STRANAC - I U BOSNI I U INOSTRANSTVU

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

PR80
Posts: 20
Joined: 19/12/2004 22:26

#1 STRANAC - I U BOSNI I U INOSTRANSTVU

Post by PR80 »

Interesuje me sta vi mislite o raji koja je van Bosne i Hercegovine, da li bi ikako ako je moguce trebali se "spustiti" na zemlju ili se mozda vama samo to cini? Da li ih gledate kao "strance" ili svoje?
Isto tako me interesuje sa druge strane koliko inostranstvo utice na vas koji ste van Bosne i Hercegovine, i koliko ste se uspjeli integrirati u taj novi sistem ili je i dalje Bosna MATI a ova druga MACEHA zemlja?

Kad pogledas statistike i rezultate iz BiH vidis da vecinski broj raje gleda da "naguli" van Bosne, dok dosta raje s druge strane hvata ta neka luda nostalgija.
Prijedlog: Hocemo se mijenjati mozda???????? 8-) 8) :) :-)
ILI.... mozda svi u Bosnu ili van Bosne?????
imigrant
Posts: 430
Joined: 22/04/2004 17:22

#2

Post by imigrant »

Prilagodjen maximalno, nostalgije nema sekunde.
Bar ne vise.

Trenutno u EU, ali uskoro napustam staru damu i selim se u sjevernu ameriku, ako bog da.

Ovdje se integriso nisam, ostao sam stranac naravno, ali mi to ne smeta, navikao sam se bar. Razumjem ovdasnji nacin zivota, ali upraznjavam ga samo u onoj mjeri koliko mi odgovara.

Pripadam sebi, a ne jednoj specificnoj zemlji.
Vratiti se necu nikada, opet ako bog da....

Bosna vise nije mati, ja sam sto se toga tice siroce.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#3

Post by edu »

Mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje izvan Bosne (izvan Sarajeva)..volim ovu zemlju i ovaj grad..drago mi je sto sam cijeli rat proveo u Sarajevu..i da se opet ponovi isto (ne daj Boze) ostao bih u Sarajevu....jedan grad (drzavu) cine ljudi a ja jebem i Svabe..i Engleze..Amere..to su pravi debili..samo rad i nista drugo..to su roboti a ne ljudi..volim nase ljude (naravno one normalne..bez ikakvih predrasuda, ikakvih)..i mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje drugoooo....pozdrav nasoj dragoj dijaspori..znam da je i vama bilo tesko u ratu...mozda teze nego namaaa... :lol: :lol: :lol: .....
Sto se mene tice ne morate se ni vracati..neka vas...

Sreca pa svi nisu razmisljali tako "hrabro" kao vi!!!
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#4

Post by Soul_Sista »

edu wrote:Mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje izvan Bosne (izvan Sarajeva)..volim ovu zemlju i ovaj grad..drago mi je sto sam cijeli rat proveo u Sarajevu..i da se opet ponovi isto (ne daj Boze) ostao bih u Sarajevu....jedan grad (drzavu) cine ljudi a ja jebem i Svabe..i Engleze..Amere..to su pravi debili..samo rad i nista drugo..to su roboti a ne ljudi..volim nase ljude (naravno one normalne..bez ikakvih predrasuda, ikakvih)..i mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje drugoooo....pozdrav nasoj dragoj dijaspori..znam da je i vama bilo tesko u ratu...mozda teze nego namaaa... :lol: :lol: :lol: .....
Sto se mene tice ne morate se ni vracati..neka vas...

Sreca pa svi nisu razmisljali tako "hrabro" kao vi!!!
Da su neki razmisljali kao ti, zivjeli recimo u BL i nisu otisli kad se moralo ici vrlo lako da su zavrsili skinute glave u nekoj rupi zakopani...tako molim te ne baljezgaj! :x :x :x
imigrant
Posts: 430
Joined: 22/04/2004 17:22

#5

Post by imigrant »

edu wrote:Mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje izvan Bosne (izvan Sarajeva)..volim ovu zemlju i ovaj grad..drago mi je sto sam cijeli rat proveo u Sarajevu..i da se opet ponovi isto (ne daj Boze) ostao bih u Sarajevu....jedan grad (drzavu) cine ljudi a ja jebem i Svabe..i Engleze..Amere..to su pravi debili..samo rad i nista drugo..to su roboti a ne ljudi..volim nase ljude (naravno one normalne..bez ikakvih predrasuda, ikakvih)..i mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje drugoooo....pozdrav nasoj dragoj dijaspori..znam da je i vama bilo tesko u ratu...mozda teze nego namaaa... :lol: :lol: :lol: .....
Sto se mene tice ne morate se ni vracati..neka vas...

