Sutra u 12h demonstracije ispred Predsjednistva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Herc
Posts: 519
Joined: 13/10/2005 16:26

#1 Sutra u 12h demonstracije ispred Predsjednistva

Post by Herc »

Sutra u 12h aktivisti pokreta DOSTA! organizuju demonstracije ispred Predsjednistva protiv neprimjerene policijske brutalnosti i u znak solidarnosti sa momcima/djevojkama iz Tutto Completo.
Da policija ovako reaguje protiv pravih kriminalaca,danas ne bi bilo potrebe za farbanjem Predsjednistva.
Dodite svi i solidarisite se!
Last edited by Herc on 27/09/2006 21:31, edited 1 time in total.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14648
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2

Post by DaysleepeR »

BRAVO!
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#3

Post by taxi_driver »

da sam u sa dosao bih svakako.i jos sa kondomima punim boje.zao mi je ali sa sigurne distance vas podrzavam. :P :P :P :P
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#4

Post by Grom iz vedra neba »

Protiv! Neka idu u Banja Luku i neka protestuju Miloradu Dodiku.
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#5

Post by The Man »

policija je reagovala milo s obzirom kako policija na zapadu reaguje na slicne incidente...npr. u sloveniji sam imao priliku gledati kako se njihova policija obracunava, jarane konjica sa punom opremom pa pendreche u galopu...pa ti izvoli.. :-?
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#6

Post by daduli_sa »

Grom iz vedra neba wrote:Protiv! Neka idu u Banja Luku i neka protestuju Miloradu Dodiku.
Interesantno...
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#7

Post by hool »

Grom iz vedra neba wrote:Protiv! Neka idu u Banja Luku i neka protestuju Miloradu Dodiku.
Ovi su ovdje manje vise partneri Milorada Dodika
ZA - nisam u Sa, ali cu se potruditi da dodjem
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#8 Re: Sutra u 12h demonstracije ispred Predsjednistva

Post by mI85 »

Herc wrote:Sutra u 12h aktivisti pokreta DOSTA! organizuju demonstracije ispred Predsjednistva protiv neprimjerene policijske brutalnosti i u znak solidarnosti sa momcima/djevojkama iz Tutto Completo.
Da policija ovako reaguje protiv pravih kriminalaca,danas ne bi bilo potrebe za farbanjem Predsjednistva.
Dodite svi i solidarisite!
fuuuuj, koje licemjerje!
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#9

Post by horns&drums »

Grom iz vedra neba wrote:Protiv! Neka idu u Banja Luku i neka protestuju Miloradu Dodiku.
Ja, i time daju javno priznanje RS-u...

Sarajevo je jos uvijek glavni grad
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#10 Re: Sutra u 12h demonstracije ispred Predsjednistva

Post by hool »

Herc wrote:Sutra u 12h aktivisti pokreta DOSTA! organizuju demonstracije ispred Predsjednistva protiv neprimjerene policijske brutalnosti i u znak solidarnosti sa momcima/djevojkama iz Tutto Completo.
Da policija ovako reaguje protiv pravih kriminalaca,danas ne bi bilo potrebe za farbanjem Predsjednistva.
Dodite svi i solidarisite!
Hajde da sutra organizujemo novo "farbanje" da vidimo kako ce reagovati kada to radi recimo stotinjak ljudi 8-)
Herc
Posts: 519
Joined: 13/10/2005 16:26

#11 Re: Sutra u 12h demonstracije ispred Predsjednistva

Post by Herc »

hool wrote:
Herc wrote:Sutra u 12h aktivisti pokreta DOSTA! organizuju demonstracije ispred Predsjednistva protiv neprimjerene policijske brutalnosti i u znak solidarnosti sa momcima/djevojkama iz Tutto Completo.
Da policija ovako reaguje protiv pravih kriminalaca,danas ne bi bilo potrebe za farbanjem Predsjednistva.
Dodite svi i solidarisite!
Hajde da sutra organizujemo novo "farbanje" da vidimo kako ce reagovati kada to radi recimo stotinjak ljudi 8-)
Hajde da nas bude barem 100-tinjak pa se mozemo svasta dogovoriti :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#12 Re: Sutra u 12h demonstracije ispred Predsjednistva

