Sunecenje odraslih

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#76 Re: Sunecenje odraslih

Post by Hadzi Lojo »

Joj teme , ko da su sa marsa pali i nikad za sunecenje nisu culi.

Mene su osunetili imao samo 40 dana tako da se i ne sjecam toga.

Al je zato pravi glavonja, valjda ga nije kozica stezala u razvoju.
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#77 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Hadzi Lojo wrote:Joj teme , ko da su sa marsa pali i nikad za sunecenje nisu culi.

Mene su osunetili imao samo 40 dana tako da se i ne sjecam toga.

Al je zato pravi glavonja, valjda ga nije kozica stezala u razvoju.
Pa nije da nisam nikad cuo, al jbg kako mi nisu uradili ne znam kako je i kako se radi hahaha
Vidio sam samo kod drugih i cuo od nekih iz iskustva kako je, al svi su djeca bili kad su ih osunetili.
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#78 Re: Sunecenje odraslih

Post by Hadzi Lojo »

gtc wrote:
Hadzi Lojo wrote:Joj teme , ko da su sa marsa pali i nikad za sunecenje nisu culi.

Mene su osunetili imao samo 40 dana tako da se i ne sjecam toga.

Al je zato pravi glavonja, valjda ga nije kozica stezala u razvoju.
Pa nije da nisam nikad cuo, al jbg kako mi nisu uradili ne znam kako je i kako se radi hahaha
Vidio sam samo kod drugih i cuo od nekih iz iskustva kako je, al svi su djeca bili kad su ih osunetili.
Nije valjda se bojis.

Idi kod neke zenske najbolje je.

Ako se bojis zovi mene da te civam da se ne koprcas?! :run: :run:
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#79 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Hadzi Lojo wrote:
gtc wrote:
Hadzi Lojo wrote:Joj teme , ko da su sa marsa pali i nikad za sunecenje nisu culi.

Mene su osunetili imao samo 40 dana tako da se i ne sjecam toga.

Al je zato pravi glavonja, valjda ga nije kozica stezala u razvoju.
Pa nije da nisam nikad cuo, al jbg kako mi nisu uradili ne znam kako je i kako se radi hahaha
Vidio sam samo kod drugih i cuo od nekih iz iskustva kako je, al svi su djeca bili kad su ih osunetili.
Nije valjda se bojis.

Idi kod neke zenske najbolje je.

Ako se bojis zovi mene da te civam da se ne koprcas?! :run: :run:

Pa ko se ne bi bojao? hahaha
Jedino oko cega su se svi slozili -je da boli :S

Ja ja posebno kod zenske da mi se digne da umrem hahahahaah
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#80 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

update>

Otisao na pregled. Doktor kaze sto se ovog sad tice nemam nikakvih problema zdravstveno ne treba da radim, ali svakako preporucuje da bi mi bilo pametno da odradim.
U lokalnoj anesteziji se radi i kaze trebalo bi mi jedno 10-15 dana da konci otpadnu i jos jedno 7 dana da to koliko toliko zaraste da smijem imat sex i drkat. Znaci 3 sedmice nista :roll:

Sad je na meni samo da odlucim hocul da radim ili necu :?
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#81 Re: Sunecenje odraslih

Post by Idemedosumom »

Odradi pred ramazan :D
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#82 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Idemedosumom wrote:Odradi pred ramazan :D
Sto pred Ramazan? hahaha
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#83 Re: Sunecenje odraslih

Post by Boemica »

gtc wrote:
Idemedosumom wrote:Odradi pred ramazan :D
Sto pred Ramazan? hahaha
Ma tacno se vidi da ti razlog za sunecenje nije vjera. :oops: :lol: :lol:
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#84 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Boemica wrote:
gtc wrote:
Idemedosumom wrote:Odradi pred ramazan :D
Sto pred Ramazan? hahaha
Ma tacno se vidi da ti razlog za sunecenje nije vjera. :oops: :lol: :lol:
Kako mislis?
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#85 Re: Sunecenje odraslih

Post by Boemica »

gtc wrote:
Kako mislis?
Pa zato što se u toku ramazana, svakako trebaš dodatno kontrolisati i ustezati od seksualnih nagona (sexa i drkanja), pogotovo ako nisi oženjen. Ako si oženjen ono mogao bi poslije iftara, ali koliko sam ja skontala ti nisi, pa ne bi trebao nikako.

I eto medo ti hoće reći da odradiš operaciju prije ramazana, i taman dok prođe oporavak od operacije, proći će i ramazan, samim tim i tvoja "patnja".
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#86 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Boemica wrote:
gtc wrote:
Kako mislis?
Pa zato što se u toku ramazana, svakako trebaš dodatno kontrolisati i ustezati od seksualnih nagona (sexa i drkanja), pogotovo ako nisi oženjen. Ako si oženjen ono mogao bi poslije iftara, ali koliko sam ja skontala ti nisi, pa ne bi trebao nikako.