Sreca pa svi nisu razmisljali tako "hrabro" kao vi!!!
Eto, dogovorili smo se!
Ja se necu vratiti, a ti nikad neces ovamo.
Super i meni i tebi!
:D

A pravo da ti kazem, i da se ponovo desi, e opet bi otisao, ili zbriso kako hoces, bez trunke razmisljanja.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#6

Post by edu »

Soul_Sista wrote:
edu wrote:Mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje izvan Bosne (izvan Sarajeva)..volim ovu zemlju i ovaj grad..drago mi je sto sam cijeli rat proveo u Sarajevu..i da se opet ponovi isto (ne daj Boze) ostao bih u Sarajevu....jedan grad (drzavu) cine ljudi a ja jebem i Svabe..i Engleze..Amere..to su pravi debili..samo rad i nista drugo..to su roboti a ne ljudi..volim nase ljude (naravno one normalne..bez ikakvih predrasuda, ikakvih)..i mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje drugoooo....pozdrav nasoj dragoj dijaspori..znam da je i vama bilo tesko u ratu...mozda teze nego namaaa... :lol: :lol: :lol: .....
Sto se mene tice ne morate se ni vracati..neka vas...

Sreca pa svi nisu razmisljali tako "hrabro" kao vi!!!
Da su neki razmisljali kao ti, zivjeli recimo u BL i nisu otisli kad se moralo ici vrlo lako da su zavrsili skinute glave u nekoj rupi zakopani...tako molim te ne baljezgaj! :x :x :x
Pa se moralo iz Banja Luke u Njemacku..u Svedsku..u Italiju.....pa nisu svi Banjalucani pobjegli u dijasporu.....
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#7

Post by edu »

imigrant wrote:
edu wrote:Mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje izvan Bosne (izvan Sarajeva)..volim ovu zemlju i ovaj grad..drago mi je sto sam cijeli rat proveo u Sarajevu..i da se opet ponovi isto (ne daj Boze) ostao bih u Sarajevu....jedan grad (drzavu) cine ljudi a ja jebem i Svabe..i Engleze..Amere..to su pravi debili..samo rad i nista drugo..to su roboti a ne ljudi..volim nase ljude (naravno one normalne..bez ikakvih predrasuda, ikakvih)..i mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje drugoooo....pozdrav nasoj dragoj dijaspori..znam da je i vama bilo tesko u ratu...mozda teze nego namaaa... :lol: :lol: :lol: .....
Sto se mene tice ne morate se ni vracati..neka vas...

Sreca pa svi nisu razmisljali tako "hrabro" kao vi!!!
Eto, dogovorili smo se!
Ja se necu vratiti, a ti nikad neces ovamo.
Super i meni i tebi!
:D

A pravo da ti kazem, i da se ponovo desi, e opet bi otisao, ili zbriso kako hoces, bez trunke razmisljanja.[/quote]

Sto u svakom slucaju vise govori o tebi nego o meni!!!
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#8

Post by elsa »

edu wrote:
imigrant wrote:
edu wrote:Mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje izvan Bosne (izvan Sarajeva)..volim ovu zemlju i ovaj grad..drago mi je sto sam cijeli rat proveo u Sarajevu..i da se opet ponovi isto (ne daj Boze) ostao bih u Sarajevu....jedan grad (drzavu) cine ljudi a ja jebem i Svabe..i Engleze..Amere..to su pravi debili..samo rad i nista drugo..to su roboti a ne ljudi..volim nase ljude (naravno one normalne..bez ikakvih predrasuda, ikakvih)..i mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje drugoooo....pozdrav nasoj dragoj dijaspori..znam da je i vama bilo tesko u ratu...mozda teze nego namaaa... :lol: :lol: :lol: .....
Sto se mene tice ne morate se ni vracati..neka vas...

