Supernatural

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#176 Re: Supernatural

Post by Skyfox »

Sinoc u nedostatku inspiracije pregledao prvu epizodu - pilot :D

10g je snimaju (OMG) i vjerovatno je necu pregledati do kraja ali pokusat cu. Da vidim koliko ce mi drzati paznju :-D :skoljka:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#177 Re: Supernatural

Post by Mali_Vuk »

Skyfox wrote:Sinoc u nedostatku inspiracije pregledao prvu epizodu - pilot :D

10g je snimaju (OMG) i vjerovatno je necu pregledati do kraja ali pokusat cu. Da vidim koliko ce mi drzati paznju :-D :skoljka:
Čekaj, tek gledaš prvu epizodu prve sezone, po prvi put? Pa kolega, nemaš pojma kako ti zavidim. Blago tebi :mrgreen:

A hoćeš najvjerovatnije, pregledat ćeš je do kraja, i pitat ima l' još :D
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#178 Re: Supernatural

Post by irac300 »

Ja sam prvu sezonu odgledao nekada davno, pa prekinuo. Prije par mjeseci, ponovo počeo gledati, al' krenuo od pete sezone, reko' izgubit ću volju ako krenem od početka i odgledam sve do ove zadnje sezone prije novogodišnje pauze. Onda u pauzi dok se deseta na ispuca, krenuo opet od druge, pa i treću završio i sinoć otpočeo četvrtu (prvo pojavljivanje Castiela). :D Uglavnom bum tras, nekako istumbam, al' ipak ću sve odgledati. :D
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#179 Re: Supernatural

Post by Mali_Vuk »

irac300 wrote:Ja sam prvu sezonu odgledao nekada davno, pa prekinuo. Prije par mjeseci, ponovo počeo gledati, al' krenuo od pete sezone, reko' izgubit ću volju ako krenem od početka i odgledam sve do ove zadnje sezone prije novogodišnje pauze. Onda u pauzi dok se deseta na ispuca, krenuo opet od druge, pa i treću završio i sinoć otpočeo četvrtu (prvo pojavljivanje Castiela). :D Uglavnom bum tras, nekako istumbam, al' ipak ću sve odgledati. :D
E, al stvarno, malo je serija koje ti tolike godine zadrže pažnju. Baš malo. Zato od mene ogroman repsekt za kompletan dosadašnji rad, uključujući i promašaje.
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#180 Re: Supernatural

Post by irac300 »

Mali_Vuk wrote:
irac300 wrote:Ja sam prvu sezonu odgledao nekada davno, pa prekinuo. Prije par mjeseci, ponovo počeo gledati, al' krenuo od pete sezone, reko' izgubit ću volju ako krenem od početka i odgledam sve do ove zadnje sezone prije novogodišnje pauze. Onda u pauzi dok se deseta na ispuca, krenuo opet od druge, pa i treću završio i sinoć otpočeo četvrtu (prvo pojavljivanje Castiela). :D Uglavnom bum tras, nekako istumbam, al' ipak ću sve odgledati. :D
E, al stvarno, malo je serija koje ti tolike godine zadrže pažnju. Baš malo. Zato od mene ogroman repsekt za kompletan dosadašnji rad, uključujući i promašaje.
Definitivno. Ono što sam primjetio, jer sam nekako paralelno gledao i stare i nove epizode, da su starije više rađene na old horor priče. Npr. meni je kultna ona epizoda iz druge sezone, gdje se kroz cijelu epizodu vrti pjesma The House of the Rising Sun, mislim, fenomenalna epizoda koja više liči na kraći horor-misterija film. Naravno, da se s vremenom izgubila inspiracija, pa je serije krenula drugim pravcem, ali opet ima nekih drugih stvario koje drže kvalitet. Zato i traje toliko dugo, a 11 sezona je već najavljena. :D
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#181 Re: Supernatural

Post by Mali_Vuk »

Baš to. Klasične horor priče ispričane na zanimljiv način, Rock and Roll style :D Najdraža epizoda mi je ona sa zečjom šapom koja donosi sreću, ali bogami i nesreću :D

Ono u čemu su nenadyebivi je glumačka postava. Od najbezveznijeg sporednog epizodiste do glavnih likova, svi su briljirali. Mada moram priznati da me u ovoj zadnjoj sezoni opasno iritira lik vještice Rowene. To im je možda i najveća fula.

