Sucmurasto-crno-plavi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Koja griva vise pali?

Plavi se Jadran talasa
4
17%
Nek' je mrk k'o ugalj
12
52%
Kesten na glavi, bukva unutra
7
30%
 
Total votes: 23

User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#26

Post by anais_nin »

zena21 wrote:Mislim da se ti kriteriji tipa - visok, crn, plav... mijenjaju kako odrastamo. I meni je nekad samo to bilo bitno - da je visok i crn. Tada sam imala 16, 17, 18 god...
Naravno da je izgled ono nesto sto te prvo privuce osobi siprotnog pola, dakle moras ga/je zapaziti po necemu, ali to ni u kom slucaju nije presudno... Kako godine odmicu, trazis neke druge vrijednosti kao sto su povjerenje, sigurnost i jos puno toga, a to da li je crn ili plav zauzima neko puno manje bitno mjesto u zivotu.

Evo mojih kriterija - iskren, pazljiv, romantican, zaposlen, sa smislom za humor, odrastao...

Eto, ako se ko prepozna - molim pp :oops: :D :D
ma nije do izgleda, do privlacnosti je :D izgled koji mi opisujemo je onako teoretska pretpostavka, ili lik na koje bismo na ulici pokazali kao zgodnog, a ono sto nam kasnije bude najprivlacnije i najzgodnije cesto veze nema sa ovim prvim :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#27

Post by Pearl »

upravo tako... :)

hvala uvazenoj kolegici anais na doobjasnjenju... ;)
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#28

Post by ztluhcs »

Ma samo mijenjajte ¹e¹ir periodièno, ne trebaju vam momci... Savr¹eno se sla¾ete... :D :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#29

Post by anais_nin »

ztluhcs wrote:Ma samo mijenjajte šešir periodično, ne trebaju vam momci... Savršeno se slažete... :D :D :D
pa sta cu ja kad Pearl mudro zbori, ne mogu da se ne slazem s njom...a sto si to ti toliki skeptik? :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#30

Post by Pearl »

anais_nin wrote:
ztluhcs wrote:Ma samo mijenjajte šešir periodično, ne trebaju vam momci... Savršeno se slažete... :D :D :D
pa sta cu ja kad Pearl mudro zbori, ne mogu da se ne slazem s njom...a sto si to ti toliki skeptik? :D
imam osjecaj da nas neko malo poHhebaje :):):) ;)

musko, sta ces ;)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#31

Post by anais_nin »

Pearl wrote:
anais_nin wrote:
ztluhcs wrote:Ma samo mijenjajte šešir periodično, ne trebaju vam momci... Savršeno se slažete... :D :D :D
pa sta cu ja kad Pearl mudro zbori, ne mogu da se ne slazem s njom...a sto si to ti toliki skeptik? :D
imam osjecaj da nas neko malo poHhebaje :):):) ;)

musko, sta ces ;)
mora da je sucmurasti pa ne zna gdje u ovom da se nadje :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#32

Post by zena21 »

musko, sta ces ;)[/quote]

mora da je sucmurasti pa ne zna gdje u ovom da se nadje :D[/quote]


:lol: :lol: :lol:
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#33

Post by Pearl »

Beatrice_22 wrote:
Pearl wrote:
anais_nin wrote:ja onako na skalama privlacnosti (Brad Pitt mi je mlaaaaaaaaaaaaaaaaaakonja samo takav btw) preferiram visoke crnokose osjecajne :D ref: pogledaj temu VOLITE LI MRKE :lol: :D sto opet nista ne znaci jer sto se veza tice puno cesce sam zavrsavala sa svijetloputijim likovima :D valjda se tako zalomilo :D (il se cuvam za Keanu Reeves-a po stare dane :lol:)...
poDApisujem :):)

kod mene je visok i crn bio samo jedan, ali mu je sve drugo falilo :D ... pa sam od trazenja momka "po tipu" odustala...
mada na mrke srce zakuca jace.. po defaultu ... :D
:lol: :lol: :lol: "surovo" ali istinito. dok se cuvamo za keanua, idemo sa plavim a srce lupa po defaultu :thumbup: :lol:
ma ne cuvam se za njega odavno, keanu posljednji put bio dobar u matrixu, prvi dio :D :-)

pokazalo se da ti na koje se ceka uopste nisu bili vrijedni toga, a oni od kojih ne ocekujes te prijatno iznenade :D a posto oci nisam izgubila, uvijek cu sa radoscu pogledati fin primjerak muskog roda :D ili finu guzu, bez obzira kojoj kategoriji "vlasnik" pripada... :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#34

Post by ztluhcs »

anais_nin wrote:a sto si to ti toliki skeptik? :D
u kom kontekstu?
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#35

Post by anais_nin »

