Stranica za upoznavanje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#251 Re: Stranica za upoznavanje

Post by bejbi91 »

Smokva je užas :run: Bila sam registrovana nekih 7-8 mjeseci i ako neko planira da postane član stranice, nemojte, vjerujte mi :oops: Gubitak vremena.

Nafurala me treba iz Tešnja da je frajer iz Sarajeva,čiča od 60 da je slobodan,obrazovan 30-togodišnji dasa,dosađivao mi je bračni par mjesec dana i dječak od 18 godina mi je slao bezobrazne slike :gunjastajl:
User avatar
6x6
Posts: 20
Joined: 30/11/2016 19:29

#252 Re: Stranica za upoznavanje

Post by 6x6 »

I spent £1,300 on a klix agency that had 'run out of men'

:lol:
User avatar
6x6
Posts: 20
Joined: 30/11/2016 19:29

#253 Re: Stranica za upoznavanje

Post by 6x6 »

bejbi91 wrote:Smokva je užas :run: Bila sam registrovana nekih 7-8 mjeseci i ako neko planira da postane član stranice, nemojte, vjerujte mi :oops: Gubitak vremena.

Nafurala me treba iz Tešnja da je frajer iz Sarajeva,čiča od 60 da je slobodan,obrazovan 30-togodišnji dasa,dosađivao mi je bračni par mjesec dana i dječak od 18 godina mi je slao bezobrazne slike :gunjastajl:
a bili čiku? :gunjastajl:
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#254 Re: Stranica za upoznavanje

Post by bejbi91 »

Čiku sam i tražila ali za laganini upoznavanje,pa poslije šta bude, međutim na smokvi toga nema,odmah se direktno,otvoreno postavlja pitanje "Seks?", ni ćao ni kako si :cry: A ja stidna :stidljiv:
Nekad tada sam odlučila da se neću ni s kim upoznavati bez pokazivanja lične karte i dolaska po dotičnog nekog muškarca na kućna vrata da bih se uvjerila ima li ženu i djecu. Postala sam paranoična :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#255 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Tomahawk11 »

bejbi91 wrote:Čiku sam i tražila ali za laganini upoznavanje,pa poslije šta bude, međutim na smokvi toga nema,odmah se direktno,otvoreno postavlja pitanje "Seks?", ni ćao ni kako si :cry: A ja stidna :stidljiv:
Nekad tada sam odlučila da se neću ni s kim upoznavati bez pokazivanja lične karte i dolaska po dotičnog nekog muškarca na kućna vrata da bih se uvjerila ima li ženu i djecu. Postala sam paranoična :roll:
Cekaj, zivis u Sa i upoznajes se sa potencijalnim partnerom online?!
Ma nema tu hljeba. Sve moguce budale, manijaci, asocijalni slucajevi koji zivot imaju jedino na netu, e to je ono sto mozes ocekivati.
Bolje ti je izadji malo, lakse je vjerovati svojim ocima nego imaginarnoj slici lika sto je pustio korjenje na stolici ispred kompjutera :D
Ko ganja seks, to je nesto drugo. Ali, i takvi mogu naletjeti na samo takve budale :-)
User avatar
spree
Posts: 7883
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#256 Re: Stranica za upoznavanje

Post by spree »

bejbi91 wrote:Čiku sam i tražila ali za laganini upoznavanje,pa poslije šta bude, međutim na smokvi toga nema,odmah se direktno,otvoreno postavlja pitanje "Seks?", ni ćao ni kako si :cry: A ja stidna :stidljiv:
Nekad tada sam odlučila da se neću ni s kim upoznavati bez pokazivanja lične karte i dolaska po dotičnog nekog muškarca na kućna vrata da bih se uvjerila ima li ženu i djecu. Postala sam paranoična :roll:
cuj stidna, a odmah bi na na kucna vrata :D . sumnjivo mi je to, ali bujrum dok nisam zakljucao 8-)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#257 Re: Stranica za upoznavanje

