svadba u tuzli/lukavcu

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#51 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by djulba »

User avatar
Ivo Lola
Posts: 822
Joined: 18/04/2009 19:59

#52 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Ivo Lola »

sacir ti je kad od kipova krenes prema slatini, onom kaldrmom pored katolicke crkve
kad ides od kipova, na lijevu stranu, slasticarna Rusidovic
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#53 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

kmirsad, hvala ti za pokusaj objasnjavanja :D nis nisam skontala :D zezam se..ak oje "kod kipova" mislim da cu znati naci...i djulba hvala za FB stranicu..ja se ne sjetih da pogledam :-) slike dobro izgledaju...moram i ovo probati :D
ako budem mogla stati u haljinu, bice dobro :D
javim vam kakve su :D
btw, sacir izgleda radi sa fondan masom..to mi je draze nego slag krema...ali vidjecemo :)
pozz svima i VELIKO HVALA!!
User avatar
Visoki Predstavnik
Posts: 127
Joined: 29/09/2008 10:18

#54 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Visoki Predstavnik »

nova_korisnica :evo ukratko: najvjerovatnije da ce biti hotel lukavac...zbog prakticnih razloga (bice potreban i smjestaj za odredjen broj ljudi...) odustali smo od lokacije koje su samo restorani...hotel tuzla je bio moj favorit, ali opet iz nekih prakticnih razloga "pobijedio" je lukavac :)

sad idu ostale stvari: dekoracija, fotograf, torta....za deko sam nasla vec nekoga, ali hocu da vidim kako radi i sta je ponuda...fotograf isto....tortu mi je evo preporucio studeni :) moracu je probati....

hvala vam svima na sugestijama :) :sax:
http://foto-vjencanja.ba/

100 metara od Hotela Lukavac prema autobuskoj stanici :)

Najbolji, najprofesionalniji....Topla preporuka. Pogledaj mu web site ( ako ga moderatori ne uklone) :mrgreen:
Last edited by Visoki Predstavnik on 23/07/2013 11:26, edited 2 times in total.
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#55 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

Visoki Predstavnik wrote:
nova_korisnica :evo ukratko: najvjerovatnije da ce biti hotel lukavac...zbog prakticnih razloga (bice potreban i smjestaj za odredjen broj ljudi...) odustali smo od lokacije koje su samo restorani...hotel tuzla je bio moj favorit, ali opet iz nekih prakticnih razloga "pobijedio" je lukavac :)

sad idu ostale stvari: dekoracija, fotograf, torta....za deko sam nasla vec nekoga, ali hocu da vidim kako radi i sta je ponuda...fotograf isto....tortu mi je evo preporucio studeni :) moracu je probati....

hvala vam svima na sugestijama :) :sax:
http://foto-vjencanja.ba/

100 metara od Hotela Lukavac prema autobuskoj stanici :)

Najbolji, najprofesionalniji....Topla preporuka. Pogledaj mu web site ( ako ga moderatori ne uklone) :mrgreen:
vec sam dobila preporuku za njega i najvjerovatnije da idem da pogledam njegove radove vec sutra (kad i ove ostale stvake da "obidjem")...na webu sam vidjela da ima lijepih slika, ali posto je ogranicen broj fotografija hocu da vidim i one neke "spontane" momente :)) ja sam totalno nefotogenicna :) ako mene lijepo uslika, angazovan je :D
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#56 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by dolmetscher »

janje_ wrote:
dolmetscher wrote:Je li to teta radi torte u stanu?
ne, ima radnju na stupinama...
Gdje na Stupinama? Ja zivim tu, a pojma nemam. Potanko ti objasni, slobodno :)
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#57 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kmirsad »

foto šop može sve... :lol: ... dobar ti je za svadbe i Video Bego... nekadašnji disk đokej u Omladinskom... Bego I :-D ... izuzetno profesionalan, ništa mu ne promiče, slika iznenađujuče zanimljive momente koje niko ne primjeti, takve da nisi siguran jel to ta svadba na kojoj budeš... :lol: ... sve super složi, ukoriči, ispiše tekst... i nije preskup... imam neđe i njegov broj... :lol:
User avatar
janje_
Posts: 2256
Joined: 05/04/2007 14:05

#58 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by janje_ »

dolmetscher wrote:
janje_ wrote:
dolmetscher wrote:Je li to teta radi torte u stanu?
ne, ima radnju na stupinama...
Gdje na Stupinama? Ja zivim tu, a pojma nemam. Potanko ti objasni, slobodno :)
ona zgrada preko puta geneleca, sa gornje strane, u istoj zgradi par metara nize je zubarka..
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#59 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kmirsad »

Nije više tu, preselila... isto je na Stupinama, ali u B 14... u zgradi gdje je Bingo, samo sa stražnje strane,... uz stepenice... i moslim da se zove Dolće Vita... :-D
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#60 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by dolmetscher »

Hvala janje, hvala kmirsad

Necu vise offtopicit :)
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#61 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kmirsad »

ma nema na čemu :-D ... i slobodno ti otopići... ovdje i onako slabo ko zalazi...:-D
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#62 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by dolmetscher »

Dobro :)
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#63 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by djulba »

Razvuče se svadba na 62 posta :) Mora biti dobra. Pošalji nam slika :-D
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#64 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

heheh
mislim da cete pricekati dok ne bude :) a to je tamonekad u augustu...
ne stigoh ja u ponedjeljak do slasticara...ali sljedeci odlazak ce bit imaksuz samo radi torte! :) jedva cekam :D rekli su mi da je ok mjesec-dva pred svadbu tortu naruciti...tako da...imam jos fore :)
User avatar
studeni76
Posts: 5478
Joined: 03/06/2009 14:12

#65 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

nova_korisnica wrote:heheh
mislim da cete pricekati dok ne bude :) a to je tamonekad u augustu...
ne stigoh ja u ponedjeljak do slasticara...ali sljedeci odlazak ce bit imaksuz samo radi torte! :) jedva cekam :D rekli su mi da je ok mjesec-dva pred svadbu tortu naruciti...tako da...imam jos fore :)
jašta je već OK. samo se najavi par dana ranije, da te utefteri. jedino ti može biti problem,ako se kasno javiš, sa onim stalcima, možda ih nebude dovoljno il nebude onih što vam se sviđaju.

