Superliga Srbije

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Stoik
Posts: 38
Joined: 20/06/2009 15:37
Location: Novi Sad
Contact:

#1 Superliga Srbije

Post by Stoik »

Ako dozvoljavate, malo informacija i iz Srbije :-D

Fudbaleri Vojvodine zvanično otpočeli pripreme

Opširnije
Image

Voša se do sada pojačala dvojcem iz Javora, Vulićevićem i Ađuruom i startovaće u trećem kolu EUFA Evropa lige.
Art-Vandaley
Posts: 263
Joined: 26/05/2009 14:19
Location: sarajevo

#2 Re: Superliga Srbije

Post by Art-Vandaley »

bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#3 Re: Superliga Srbije

Post by karanana »

ma sve vam je to u 5 deka. i tamo imamo mnogo timova od kojih su ostala samo imena. mozda je partizan jedino eto ko nesto bolji, u zvezdi nemaju sta jesti jebote. a onda imas nekakvih cukarickija, radova, jagodina, javora.....isto ko kod nas laktasa, travnika, olimpika......
lose je to sve.
Šaner
Posts: 212
Joined: 05/10/2008 12:25

#4 Re: Superliga Srbije

Post by Šaner »

Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
:shock: :lol:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#5 Re: Superliga Srbije

Post by Admir_1984 »

Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
sta rece i osta ziv :D :D :D :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#6 Re: Superliga Srbije

Post by Charuga »

Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
Bilo bi dobro kad bi ti sa takvim razmisljanjem prestao navijati za Zelju i poceo navijati za jedan od tri gore nabrojama tima .. 8-)
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#7 Re: Superliga Srbije

Post by Edin H. »

Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
Stoji da je Zeljo sa svojom imenom i tradicijom prejak klub za Premjer ligu i da mu je mjesto u nekakvoj zajednickoj balkanskoj ili ligi bivse Jugoslavijo.

Ali jednostrano otcjepljenje :shock: I don't think so.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#8 Re: Superliga Srbije

Post by Charuga »

Edin H. wrote:
Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
Stoji da je Zeljo sa svojom imenom i tradicijom prejak klub za Premjer ligu i da mu je mjesto u nekakvoj zajednickoj balkanskoj ili ligi bivse Jugoslavijo.

Ali jednostrano otcjepljenje :shock: I don't think so.
Ima samo jedan "mali" problem. Ne igra ni ime ni tradicija tu istu ligu, jer da igra nebi posljednjih 5 godina kuburili na relaciji od max 5-tog do 12-og mjesta na tabeli i evropske utakmice bi gledali ponekad i uzivo a ne samo na TV-u ..
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#9 Re: Superliga Srbije

Post by Baltazar_khan »

Plavih_11 wrote: Ima samo jedan "mali" problem.
Ima i veći problem. Problem što vas je navukao poznati provokator, svojom i više nego neozbiljnom izjavom :roll:
Art-Vandaley
Posts: 263
Joined: 26/05/2009 14:19
Location: sarajevo

#10 Re: Superliga Srbije

Post by Art-Vandaley »

naravno da je ovo ozbiljna izjava, zasto dozvoliti da nas sabanski timovi kao sto su zrinjski, siroki, modrica, sarajevo, orasje kradu kad je zeljo za njih evropski velikan koji je igracki uvijek najaci koji najbolje igrace stvara a ne moze evropu da izbori...
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#11 Re: Superliga Srbije

Post by R9.. »

nesto tu ne stima
:run:
User avatar
Stoik
Posts: 38
Joined: 20/06/2009 15:37
Location: Novi Sad
Contact:

#12 Re: Superliga Srbije

Post by Stoik »

Znao sam da je loša situacija u vašoj ligi, ali još kad vidim ovakve komentare, onda mi tek dajete težinu na tu priču :cry:

FK Vojvodina predstavila prva pojačanja: Vulićevića i Ađurua

Opširnije
Image
Art-Vandaley
Posts: 263
Joined: 26/05/2009 14:19
Location: sarajevo

#13 Re: Superliga Srbije

Post by Art-Vandaley »

Stoik wrote:Znao sam da je loša situacija u vašoj ligi, ali još kad vidim ovakve komentare, onda mi tek dajete težinu na tu priču :cry:

FK Vojvodina predstavila prva pojačanja: Vulićevića i Ađurua

Opširnije
Image
naravno da je teska situacija i uvijek zapamti da je zeljo najjaci klub u premijer ligi bih a to sto je lose plasiran na tabeli su krivi suci, savez i nabrojani seljacki timovi!
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#14 Re: Superliga Srbije

Post by burek_in_space »

@Stoik,je li tachno da je Cleo iz Zvezde preshao u Partizan?!