Post by supercali »

bejbi91 wrote:Čiku sam i tražila ali za laganini upoznavanje,pa poslije šta bude, međutim na smokvi toga nema,odmah se direktno,otvoreno postavlja pitanje "Seks?", ni ćao ni kako si :cry: A ja stidna :stidljiv:
Nekad tada sam odlučila da se neću ni s kim upoznavati bez pokazivanja lične karte i dolaska po dotičnog nekog muškarca na kućna vrata da bih se uvjerila ima li ženu i djecu. Postala sam paranoična :roll:
Cao kako si hodi ciko da bonu
User avatar
6x6
Posts: 20
Joined: 30/11/2016 19:29

#258 Re: Stranica za upoznavanje

Post by 6x6 »

bejbi91 wrote:Čiku sam i tražila ali za laganini upoznavanje,pa poslije šta bude, međutim na smokvi toga nema,odmah se direktno,otvoreno postavlja pitanje "Seks?", ni ćao ni kako si :cry: A ja stidna :stidljiv:
Nekad tada sam odlučila da se neću ni s kim upoznavati bez pokazivanja lične karte i dolaska po dotičnog nekog muškarca na kućna vrata da bih se uvjerila ima li ženu i djecu. Postala sam paranoična :roll:
Smokva je seks site ne znam šta si drugo očekivala....
Svrha takvih stranica ja da spoji ljude (za seks) jer izlasci ne mogu, danas djevojke izlaze da opale koji selfie i taguju se gdje su bile i obavezno uslikaju Moet koji piju (a kući u frižideru paučina) dok s druge strane "frajeri" s undercut frizuricama sve imaju osim cojones da priđu i upoznaju se. Sve "frajeri" a isto novorođenčad, jedine bore koje imaju su od mamurluka, 30 godina a nema pojma šta je život. Kad podvučeš crtu ne znaš kome je jebeniji vakat za naći normalnog insana, vama ili nama.
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#259 Re: Stranica za upoznavanje

Post by zippoo87 »

6x6 wrote: Kad podvučeš crtu ne znaš kome je jebeniji vakat za naći normalnog insana, vama ili nama.
ovo je sustina danas
jako je tesko naci normalnu osobu...bilo kakvu nije ali nekoga za koga se vrijedi truditi,jako tesko

zato je mozda i bolja ova opcija "seks" i idemo dalje,da niko nikome ne smeta a potomstvo ce opet da ceka,nazalost :D
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#260 Re: Stranica za upoznavanje

Post by bejbi91 »

:place1:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#261 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Matzan »

bejbi91 wrote:Smokva je užas :run: Bila sam registrovana nekih 7-8 mjeseci i ako neko planira da postane član stranice, nemojte, vjerujte mi :oops: Gubitak vremena.

Nafurala me treba iz Tešnja da je frajer iz Sarajeva,čiča od 60 da je slobodan,obrazovan 30-togodišnji dasa,dosađivao mi je bračni par mjesec dana i dječak od 18 godina mi je slao bezobrazne slike :gunjastajl:
bejbi91 wrote:Čiku sam i tražila ali za laganini upoznavanje,pa poslije šta bude, međutim na smokvi toga nema,odmah se direktno,otvoreno postavlja pitanje "Seks?", ni ćao ni kako si :cry: A ja stidna :stidljiv:
Nekad tada sam odlučila da se neću ni s kim upoznavati bez pokazivanja lične karte i dolaska po dotičnog nekog muškarca na kućna vrata da bih se uvjerila ima li ženu i djecu. Postala sam paranoična :roll:

Ako već nisi bila za seks, onda ti je taj čiča od 6 banki bio idealna prilika. S obzirom na njegove godine seks bi bio teorija, a možda i samo pusta želja. :mrgreen:

Koliko godina (min-max) bi trebao da ima čiko koji je prihvatljiv za tebe?
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#262 Re: Stranica za upoznavanje

Post by bejbi91 »

Matzan wrote:
bejbi91 wrote:Smokva je užas :run: Bila sam registrovana nekih 7-8 mjeseci i ako neko planira da postane član stranice, nemojte, vjerujte mi :oops: Gubitak vremena.