Pozz
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#66 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Paco »

Kad je vec izbor pao na hotel Lukavac, onda imas u Lukavcu odlicnu slasticarnu "Patak". Prave vrhunske torte i kolace. Od hotela su udaljeni par stotina metara (malo je zavuceno, ali svako ce ti znati objasniti gdje se nalazi. Uglavnom, blizu je Doma zdravlja).

Snimanje (video), odes u RTV Lukavac i nadjes Špegelja (to mu je nadimak). Niko ti to od njega nece bolje odraditi sigurno. Radi privatno, ima kvalitetnu opremu za snimanje, montiranje itd a i zna covjek svoj posao.

Muzika - Papilon Bend :)
User avatar
studeni76
Posts: 5478
Joined: 03/06/2009 14:12

#67 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

Paco wrote:Kad je vec izbor pao na hotel Lukavac, onda imas u Lukavcu odlicnu slasticarnu "Patak". Prave vrhunske torte i kolace. Od hotela su udaljeni par stotina metara (malo je zavuceno, ali svako ce ti znati objasniti gdje se nalazi. Uglavnom, blizu je Doma zdravlja).

Snimanje (video), odes u RTV Lukavac i nadjes Špegelja (to mu je nadimak). Niko ti to od njega nece bolje odraditi sigurno. Radi privatno, ima kvalitetnu opremu za snimanje, montiranje itd a i zna covjek svoj posao.

Muzika - Papilon Bend :)
Dobar je Patak, al im je vrh ponude i dalje Španski vjetar! :zzzz:
User avatar
Shacii
Posts: 1019
Joined: 07/02/2011 12:21

#68 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Shacii »

Vidim ovdje ima dosta ljudi sa korisnim informacijama pa da vas i ja zamolim za pomoc...naime, po vasem misljenju za koliko se para moze organizovati svadba za 50-60 ljudi u nekom restoranu-ono najjeftinije? :D
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#69 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Hemel »

Shacii wrote:Vidim ovdje ima dosta ljudi sa korisnim informacijama pa da vas i ja zamolim za pomoc...naime, po vasem misljenju za koliko se para moze organizovati svadba za 50-60 ljudi u nekom restoranu-ono najjeftinije? :D
najjeftinije... :-)
zakupis prostor nekog restorana, tvoja hrana, pice i muzika...ne moze jeftinije
User avatar
Shacii
Posts: 1019
Joined: 07/02/2011 12:21

#70 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Shacii »

pa i meni je to jedino izgledno,al et mislila sam da se mozda moze naci nesto prihvatljivo,a da se nema puno brige:)
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#71 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by zelenashica »

Paco wrote:Kad je vec izbor pao na hotel Lukavac, onda imas u Lukavcu odlicnu slasticarnu "Patak". Prave vrhunske torte i kolace. Od hotela su udaljeni par stotina metara (malo je zavuceno, ali svako ce ti znati objasniti gdje se nalazi. Uglavnom, blizu je Doma zdravlja).

Snimanje (video), odes u RTV Lukavac i nadjes Špegelja (to mu je nadimak). Niko ti to od njega nece bolje odraditi sigurno. Radi privatno, ima kvalitetnu opremu za snimanje, montiranje itd a i zna covjek svoj posao.

Muzika - Papilon Bend :)
Da podvučem kvalitetnu video obradu. :thumbup:
User avatar
studeni76
Posts: 5478
Joined: 03/06/2009 14:12

#72 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

Shacii wrote:Vidim ovdje ima dosta ljudi sa korisnim informacijama pa da vas i ja zamolim za pomoc...naime, po vasem misljenju za koliko se para moze organizovati svadba za 50-60 ljudi u nekom restoranu-ono najjeftinije? :D
Sa hranom i pićem u neograničenim količinama, može se organizovati za 2000-2300KM. 50 gostiju
User avatar
Shacii
Posts: 1019
Joined: 07/02/2011 12:21

#73 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Shacii »

Hvala na odgovoru puno ali kakve neogranicene kolicine..pogotovo pica,kod nas bosnja to je =seljakluk.

Mislila sam nesto ovako:
-na svakih 4-5 gostiju plata ( svakakvo meso-suho,sudzuka,cevapi,fileti i sl) + 2-3pica svakom gostu
-uredjenje sale (nista pretjerano) ali da se ne moram ja brinuti za to
-muzika moze uzivo ali i ne mora
-svadba u zimskom periodu
-zakup sale npr od 18h do 23h
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#74 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by dolmetscher »

Jedino na kakvu ludu travku da stanem pa da pravim svadbu. Bolje potrositi sve te pare na putovanje a svi ce ti oni opet kuci doci. Znam, offtopicim, ali nisam mogla izdrzati. Eto, odoh sad :D
User avatar
Shacii
Posts: 1019
Joined: 07/02/2011 12:21

#75 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Shacii »

dolmetscher wrote:Jedino na kakvu ludu travku da stanem pa da pravim svadbu. Bolje potrositi sve te pare na putovanje a svi ce ti oni opet kuci doci. Znam, offtopicim, ali nisam mogla izdrzati. Eto, odoh sad :D
:lol: sličnog sam mišljenja...al žao mi zbog vjenčanice :-)
Post Reply