street race

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
Dario Lj.
Posts: 3
Joined: 06/05/2007 13:33
Location: Zagreb

#1 street race

Post by Dario Lj. »

Pozdrav. Evo učlanio sam se malo kod vas na forum da vidim sta ima. Dario iz Zagreba, i zanima me dali k'o zna jel ima ove godine kakvih utrka street race u Sarajevu, ja bih rado dosao.. :)
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2 Re: street race

Post by chuchumbamayumbe »

Dario Lj. wrote:Pozdrav. Evo učlanio sam se malo kod vas na forum da vidim sta ima. Dario iz Zagreba, i zanima me dali k'o zna jel ima ove godine kakvih utrka street race u Sarajevu, ja bih rado dosao.. :)
Pozdrav i dobro dosao!
Da ti ovako po nasem zargonu odgovorim...
Jarane moj, kod nas ti svaki dan ima trka, pocetak je obicno od Vjecne vatre, cilj je negdje kod Nedjarica i Ilidze. Ucestvuju sve kategorije, ali su najcesci bolidi tipa Golf2.
Bilo bi pozeljno da imas kockastu glavu i da ti je mjesto rodjenja van Sarajeva, najbolje Bijelo Polje, Sjenica...Lakse ces se uklopiti u to drustvo i proci neprimijecen.
Ne obaziri se na policiju, oni te samo zaustavljaju ako ne das zmigavac ili ako nisi vezan, mada i tada znaju da popuste.
Dakle, bujrum brate, ima mjesta na nasem vrelom asfaltu!
Dario Lj.
Posts: 3
Joined: 06/05/2007 13:33
Location: Zagreb

#3

Post by Dario Lj. »

Ma jel ima sta a da je legalno, znaci da neki klub organizira takvo natjecanje? Koliko ja znam prošle godine je bio neki pireli kup.....
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#4

Post by dr.iver »

ma sve je to jedno veliko sranje, narocito pirelli cup ili kako se vec zove....
drz se ti hrvatske, slovenije, srbije....
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#5

Post by chuchumbamayumbe »

dr.iver wrote:ma sve je to jedno veliko sranje, narocito pirelli cup ili kako se vec zove....
drz se ti hrvatske, slovenije, srbije....
Potpis...
Ne znam kako je tamo, ali ovdje od svega ispadne cirkus, takmicari ne dobiju nagrade, amaterska organizacija, organizator pokupi sponzorske donacije, ma bezze. Nazalost.
Dario Lj.
Posts: 3
Joined: 06/05/2007 13:33
Location: Zagreb

#6

Post by Dario Lj. »

Znači katastrofa, ha.....
Steta sto tako jedan veliki grad nema nekog k'o bi organizirao par dobrih utrka :sad:
Da se napravi dobra utrka i reklama, doslo bi ljudi iz svih gradova i drzava.. Ja znam dosta ljudi koji bi iz HR. sa dobrim autima dosli dole voziti...
Šteta.
User avatar
VR6
Posts: 1215
Joined: 28/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#7

Post by VR6 »

Postoji mogucnost da SRCS ( http://www.streetraceclub.com ) organizuje neku trkicu u Sarajevu, al jos nista nije 100% sigurno...
Znat ce se sljedeci mjesec hoce li biti sta od toga.

Bilo bi fino da Sarajevo kao glavni grad ima trku. No ovdje je malo teze naci lokaciju za odrzavanje takve manifestacije, nije da ne postoje, ali ih je gotovo nemoguce dobiti.

Lijep pozdrav
Post Reply