Nafurala me treba iz Tešnja da je frajer iz Sarajeva,čiča od 60 da je slobodan,obrazovan 30-togodišnji dasa,dosađivao mi je bračni par mjesec dana i dječak od 18 godina mi je slao bezobrazne slike :gunjastajl:
bejbi91 wrote:Čiku sam i tražila ali za laganini upoznavanje,pa poslije šta bude, međutim na smokvi toga nema,odmah se direktno,otvoreno postavlja pitanje "Seks?", ni ćao ni kako si :cry: A ja stidna :stidljiv:
Nekad tada sam odlučila da se neću ni s kim upoznavati bez pokazivanja lične karte i dolaska po dotičnog nekog muškarca na kućna vrata da bih se uvjerila ima li ženu i djecu. Postala sam paranoična :roll:

Ako već nisi bila za seks, onda ti je taj čiča od 6 banki bio idealna prilika. S obzirom na njegove godine seks bi bio teorija, a možda i samo pusta želja. :mrgreen:

Koliko godina (min-max) bi trebao da ima čiko koji je prihvatljiv za tebe?
Ne, nego taj od 6 banki je složio priču da mu je 30,da je slobodan,obrazovan,zaposlen i normalan :D

Nebitno :roll:

A što se godina tiče, 30-36. Nemam ništa zajedničko sa svojim vršnjacima,onima koji su stariji od mene 2-3 godine a kamoli sa mlađima od sebe :-)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#263 Re: Stranica za upoznavanje

Post by supercali »

Ja sam u toj grupi 30-36 hos na kafu? :)

Ps zaboravih da meovako mozda nece vidjeti
bejbi91 wrote:A što se godina tiče, 30-36. Nemam ništa zajedničko sa svojim vršnjacima,onima koji su stariji od mene 2-3 godine a kamoli sa mlađima od sebe :-)
Last edited by supercali on 05/12/2016 17:38, edited 3 times in total.
User avatar
House
Posts: 46731
Joined: 17/03/2010 15:36

#264 Re: Stranica za upoznavanje

Post by House »

supercali wrote:Ja sam u toj grupi 30-36 hos na kafu? :)

:D
User avatar
bejbi91
Posts: 139
Joined: 19/09/2016 18:38
Location: Sarajevo

#265 Re: Stranica za upoznavanje

Post by bejbi91 »

supercali wrote:Ja sam u toj grupi 30-36 hos na kafu? :)

Ps zaboravih da meovako mozda nece vidjeti
bejbi91 wrote:A što se godina tiče, 30-36. Nemam ništa zajedničko sa svojim vršnjacima,onima koji su stariji od mene 2-3 godine a kamoli sa mlađima od sebe :-)
Džaba ti što si u toj grupi kad nisi normalan :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#266 Re: Stranica za upoznavanje

Post by supercali »

bejbi91 wrote:
supercali wrote:Ja sam u toj grupi 30-36 hos na kafu? :)

Ps zaboravih da meovako mozda nece vidjeti
bejbi91 wrote:A što se godina tiče, 30-36. Nemam ništa zajedničko sa svojim vršnjacima,onima koji su stariji od mene 2-3 godine a kamoli sa mlađima od sebe :-)
Džaba ti što si u toj grupi kad nisi normalan :D
Jel ti imas govornu manu?
Ne znas reci da?
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#267 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Matzan »

bejbi91 wrote:
supercali wrote:Ja sam u toj grupi 30-36 hos na kafu? :)

Ps zaboravih da meovako mozda nece vidjeti
bejbi91 wrote:A što se godina tiče, 30-36. Nemam ništa zajedničko sa svojim vršnjacima,onima koji su stariji od mene 2-3 godine a kamoli sa mlađima od sebe :-)
Džaba ti što si u toj grupi kad nisi normalan :D