Sreca pa svi nisu razmisljali tako "hrabro" kao vi!!!
Eto, dogovorili smo se!
Ja se necu vratiti, a ti nikad neces ovamo.
Super i meni i tebi!
:D
A pravo da ti kazem, i da se ponovo desi, e opet bi otisao, ili zbriso kako hoces, bez trunke razmisljanja.[/quote]

Sto u svakom slucaju vise govori o tebi nego o meni!!!
[/quote]



Pa dokle ce ovo trajati? Sta vam vise smetamo? A ti ne bi mogao zivjeti nigdje drugo? Pa vjerujem da vas dosta ne bi moglo. Nemate sirinu. Niste tolerantni. Ne znate se uklopiti u novu okolinu. Ako nije bordo ili zeljo odmah pljujete. Sorry, ali mi smo malo siri, pa nismo tako kategoricni kao ti. Danas sam ovdje, sutra ako Bog da u Engleskoj, preko sutra mozda u Rimu, pa u Sarajevu. Svijet je divan i zelim da putujem. :) :) :) :) :) :) :) :)
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#9

Post by Soul_Sista »

edu wrote:
Soul_Sista wrote:
edu wrote:Mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje izvan Bosne (izvan Sarajeva)..volim ovu zemlju i ovaj grad..drago mi je sto sam cijeli rat proveo u Sarajevu..i da se opet ponovi isto (ne daj Boze) ostao bih u Sarajevu....jedan grad (drzavu) cine ljudi a ja jebem i Svabe..i Engleze..Amere..to su pravi debili..samo rad i nista drugo..to su roboti a ne ljudi..volim nase ljude (naravno one normalne..bez ikakvih predrasuda, ikakvih)..i mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje drugoooo....pozdrav nasoj dragoj dijaspori..znam da je i vama bilo tesko u ratu...mozda teze nego namaaa... :lol: :lol: :lol: .....
Sto se mene tice ne morate se ni vracati..neka vas...

Sreca pa svi nisu razmisljali tako "hrabro" kao vi!!!
Da su neki razmisljali kao ti, zivjeli recimo u BL i nisu otisli kad se moralo ici vrlo lako da su zavrsili skinute glave u nekoj rupi zakopani...tako molim te ne baljezgaj! :x :x :x
Pa se moralo iz Banja Luke u Njemacku..u Svedsku..u Italiju.....pa nisu svi Banjalucani pobjegli u dijasporu.....
Da, tebi su drazi ovi sto su izbjegli po drugim gradovima u BiH nego ovi sto su izbjegli po drugim drzavam...hahahha...pateticno!
verbal
Posts: 527
Joined: 26/01/2004 00:00

#10

Post by verbal »

najvise mi idu na zivce ljudi koji nisu uspjeli pobjeci i sada pricaju o nekoj "hrabrosti", iako su cetnika vidjeli samo na slici.

ja da sam sarajlija, vjerovatno bih sa tadasnjom pameti ostao u gradu i - ZAJEBAO SE!!!
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#11

Post by Zox »

verbal wrote:najvise mi idu na zivce ljudi koji nisu uspjeli pobjeci i sada pricaju o nekoj "hrabrosti", iako su cetnika vidjeli samo na slici.

ja da sam sarajlija, vjerovatno bih sa tadasnjom pameti ostao u gradu i - ZAJEBAO SE!!!
Ja samo znam da necu OPET.
Da se ispunilo 10% od onog sto su obecavali u ratu onima koji su ostali, Bosna bi danas bila najbogatija i najtolerantnija zemlja na svijetu.
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#12

Post by Drug_Tito »

Mislim da je vec ovakav topik bio na ovom forumu. Jesam li se navikao na Ameriku jesam. Da li mi nedostaje BiH, ne bas. Cevapi da. Ali BiH kao BiH ne bas. U prvih cetiri godine mi je nedostajala, prava nostalgija me bila uhvatila i nakon cetiri godine probudio se jednog jutra i ta nostalgija jednostavno nestala. Ali nostalgija za cevapima je jos tu. Da li se ja osjecam Amerikancem, patriotom, u smislu ruka na srce dok svira himna, dati svoj zivot za Ameriu, NE. Da li se tako osjecam prema BiH, da, ali samo zato sto se moram tako osjecati prema nekoj drzavi, a ja izabrao BiH. Ne osjecam se stranac ovdje, jer Ameri ti nedaju da se osjecas ko stranac, kada im kazem da sam stranac, oni kazu ti si isti kao mi, u istom si brodu kao mi. Hvala Amerima za to. Kada dodjem u Sarajevo, raja mi govori idi tamo odakle si dosao. Ponekad misle na BL ponekad na Ameriku. Kada dodjem u BL niko mi nista ne govori, ali citam ispod redova vidim da zele da mi vide ledja, ali prvo da im prodam stan, pa onda da vide ledja meni.

