Sudbina ili nesto drugo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#1 Sudbina ili nesto drugo

Post by Santos »

Ljudi neki dan kontam nako iz dosade i listam albume jarana djevojaka a i sadasnju situaciju kad i sam imam djecu i sta sam zakljucio da vecina mojih najboljih jarana bivsih cura su bila djeca sa jednim roditeljom dal da su razvedeni ili je jedan roditelj umro,ama bas 90% posto,sad gledam u mene djete i kod nje isti slucaj tj,vecinom joj drugarice razvedenih roditelja.Slucajno ili ne ali tako ispade.Bas cudno.Neznam zasto ali stverno su mi najbolji haveri bili u tim slucajevima,dali mi ti ljudi odgovaraju ili ja njima haj ga znaj.Jeste li ikad kontali strukturu ljudi skojim ste bliski ili ce vam to past napamet slucajno ko sad meni.Pozdrav.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#2

Post by mamica papucarka »

ja bas znam malo razvedenih ljudi ;-)
in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#3

Post by in medias res »

no sikiriki i kod mene je takav slucaj....
vecina prijatelja su djeca razvedenih roditelja, a i sama sam takva :shock:
i to sam skontala prije par godina kad nas je par sjedilo i pricalo neke price.....uglavnom, svako je spomenuo nesto u stilu "dok su moji bili zajedno"......na kraju smo se smijali, izgledalo je kao da se zalimo, a ustvari svi smo sasvim zdravi, mladi i uspjesni ljudi :D :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#4

Post by Bea_Trix »

:lol: :lol:

i kod mene :D mislim da to nema veze sa karakterom, to je bilo popularno doba za razvod, kad smo se mi rasli :D:D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#5

Post by danas »

ja mislim da nije sudbina, nego 'nesto drugo' :oops: :oops: :D
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#6

Post by black »

dawn_upon_dawn wrote::lol: :lol:

i kod mene :D mislim da to nema veze sa karakterom, to je bilo popularno doba za razvod, kad smo se mi rasli :D:D
a kad ste se rasli :oops: :P :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#7

Post by Bea_Trix »

black wrote:
dawn_upon_dawn wrote::lol: :lol:

i kod mene :D mislim da to nema veze sa karakterom, to je bilo popularno doba za razvod, kad smo se mi rasli :D:D
a kad ste se rasli :oops: :P :D
:lol: :lol: :lol: ups, lapsus, "Kad smo rasli ... " :D

pa.. "osamdesete su bile godineee.... " :D:D:D
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#8

Post by Skyfox »

Ista stvar sjedimo jedno vece nas 6, samo jedan je bio dijete roditelja koji su ostali zajedno, ostalih 5...
Post Reply