Suspenzija Da ili Ne ?

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Suspenzija Da ili Ne ?

Da
83
81%
Ne
20
19%
 
Total votes: 103

User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#1 Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Mustang1 »

Zanima me samo ovo iako ima anketa na temi savez napolje ali ona je davno postavljena sad me zanima samo da vidim kako drugi razmisljaju o ovome sa samo da ili ne bez price :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by bordo gandalf »

Zatvorit ce ti je burek ko da gledam :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#3 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Mustang1 »

Suti ne offtopicari :D Valjda nece barem do utakmice :D Al fkt me zanima ovo da vidim nesto :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#4 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Baltazar_khan »

rashtiman wrote:Zatvorit ce ti je burek ko da gledam :D
dat će mu burek suspenziju :mrgreen:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#5 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by burek_in_space »

Tema ostaje ako kazhesh da pod Papetom igramo najljepshi fudbal otkako postoji reprezentacija :evil:

Protiv sam suspenzije.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#6 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by fosil »

Pa prva anketa je i bila da li ste za DA ili ste za NE :D Al' nebi mi bili mi da nije moze li 5 u pola sa vise luka i natopi mi somun, ali nemoj previse.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Baltazar_khan »

ja sam za suspenziju, pod uslovom da novi predsjednik novog saveza bude sabahudin vugdalić. doživotni :oops:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#8 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Mustang1 »

burek_in_space wrote:Tema ostaje ako kazhesh da pod Papetom igramo najljepshi fudbal otkako postoji reprezentacija :evil:

Protiv sam suspenzije.
Brisi :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#9 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by burek_in_space »

Iako sam protiv suspenzije, jedva chekam da dodje i taj 1. april, da nam se nasmiju u lice i kazhu "Levati, otpushteni ste, skontali smo neko kompromisno rjeshenje". :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45271
Joined: 29/12/2005 01:20

#10 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by jeza u ledja »

burek_in_space wrote:Iako sam protiv suspenzije, jedva chekam da dodje i taj 1. april, da nam se nasmiju u lice i kazhu "Levati, otpushteni ste, skontali smo neko kompromisno rjeshenje". :D
Jest, kao i za Brcko Distrikt onomad. :x
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#11 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by limeni »

nece doci do suspenzije, jedino moze biti da se fifa/uefa zele rijesiti usanovica i kompanije i dovesti bivse fudbalere u savez..na mjesec dana ce nas mozda izbaciti kao sto su jednom kratko izbacili poljsku..
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#12 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by cyprus »

Moja prognoza raspleta:

Sad će nam objavit suspenziju... ali će se u toku aprila ili najkasnije maja skontat neko kompromisno rješenje i opet će nam klubovi i reprezentacija bit u igri :D

A možemo i ono standardno naše: ako pobjedimo Rumune, Platini će se prepast i banovat nas, a u suprotnom neće :oops:
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#13 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by donja_crtica »

Ma koliko bih rado rekao da zelim vidjeti kompaniju iz saveza na ulici, necu!

Secesionisti iz RS i zele da nas malodusnim ucine,
danas da kazemo ma nek ide i savez u ... bolje da ga nema,
nista od naseg rukometa (radja je odradio svoj posao),
sutra bi isto trebali reci, nema nista od drzave kad ne moze zajedno - bolje i da se podijelimo.

E necu ja, ovo je sve dio igre, djubar secesionisticka.

Znaci, da suspenzija, ali da sutra aBd izraste novi i jaci savez.

PS
cuo sam od raje iz RS da su poceli navijat za BiH, dok je ciromanija vladala. Poletise dodikovci da ubiju ovu klicu.
Last edited by donja_crtica on 21/03/2011 23:56, edited 1 time in total.
User avatar
translater
Posts: 1001
Joined: 31/05/2010 01:51
Location: prypyat

#14 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by translater »

limeni wrote:nece doci do suspenzije, jedino moze biti da se fifa/uefa zele rijesiti usanovica i kompanije i dovesti bivse fudbalere u savez..na mjesec dana ce nas mozda izbaciti kao sto su jednom kratko izbacili poljsku..

sutra idem u djamiju, crkvu, sinagogu...putujem do tibetanskih hramova i molim se svim zivim bogovima da se ovako nesto desi...ma i sa shejtanom cu sabah cekat da i on bude zadovoljan i njega nagovarat da bude na "nashoj" strani ...

ali iskreno....tuga me obuzme kad skontam da od tog nema nista...i sto je najgore...nece nas ni suspendirat nego ce gospoda iz fotelja da se vec nekako dogovori... :(
Buducnost_Banovici
Posts: 136
Joined: 12/03/2011 15:12
Location: Banovici

#15 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Buducnost_Banovici »

ma nema suspenzije,jos pogotovo sad kad je Borac prvak i kad ide u lš
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#16 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by mgogic »

Ako bi znacilo da se otresemo ove bagre koja nece do smrti (mozda ni tad) otici iz Saveza, mozda je to jedan blessing in disguise!
Ne vidim drugi nacin da se odstrani taj rak iz BH fudbala, a zasto to ne bi bio onda domino efekat, pa se prenio i na kosarku i rukomet( nekom idealnom svijetu gdje bi poceli pravi ljudi da se bave logistikom za dobrobit fudbala, sto bi probudilo svijest i tako se prenijelo na sport generalno, ne mislim na suspenziju).

