji smatra zakonski legalnom dobi za davanje suglasnosti za takav zahvat.

Indijske udruge za zaštitu djece i ljudskih prava su na nogama i krajnje oštro osuđuju takve postupke liječnika i roditelja. Medicinski stručnjaci upozoravaju na psihološke posljedice spolne promijene izvedene nad tim djevojčicama. 'Liječnici koji provode ilegalnu promjenu spola kod djece trebali bi dobiti doživotnu kaznu zatvora', napisala je u poruci na Twitteru autorica i feministica Taslima Nasreen.

Black swan

Post by Black swan » 28/06/2011 20:07

dok na zapadu uspon žene ide do neslućenih razmjera
na istoku gendercid radi punom parom

Decerto
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.

Post by Decerto » 28/06/2011 21:59

Post Reply