Svaka peta žena vara muža ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
tukizahou
Posts: 1127
Joined: 23/12/2020 01:31

#901 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by tukizahou »

sherbett wrote: 31/01/2021 01:12 Ou dziz
Osim sto si snor, ti si i tenkre
:lol:
sto mi poruke saljes ako sam smor,volis smarace?
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#902 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by zoomba »

tukizahou wrote: 31/01/2021 01:13
sherbett wrote: 31/01/2021 01:12 Ou dziz
Osim sto si snor, ti si i tenkre
:lol:
sto mi poruke saljes ako sam smor,volis smarace?
Ti si njena tiha patnja..
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#903 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by zoomba »

sherbett wrote: 31/01/2021 00:46
zoomba wrote: 31/01/2021 00:07 Bajke su na drugom spratu.. :lol:
Zna se ko je ekspert za bajke :mrgreen:
Jel cika zoomba? :mrgreen:
Ma sve znas,sta da ti pricam.. cuj cika pa ti si starija od mene.. :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#904 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by zoomba »

@sherbett tu smo negdje.. :D
tukizahou
Posts: 1127
Joined: 23/12/2020 01:31

#905 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by tukizahou »

sherbett wrote: 31/01/2021 16:24
tukizahou wrote: 31/01/2021 01:13
sherbett wrote: 31/01/2021 01:12 Ou dziz
Osim sto si snor, ti si i tenkre
:lol:
sto mi poruke saljes ako sam smor,volis smarace?
Jao, pa ti i umisljas :lol:
Pa ti si šenuo umom načisto :mrgreen:
ma hajde,a tek ono dahtanje u slusalicu...
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#906 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by Guadalajara »

sherbett wrote: 31/01/2021 17:12
Dzeee si ba šerbo... :lol:
tukizahou
Posts: 1127
Joined: 23/12/2020 01:31

#907 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by tukizahou »

sherbett wrote: 31/01/2021 17:13
tukizahou wrote: 31/01/2021 17:08
sherbett wrote: 31/01/2021 16:24

Jao, pa ti i umisljas :lol:
Pa ti si šenuo umom načisto :mrgreen:
ma hajde,a tek ono dahtanje u slusalicu...
Ejsss kakva izlizana fora
Daj malo maste
pa budi mastovitija,samo kazem sta radis...
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#908 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by Guadalajara »

sherbett wrote: 31/01/2021 17:20
Guadalajara wrote: 31/01/2021 17:15
sherbett wrote: 31/01/2021 17:12
Dzeee si ba šerbo... :lol:
Idi vidi da nisam tamo :mrgreen:
Dze :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#909 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by zoomba »

sherbett wrote: 31/01/2021 17:12
zoomba wrote: 31/01/2021 16:58 @sherbett tu smo negdje.. :D
S time da si ti stariji :mrgreen:
Tjesno je .. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#910 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by moonca »

.zoomba - nedonoshce.. :oops: :zoka:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#911 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by zoomba »

moonca wrote: 31/01/2021 18:18 .zoomba - nedonoshce.. :oops: :zoka:
Nahrani me.. :lol:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#912 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by exliberal-ex »

Nedaju ti mira @sherbett nigdje.... :mrgreen:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#913 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by exliberal-ex »

sherbett wrote: 02/02/2021 00:57
exliberal-ex wrote: 02/02/2021 00:39 Nedaju ti mira @sherbett nigdje.... :mrgreen:
Buraz, jel vidis ti to :mrgreen:
Nedaj se....
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#914 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by detroit-mercy »

sherbett wrote: 02/02/2021 00:57
exliberal-ex wrote: 02/02/2021 00:39 Nedaju ti mira @sherbett nigdje.... :mrgreen:
Buraz, jel vidis ti to :mrgreen:
Iza dobrog konja, prasina se vije :mrgreen:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3575
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#915 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by RtrnOfSalisbury »

...samo da pomognem u razjasnjenu :P ako je bilo dahtanja u slusalicu, morebit da je telefon na trecem spratu ... treba to stic iz prizemlja :skoljka:
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2534
Joined: 28/02/2010 19:25

#916 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by Plavo-bijeli »

Nije baš tehnički varanje, ali...
Plešem zadnje 4 godine i svega sam se nagledao.
Od mlađih cura u 20im do žena u tridesetim i četrdesetim. Na početku mi je bilo čudno, a u posljednje vrijeme 'normalnije'.