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

mI85 wrote:
Herc wrote:Sutra u 12h aktivisti pokreta DOSTA! organizuju demonstracije ispred Predsjednistva protiv neprimjerene policijske brutalnosti i u znak solidarnosti sa momcima/djevojkama iz Tutto Completo.
Da policija ovako reaguje protiv pravih kriminalaca,danas ne bi bilo potrebe za farbanjem Predsjednistva.
Dodite svi i solidarisite!
fuuuuj, koje licemjerje!

Treba u ovom trenutku stisnuti zube i prevazici razlike u misljenju. Ako budem mogao izaci dolazim...
Unprchible
Posts: 41
Joined: 22/09/2004 13:25
Location: Sarajevo

#13

Post by Unprchible »

jao sto ce sutra ici kondomi, k'o halva :D
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#14

Post by mI85 »

Dodjite sutra u drugo vrijeme ispred predsjednistva. Ne dopustite da dostasi s vama manipulisu i da se promovisu preko vas i prebijenih ledja onog momka!
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#15

Post by dinash »

The Man wrote:policija je reagovala milo s obzirom kako policija na zapadu reaguje na slicne incidente...npr. u sloveniji sam imao priliku gledati kako se njihova policija obracunava, jarane konjica sa punom opremom pa pendreche u galopu...pa ti izvoli.. :-?
ma daj ... kada? 89-te?
u ljubljani skoro svake godine maturanti naprave dar-mar i sve obaspu jajima i brasnom. zgrada predsjednistva se ne stedi ...
zivim u ljubljani vec sest godina i bio sam na puno protesta i nikad, NIKAD se nije desilo nista slicno ovome cirkusu od danas ispred predsjednistva.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#16

Post by sulesavic »

Gledam i èitam i imam podijeljene stavove.

Kad sve stavim na vagu, podr¾avam dana¹nji "incident". Bolje i¹ta nego ni¹ta.

Pred Predjedni¹tvo sutra ne mogu doæi (a do¹ao bih).
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#17

Post by shuriken »

cinjenica je da bi se moglo optuziti Dosta za kapitaliziranje na tudjoj ideji,
ali sto nije neko drugi sazvao ljude?

tj. ja jesam predlagao da idemo tamo odmah veceras ali me niko ne benda.

bolje da nas neko sazove nego niko.

bolje da odemo tamo pa makar samo prdili, nego da trkeljamo po tastaturama.

bolja i nesavrsena aktivnost nego savrsena pasivnost!

jedite graha veceras!
Herc
Posts: 519
Joined: 13/10/2005 16:26

#18

Post by Herc »

mI85 wrote:Dodjite sutra u drugo vrijeme ispred predsjednistva. Ne dopustite da dostasi s vama manipulisu i da se promovisu preko vas i prebijenih ledja onog momka!
Ne znam kakav ti problem imas sa pokretom dosta!,ako hoces navescemo tebe kao organizatora.Nije problem ko organizuje,nego koja je poruka.Dodi sutra i bices glavni.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#19

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

mI85 wrote:Dodjite sutra u drugo vrijeme ispred predsjednistva. Ne dopustite da dostasi s vama manipulisu i da se promovisu preko vas i prebijenih ledja onog momka!
Prijatelju, nije ni meni DOSTA drag ali u ovom odsutnom trenutku treba redove zbiti.

