Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#1 Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by славянин »

Pozdrav , moze li iko obezbijediti konkretne info gdje se moze ici na gadjanje tj. koje streliste ili streljana (mada mislim da nema streljana kod nas za puscano oruzije - barem ne dostupno civilima ?) na kojoj se moze pucati iz puscanog oruzija (vlastito lovacko) - Radno vrijeme istih i kontakt sa onim koji opsluzuju ista bi dobro dosao.

Znam da ima gore Pasino brdo ali ne znam kojim danima se moze ici i radno vrijeme ?

Hvala.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#2 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by 90minut »

Ima za civile na svakom koraku pucaju raja stalno i slikavaju se
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#3 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by славянин »

90minut wrote:Ima za civile na svakom koraku pucaju raja stalno i slikavaju se
Mislim na legalno i normalno - ne na ja sam krkan i kupio sam pusku negdje.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by 90minut »

Ma kalaš 100 maraka :D

Nego kazem ti legalno slikavaju se djevojke svako malo
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#5 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Boemica »

90minut wrote:Ma kalaš 100 maraka :D

Nego kazem ti legalno slikavaju se djevojke svako malo
:lol:

Na osnovu ig-a znam da ima, al' gdje i šta ne znam :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#6 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by славянин »

Zamolio bih ako moze korisnih informacija a temu o instagramu i mazanju kamuflazom po licu mozete naravno otvoriti. :)
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#7 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Boemica »

славянин wrote:Zamolio bih ako moze korisnih informacija a temu o instagramu i mazanju kamuflazom po licu mozete naravno otvoriti. :)
uf izvini molim te :diva:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by 90minut »

Jel nam to ne vjeruješ? :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#9 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by 90minut »

Boemica wrote:
славянин wrote:Zamolio bih ako moze korisnih informacija a temu o instagramu i mazanju kamuflazom po licu mozete naravno otvoriti. :)
uf izvini molim te :diva:
Moraš se raspitat zanimljivo je
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#10 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Boemica »

90minut wrote:
Boemica wrote:
славянин wrote:Zamolio bih ako moze korisnih informacija a temu o instagramu i mazanju kamuflazom po licu mozete naravno otvoriti. :)
uf izvini molim te :diva:
Moraš se raspitat zanimljivo je
Pa šta da se raspitaš? Ja znam da imaju dvije zatvorene dvorane u Sarajevu, dvorana Novo Sarajevo na Grbavici i sportska dvorana u Zetri. Nađeš broj na njihovim stranicama, okreneš i pitaš.

Image

I pustiš narod da koristi forum za ono za šta forum i jeste, šprdanciju :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#11 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by славянин »

Isto tako u tim streljanama ne mozes pucati iz puske - razumijes ? Pasino brdo i suhodol strelista je gdje moze - Za prvo ne znam kada je otvoreno tj. radno vrijeme a za drugo se ide sa oruzarom jer je MUPovo streliste itd itd. Ako ima jos neka neko spomene.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#12 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by 90minut »

Sedrenik je jedino što znam tj brdo.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2480
Joined: 16/06/2014 20:33

#13 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Dosadno mii »

https://m.facebook.com/pscpoint/

Raspitaj se kod njih o detaljima
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#14 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Boemica »

славянин wrote:Isto tako u tim streljanama ne mozes pucati iz puske - razumijes ? Pasino brdo i suhodol strelista je gdje moze - Za prvo ne znam kada je otvoreno tj. radno vrijeme a za drugo se ide sa oruzarom jer je MUPovo streliste itd itd. Ako ima jos neka neko spomene.

Pašino brdo, 200KM godišnja članarina, možeš koristiti svoje oružje, a i možeš dobiti oružje od njih, svaki vikend od 10 do 3. Izgleda isto tako srijeda do 5 sati. Moraš ponijeti oružani list, kod njih možeš kupit municiju. :run:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by славянин »

Boemica wrote:
славянин wrote:Isto tako u tim streljanama ne mozes pucati iz puske - razumijes ? Pasino brdo i suhodol strelista je gdje moze - Za prvo ne znam kada je otvoreno tj. radno vrijeme a za drugo se ide sa oruzarom jer je MUPovo streliste itd itd. Ako ima jos neka neko spomene.

Pašino brdo, 200KM godišnja članarina, možeš koristiti svoje oružje, a i možeš dobiti oružje od njih, svaki vikend od 10 do 3. Izgleda isto tako srijeda do 5 sati. Moraš ponijeti oružani list, kod njih možeš kupit municiju. :run:
Hvala za research - slatka si sto si se potrudila :D :babinsin:


Nazovem sutra od @dosadno_mii ove ,ako ne budu imali termin onda cekati sledeci vikend jer garant nece za 1.maj raditi :D
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#16 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Boemica »

славянин wrote:
Boemica wrote:
славянин wrote:Isto tako u tim streljanama ne mozes pucati iz puske - razumijes ? Pasino brdo i suhodol strelista je gdje moze - Za prvo ne znam kada je otvoreno tj. radno vrijeme a za drugo se ide sa oruzarom jer je MUPovo streliste itd itd. Ako ima jos neka neko spomene.

