Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Locked
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#276 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by StupskaBitanga »

Image
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#277 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by weredsf »

ljiljan1234 wrote:mali mujice,mnogo si ti mali za eska omerbasica,za sve imas komentare i pametujes,pa eto znas i koji su glumci dobri a koji nisu,esko je angazovao dva najaca glumca ,a koliko ih je platio sto neodes i nepitas ga ul azize sacirbegovic 122, ali mislim da ti nemas muda da odes i pitas,vidim da si seljacina jer nije "vako", nije "kaka inspekcija" i td,mnogo se vidim brines o esku ,mozda je pametnije da vrijeme i paznju posvetis zeni sta ona je sve spremna uraditi za 20km,pratim te do sada imas preko 11000 komentara na raznim forumima, zar si stvarno toliki idiot da nemas drugog posla, halali ali si stvarno "KONJINA"
Zbog toga si se registrovao :D :D
Esko do pobjede, esko i esed u koaliciju

P.s.
Esko jesi to ti
ljiljan1234
Posts: 5
Joined: 13/07/2014 22:09

#278 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by ljiljan1234 »

a i ti sam sebe nazivas bitangom,pa treba li sta jos reci sem da si provjerena bitanga,sta imas ti komentarisati o esku kojeg niti poznajes niti ga ikada mozes upoznati,ja sam njegov komsija 30g,za tvoju inf taj covjek je 1982g otvorio kafic"estrada" i svi ucenici elektrotehnicke skole to znaju.1987g, je otvorio jedini nocni restoran u jugi "pape" svaki taxista je znao za papeta,1988g je otvorio restoran na glavnoj plazi "topla" u herceg novom,1991g u septembru dosao u sarajevo i prikljucio se patriotskoj ligi ,citaj knjigu od generala bahe pa ce ti biti jasno,bio moj komadant citav rat i dobio cin licno potpisao predsjednik Alija Izetbegovic, ovo ti bitango samo hocu da kazem da je covjek 10g prije rada bio gazda,ali ti to nerazumijes tebe tjera ljubomora sto ti nemas a drugi ima i onda samo blatis,
Struja__
Posts: 125
Joined: 09/07/2014 15:30

#279 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by Struja__ »

ljiljan1234 wrote:a i ti sam sebe nazivas bitangom,pa treba li sta jos reci sem da si provjerena bitanga,sta imas ti komentarisati o esku kojeg niti poznajes niti ga ikada mozes upoznati,ja sam njegov komsija 30g,za tvoju inf taj covjek je 1982g otvorio kafic"estrada" i svi ucenici elektrotehnicke skole to znaju.1987g, je otvorio jedini nocni restoran u jugi "pape" svaki taxista je znao za papeta,1988g je otvorio restoran na glavnoj plazi "topla" u herceg novom,1991g u septembru dosao u sarajevo i prikljucio se patriotskoj ligi ,citaj knjigu od generala bahe pa ce ti biti jasno,bio moj komadant citav rat i dobio cin licno potpisao predsjednik Alija Izetbegovic, ovo ti bitango samo hocu da kazem da je covjek 10g prije rada bio gazda,ali ti to nerazumijes tebe tjera ljubomora sto ti nemas a drugi ima i onda samo blatis,
esko sta se ljutis?
ljiljan1234
Posts: 5
Joined: 13/07/2014 22:09