Medjutim ako bi to znacilo suspenziju Saveza i promjenu strukture ali ne i kadrova, onda je dvostruki samar od UEFA-e i FIFA-e svima nama!

I treca varijanta, ostanak kadrova i nema suspenzije (opet ne valja)!

Ja ovo sve vidim kao sansu da se konacno krene nabolje, pa makar to znacilo i suspenziju za citav ciklus jedan!
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#17 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Obuca9 »

Ako će suspenzija značiti smjenu sadašnje garniture, te uspostavu novih ljudi, ali po istom principu (uz jednu, apsolutno nebitnu sitnicu, jednog umjesto tri predsjednika), onda sam ja apsolutno protiv.

Jer samo ce nam dzaba i klubovi i reprezentacija biti u leru, a nista se nece promjeniti. NIJE PROBLEM U LJUDIMA KOJI SJEDE TAMO, PROBLEM JE U SISTEMU I NAČINU NA KOJI SE ONI BIRAJU. Otjeraj sutra sve ove, dovedi novih 15 u IO, nista bolje nece biti.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#18 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by north »

Buducnost_Banovici wrote:ma nema suspenzije,jos pogotovo sad kad je Borac prvak i kad ide u lš
E baš je ovo ljučno zašto nema suspenzije, ipak Borac uživa veliki ugled u evropskom fudbalu :-)

Šalu na stranu, tragčno bi bilo sad dobiti Rumune i poslije dva dana biti izbačen iz kvalifikacija, ali sa druge strane ne može više ni ovako, ako je cijena koju moramo platiti suspenzija, neka bude, teško će biti ali šta da se radi :(
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#19 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Admir_1984 »

hz__semir wrote:Ako će suspenzija značiti smjenu sadašnje garniture, te uspostavu novih ljudi, ali po istom principu (uz jednu, apsolutno nebitnu sitnicu, jednog umjesto tri predsjednika), onda sam ja apsolutno protiv.

Jer samo ce nam dzaba i klubovi i reprezentacija biti u leru, a nista se nece promjeniti. NIJE PROBLEM U LJUDIMA KOJI SJEDE TAMO, PROBLEM JE U SISTEMU I NAČINU NA KOJI SE ONI BIRAJU. Otjeraj sutra sve ove, dovedi novih 15 u IO, nista bolje nece biti.
tacno

ja sam samo za drasticnu suspenziju do nekih boljih vremena
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#20 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Obuca9 »

Buducnost_Banovici wrote:ma nema suspenzije,jos pogotovo sad kad je Borac prvak i kad ide u lš
Ne pije to vodu kod njih, jer su predstavnici tog istog Borca također za suspenziju.

Bolesni ljudi.
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#21 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by palermo »

Naravno, izričito protiv.

Slijedeći vašu logiku, trebali smo suspendovati i državu jer nam je na čelu Nikola Špirić, a ni onaj Mujezinović nije mnogo bolji.

Vjerujem da će biti suspenzije, ne može ni FIFA/UEFA baš sebi se s.... u usta. A zašto ne bi i bilo suspenzije kada nitko nije protiv.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#22 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Abacija »

palermo wrote:Naravno, izričito protiv.

Slijedeći vašu logiku, trebali smo suspendovati i državu jer nam je na čelu Nikola Špirić, a ni onaj Mujezinović nije mnogo bolji.
Vjerujem da će biti suspenzije, ne može ni FIFA/UEFA baš sebi se s.... u usta. A zašto ne bi i bilo suspenzije kada nitko nije protiv.
Izmislice FIFA nesto u posljednjem trenutku.
User avatar
jazzer
Posts: 7212
Joined: 20/12/2004 14:44

#23 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by jazzer »

Idealan scenario...

Suspenzija nogometnog saveza ali reperezentacija nastavlja kvalifikacije.. Stranci prave novi nogometni
savez ljudima koje ce oni sami izabrati (ljudi od fudbala) tako da od jeseni i klubovi nastupaju u
evropskim takmicenjima...Munib Usanovic u zatvoru (znam da ovo nema veze sa Uefom ali lijepo
zvuci :) )
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24269
Joined: 26/08/2007 17:10

#24 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by Charuga »

Problem u vezi sa takmičenjem na međunarodnoj sceni mogla bi biti eventualna suspenzija Fudbalskog/Nogometnog saveza BiH od strane UEFA.

"Mislim da postoji dogovor kako ustrojiti u budućnosti Savez, a to je model Savjeta ministara BiH, po kojem su zaštićeni i nacionalni i entitetski interesi. Moram da naglasim da je ovo lični, a ne stav Upravnog odbora Borca, koji se ranije izjasnio o ovom pitanju", zaključio je Kopanja.
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#25 Re: Suspenzija Da ili Ne ?

Post by palermo »

Abacija wrote:
palermo wrote:Naravno, izričito protiv.

Slijedeći vašu logiku, trebali smo suspendovati i državu jer nam je na čelu Nikola Špirić, a ni onaj Mujezinović nije mnogo bolji.
Vjerujem da će biti suspenzije, ne može ni FIFA/UEFA baš sebi se s.... u usta. A zašto ne bi i bilo suspenzije kada nitko nije protiv.
Izmislice FIFA nesto u posljednjem trenutku.
Spvajte mirno rata neće biti :D . Šala mala, možda stvarno FIFA izmisli nešto u zadnji tren, možda postoji neka vrsta sluha za političku zbilju. Al nisam baš uvjeren u to
Locked