Njegova grupa je svako žensko od 16 do 66.
housetent
Posts: 276
Joined: 01/02/2011 18:31

#268 Re: Stranica za upoznavanje

Post by housetent »

Ja znam za boolchat takozvani mirc koji postoji i danas od neke 1998 godine ja mislim
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#269 Re: Stranica za upoznavanje

Post by joske »

bejbi91 wrote::place1:
Sta je bilo ko diro bebicu cjatku :D :-D
User avatar
cicamica
Posts: 21
Joined: 21/01/2017 13:42

#270 Re: Stranica za upoznavanje

Post by cicamica »

Kratko bih samo napisala nešto sam sam ja zapazila na netu : )

Posjećujem razne stranice za učenje jezika i tu sam vidjela da se mnogi ljudi upoznaju; kao imaju istu zanimaciju, pa kao vježbaju, pa se sklope mnoga prijateljstva, veze, pa čak i brakovi.

Stoga, moja preporuka bi bila za sve one koji bi nešto i ozbiljno da nađu, da ako imaju neke interese za učenje/ili neki hobi (npr. učim jezik, učim svirat, učim slikat...volim ribolov, volim ples...) odu i pokušaju tamo naći ljude koji imaju iste zanimacije : ) Znam ljude koji imaju samo pokušaje da kao nešto nauče (a i ne uči im se), ali vole da se druže s ljudima koji to već znaju/ili uspješno uče, pa tako dobiju nova poznanstva... druženje... zabavu...

Jer slažem se da sajtove namjenjene za upoznavanje i vezu, većinom koriste ljudi koji nisu za iskreno upoznavanje niti vezu, već samo za jednu noć i slično...pa to i nije najbolja opcija za one koji imaju ozbiljne namjere za vezu ili brak.

I nije baš bilo kratko, ali sve u svrhu da se prezentuje ideja... : )
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#271 Re: Stranica za upoznavanje

Post by zippoo87 »

najveci problem kod nas je upravo onaj "prvi kontakt"...raja slabo daje sansu jedni drugima
djevojke posebno
ganjas je za kafu 3 mjeseca...pa moglo se na kafu izaci kroz par dana i ako vidis da to nije to,idemo dalje,trazis dalje
ali kod nas se prvo dopisujes mjesec,pa onda 1-2 mjeseca moljakas da se izadje a zivite u istom mjestu :D

i onda nakon sto se izadje,ako se ne poklopi sve,propade i sema i 3 mjeseca zivota :D
i onda se djevojke cude,sto muski pokusavaju istovremeno kod vise djevojaka...zato sto ce od 10 poziva,jedna uzeti u razmatranje poziv a ni to nije garancija da ce izaci a ostalih 9 ce se praviti nedostupnim,"mackama";princezama i cekati da posaljes ladju po njih :D

ove djevojke sada imaju svrhu samo pokazivanja...i bukvalno su objekti,lutke...vecina ih nema nikakvih hobija ni zanimanja u zivotu i stvarno je vrlo malo tema o kojima bi se moglo i pricati
i muski mladjih generacija su isti ovakvi...nije bitan spol ako su istog godista

onda drugi problem je sto je raja sve nesto "ukocena",sva je izvjestacena i malo je ko "svoj" i opusten i voljan za zezanciju
imam osjecaj da vecini sada i nije stalo do toga da imaju kvalitetan ljubavni zivot i da uzivaju svaki dan...izgleda latergija usla i u ljubavni zivot :D
tako da od mene jedna poruka za djevojke a neka djevojke ovdje posalju poruku nama muskim haha :D
poruka je da zivot nije instagram,da zivot nisu napucene usne i utegnuta guza i neki debil koji trosi roditeljske pare...zivot je kada stvaras nesto sa nekim zajedno,bilo to uspomene,bilo da pocinjete zajedno neku avanturu,bilo da vozite biciklo zajedno,putujete na ekskurzije,radite i razgovarate ...jer ako nema komunikacije,ni ostalo nece dugo trajati
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#272 Re: Stranica za upoznavanje

Post by mad_max_ba »

cicamica wrote:Kratko bih samo napisala nešto sam sam ja zapazila na netu : )

Posjećujem razne stranice za učenje jezika i tu sam vidjela da se mnogi ljudi upoznaju; kao imaju istu zanimaciju, pa kao vježbaju, pa se sklope mnoga prijateljstva, veze, pa čak i brakovi.