#280 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by ljiljan1234 »

nije esko ali ako te interesuje ko je daj tel pa cu ti se javiti,ali nesmijete vi ste picke,krijete se iza sifri,a ti negiraj da li je ovo istina ili ne,u ratu da mi je naredio da poginem bih to uradio a vala i sada bih
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#281 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by weredsf »

ljiljan1234 wrote:a i ti sam sebe nazivas bitangom,pa treba li sta jos reci sem da si provjerena bitanga,sta imas ti komentarisati o esku kojeg niti poznajes niti ga ikada mozes upoznati,ja sam njegov komsija 30g,za tvoju inf taj covjek je 1982g otvorio kafic"estrada" i svi ucenici elektrotehnicke skole to znaju.1987g, je otvorio jedini nocni restoran u jugi "pape" svaki taxista je znao za papeta,1988g je otvorio restoran na glavnoj plazi "topla" u herceg novom,1991g u septembru dosao u sarajevo i prikljucio se patriotskoj ligi ,citaj knjigu od generala bahe pa ce ti biti jasno,bio moj komadant citav rat i dobio cin licno potpisao predsjednik Alija Izetbegovic, ovo ti bitango samo hocu da kazem da je covjek 10g prije rada bio gazda,ali ti to nerazumijes tebe tjera ljubomora sto ti nemas a drugi ima i onda samo blatis,

Da ga ti nisi zamjenio slucajno sa Huremom :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=f3L6MDzlyZk
ljiljan1234
Posts: 5
Joined: 13/07/2014 22:09

#282 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by ljiljan1234 »

svi smo mi esko,esko je nas kralj i samo njemu vjerujemo
Struja__
Posts: 125
Joined: 09/07/2014 15:30

#283 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by Struja__ »

mislis ti si esko? :D
ljiljan1234
Posts: 5
Joined: 13/07/2014 22:09

#284 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by ljiljan1234 »

jeli te stvarno toliko interesuje
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#285 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by weredsf »

Struja__ wrote:mislis ti si esko? :D
Esko ili Hurem…treceg nema
Struja__
Posts: 125
Joined: 09/07/2014 15:30

#286 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by Struja__ »

ljiljan1234 wrote:jeli te stvarno toliko interesuje
Interesuje me? Umirem!
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#287 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by weredsf »

Struja__ wrote:
ljiljan1234 wrote:jeli te stvarno toliko interesuje
Interesuje me? Umirem!
Daj broj pa da te nazove :D
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#288 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by sha_ba »

dje si ljiljane, nismo te prepoznali :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#289 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by StupskaBitanga »

Uvazeni Esko
Molim Vas konsultujte rjecnik pa se javite
Hvala najljepsa :thumbup:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11528
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#290 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by japin_mutapi »

esko uzoriti
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#291 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by sha_ba »

sad ga lomi the great :izet: :izet: :lol: :lol: :lol: :lol:
Trajlabe-Trajlabe
Posts: 4
Joined: 14/07/2014 00:36

#292 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by Trajlabe-Trajlabe »

I dalje ne razumijem zašto trošiti toliko vremena na Esada Omerbašića ako je tema Stranka SES, da li je iko od vas pročitao program stranke ili se malo pobliže raspitao o bilo čemu vezano za stranku ili je sve samo naprđivanje forumaša Esad ima ovo i ono, kao da mu je sa neba palo, a pojedinci sa foruma nemaju ni za kifle pa im svako kriv, stranka nije Esad i nije stranka za Esada, i na kraju krajeva ako je taj čovjek za nešto kriv, ako je radio ili radi nešto nezakonito pa ima sud, policija, sipa, pizda materina u ovoj državi koja se bavi takvim radnjama ......

Mene interesuje ima li neko da mu ne odgovara nešto od ovoga i zbog čega:

Jedna i jedina naša želja je da kroz konkretno rješavanje problema i životnih pitanja u
Sarajevu učinimo život boljim i siguranijim, te formiramo modus operandi za Bosnu i
Hercegovinu i sve njene građane za izlazak iz krize i razvoj Bosne i Hercegovine.

Sarajevo je grad velike duše i još vedeg srca, zna da voli i za tu ljubav do sada nije tražilo
ništa od nas...

Sarajevo je otvoren grad i mora biti siguran dom za građane Sarajeva i sve one koji
borave u Sarajevu...