To sam negdje prochitao,ali ne mogu da nadjem tu info da se uvjerim?! :?
mikelandjelo
Posts: 407
Joined: 13/06/2009 12:18
Location: Sarajevo

#15 Re: Superliga Srbije

Post by mikelandjelo »

burek_in_space wrote:@Stoik,je li tachno da je Cleo iz Zvezde preshao u Partizan?!

To sam negdje prochitao,ali ne mogu da nadjem tu info da se uvjerim?! :?
jest presao je
cito sam i ja to na b92 prije neki dan...
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#16 Re: Superliga Srbije

Post by burek_in_space »

mikelandjelo wrote:
burek_in_space wrote:@Stoik,je li tachno da je Cleo iz Zvezde preshao u Partizan?!

To sam negdje prochitao,ali ne mogu da nadjem tu info da se uvjerim?! :?
jest presao je
cito sam i ja to na b92 prije neki dan...
Hvala. :wink:
User avatar
Stoik
Posts: 38
Joined: 20/06/2009 15:37
Location: Novi Sad
Contact:

#17 Re: Superliga Srbije

Post by Stoik »

Jeste, istina je: link
User avatar
misolino
Posts: 127
Joined: 17/05/2009 16:45

#18 Re: Superliga Srbije

Post by misolino »

Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
Čuj dostojnim,hahahahah, dečko ili djevojčice????? Kako bolan dostojnim?? Ne može željo odbit pera Zvezdi ili Partizanu..Hajd da si rekao-la Dinamo,to bi imalo smisla.Ali ovako...sorry..nije Željo jos dosao do tog nivoa.Ne leti visoko....
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#19 Re: Superliga Srbije

Post by Edin H. »

misolino wrote:
Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
Čuj dostojnim,hahahahah, dečko ili djevojčice????? Kako bolan dostojnim?? Ne može željo odbit pera Zvezdi ili Partizanu..Hajd da si rekao-la Dinamo,to bi imalo smisla.Ali ovako...sorry..nije Željo jos dosao do tog nivoa.Ne leti visoko....

Pretpostavljam da nisi stariji od 10 godina, jer tvoje fudbalsko sjecanje ne doseze daleko.

Zeljo je klub kojem tradicija ne dozvoljava da ozbiljno prihvati igranje u Premijer ligi. Problem je sto ni Superliga Srbije nije mnogo bolja (gledao sam par utakmica).
Art-Vandaley
Posts: 263
Joined: 26/05/2009 14:19
Location: sarajevo

#20 Re: Superliga Srbije

Post by Art-Vandaley »

misolino wrote:
Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
Čuj dostojnim,hahahahah, dečko ili djevojčice????? Kako bolan dostojnim?? Ne može željo odbit pera Zvezdi ili Partizanu..Hajd da si rekao-la Dinamo,to bi imalo smisla.Ali ovako...sorry..nije Željo jos dosao do tog nivoa.Ne leti visoko....
kakvoj ba zvezdi, zvezda je propali prezaduzeni tim koji nikad igraca nije stvorio nego su sve krali sa strane. ta skupina firgosa ne moze sa zeljom u istu recenicu! partizan bolje stoji ali sve je to tu negdje...
shalaedin
Posts: 1337
Joined: 28/03/2008 00:35

#21 Re: Superliga Srbije

Post by shalaedin »

Edin H. wrote:
Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
Stoji da je Zeljo sa svojom imenom i tradicijom prejak klub za Premjer ligu i da mu je mjesto u nekakvoj zajednickoj balkanskoj ili ligi bivse Jugoslavijo.

Ali jednostrano otcjepljenje :shock: I don't think so.
Smjesno je govoriti o klubu koji nije konkurentan ni u svojoj ligi vise kao prije...
Mozda Zelji predstoji nova buducnost sa Amarom Osimom, ali trebace mu dosta vremena da pocisti sastav babinih sinova i raznih baba fudbalskih koji bi bolje heklali nego sto igraju sada fudbal.

Ni Zeljo ni Sarajevo iz najboljih godina nisu zasluzili mjesto u balkanskoj Ligi jer ni tada nisu bili na nivou pojedinih Srbijanskih ili Hrvatskih klubova. Mozda bi Amarov Zeljo da je potrajao to mjesto i zasluzio, ali ovaj sada definitivno ne.