Stoga, moja preporuka bi bila za sve one koji bi nešto i ozbiljno da nađu, da ako imaju neke interese za učenje/ili neki hobi (npr. učim jezik, učim svirat, učim slikat...volim ribolov, volim ples...) odu i pokušaju tamo naći ljude koji imaju iste zanimacije : ) Znam ljude koji imaju samo pokušaje da kao nešto nauče (a i ne uči im se), ali vole da se druže s ljudima koji to već znaju/ili uspješno uče, pa tako dobiju nova poznanstva... druženje... zabavu...

Jer slažem se da sajtove namjenjene za upoznavanje i vezu, većinom koriste ljudi koji nisu za iskreno upoznavanje niti vezu, već samo za jednu noć i slično...pa to i nije najbolja opcija za one koji imaju ozbiljne namjere za vezu ili brak.

I nije baš bilo kratko, ali sve u svrhu da se prezentuje ideja... : )
e ako ima žensko koje lovi ribu........ barem govorim za BiH
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#273 Re: Stranica za upoznavanje

Post by supercali »

cicamica wrote:Kratko bih samo napisala nešto sam sam ja zapazila na netu : )

Posjećujem razne stranice za učenje jezika i tu sam vidjela da se mnogi ljudi upoznaju; kao imaju istu zanimaciju, pa kao vježbaju, pa se sklope mnoga prijateljstva, veze, pa čak i brakovi.

Stoga, moja preporuka bi bila za sve one koji bi nešto i ozbiljno da nađu, da ako imaju neke interese za učenje/ili neki hobi (npr. učim jezik, učim svirat, učim slikat...volim ribolov, volim ples...) odu i pokušaju tamo naći ljude koji imaju iste zanimacije : ) Znam ljude koji imaju samo pokušaje da kao nešto nauče (a i ne uči im se), ali vole da se druže s ljudima koji to već znaju/ili uspješno uče, pa tako dobiju nova poznanstva... druženje... zabavu...

Jer slažem se da sajtove namjenjene za upoznavanje i vezu, većinom koriste ljudi koji nisu za iskreno upoznavanje niti vezu, već samo za jednu noć i slično...pa to i nije najbolja opcija za one koji imaju ozbiljne namjere za vezu ili brak.

I nije baš bilo kratko, ali sve u svrhu da se prezentuje ideja... : )
Reci sta volis da zajedno ucimo a onda idemo na kafu
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#274 Re: Stranica za upoznavanje

Post by walk_M-A-N »

Stranice za upoznavanje su zgodna stvar..ali svako ima svoje iskustvo, ja tamo nisam nikog upoznao za nešto više osim jedne ili dvije kafe.
A i ovdje na forumu, ukupno jedna osoba i jedna kafa. Skromno :)
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#275 Re: Stranica za upoznavanje

Post by UterivacDugoga »

bejbi91 wrote:
supercali wrote:Ja sam u toj grupi 30-36 hos na kafu? :)

Ps zaboravih da meovako mozda nece vidjeti
bejbi91 wrote:A što se godina tiče, 30-36. Nemam ništa zajedničko sa svojim vršnjacima,onima koji su stariji od mene 2-3 godine a kamoli sa mlađima od sebe :-)
Džaba ti što si u toj grupi kad nisi normalan :D
Cao
Ja sam normalan decko. Obrijan i gore i dole,pravi fini kravatas.Nisam cvikeras.Situiran.Nemam zenu,ali treba mi jedna da je volim potpuno.Da joj se predam ko Francuska Hitleru. Ako zelis kontaktiraj me preko PP.

PS.Ne obaziri se na nick name :D
Post Reply