Sarajlije su svi građani Sarajeva koji vole ovaj grad i mi koji smo rođeni u Sarajevu i oni

koji su došli živjeti u Sarajevu...

Jedinica mjere za Sarajliju je količina ljubavi prema Sarajevu i šta je urađeno za dobrobit
Sarajeva i njegovih građana...JER VAŽNO JE KOLIKO VOLIMO OVAJ GRAD I KOLIKO SMO
URADILI ZA OVAJ GRAD!!!

Stranka za Evropsko Sarajevo (SES) vjeruje u naše sugrađane i njihovo istorijsko iskustvo
da u kritičnim vremenima HRABRO kažu STOP i NE svim društvenim negativnostima i
pojavama, te da budu pioniri u pozitivnim iskoracima i budu primjer društvenog,
socijalnog, moralnog i ekonomskog napretka.

Stranka za Evropsko Sarajevo (SES) je politička organizacija jakog demokratskog evropskog
razvojnog opredjeljenja, koja de odgovorno i predano raditi na omogudavanju boljeg
života punog bezbjednosti, sigurnosti, stabilnosti i potencijala za dalji razvoj.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#293 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by weredsf »

Trajlabe-Trajlabe wrote:I dalje ne razumijem zašto trošiti toliko vremena na Esada Omerbašića ako je tema Stranka SES, da li je iko od vas pročitao program stranke ili se malo pobliže raspitao o bilo čemu vezano za stranku ili je sve samo naprđivanje forumaša Esad ima ovo i ono, kao da mu je sa neba palo, a pojedinci sa foruma nemaju ni za kifle pa im svako kriv, stranka nije Esad i nije stranka za Esada, i na kraju krajeva ako je taj čovjek za nešto kriv, ako je radio ili radi nešto nezakonito pa ima sud, policija, sipa, pizda materina u ovoj državi koja se bavi takvim radnjama ......

Mene interesuje ima li neko da mu ne odgovara nešto od ovoga i zbog čega:

Jedna i jedina naša želja je da kroz konkretno rješavanje problema i životnih pitanja u
Sarajevu učinimo život boljim i siguranijim, te formiramo modus operandi za Bosnu i
Hercegovinu i sve njene građane za izlazak iz krize i razvoj Bosne i Hercegovine.

Sarajevo je grad velike duše i još vedeg srca, zna da voli i za tu ljubav do sada nije tražilo
ništa od nas...

Sarajevo je otvoren grad i mora biti siguran dom za građane Sarajeva i sve one koji
borave u Sarajevu...

Sarajlije su svi građani Sarajeva koji vole ovaj grad i mi koji smo rođeni u Sarajevu i oni

koji su došli živjeti u Sarajevu...

Jedinica mjere za Sarajliju je količina ljubavi prema Sarajevu i šta je urađeno za dobrobit
Sarajeva i njegovih građana...JER VAŽNO JE KOLIKO VOLIMO OVAJ GRAD I KOLIKO SMO
URADILI ZA OVAJ GRAD!!!

Stranka za Evropsko Sarajevo (SES) vjeruje u naše sugrađane i njihovo istorijsko iskustvo
da u kritičnim vremenima HRABRO kažu STOP i NE svim društvenim negativnostima i
pojavama, te da budu pioniri u pozitivnim iskoracima i budu primjer društvenog,
socijalnog, moralnog i ekonomskog napretka.

Stranka za Evropsko Sarajevo (SES) je politička organizacija jakog demokratskog evropskog
razvojnog opredjeljenja, koja de odgovorno i predano raditi na omogudavanju boljeg
života punog bezbjednosti, sigurnosti, stabilnosti i potencijala za dalji razvoj.
:gunjastajl: :gunjastajl: :gunjastajl:
User avatar
DuckZz
Posts: 3089
Joined: 07/05/2012 18:12

#294 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by DuckZz »