I eto medo ti hoće reći da odradiš operaciju prije ramazana, i taman dok prođe oporavak od operacije, proći će i ramazan, samim tim i tvoja "patnja".
Ma dobro sve to znam, al isto tako imas na sebi ranu koja krvari :run:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#87 Re: Sunecenje odraslih

Post by Boemica »

gtc wrote:
Boemica wrote:
gtc wrote:
Kako mislis?
Pa zato što se u toku ramazana, svakako trebaš dodatno kontrolisati i ustezati od seksualnih nagona (sexa i drkanja), pogotovo ako nisi oženjen. Ako si oženjen ono mogao bi poslije iftara, ali koliko sam ja skontala ti nisi, pa ne bi trebao nikako.

I eto medo ti hoće reći da odradiš operaciju prije ramazana, i taman dok prođe oporavak od operacije, proći će i ramazan, samim tim i tvoja "patnja".
Ma dobro sve to znam, al isto tako imas na sebi ranu koja krvari :run:
Ne krvari, zašivena je.

A i eto ti izgovor da ne postiš. :oops:
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#88 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Boemica wrote:
Ne krvari, zašivena je.

A i eto ti izgovor da ne postiš. :oops:
Bude prvih par dana krvi malo reko mi je posebno ako se digne hahaha :skoljka:

Al bjezi do Ramazana svakako ima jos pola godine xD
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#89 Re: Sunecenje odraslih

Post by Boemica »

gtc wrote:
Boemica wrote:
Ne krvari, zašivena je.

A i eto ti izgovor da ne postiš. :oops:
Bude prvih par dana krvi malo reko mi je posebno ako se digne hahaha :skoljka:

Al bjezi do Ramazana svakako ima jos pola godine xD
Pa ako ti se žuri, istrpi to vrijeme dok sve ne zaraste. Mjesec dana začas prođe. Mada i dalje ne vidim zašto bi to radio ikako, al' eto.
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#90 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Boemica wrote:
gtc wrote:
Boemica wrote:
Ne krvari, zašivena je.

A i eto ti izgovor da ne postiš. :oops:
Bude prvih par dana krvi malo reko mi je posebno ako se digne hahaha :skoljka:

Al bjezi do Ramazana svakako ima jos pola godine xD
Pa ako ti se žuri, istrpi to vrijeme dok sve ne zaraste. Mjesec dana začas prođe. Mada i dalje ne vidim zašto bi to radio ikako, al' eto.
Pa eto jos ne znam bil il ne bi radio hahahaha
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#91 Re: Sunecenje odraslih

Post by Boemica »

gtc wrote:
Pa eto jos ne znam bil il ne bi radio hahahaha
Ako iskreno vjeruješ i ako se trudiš da obavljaš ono što vjera od tebe nalaže, onda nije važno je l' ti ćuna obrezana il nije, zar ne?
Ako vodiš sad računa o higijeni i ne osjetiš ništa neugodno, onda nema potrebe za obrezivanjem?
Ako sada ne vodiš dovoljno računa o higijeni, nećeš ni nakon obrezivanja, i osjetićeš neugodne mirise i tad, kao i sad, neće se on nekom magijom početi sam prati.

Staviš na papir za i protiv, rizik i korist, i ako korist nadmašuje rizik, ako je "za" više nego za "protiv" stisneš zube i odradiš to.
Ili ako je to nešto što stvarno želiš, zbog čega ćeš se ti osjećati bolje, onda svejedno odradiš to zato što TI TAKO HOĆEŠ.

A ako su razlog estetika i djevojke, onda ti je jako glup razlog i sumnjam da će ijedna djevojka da te prestane voljet ili da odbije sex sa tobom zbog toga :roll: A opet, ima i nas šifri, da Bog mili sačuva :run:
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#92 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Boemica wrote:
gtc wrote:
Pa eto jos ne znam bil il ne bi radio hahahaha
Ako iskreno vjeruješ i ako se trudiš da obavljaš ono što vjera od tebe nalaže, onda nije važno je l' ti ćuna obrezana il nije, zar ne?
Ako vodiš sad računa o higijeni i ne osjetiš ništa neugodno, onda nema potrebe za obrezivanjem?
Ako sada ne vodiš dovoljno računa o higijeni, nećeš ni nakon obrezivanja, i osjetićeš neugodne mirise i tad, kao i sad, neće se on nekom magijom početi sam prati.

Staviš na papir za i protiv, rizik i korist, i ako korist nadmašuje rizik, ako je "za" više nego za "protiv" stisneš zube i odradiš to.
Ili ako je to nešto što stvarno želiš, zbog čega ćeš se ti osjećati bolje, onda svejedno odradiš to zato što TI TAKO HOĆEŠ.