Ipak trebamo biti realni...
shalaedin
Posts: 1337
Joined: 28/03/2008 00:35

#22 Re: Superliga Srbije

Post by shalaedin »

Art-Vandaley wrote:
misolino wrote:
Art-Vandaley wrote:bilo bi dobro kad bi Zeljo napustio ovu smijesnu ligu gdje ga vjecno kradu mali timovi poput, listice, zrinjskog, sarajeva i usao u superligu srbije gdje je opet kako tako bolja situacija a imao bi duele sa dostojnim protivnicima Partizan, Zvezda, Vojvodina...
Čuj dostojnim,hahahahah, dečko ili djevojčice????? Kako bolan dostojnim?? Ne može željo odbit pera Zvezdi ili Partizanu..Hajd da si rekao-la Dinamo,to bi imalo smisla.Ali ovako...sorry..nije Željo jos dosao do tog nivoa.Ne leti visoko....
kakvoj ba zvezdi, zvezda je propali prezaduzeni tim koji nikad igraca nije stvorio nego su sve krali sa strane. ta skupina firgosa ne moze sa zeljom u istu recenicu! partizan bolje stoji ali sve je to tu negdje...
I najslabija zvijezda bi uvalila zelji 5-cu, kao sto mu je partizan uvalio sesticu sa drugom ekipom...
Prema tome mozda je zvijezda prezaduzeni klub, sa mnogo svojih problema, ali itekako nije nimalo slaba ekipa i jedini je osvajac lige prvaka sa ovih prostora, prema tome mojne pricati o zvijezdi kao ekipi koja nemoze u istu recenicu sa zeljom. Zeljo nemoze sa njom u istu recenicu, kada zeljo bude osvojio ligu prvaka i u BIH-a bude ono sto je zvijezda bila za u bisoj Jugi, onda cemo moci zelju dovesti u istu ravan sa zvijezdom.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#23 Re: Superliga Srbije

Post by Charuga »

Ljudi dragi bespotrebna je svaka prica o poredjenju Zelje ili Sarajeva sa Zvezdom, Partizanom, Dinamom pa i Hajdukom. Zvezda je sad u nekoj nebulozi ali oni ce prije stati na noge nego nasi klubovi.

ALI ni jedan od ova 4 navedena za duuugo godina nece nista postici u Evropi iz razloga sto u toku sezone imaju samo 4 "jace" utakmice. Dinamo i Hajduk medjusobno i Zvezda i Partizan medjusobno. Sve ostalo je buranija. I cim izadju u Evropu osjete "jacinu" klubova iz boljih i jacih liga.
shalaedin
Posts: 1337
Joined: 28/03/2008 00:35

#24 Re: Superliga Srbije

Post by shalaedin »

Art-Vandaley wrote:
Stoik wrote:Znao sam da je loša situacija u vašoj ligi, ali još kad vidim ovakve komentare, onda mi tek dajete težinu na tu priču :cry:

FK Vojvodina predstavila prva pojačanja: Vulićevića i Ađurua

Opširnije
Image
naravno da je teska situacija i uvijek zapamti da je zeljo najjaci klub u premijer ligi bih a to sto je lose plasiran na tabeli su krivi suci, savez i nabrojani seljacki timovi!
To sto je Zeljo los u ovoj sezoni nisu krivi sudci jer istom tom Zelji sa Amarom nisu mogli nista ni kuci kad je igrao ni na gostovanju jer su uvijek mogli dati go vise od onoga koliko bi sudije njihovim domacinima dali. Ovaj Zeljo nije u dvije sezone spojio 5 gostujucih pobjeda. Ne znam dali je ove godine imao ijednu. Prema tome nemozes kriviti za sve nekoga drugog, mora se krenuti prvo od sebe. Ovaj zeljo nije jak. Tek ce biti jaci jer su se u Zelju vratili oni koji ga i vole. Ponovo sa Osimom Zeljo bi mogao itekakva cuda da napravi i dobre rezultate.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#25 Re: Superliga Srbije

Post by Charuga »

shalaedin wrote:To sto je Zeljo los u ovoj sezoni nisu krivi sudci jer istom tom Zelji sa Amarom nisu mogli nista ni kuci kad je igrao ni na gostovanju jer su uvijek mogli dati go vise od onoga koliko bi sudije njihovim domacinima dali. Ovaj Zeljo nije u dvije sezone spojio 5 gostujucih pobjeda. Ne znam dali je ove godine imao ijednu. Prema tome nemozes kriviti za sve nekoga drugog, mora se krenuti prvo od sebe. Ovaj zeljo nije jak. Tek ce biti jaci jer su se u Zelju vratili oni koji ga i vole. Ponovo sa Osimom Zeljo bi mogao itekakva cuda da napravi i dobre rezultate.
U dvije godine nije spojio NI JEDNU gostujucu pobjedu!! Ovaj Zeljo ne da nije jak nego je katastrofa a to najbolje znamo mi koji smo ga gledali i pratili bez prestanka. Samo je sreca sto je i ostatak lige u 5-10 deka pa imaju zagarantovano mjesto u sredini tabele. O kvalitetu igraca govori to da je Amar od 32 igraca izabrao njih 20 za pripreme u Medjugorju i to, kako je rekao, da ima dovoljno igraca da igraju jedni protiv drugih a kad se vrate u Sarajevo jos ce njih 5 (tako kaze) otpasti. Znaci da ce se rjesiti oko 17 igraca ...
Locked