Puno toga sam i zaboravio, ali nekih se situacija sjećam...

Helem počelo je bilo prije par godina gdje su mi se starije koke direktno nabacivale, a za koje sam znao da imaju muževe kod kuće.
Bio je slučaj u klubu gdje plešem sa jednom u ranim četrdesetim, ona malo popila, govori 'jao moraš fino samnom, malo sam pijana pa mogu svašta uraditi' da bi mi malo nakon toga uzela govorit 'kako sam joj lijep i sladak' i sve je to super da joj muž nije bio udaljen 10, 15 metara od nas, a djeca kod kuće...
Moj odgovor je bio "hvala, ja ne smijem ništa komentarisati za tvoj izgled :D ".

Poslije je bio slučaj sa drugom malo mlađom, isto sa mužem i malim dijetetom, redovno mi se javljala na FBu, a uzivo konstantno i konstantno pravila neke sexualne šale, naravno samo kad smo sami bili i kada bi plesali, a nisu neke bezvezne nego baš ono perverzne stvari užas...scena je kad joj poslije upoznaš muža.

Jednom u klubu upoznajem onako finu curu zovem je na ples, ne plesemo 10 sekundi, jao jesi mi ti sladak, jesi mi lijep, super si, ja ono hajd... super , uzmem joj tad facebook , kontam nikad nista lakse.. ona salje puse i odlazi ranije iz kluba.. vidim dodaje me. ja kuci nigdje requesta... kontam wtf.. kad pogledam slike i vidim da ima momka 4,5 godina.. i to frajera sto je vjerovatno milioner ili blizu tome jer drzi par objekata u gradu...
zaboravila da ima momka jbg desi se :D

Cura u ranim 30im, vrlo zgodna, isto tako plesali, hiljadu komplimenata... viidm je naredni put i hoće da joj dajem instrukcije plesa uzivo, kod mene u stanu... hajd super :D dodajem na mrezu.. kad nedavno se udala.. i sad treba kod mene doci da plesemo sami sensualni ples u mom stanu? ne hvala :D

Zadnje je baš nedavno bilo, cura u 20im isto flertovi na sve strane, plesovi sensualni, hvaljenje (doduse nije mi govorila da sam sladak :D ), ali odjeće, kako sam "sav super" itd itd.. sad je u pitanju bio instagram, ne facebook..
kad udata, dobila bebu nedavno ??!

Ovakvih slučajeva gdje su otvoreno flertovale ali ne baš na konstantnom i visokom nivou je bilo koliko hoces... i upoznao sam hiljade cura sa plesa tako da vrlo dobro znam prepoznati sta je flert i kako se neke ponasaju koje su vjernije svom momku/muzu..

I da 99% ovih cura radi na visokim pozicijama, te doktorice, te banke, te apotekarke...

Helem nisam ni sa jednom htio išta više, ne treba mi u zivotu to,, pored toliko cura koje su single, sad da ja neku ganjam i sutra upadam i ja i ona u probleme.. ne hvala.

