Stranica za upoznavanje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#226 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Jimmy McNulty »

Šta veliš na parfem, Raffaello i ružu? :D
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#227 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Mutivoda »

Je l' voli kokos sigurno? :zoka:
Ma može bolan, zašto ne bi moglo :D
mogao si i s' "manje" proći, al' ako je to za koji dan i ako imaš pare za to, onda to, nema se vremena sad kontat :thumbup: :mrgreen:

i lijepo se provedite. :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#228 Re: Stranica za upoznavanje

Post by annoy »

Cuj mjesec dana veze, zar se to stvarno obiljezava :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#229 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Jimmy McNulty »

Mutivoda wrote:Je l' voli kokos sigurno? :zoka:
Ma može bolan, zašto ne bi moglo :D
mogao si i s' "manje" proći, al' ako je to za koji dan i ako imaš pare za to, onda to, nema se vremena sad kontat :thumbup: :mrgreen:

i lijepo se provedite. :D
Možeš mi to poslat s' "manje" na pp, čisto da imam spremno za idući put a možda stignem i sad... :-D
annoy wrote:Cuj mjesec dana veze, zar se to stvarno obiljezava :D
Inače ne bismo ni ja ni ona, tu smo se nekako našli ali na isti dan je i njoj rođendan paaaa ... :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#230 Re: Stranica za upoznavanje

Post by annoy »

Ma ja gledam, nema sanse da bi znala u dan kad mi je veza zapocela :D

Poklon je dobar, mozda i previse nakon samo mjesec dana, al ako mozes izdvojit novce onda ok :)
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#231 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Jimmy McNulty »

annoy wrote:Ma ja gledam, nema sanse da bi znala u dan kad mi je veza zapocela :D

Poklon je dobar, mozda i previse nakon samo mjesec dana, al ako mozes izdvojit novce onda ok :)
Pa to je 15-20 maraka, nisam baš neki skupi parfem naš'o. :D
User avatar
Omar500
Posts: 472
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#232 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Omar500 »

esmasaric wrote:Možda je odustala od upoznavanja i udmoila 10tak mačaka. Tipičan zapadnjački stil :D
I to je dobro, samo nek nije istocnjacki, japanski stil :D
Kod njih bas kriza sto se toga tice, zemlja staraca jbt, ni ljubimce vise ne kupuju, nego robote i slicne pizdarije :-D
...
Imam osjecaj da sam stvoren za Japana :lol:
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#233 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Samprotivsviju »

Mutivoda wrote:
Jimmy McNulty wrote: Šuti ba, sad će mi mjesec dana veze a na isti dan joj pada i rođendan, ne znam ni sam šta ću kupit a da ne ispadnem klošar :-)
Ejs, pa to ti je i dobro, jednim udarcem dvije muhe :mrgreen:
Nek' joj kupi godisnju kartu FK Sarajeva :bih: :thumbup:
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#234 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Mutivoda »

Samprotivsviju wrote:
Nek' joj kupi godisnju kartu FK Sarajeva :bih: :thumbup:
ako ima kakvih problema, da ode tamo i vidi da može uvijek gore?! :P :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#235 Re: Stranica za upoznavanje

Post by supercali »

Prekine kaze dok se presaberem i poslije rodjendana pocnes novu staru vezu sabran :)
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#236 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Jimmy McNulty »

Samprotivsviju wrote:
Nek' joj kupi godisnju kartu FK Sarajeva :bih: :thumbup:
To ako budem htio prekinut sa njom a nemam srca da ja nju ostavim nego ona mene pa ću joj kupit.

Malo sam pogledu tu smokvu, ona stranica je sunovrat civilizacije :lol:
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#237 Re: Stranica za upoznavanje

Post by djevojka bez imena »

Jimmy McNulty wrote:
Samprotivsviju wrote:
Nek' joj kupi godisnju kartu FK Sarajeva :bih: :thumbup:
To ako budem htio prekinut sa njom a nemam srca da ja nju ostavim nego ona mene pa ću joj kupit.