Pearl wrote: ma ne cuvam se za njega odavno, keanu posljednji put bio dobar u matrixu, prvi dio :D :-)
ocigledno jos nisi vidjela THE LAKE HOUSE :D ja odoh veceras po drugi put da ga gledam :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#36

Post by anais_nin »

ztluhcs wrote:
anais_nin wrote:a sto si to ti toliki skeptik? :D
u kom kontekstu?
u kontekstu onih koji vjeruju da trebaju da cekaju na vezu koja ih zaista ispunjava i cini sretnim :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#37

Post by ztluhcs »

anais_nin wrote:
ztluhcs wrote:
anais_nin wrote:a sto si to ti toliki skeptik? :D
u kom kontekstu?
u kontekstu onih koji vjeruju da trebaju da cekaju na vezu koja ih zaista ispunjava i cini sretnim :D
I tako se èekanje nebeskog ispunjenja ljubavlju zavr¹ilo starom narodnom... biraè / otiraè...

:D
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#38

Post by kolega »

...
Last edited by kolega on 03/09/2008 09:40, edited 1 time in total.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#39

Post by Pearl »

anais_nin wrote:
Pearl wrote: ma ne cuvam se za njega odavno, keanu posljednji put bio dobar u matrixu, prvi dio :D :-)
ocigledno jos nisi vidjela THE LAKE HOUSE :D ja odoh veceras po drugi put da ga gledam :D
ocito nisam...:D:D:D:D:D

ma meni je on u "speed-u" neprevazidjen :D :-D mislim da sam film gledala 2 puta radi adrenalinskog soka, i jos minimalno 3 dodatna puta, u dijelovima, radi njega :D:D:D:D
DON 29134
Posts: 2
Joined: 07/08/2006 00:03

#40

Post by DON 29134 »

Samo vi maštajte. :-) :lol:
monolog
Posts: 186
Joined: 13/09/2005 08:20

#41

Post by monolog »

kolega wrote: molim te nemoj da sa potcjenjivanjem gledas na burek (generalno pitu), mislim da je pita u ovim bosanskim krajevima vise od jela, ..., to je institucija. :)
Apsolutno se slazem sa kolegom, ne vidim nista lose u bureku. Cak stavise, ja zivot ne mogu zamisliti bez pite, a ja je praviti ne znam... Zakljucak prepustam logici. Dakle make burek, not war! 8) :-)

Nego da nastavimo... Iscijedili smo prvo pitanje, pa idemo dalje... Beatrice22 koristi "plan B" terminologiju :shock: :) . Kad biste imali samo dvije opcije, da li biste radije

bili "plan B" sa svojim "planom A" ili
bili "plan A" sa "planom B"???
monolog
Posts: 186
Joined: 13/09/2005 08:20

#42

Post by monolog »

Beatrice_22 wrote:biti plan A sa svojim planom B :D :D ipak :D
Tako tipicno za djevojke! :-) Hoce da budu princeze koje se jos i zrtvuju... Vidis, ja sam skloniji i spremniji biti plan B ako je tu zaista A... Kao i dobar dio mojih prijatelja papucara i luzera :D :D :-) Ali eto... ionako vremenom svi postanu plan C. :? :-? :sad: :(
monolog
Posts: 186
Joined: 13/09/2005 08:20

#43

Post by monolog »

Beatrice_22 wrote:pa ne, stani, onda se mi slazemo, evo:

plan A = Johnny, Angelina, Winnona, ne bitno, zavisi jesi musko ili zensko

biti plan A = dozivjeti pravu ljubav, strast, ma ludilo

plan B = neka fina cura/momak iz susjedstva sa zlatnim srcem, a nisu nista manje slatki

biti plan B = napraviti kompromis, postovanje i razumijevanje, odanost i kad se ljubav klima,

biti plan A sa planom B = dozivjeti pravu ljubav, strast, ma ludilo sa nekim finim momkom/curom iz susjedstva sa zlatnim srcem, a nije nista manje sladak

biti plan B sa planom A = sa johnnyjem/angelinom/winnonom dozivjeti postovanje i odanost, napraviti kompromis i kad se ljubav klima.


:D :D :D :D

druze ucitelju. nisu nasi momci ni luzeri ni papci. samo kad se potrude.
Drugarice uciteljice, nazalost ovdje nisam ucitelj. Mozda naivni student teoreticar :D , papucar romantik :roll: :-) :zzzz: :( :shock: :-? :)

Mislim da smo malo pomijesali prvobitne pojmove plana A i B, pa da razbistrimo, i da, mislim da se sad slazemo:

biti plan A sa planom B = biti jako voljen sa finom osobom koja i nije bila u prvom planu (biti objekat ljubavi, totem)

biti plan B sa planom A = ludo voliti, ali da se ta ljubav vraca 'nako :D ... djelimicno jer nisi bas u prvobitnom planu (biti klececi subjekat pred totemom). :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#44

Post by anais_nin »

ztluhcs wrote:
anais_nin wrote:
ztluhcs wrote: u kom kontekstu?
u kontekstu onih koji vjeruju da trebaju da cekaju na vezu koja ih zaista ispunjava i cini sretnim :D
I tako se čekanje nebeskog ispunjenja ljubavlju završilo starom narodnom... birač / otirač...