Trajlabe-Trajlabe wrote:I dalje ne razumijem zašto trošiti toliko vremena na Esada Omerbašića ako je tema Stranka SES, da li je iko od vas pročitao program stranke ili se malo pobliže raspitao o bilo čemu vezano za stranku ili je sve samo naprđivanje forumaša Esad ima ovo i ono, kao da mu je sa neba palo, a pojedinci sa foruma nemaju ni za kifle pa im svako kriv, stranka nije Esad i nije stranka za Esada, i na kraju krajeva ako je taj čovjek za nešto kriv, ako je radio ili radi nešto nezakonito pa ima sud, policija, sipa, pizda materina u ovoj državi koja se bavi takvim radnjama ......

Mene interesuje ima li neko da mu ne odgovara nešto od ovoga i zbog čega:

Jedna i jedina naša želja je da kroz konkretno rješavanje problema i životnih pitanja u
Sarajevu učinimo život boljim i siguranijim, te formiramo modus operandi za Bosnu i
Hercegovinu i sve njene građane za izlazak iz krize i razvoj Bosne i Hercegovine.

Sarajevo je grad velike duše i još vedeg srca, zna da voli i za tu ljubav do sada nije tražilo
ništa od nas...

Sarajevo je otvoren grad i mora biti siguran dom za građane Sarajeva i sve one koji
borave u Sarajevu... itd.
Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#295 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by StupskaBitanga »

Image
Druze Esko mi ti se kunemo :D
Trajlabe-Trajlabe
Posts: 4
Joined: 14/07/2014 00:36

#296 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by Trajlabe-Trajlabe »

weredsf i DuckZz jesu li to vaši argumenti ili ...???
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#297 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by Max Bunker »

Trajlabe-Trajlabe wrote:
Dobro druže hajmo onda ocjijeniti po tome šta su stranke koje se vrte 20 godina uradile do sada i gdje se nalazi grad i država 20 godina poslije rata !? Eto reci mi jednu stvar u državi i gradu, osim korupcije, koja funkcioniše ako znaš, a sve se iste "poštenjačine" vrte na vlasti...

Klasična isprana fraza. Ne mora svaka budala biti na vlasti da bi narod shvatio da je taj neko budala (barem se nadam).
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#298 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by Max Bunker »

Trajlabe-Trajlabe wrote:weredsf i DuckZz jesu li to vaši argumenti ili ...???
Ne znam za njih ali evo, dozvolit ću sebi da potrošim par minuta svog vremena.

Prvo, oko lika je crna rupa. Da ga odvedu u Švicarsku u HAARP, mogli bi komotno da obustave eksperiment i istraživanje jer je lik sam od sebe antimaterija. Dužan radnicima, dosta sumnjivih priča oko njega.

Sve to oko priča za njega stavi po strani, meni je dovoljno samo da ga vidim i da ga čujem kako priča (i kako priča i ponaša se par "istaknutih" članova njegove stranke) pa da znam da takav čovjek i ti ljudi ne mogu da budu na papiru sa kandidatima koji ću ja da (možda, ako izađem na izbore) imam ispred sebe u oktobru mjesecu a ne da predstavljaju mene i moju državu.

I ova priča se ne odnosi samo na ovog moralnog pigmeja, nego i na 95% kandidata na ovim izborima.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#299 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by StupskaBitanga »

ja sam im na webu nasao ovo
http://evropskosarajevo.ba/program.pdf
Ne znam da li je tuzno ili zabavno ali projekti tipa Sarajevska raja, Radna akcija Miljacka ili 30 dana talenata su za rubriku vjerovali ili ne
Medjutim kao sto vidimo na forumu i u programu je najizrazenija NEPISMENOST
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#300 Re: Stranka za Evropsko Sarajevo (SES)

Post by Max Bunker »

Mislim da je ovo prikladna tema da se sjetimo ovog kapaciteta (ovo već poštujem) :-D

http://www.zenicablog.com/zuta-minuta/i ... enici.html
Locked