Strategija nove kantonalne vlade za borbu protiv kriminala

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
abdulah_skretnicar

Strategija nove kantonalne vlade za borbu protiv kriminala

Post by abdulah_skretnicar » 17/02/2011 21:51

"I ja bih više volio kada se popucaju da se barem poubijaju. Kad već jedni na druge potežu oružje, da ne pucaju u noge".

Ovako ukratko izgleda vizija i strategija premijera sarajevskog kantona Fikreta Musića za borbu protiv kriminala. Čuli ste dragi kriminalci šta vam premijer poručuje, kad pucate pokušajte vaše hice usmjeriti u one predjele zbog čijih će ranjavanja vaša žrtva izgubiti život. A da je Musić čovjek s vizijom, idejom i pritom čvrsto na zemlji dokazuje i sljedeća izjava:

"Borba organiziranih kriminalnih struktura za teritorij i poslove te da u sukobu kriminalnih bandi nisu ugroženi život i imovina običnih građana."

Dakle građani, kad pomahnitali idioti u sred bijela dana u punom centru grada pucaju jedni na druge vi niste ugroženi, jer oni se ionako samo međusobno pogađaju. U noge bezbeli. A što se tiče onog čovjeka koji je neki dan ni kriv ni dužan ostao ranjen u tramvaju, pa ko mu je kriv, šta se našao po tramvaju vozati.
Uz ovakvu kantonalnu vladu možemo biti sigurni da smo nesigurni.

P.S. Pozdrav pokretu Dosta, objektivnim i principijelnim borcima za pravdu.

Control panel
Been thanked: 11 times

Re: Strategija nove kantonalne vlade za borbu protiv kriminala

Post by Control panel » 17/02/2011 22:04

abdulah_skretnicar wrote:"I ja bih više volio kada se popucaju da se barem poubijaju. Kad već jedni na druge potežu oružje, da ne pucaju u noge".

Ovako ukratko izgleda vizija i strategija premijera sarajevskog kantona Fikreta Musića za borbu protiv kriminala. Čuli ste dragi kriminalci šta vam premijer poručuje, kad pucate pokušajte vaše hice usmjeriti u one predjele zbog čijih će ranjavanja vaša žrtva izgubiti život. A da je Musić čovjek s vizijom, idejom i pritom čvrsto na zemlji dokazuje i sljedeća izjava:

"Borba organiziranih kriminalnih struktura za teritorij i poslove te da u sukobu kriminalnih bandi nisu ugroženi život i imovina običnih građana."

Dakle građani, kad pomahnitali idioti u sred bijela dana u punom centru grada pucaju jedni na druge vi niste ugroženi, jer oni se ionako samo međusobno pogađaju. U noge bezbeli. A što se tiče onog čovjeka koji je neki dan ni kriv ni dužan ostao ranjen u tramvaju, pa ko mu je kriv, šta se našao po tramvaju vozati.
Uz ovakvu kantonalnu vladu možemo biti sigurni da smo nesigurni.

P.S. Pozdrav pokretu Dosta, objektivnim i principijelnim borcima za pravdu.

imas temu o kantonu nema potrebe za novom

miki.ba

Re: Strategija nove kantonalne vlade za borbu protiv kriminala

Post by miki.ba » 17/02/2011 22:24

Ludilo, ja sam bio na Skenderiji kad je levat pucao iz kalaša. Steta sto nisam slikao kako građani cuce ispod auta da ne nastradaju, nisam mogao i ja sam se usro.

Post Reply