A ako su razlog estetika i djevojke, onda ti je jako glup razlog i sumnjam da će ijedna djevojka da te prestane voljet ili da odbije sex sa tobom zbog toga :roll: A opet, ima i nas šifri, da Bog mili sačuva :run:
Pa nekako sve naginje da bi bolje bilo odradit to kakao vidim, al malo me strah oporavka jbg.
Najradje bi da se jedno jutro probudim samo a da je to davno zavrseno vec hahaah
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#93 Re: Sunecenje odraslih

Post by Boemica »

Ejs? I ja bi da se probudim i svasta nesto da bude gotovo al ne fercera tako zivot.
User avatar
Optimus09
Posts: 3083
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#94 Re: Sunecenje odraslih

Post by Optimus09 »

...
Last edited by Optimus09 on 24/08/2020 21:45, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#95 Re: Sunecenje odraslih

Post by moonca »

Nece on nista raditi.... :zoka:
LARVA
Posts: 361
Joined: 05/03/2014 02:35

#96 Re: Sunecenje odraslih

Post by LARVA »

gtc wrote:Doktor kaze sto se ovog sad tice nemam nikakvih problema zdravstveno ne treba da radim, ali svakako preporucuje da bi mi bilo pametno da odradim.
De pitaj tog doktora što ti preporučuje, šta je ovim doktorima na zapadu što se bore za zabranu obrezivanja?
Možda čoek zna nešta šta ovi ne znaju. Pa da hin uputi na pravi put.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8237
Joined: 27/01/2016 12:36

#97 Re: Sunecenje odraslih

Post by Krokodajl »

Što se obrezivanja odraslih tiče znam 3 slučaja koji su to uradili u odrasloj dobi.

1 je iz mješovitog braka pa je to uradio u kasnim 30-im, nije bilo nikakvih problema, drugi slučaj je konvertit koji je to uradio u kasnim 40im i tu je bilo svakakvih problema i infekcija i svega, i treći slučaj je jedan poznanik (nemusliman) koji je dobio nekakvu infekciju kožice i morao je na operaciju/obrezivanje međutim to je bilo komplikovano samo po sebi pa je i rehabilitacija trajala dugo.
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#98 Re: Sunecenje odraslih

Post by Hadzi Lojo »

E jesi pizdun neki, ja bi se dosad sam osunetio.

Ima sad sunecenje sa nekom vrstom duplog prstena tako da ukljesti kozu i visak odfikari makazama. nema uopce krvarenja. Moj jedan dobar drug tako osunetio sina. Prije toga dobijes anesteziju lokalnu tako da nista ne osjetis.
Brus Lee
Posts: 853
Joined: 01/10/2010 19:35

#99 Re: Sunecenje odraslih

Post by Brus Lee »

gtc wrote:
Boemica wrote:
gtc wrote:
Pa eto jos ne znam bil il ne bi radio hahahaha
Ako iskreno vjeruješ i ako se trudiš da obavljaš ono što vjera od tebe nalaže, onda nije važno je l' ti ćuna obrezana il nije, zar ne?
Ako vodiš sad računa o higijeni i ne osjetiš ništa neugodno, onda nema potrebe za obrezivanjem?
Ako sada ne vodiš dovoljno računa o higijeni, nećeš ni nakon obrezivanja, i osjetićeš neugodne mirise i tad, kao i sad, neće se on nekom magijom početi sam prati.

Staviš na papir za i protiv, rizik i korist, i ako korist nadmašuje rizik, ako je "za" više nego za "protiv" stisneš zube i odradiš to.
Ili ako je to nešto što stvarno želiš, zbog čega ćeš se ti osjećati bolje, onda svejedno odradiš to zato što TI TAKO HOĆEŠ.

A ako su razlog estetika i djevojke, onda ti je jako glup razlog i sumnjam da će ijedna djevojka da te prestane voljet ili da odbije sex sa tobom zbog toga :roll: A opet, ima i nas šifri, da Bog mili sačuva :run:
Pa nekako sve naginje da bi bolje bilo odradit to kakao vidim, al malo me strah oporavka jbg.
Najradje bi da se jedno jutro probudim samo a da je to davno zavrseno vec hahaah
Hajd samo hrabro. Samo pomisli da ce ti poslije, kad sve zaraste, glavic biti ko macja glava ili konzerva mesnog nareska.
gtc
Posts: 281
Joined: 29/08/2013 23:22

#100 Re: Sunecenje odraslih

Post by gtc »

Optimus09 wrote:Prijatelju osim sunecenja,imao sam tri operacije u tom dijelu.Sunecenje je zezanje :-D
Kao sto sam ti ranije napisao,izbjegavaj erekciju,to je jedini problem.
Ako ces ipak raditi,imaj na umu da postoji vise stilova obrezivanja,raspitaj se dobro :thumbup:
Kako mislis vise stilova? Ja sto znam u Bosni ima samo da ti sve odsjeku :-?
Post Reply