Sutra zenu imat i vjerovati joj 100% tesko :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#917 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by moonca »

```````````````Image
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#918 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by Spiritbreaker »

Plavo-bijeli wrote: 08/02/2021 23:16 Nije baš tehnički varanje, ali...
Plešem zadnje 4 godine i svega sam se nagledao.
Od mlađih cura u 20im do žena u tridesetim i četrdesetim. Na početku mi je bilo čudno, a u posljednje vrijeme 'normalnije'.

Puno toga sam i zaboravio, ali nekih se situacija sjećam...

Helem počelo je bilo prije par godina gdje su mi se starije koke direktno nabacivale, a za koje sam znao da imaju muževe kod kuće.
Bio je slučaj u klubu gdje plešem sa jednom u ranim četrdesetim, ona malo popila, govori 'jao moraš fino samnom, malo sam pijana pa mogu svašta uraditi' da bi mi malo nakon toga uzela govorit 'kako sam joj lijep i sladak' i sve je to super da joj muž nije bio udaljen 10, 15 metara od nas, a djeca kod kuće...
Moj odgovor je bio "hvala, ja ne smijem ništa komentarisati za tvoj izgled :D ".

Poslije je bio slučaj sa drugom malo mlađom, isto sa mužem i malim dijetetom, redovno mi se javljala na FBu, a uzivo konstantno i konstantno pravila neke sexualne šale, naravno samo kad smo sami bili i kada bi plesali, a nisu neke bezvezne nego baš ono perverzne stvari užas...scena je kad joj poslije upoznaš muža.

Jednom u klubu upoznajem onako finu curu zovem je na ples, ne plesemo 10 sekundi, jao jesi mi ti sladak, jesi mi lijep, super si, ja ono hajd... super , uzmem joj tad facebook , kontam nikad nista lakse.. ona salje puse i odlazi ranije iz kluba.. vidim dodaje me. ja kuci nigdje requesta... kontam wtf.. kad pogledam slike i vidim da ima momka 4,5 godina.. i to frajera sto je vjerovatno milioner ili blizu tome jer drzi par objekata u gradu...
zaboravila da ima momka jbg desi se :D

Cura u ranim 30im, vrlo zgodna, isto tako plesali, hiljadu komplimenata... viidm je naredni put i hoće da joj dajem instrukcije plesa uzivo, kod mene u stanu... hajd super :D dodajem na mrezu.. kad nedavno se udala.. i sad treba kod mene doci da plesemo sami sensualni ples u mom stanu? ne hvala :D

Zadnje je baš nedavno bilo, cura u 20im isto flertovi na sve strane, plesovi sensualni, hvaljenje (doduse nije mi govorila da sam sladak :D ), ali odjeće, kako sam "sav super" itd itd.. sad je u pitanju bio instagram, ne facebook..
kad udata, dobila bebu nedavno ??!

Ovakvih slučajeva gdje su otvoreno flertovale ali ne baš na konstantnom i visokom nivou je bilo koliko hoces... i upoznao sam hiljade cura sa plesa tako da vrlo dobro znam prepoznati sta je flert i kako se neke ponasaju koje su vjernije svom momku/muzu..

I da 99% ovih cura radi na visokim pozicijama, te doktorice, te banke, te apotekarke...

Helem nisam ni sa jednom htio išta više, ne treba mi u zivotu to,, pored toliko cura koje su single, sad da ja neku ganjam i sutra upadam i ja i ona u probleme.. ne hvala.

Sutra zenu imat i vjerovati joj 100% tesko :)
Dobar ti taj ples, od kojeg si povalio toliko treba :izet: :D :D :D
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#919 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by ortodont »

Znam valcer, moram se podsjetiti i rumbe, cha-cha-cha. :D
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#920 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by bandit_mo »

Plavo-bijeli wrote: 08/02/2021 23:16
Sutra zenu imat i vjerovati joj 100% tesko :)
Teško da će i ona tebi vjerovati imajući u vidu prirodu tvog posla :lol:
User avatar
Sarah24
Posts: 10008
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#921 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by Sarah24 »