A to sa The House of the Rising Sun je kolko se sjećam epizoda sa duhom koji ubija pored ceste, ili tako nešto. Kad se pojavi on, radio u autu se sam pali i počinje da svira ta stvar. Ili ovako nešto :D
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#182 Re: Supernatural

Post by irac300 »

Hehe...Jeste. Sa nevjerovatnim obratom na kraju.
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#183 Re: Supernatural

Post by Skyfox »

Mali_Vuk wrote:
Skyfox wrote:Sinoc u nedostatku inspiracije pregledao prvu epizodu - pilot :D

10g je snimaju (OMG) i vjerovatno je necu pregledati do kraja ali pokusat cu. Da vidim koliko ce mi drzati paznju :-D :skoljka:
Čekaj, tek gledaš prvu epizodu prve sezone, po prvi put? Pa kolega, nemaš pojma kako ti zavidim. Blago tebi :mrgreen:

A hoćeš najvjerovatnije, pregledat ćeš je do kraja, i pitat ima l' još :D
prvu, prvu :D povremeno bih naletio na poneku epizodu na TV ali se nikada nisam zagledao, sad je pravo vrijeme :-D
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#184 Re: Supernatural

Post by Tabhana »

Vjerovatno sam najveći ljubitelj ove serije u BiH. Treba pažljivo pogledati svaku scenu sa Crowley, čovjek je zakucao glumu. Serija kao serija, ima svojih padova ali ovdje se već radi o kultnoj seriji koja će ostati zapamćena kao jedna od najboljih, ako ne i najbolja što se tiče fantasy, mystery, horror žanra.
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#185 Re: Supernatural

Post by Tabhana »

Pauza do sredine marta :|

Borba Dean i Kane je bila prejaka, svakako top 3 epizode ove sezone.

Postoje mnoge teorije po supernatural forumima da će Crowley umrijeti :oops:
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#186 Re: Supernatural

Post by Tabhana »

Image

Crowley je najjači lik u seriji :lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#187 Re: Supernatural

Post by Kal El »

Tabhana wrote:Vjerovatno sam najveći ljubitelj ove serije u BiH. Treba pažljivo pogledati svaku scenu sa Crowley, čovjek je zakucao glumu. Serija kao serija, ima svojih padova ali ovdje se već radi o kultnoj seriji koja će ostati zapamćena kao jedna od najboljih, ako ne i najbolja što se tiče fantasy, mystery, horror žanra.
Jok ti,ja :mrgreen: od kad zna za sebe pratim ovu seriju :D
Jos samo mi fali da kupim Impala '67 :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#188 Re: Supernatural

Post by Truba »

pocetak sedme sezone...vec malo pretjeruju
dok su ganjali nize demone bilo je ok
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#189 Re: Supernatural

Post by Tabhana »

Kal El wrote:
Tabhana wrote:Vjerovatno sam najveći ljubitelj ove serije u BiH. Treba pažljivo pogledati svaku scenu sa Crowley, čovjek je zakucao glumu. Serija kao serija, ima svojih padova ali ovdje se već radi o kultnoj seriji koja će ostati zapamćena kao jedna od najboljih, ako ne i najbolja što se tiče fantasy, mystery, horror žanra.
Jok ti,ja :mrgreen: od kad zna za sebe pratim ovu seriju :D
Jos samo mi fali da kupim Impala '67 :lol:
I ja sam je gugulao po netu da vidim cijenu i potrošnju :lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#190 Re: Supernatural

Post by Kal El »