Malo sam pogledu tu smokvu, ona stranica je sunovrat civilizacije :lol:


To ako ti se desi racunaj da ti je ta karta gratis, samo javi na vrijeme :wink:
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#238 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Samprotivsviju »

djevojka bez imena wrote:
Jimmy McNulty wrote:
Samprotivsviju wrote:
Nek' joj kupi godisnju kartu FK Sarajeva :bih: :thumbup:
To ako budem htio prekinut sa njom a nemam srca da ja nju ostavim nego ona mene pa ću joj kupit.

Malo sam pogledu tu smokvu, ona stranica je sunovrat civilizacije :lol:


To ako ti se desi racunaj da ti je ta karta gratis, samo javi na vrijeme :wink:
Jel to i tebi momak kupio godisnju za rodjenadan :D
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#239 Re: Stranica za upoznavanje

Post by djevojka bez imena »

takuog bh odmah eliminisala

nema bacanja para
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#240 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Itsoktobealone »

Samo da kažem da je ona "smokva" stranica jedan veliki go k*rac :D
User avatar
Omar500
Posts: 472
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#241 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Omar500 »

Itsoktobealone wrote:Samo da kažem da je ona "smokva" stranica jedan veliki go k*rac :D
A koja to realno nije :D
kolinsb
Posts: 12
Joined: 16/06/2009 23:36

#242 Re: Stranica za upoznavanje

Post by kolinsb »

ova amina se usutila nesto :D da se nije udala :? :run:
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#243 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Itsoktobealone »

Omar500 wrote:
Itsoktobealone wrote:Samo da kažem da je ona "smokva" stranica jedan veliki go k*rac :D
A koja to realno nije :D
A šta znam, kontao da će biti nekog uspjeha, a ono... :(
User avatar
Omar500
Posts: 472
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#244 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Omar500 »

Itsoktobealone wrote:
Omar500 wrote:
Itsoktobealone wrote:Samo da kažem da je ona "smokva" stranica jedan veliki go k*rac :D
A koja to realno nije :D
A šta znam, kontao da će biti nekog uspjeha, a ono... :(
Necemo se hljeba najesti od tih stranica :|
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#245 Re: Stranica za upoznavanje

Post by delllboy79 »

Ima starki dobrih na smokvi
Sa fotoshopom
Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#246 Re: Stranica za upoznavanje

Post by spreca »

delllboy79 wrote:Ima starki dobrih na smokvi
Sa fotoshopom
Image
uh kad vidim one damare na sisi :oops: ....od mah bi ga sad otreso ko peskir :lol: :lol:
User avatar
Alternativac1
Posts: 1412
Joined: 23/07/2016 04:43

#247 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Alternativac1 »

joj sise, druga joj i ne treba :lol:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#248 Re: Stranica za upoznavanje

Post by Matzan »

delllboy79 wrote:Ima starki dobrih na smokvi
Sa fotoshopom
Image

Sise dbre, vjerovatno photoshop.
Faca ista Saša Matić. :mrgreen:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#249 Re: Stranica za upoznavanje

Post by PeppermintSA »

Ja sam najveći ekspert za te online dejting stranice :D Šalu na stranu, magistarski rad mi je bio na temu dejting stranica i njihovog sociopsihološkog utjecaja na moderno društvo. Nekih 6 mjeseci sam intenzivno istraživao raznorazne stranice, tako da sam dobio određenu sliku, pa ću ti pokušati u što kraćim crtama dočarati:

Jedina stranica za koju bih mogao reći da ima zanimljive korisnike koji nisu jednodimenzionalni je okcupid, tako da mladoj savjetujem da tamo pređe. Tamo stvarno ima baš zanimljivih ljudi i možeš bez većih problema naći nekog za zanimljiv razgovor. Badoo je klasični papanluk - svaki papak u BiH je tamo registrovan i stranica je generalno smor. Tamo ćeš ili naletiti na nekog ko traži samo seks ili na nekakve kvazi-moraliste i paćenike koji vaze o sihrama i klanjanju pet vakata (govorim za BiH). U nekom dubljem istraživanju, spoznao sam da ta stranica uopšte nije mnogo popularna van Evrope i Južne Amerike. Dalje, postoje ogromne networking stranice poput Tagged-a koje se mogu tumačiti kao dejting sajtovi, ali zapravo nisu isključivo to. Te stranice su prepune lažnih profila jer imaju raznorazne online igrice i jedno vrijeme su predstavljale alternativu Facebooku, iako su sada u padu. Postoji i Twoo, koji je nasljednik nekadašnjeg Netloga - ta stranica je prepuna srednjovječnih ljudi koji žele avanture, kao i mnogo, jako mnogo lažnih profila. Doduše Twoo ima jedinu finu zajebanciju koju su ukrali sa Okcupida, a to je da svaki korisnik ispunjava na stotine pitanja (od toga da li voliš seks na javnim mjestima, pa do toga jesi ili ljevica ili desnica na političkom spektru), a onda stranica izračuna kompatibilnost korisnika. Za Tinder i njegovu gej verziju Grinder svi znaju - klasični hook up app koji doduše može biti zanimljiv ako si turista u nekom gradu kako bi upoznao nekog novog. Čak su nedavno uveli i opciju da se grupe prijatelja oglašavaju. Dalje, imaš eHarmony, Adult Friend Finder, Match.com isl. stranice za koje moraš plaćati članstvo, a tu doslovno ima svega i svačega jer su među najvećim. Pored njih imaš POF.com koji je isto među najvećim, ali je besplatan za razliku od prethodnih. Smokva, koju je neko spomenuo, je klasična Ex-Yu seks stranica tako da ti ona otpada. Imaš milion onih nekih stranica za specifične demografske grupe - crnce, muslimane, mormone itd. Ako si plitka, imaš Beautiful People gdje se registruješ, postaviš svoju sliku i onda ostali korisnici glasaju 48h da li si dovoljno privlačna da budeš primljena. Tu svi jako dobro izgledaju (ja sam bio primljen :D ) ali nema mnogo korisnika jer otpada mnogo ljudi u startu. Imaš Zoosk koji je na fazon Tindera, samo mnogo manje poznat. Imaš Green Singles za ljude koji su u hipi fazonu - pacifisti, vegeterijanci, borci za životinjska prava itd. Ako te lože indijci, registruj se na Shaadi.com - najveća stranica za indijsku dijasporu, ali očekuj da te neko nakon tri poruke zaprosi jer je baš na tom fonu. Imaš dalje Friend Finder X koja je X-rated verzija Adult Friend Findera, a zatim i iHookup koji je X-rated verzija Badooa. Zatim, ako imaš neke specifične seksualne ukuse možeš njih slijediti :D , pa se registrovati na neku stranicu koja okuplja pobornike istih. Recimo, FetLife je najveća stranica za ljude koji vole raznorazne Fetiše od stopala, preko BDSM-a, incesta, roleplaya pa do vezivanja. Zanimljivo je da ima relativno dosta naših ljudi tamo. :skoljka: Imaš takođe srpsku stranicu Karike na kojoj su isključivo Ex-Yu ljudi. Ako si karijerista i ako ti društveni status partnera predstavlja nešto bitno, imaš Elite Singles koja je stranica za dobrostojeće profesionalce - pravnici, arhitekti, ljekari itd. ali tu ima dosta sponzoruša - i muških i ženskih koja vrebaju da se uhljebe. Ako ti je društveni status zaista bitan možeš otići i korak dalje te se registrovati na MillionaireMatch, gdje faktički bogataši traže žene, no tu su ti sve raznorazne ruske manekenke isl. Ako vjeruješ svojoj raji registuj se na MySingleFriend - tu ti raja održava profil i traži nekog u tvoje ime. :lol: Imaš i Hi5 koji je nekad bio ultra popularan, ali je doživio totalan pad u zadnje 3-4 godine, međutim i dalje ima dosta vjernih korisnika, međutim nije ni on klasični dejting sajt.

U suštini, moje mišljenje je da nema ništa gluplje od traženja ljubavi online, ali ako već želiš probati ja ti preporučujem Okcupid jer je jedina stranica koja mi je ostavila kakav takav normalan dojam. Samo sam ti naveo ove veće, jer ima na desetine hiljada stranica za upoznavanje.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#250 Re: Stranica za upoznavanje

Post by mousstapha »

Moraću raji poslati ovu MySingleFriend. Ja imam previše obaveza. :lol:
Post Reply