I sta se dogodilo kad se probudio? :skoljka: :mrgreen:
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2534
Joined: 28/02/2010 19:25

#922 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by Plavo-bijeli »

haha nije valcer.. u mom pitanju najviše je
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#923 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by ExNihilo »

Može biti da te što su im dosadili muževi i djeca dolaze na ples baš da nađu kurban, što objašnjava koleginu incidencu slučajeva.

Forum je još jedno mjesto gdje dolaze. :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#924 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by zoomba »

Samo kad se potrefi mjesto i vrijeme.. :izet:
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#925 Re: Svaka peta žena vara muža ?

Post by Horcrux »

Plavo-bijeli wrote: 08/02/2021 23:16 Nije baš tehnički varanje, ali...
Plešem zadnje 4 godine i svega sam se nagledao.
Od mlađih cura u 20im do žena u tridesetim i četrdesetim. Na početku mi je bilo čudno, a u posljednje vrijeme 'normalnije'.

Puno toga sam i zaboravio, ali nekih se situacija sjećam...

Helem počelo je bilo prije par godina gdje su mi se starije koke direktno nabacivale, a za koje sam znao da imaju muževe kod kuće.
Bio je slučaj u klubu gdje plešem sa jednom u ranim četrdesetim, ona malo popila, govori 'jao moraš fino samnom, malo sam pijana pa mogu svašta uraditi' da bi mi malo nakon toga uzela govorit 'kako sam joj lijep i sladak' i sve je to super da joj muž nije bio udaljen 10, 15 metara od nas, a djeca kod kuće...
Moj odgovor je bio "hvala, ja ne smijem ništa komentarisati za tvoj izgled :D ".

Poslije je bio slučaj sa drugom malo mlađom, isto sa mužem i malim dijetetom, redovno mi se javljala na FBu, a uzivo konstantno i konstantno pravila neke sexualne šale, naravno samo kad smo sami bili i kada bi plesali, a nisu neke bezvezne nego baš ono perverzne stvari užas...scena je kad joj poslije upoznaš muža.

Jednom u klubu upoznajem onako finu curu zovem je na ples, ne plesemo 10 sekundi, jao jesi mi ti sladak, jesi mi lijep, super si, ja ono hajd... super , uzmem joj tad facebook , kontam nikad nista lakse.. ona salje puse i odlazi ranije iz kluba.. vidim dodaje me. ja kuci nigdje requesta... kontam wtf.. kad pogledam slike i vidim da ima momka 4,5 godina.. i to frajera sto je vjerovatno milioner ili blizu tome jer drzi par objekata u gradu...
zaboravila da ima momka jbg desi se :D

Cura u ranim 30im, vrlo zgodna, isto tako plesali, hiljadu komplimenata... viidm je naredni put i hoće da joj dajem instrukcije plesa uzivo, kod mene u stanu... hajd super :D dodajem na mrezu.. kad nedavno se udala.. i sad treba kod mene doci da plesemo sami sensualni ples u mom stanu? ne hvala :D

Zadnje je baš nedavno bilo, cura u 20im isto flertovi na sve strane, plesovi sensualni, hvaljenje (doduse nije mi govorila da sam sladak :D ), ali odjeće, kako sam "sav super" itd itd.. sad je u pitanju bio instagram, ne facebook..
kad udata, dobila bebu nedavno ??!

Ovakvih slučajeva gdje su otvoreno flertovale ali ne baš na konstantnom i visokom nivou je bilo koliko hoces... i upoznao sam hiljade cura sa plesa tako da vrlo dobro znam prepoznati sta je flert i kako se neke ponasaju koje su vjernije svom momku/muzu..

I da 99% ovih cura radi na visokim pozicijama, te doktorice, te banke, te apotekarke...

Helem nisam ni sa jednom htio išta više, ne treba mi u zivotu to,, pored toliko cura koje su single, sad da ja neku ganjam i sutra upadam i ja i ona u probleme.. ne hvala.

Sutra zenu imat i vjerovati joj 100% tesko :)
Ne znam cime se bavis, ali da sam na tvom mjestu ja bih otvorio plesni studio. :lol:
Post Reply