Tabhana wrote:
Kal El wrote:
Tabhana wrote:Vjerovatno sam najveći ljubitelj ove serije u BiH. Treba pažljivo pogledati svaku scenu sa Crowley, čovjek je zakucao glumu. Serija kao serija, ima svojih padova ali ovdje se već radi o kultnoj seriji koja će ostati zapamćena kao jedna od najboljih, ako ne i najbolja što se tiče fantasy, mystery, horror žanra.
Jok ti,ja :mrgreen: od kad zna za sebe pratim ovu seriju :D
Jos samo mi fali da kupim Impala '67 :lol:
I ja sam je gugulao po netu da vidim cijenu i potrošnju :lol:
Prelijep auto,ali skup drama,video sam lika na ilidzi napravio od nule slicno auto,godinu dana mu je trebalo
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#191 Re: Supernatural

Post by Tabhana »

Kako mislite da će se završiti ova 10 sezona?

Ova sezona je za mene super. Epizoda fan fiction je bila fenomenalna, pravi mali dar za sve ljubitelje Supernaturala.

Pisao sam ranije o tome, ali postoje najave da će Crowley umrijeti. U početku sam mislio da će se to desiti, ali odlazak karaktera kao Crowley bio bi veliki gubitak za samu seriju. Možda umre Castiel? Dean i Mark of Cain, posljednja epizoda kada on pobije sve?

Nadam se da će serija dogurati 100 sezona :mrgreen:
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#192 Re: Supernatural

Post by Kroksica »

Tabhana wrote:Kako mislite da će se završiti ova 10 sezona?

Ova sezona je za mene super. Epizoda fan fiction je bila fenomenalna, pravi mali dar za sve ljubitelje Supernaturala.

Pisao sam ranije o tome, ali postoje najave da će Crowley umrijeti. U početku sam mislio da će se to desiti, ali odlazak karaktera kao Crowley bio bi veliki gubitak za samu seriju. Možda umre Castiel? Dean i Mark of Cain, posljednja epizoda kada on pobije sve?

Nadam se da će serija dogurati 100 sezona :mrgreen:
De ba, bez spoilera.
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#193 Re: Supernatural

Post by Tabhana »

Ko spojla?

Ovo su čiste pretpostavke.
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#194 Re: Supernatural

Post by Kroksica »

Tabhana wrote:Ko spojla?

Ovo su čiste pretpostavke.
Pretpostavljas na osnovu vec pogledanog, ja od desete gledala samo dvije epizode. :P
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#195 Re: Supernatural

Post by ćiribiribela »

Ne ulazi se na teme sa serijama ako nisi apdejtovan sa epizodama, just sayin'. :D :D

Kakve najave u vezi Crowleya, tog najkul lika u citavoj seriji? :D :D
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#196 Re: Supernatural

Post by Kroksica »

ćiribiribela wrote:Ne ulazi se na teme sa serijama ako nisi apdejtovan sa epizodama, just sayin'. :D :D

Kakve najave u vezi Crowleya, tog najkul lika u citavoj seriji? :D :D
Ja usla na temu kad nije bilo sta da se apdejtuje, sad mi quick links kazu sijeli se ovdje a vamo radoznalo zensko...ne da djavo mirovat. :D
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#197 Re: Supernatural

Post by Tabhana »

Ženska znatiželja :evil:

Duboko se ispričavam, nisam imao zlobne namjere. Opet kažem pretpostavke, isto kao da recimo kažem da očekujem da će jedan od braće na kraju umrijeti :mrgreen:

Crowley je OP karakter :thumbup:

Image

:lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#198 Re: Supernatural

Post by Kal El »

Uh kako me ona Rowena nervira, one njene face i govor... :twisted:
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#199 Re: Supernatural

Post by Tabhana »

Britanski naglasak kao majka Crowleya :lol:

Ona umire, Crowley ljut? :mrgreen:

Morao sam smanjiti da ne spojlam.
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#200 Re: Supernatural

Post by Truba »

sinoc sam na tabletu gledao jednu finu epizodu sa semovim sjećanjem kako ga je spasila ona kćerka čudovišta koje se hrani mozgom

izuzetno jaka epizoda nakon 2 početne koje mi se nisu svidjele u 7. sezoni
Post Reply