sunecenje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#376 Re: sunecenje

Post by mamica papucarka »

active wrote:
RenaTTa wrote:Hehe citala sam vu temu od pochetka i nisam htjela odmah da se razbacam po tastaturi pa evo da i ja shtoshta ti kazhem :)
Kao prvo, nadam se da si obrezivanje/sunechenje uradio zbog svoje vlastite zhelje (shto vjerski shto higijenski) to ti je veliki plus :)
Hocu da ti kazem (poshto sam zdravstvena radnica) da se u starijim godinama (starijim - mislim na odraslu djecu koja dobro pamte bol :) ) obicno ne skida kompletna kozhica sa penisa :) u pravilu, mozhesh ti trazhiti da ti ga sijeku ponovo ali nije ti pod moranje, ukoliko opet ne osjecas nekih higijenski nedostatak ili ukoliko te ne pochne boljeti nakon erekcije/ejakulacije (naime, ostatak kozhice, i kod onih neobrezanih nerijetko dovodi do bola pokozhice penisa zato shto je ona chesto uska i naravno boli pri navlachenju)
Sad kad si to vech odradio i sve je proshlo OK :) higijenu prakticiraj kao i obichno i nema problema,
a na kraju krajeva nemoj se smarati i nemoj si bespotrebno stvarati komplekse i fame glede nedovoljnog obrezivanja :)

Puno pozdrava :)
tnx za odgovor ;)

meni doktor nije ostavio previse kozice, ali u odnosu na ostale koji su suneceni ipak imam vise kozice. sto se tice toga da li mi to smeta- ne znam ni sam... mislim ovako gledano mi ne smeta, ali mi je malo krivo, bezveze radio sam to i nije mi uradio kako treba, a jedva sam se nekako odlucio na to. :sad:
konto sam da vise nista ne radim, posto to bas i nije lako za izdrzat ...al eto ne znam, sta ti kao zdravstvena radnica mislis o tome- mozda da idem ponovo da mi i to rezu ili...!?

pa jadan, ostat ces bez chune. :shock: Pa zar nisi vec osunecen??? Sta hoces sad :shock: :mrgreen: To je tebi nekakav fetis, sta li vec :lol: kuku, nadji sebi kakvu zanimaciju, a ostavi se vise sjece :mrgreen: na kraju ti nece ostat nis :lol:
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#377 Re: sunecenje

Post by otherside »

active wrote:tnx za odgovor ;)

meni doktor nije ostavio previse kozice, ali u odnosu na ostale koji su suneceni ipak imam vise kozice. sto se tice toga da li mi to smeta- ne znam ni sam... mislim ovako gledano mi ne smeta, ali mi je malo krivo, bezveze radio sam to i nije mi uradio kako treba, a jedva sam se nekako odlucio na to. :sad:
konto sam da vise nista ne radim, posto to bas i nije lako za izdrzat ...al eto ne znam, sta ti kao zdravstvena radnica mislis o tome- mozda da idem ponovo da mi i to rezu ili...!?
e ovako ces ti, poslusaj me :D
svake godine recni po malo, ono estetike radi...pa nekad za 10-15 godina nadoci ce to sve na svoje mjesto... :D
je l' ovaj mali ovdje sve zajebava, da prostite?
active
Posts: 117
Joined: 31/03/2008 00:04

#378 Re: sunecenje

Post by active »

problem rijesen ;) :D :D :D
Sto se mene tice ova tema je zavrsena... hehehe
:bih: :bih: :run:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#379 Re: sunecenje

Post by Zoya »

Kako rijesen, pisi sta je bilo, kako, koliko?
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#380 Re: sunecenje

Post by otherside »

Zoya wrote:Kako rijesen, pisi sta je bilo, kako, koliko?
nek' ti pise na PM o svojoj cuno-opsesiji. ne vjerujem da poslije vise od 16 strana kuknjave, dilema, kajanja, skolonosti korekciji, kritičnosti, komparacija i sl. vise iko ima zelju da cita ovu temu.
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#381 Re: sunecenje

Post by felichi »

predlazem PODFORUM - SUNECENJE!

administratori, reagujte!
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#382 Re: sunecenje

Post by bpsang »

active wrote:problem rijesen ;) :D :D :D
Sto se mene tice ova tema je zavrsena... hehehe
:bih: :bih: :run:
vidis kako su zenske zainteresovane za tvoj napredak a u povodu tvoje malekosti koja bi jednoga dana trebala praviti ČUDA :)
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#383 Re: sunecenje

Post by bpsang »

Jos samo da vidimo proizvod (stavi mu crne reybanke da mu se oci ne vide ) :lol: :lol: :lol:
active
Posts: 117
Joined: 31/03/2008 00:04

#384 Re: sunecenje

Post by active »

hehehehee...
sve zainteresovane neka se jave na pp....
:D :D :D
hahahaha
ginekolog
Posts: 19
Joined: 07/05/2008 15:33
Location: Banjaluka

#385 Re: sunecenje

Post by ginekolog »

a sto da se suneti bilo ko
User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#386 Re: sunecenje

Post by flora.sa »

ja bih ovu temu stavila na "ne propusti" :)
active
Posts: 117
Joined: 31/03/2008 00:04

#387 Re: sunecenje

Post by active »

ginekolog wrote:a sto da se suneti bilo ko
hmmmm... cekaj da razmislim...
sta ti mislis????
:skoljka:
:bih:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#388 Re: sunecenje

Post by anais_nin »

active wrote:problem rijesen ;) :D :D :D
Sto se mene tice ova tema je zavrsena... hehehe
:bih: :bih: :run:

znaci vrijeme je za katanac :)
Locked