Evo me k'o Sava Kovcevic onomad... :D
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#20

Post by dinash »

da sam u sarajevu ponio bih transparent "DZABA STE PRALI!"
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#21

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

dinash wrote:da sam u sarajevu ponio bih transparent "DZABA STE PRALI!"
Ili

Fasada se opere, vas obraz i savjest nikad!
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#22

Post by The Man »

dinash wrote:
The Man wrote:policija je reagovala milo s obzirom kako policija na zapadu reaguje na slicne incidente...npr. u sloveniji sam imao priliku gledati kako se njihova policija obracunava, jarane konjica sa punom opremom pa pendreche u galopu...pa ti izvoli.. :-?
ma daj ... kada? 89-te?
u ljubljani skoro svake godine maturanti naprave dar-mar i sve obaspu jajima i brasnom. zgrada predsjednistva se ne stedi ...
zivim u ljubljani vec sest godina i bio sam na puno protesta i nikad, NIKAD se nije desilo nista slicno ovome cirkusu od danas ispred predsjednistva.
zivim i ja vec 12...pa sta...jesi gledao neki dan kad su se pomarisali dragonsi i viole?mogu ti jos slucajeva nabrojati koje sam vidio sam, sta se desi sa osobom koja nasrne na sluzbeno lice...na utakmici Domzale - Gorica, neki nesretnik se napio i nasrnuo na policajca, odmah je uletilo pet drotova i ubilo boga u njemu..
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#23

Post by The Man »

dinash wrote:
The Man wrote:policija je reagovala milo s obzirom kako policija na zapadu reaguje na slicne incidente...npr. u sloveniji sam imao priliku gledati kako se njihova policija obracunava, jarane konjica sa punom opremom pa pendreche u galopu...pa ti izvoli.. :-?
ma daj ... kada? 89-te?
u ljubljani skoro svake godine maturanti naprave dar-mar i sve obaspu jajima i brasnom. zgrada predsjednistva se ne stedi ...
zivim u ljubljani vec sest godina i bio sam na puno protesta i nikad, NIKAD se nije desilo nista slicno ovome cirkusu od danas ispred predsjednistva.
zivim i ja vec 12...pa sta...jesi gledao neki dan kad su se pomarisali dragonsi i viole?mogu ti jos slucajeva nabrojati koje sam vidio sam, sta se desi sa osobom koja nasrne na sluzbeno lice...na utakmici Domzale - Gorica, neki nesretnik se napio i nasrnuo na policajca, odmah je uletilo pet drotova i ubilo boga u njemu..
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#24 Re: Sutra u 12h demonstracije ispred Predsjednistva

Post by mI85 »

_ _
Last edited by mI85 on 27/09/2006 21:04, edited 1 time in total.
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#25

Post by mI85 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
mI85 wrote:
Herc wrote:Sutra u 12h aktivisti pokreta DOSTA! organizuju demonstracije ispred Predsjednistva protiv neprimjerene policijske brutalnosti i u znak solidarnosti sa momcima/djevojkama iz Tutto Completo.
Da policija ovako reaguje protiv pravih kriminalaca,danas ne bi bilo potrebe za farbanjem Predsjednistva.
Dodite svi i solidarisite!
fuuuuj, koje licemjerje!

Treba u ovom trenutku stisnuti zube i prevazici razlike u misljenju. Ako budem mogao izaci dolazim...
Kad bi bio s dostasima znacilo bi da pljujem po ledjima onog momka i da afirmisem sistem u kojem lome i potezu pistolje na goloruke. Dostasi zele one koji ce to usminkanije raditi! Sjetite se njihovog favorita Lagumdzije i ljudi koje na jos gori nacin poslao na Gvantanamo! Sjetite se jadne djecice tih nikad dokazanih "terorista" koji su bili drzavljani BiH. Sutra bi i vas izrucili i lomili, nema razlike, samo da ocuvaju vlast. Zasto ne doci sutra u 3 ispred predsjednistva, zasto pustiti na neko ubire na tako prljav nacin poene. Bojkotujte manipulatore!
Post Reply