Pašino brdo, 200KM godišnja članarina, možeš koristiti svoje oružje, a i možeš dobiti oružje od njih, svaki vikend od 10 do 3. Izgleda isto tako srijeda do 5 sati. Moraš ponijeti oružani list, kod njih možeš kupit municiju. :run:
Hvala za research - slatka si sto si se potrudila :D :babinsin:


Nazovem sutra od @dosadno_mii ove ,ako ne budu imali termin onda cekati sledeci vikend jer garant nece za 1.maj raditi :D
Nema na čemu, izrevoltirala me tvoja ljenost da uložiš doslovno minut i saznaš ove info. :roll:

On a side note, ni Visoko nije daleko.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#17 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by славянин »

Boemica wrote:
Nema na čemu, izrevoltirala me tvoja ljenost da uložiš doslovno minut i saznaš ove info. :roll:

On a side note, ni Visoko nije daleko.
Problem je u tome sto znam za sve to sto si napisala - ali trazim nesto gdje nije samo vikend i srijeda. To si nasla na stranici od strelista i njihovoj fb stranici :D ... a ja se trudim biti fin :D . Jer mogu subotom i nedeljom u lovistu da pucam.Nego stigla nova igracka tj. napokon legalizirana/amnestirana pa moram da upucam je tako da bi sutra nekako :D
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#18 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Boemica »

славянин wrote:
Boemica wrote:
Nema na čemu, izrevoltirala me tvoja ljenost da uložiš doslovno minut i saznaš ove info. :roll:

On a side note, ni Visoko nije daleko.
Problem je u tome sto znam za sve to sto si napisala - ali trazim nesto gdje nije samo vikend i srijeda. To si nasla na stranici od strelista i njihovoj fb stranici :D ... a ja se trudim biti fin :D . Jer mogu subotom i nedeljom u lovistu da pucam.Nego stigla nova igracka tj. napokon legalizirana/amnestirana pa moram da upucam je tako da bi sutra nekako :D
Pa ništa, raskorači se na balkon i pucaj na zvijezde kao pravi bošnjo, kad si već toliko nestrpljiv :roll:

A i evo Visoko otvoreno u utorak, kladim se da je to najranije.
Last edited by Boemica on 28/04/2019 23:48, edited 1 time in total.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#19 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Boemica »

.
Bodkin
Posts: 21515
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#20 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Bodkin »

славянин wrote:Pozdrav , moze li iko obezbijediti konkretne info gdje se moze ici na gadjanje tj. koje streliste ili streljana (mada mislim da nema streljana kod nas za puscano oruzije - barem ne dostupno civilima ?) na kojoj se moze pucati iz puscanog oruzija (vlastito lovacko) - Radno vrijeme istih i kontakt sa onim koji opsluzuju ista bi dobro dosao.

Znam da ima gore Pasino brdo ali ne znam kojim danima se moze ici i radno vrijeme ?

Hvala.
Imas u visokom. Znam da nije sarajevo ali je pola sata udaljeno. Kao da sa carsije ides na ilidzu :-D
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#21 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by славянин »

Bodkin wrote:
славянин wrote:Pozdrav , moze li iko obezbijediti konkretne info gdje se moze ici na gadjanje tj. koje streliste ili streljana (mada mislim da nema streljana kod nas za puscano oruzije - barem ne dostupno civilima ?) na kojoj se moze pucati iz puscanog oruzija (vlastito lovacko) - Radno vrijeme istih i kontakt sa onim koji opsluzuju ista bi dobro dosao.

Znam da ima gore Pasino brdo ali ne znam kojim danima se moze ici i radno vrijeme ?

Hvala.
Imas u visokom. Znam da nije sarajevo ali je pola sata udaljeno. Kao da sa carsije ides na ilidzu :-D
Radi li svaki dan ? I imas li neki kontakt ?
Bodkin
Posts: 21515
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#22 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Bodkin »

славянин wrote:
Bodkin wrote:
славянин wrote:Pozdrav , moze li iko obezbijediti konkretne info gdje se moze ici na gadjanje tj. koje streliste ili streljana (mada mislim da nema streljana kod nas za puscano oruzije - barem ne dostupno civilima ?) na kojoj se moze pucati iz puscanog oruzija (vlastito lovacko) - Radno vrijeme istih i kontakt sa onim koji opsluzuju ista bi dobro dosao.

Znam da ima gore Pasino brdo ali ne znam kojim danima se moze ici i radno vrijeme ?

Hvala.
Imas u visokom. Znam da nije sarajevo ali je pola sata udaljeno. Kao da sa carsije ides na ilidzu :-D
Radi li svaki dan ? I imas li neki kontakt ?
Nisam siguran, ja sam isao subotom.
Nemam kontakt ali vjerujem da se na netu moze naci jer po slikama to izgleda to
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#23 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by славянин »

@Bodkin

Odlicno :thumbup: rade svaki dan samo uz najavu za termin.Hvala mnogo.
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#24 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by TheGodfather001 »

Imaš ove likove koji neštA po Visokom vodaju raju da pucaju : https://caracal.ba/

A moglo se prije dogovoriti da odeš na Pašino i mimo radnog vremena, samo kontaktiraš sekretara ovog udruženja da obezbijedi poligon ili slično... Mislim da smo mi kao grupa platili 150KM "vanredno" korištenje poligona jer nešto se MUP obavještava i neka taksa i izlazak na teren tih "instruktora". Istini za volju, to je sve odradio za grupu jedan žbir koji sada živi van BiH, a mi smo dali cash i rokali čitav dan.
Bodkin
Posts: 21515
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#25 Re: Streljana / Streliste u Sarajevu ?

Post by Bodkin »

славянин wrote:@Bodkin

Odlicno :thumbup: rade svaki dan samo uz najavu za termin.Hvala mnogo.
Lik koji je bude tamo je top profesionalan. Mislim da je bio u specijalnoj prije.
Post Reply