:D
kakvog nebeskog???? ovozemaljskog z, ovozemaljskog :D to je nerealnog ocekivati srecu u vezi??? :D da se pripremim samo za mizernost? :D :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#45

Post by anais_nin »

Beatrice_22 wrote:
anais_nin wrote:
Pearl wrote: ma ne cuvam se za njega odavno, keanu posljednji put bio dobar u matrixu, prvi dio :D :-)
ocigledno jos nisi vidjela THE LAKE HOUSE :D ja odoh veceras po drugi put da ga gledam :D
ja se za johnnyja cuvam :D :D :D

he still drives me crazy, the rest are just plan B :lol: :lol: :lol: :roll:
ali johnny je vec odavno oduzet, izgleda sretno :D ali hajde dozvoljeno je sanjati :D meni je sinoc Keanu bio na velikom platnu u prvom planu :lol: :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#46

Post by anais_nin »

kolega wrote: vidis, prijedlog sa bibliotekom je puno bolji, moze se tu mnogo vise radnje razviti, na primjer, zamisli scenu, toalet je unisex, osjetili ste potrebu i ti o on (mislim jednu od potreba), zuri se i tebi a i njemu, nasli ste se ispred vrata, ko ce prije da udje, i sad ti ne mozes mnogo da razmisljas ali pokoja misao ti se mota po glavi, zgodan je, no istovremeno se tebi zuri da udjes u toalet (a i njemu je to sigurno prioritet), i sta se sad desava, on se blago nasmjesi i pusta tebe prvu, sav sam se najezio, hej, pa on je spreman i da se usere za djevojku. eto vidis, u gore opisanim trenucima nisi imala puno vremena razmisljati i gledati boju kose i slicno, radilo se o sekundama. :)
molim te nemoj da sa potcjenjivanjem gledas na burek (generalno pitu), mislim da je pita u ovim bosanskim krajevima vise od jela, ..., to je institucija. :)
:lol: :lol: :lol: :D

:D zar kod nas jos ima frajera koji idu u biblioteku? (istina znam jednog kvalitetnog s ovog foruma koji je redovno posjecuje, ali njemu je to struka)? :D u svakom slucaju zabavan scenarij :D

najblize sto sam ja tome ikad dosla je kad sam se jednom dok smo putovali onako iz auta iza sna zaletila na prva vrata od WCa iz kojih sam vidjela da je izasla nakva zenska (ne kontajuci da su ispred nje izasli klinci, 2 mala sincica) i na vratima se sudarim s nakvim likom, i ono nista mi nije jasno, jos ga onako budalasto pitam mmmm je li to WC ovde unisex? :lol: :D dobio je poene poslije jer mi se nije rugao zbog toga :lol: :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#47

Post by ztluhcs »

anais_nin wrote: dobio je poene poslije jer mi se nije rugao zbog toga :lol: :D
Na ¹ta ti poene daje¹ *ebote... Mo¾da èovjek veze nema ¹ta si ga pitala a dobio prolaz....

c c c....

:D :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#48

Post by anais_nin »

ztluhcs wrote:
anais_nin wrote: dobio je poene poslije jer mi se nije rugao zbog toga :lol: :D
Na šta ti poene daješ *ebote... Možda čovjek veze nema šta si ga pitala a dobio prolaz....

c c c....

:D :D :D
skontao je, jer mi je pokazao na 2 lika kako mu vire preko ramena da vide sta se desava, a i kad sam vidjela pisoare i meni je sve jasno bilo :lol: onda mi je pokazao gdje je zenski WC i poslije kad smo pricali mogao me za*ebavat pred svojim jaranima koji su pitali kako smo se upoznali, a on je rekao da smo naletili jedno na drugo na hodniku...pa gdje ne bih dala poene za to? :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#49

Post by Pearl »

joj izgubih vas... :-)

u svakom slucaju, posmatrati keanu-a ili pamelu kao realan plan A smo prosli u prvoj fazi puberteta :D .. sad ih samo volimo gledati :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#50

Post by Pearl »

@Bea... ovo je bio odgovor onim muskim dusebriznicima, koji eto jadni uvijek budu plan B jer mi cekaju Keanua kao plan A... nidje veze.. :-)

ma meni je Jude Low cute skroz... sa onim svojim akcentom i seretskim osmjehom... uhhh.... :D
ili onaj iz Lost.... em dobar em doktor em zna sve sto ga pitas... :D

my king of guy ;)
Post Reply