Prema tome ziviti u Americi 10 mjeseci, tugovati za cevapima, u tom ce doci ljeto. Juni i Avgust provesti u BiH, tu se naslusati prica kako diaspora ne valja. Dok dodje kraj Avgusta ja vec hvatam torbe i bjezim u finu Ameriku, kada dodjem u Amerika svatim gdje sam i onda opet tugujem za cevapima. Opet onda dva mjeseca u BiH i slusati kako mi nevaljamo i opet bjezati Americi. I tako u krug. Amerika me otjera od Amerika, Bosanci me otjeraju od Bosne, da nema cevapa ja nebi znao svoje drzavljanstvo pravo. Sad sam trenutno Bosanac-Amerikanac.
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#13

Post by elsa »

Drug_Tito wrote:Mislim da je vec ovakav topik bio na ovom forumu. Jesam li se navikao na Ameriku jesam. Da li mi nedostaje BiH, ne bas. Cevapi da. Ali BiH kao BiH ne bas. U prvih cetiri godine mi je nedostajala, prava nostalgija me bila uhvatila i nakon cetiri godine probudio se jednog jutra i ta nostalgija jednostavno nestala. Ali nostalgija za cevapima je jos tu. Da li se ja osjecam Amerikancem, patriotom, u smislu ruka na srce dok svira himna, dati svoj zivot za Ameriu, NE. Da li se tako osjecam prema BiH, da, ali samo zato sto se moram tako osjecati prema nekoj drzavi, a ja izabrao BiH. Ne osjecam se stranac ovdje, jer Ameri ti nedaju da se osjecas ko stranac, kada im kazem da sam stranac, oni kazu ti si isti kao mi, u istom si brodu kao mi. Hvala Amerima za to. Kada dodjem u Sarajevo, raja mi govori idi tamo odakle si dosao. Ponekad misle na BL ponekad na Ameriku. Kada dodjem u BL niko mi nista ne govori, ali citam ispod redova vidim da zele da mi vide ledja, ali prvo da im prodam stan, pa onda da vide ledja meni.

Prema tome ziviti u Americi 10 mjeseci, tugovati za cevapima, u tom ce doci ljeto. Juni i Avgust provesti u BiH, tu se naslusati prica kako diaspora ne valja. Dok dodje kraj Avgusta ja vec hvatam torbe i bjezim u finu Ameriku, kada dodjem u Amerika svatim gdje sam i onda opet tugujem za cevapima. Opet onda dva mjeseca u BiH i slusati kako mi nevaljamo i opet bjezati Americi. I tako u krug. Amerika me otjera od Amerika, Bosanci me otjeraju od Bosne, da nema cevapa ja nebi znao svoje drzavljanstvo pravo. Sad sam trenutno Bosanac-Amerikanac.
:( :( Rodi mama dijete svoje...
Bas ti je tuzan post, iako dosta realan... :roll: :roll: :roll: :sad: :sad:
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#14

Post by elsa »

Drug_Tito wrote:Mislim da je vec ovakav topik bio na ovom forumu. Jesam li se navikao na Ameriku jesam. Da li mi nedostaje BiH, ne bas. Cevapi da. Ali BiH kao BiH ne bas. U prvih cetiri godine mi je nedostajala, prava nostalgija me bila uhvatila i nakon cetiri godine probudio se jednog jutra i ta nostalgija jednostavno nestala. Ali nostalgija za cevapima je jos tu. Da li se ja osjecam Amerikancem, patriotom, u smislu ruka na srce dok svira himna, dati svoj zivot za Ameriu, NE. Da li se tako osjecam prema BiH, da, ali samo zato sto se moram tako osjecati prema nekoj drzavi, a ja izabrao BiH. Ne osjecam se stranac ovdje, jer Ameri ti nedaju da se osjecas ko stranac, kada im kazem da sam stranac, oni kazu ti si isti kao mi, u istom si brodu kao mi. Hvala Amerima za to. Kada dodjem u Sarajevo, raja mi govori idi tamo odakle si dosao. Ponekad misle na BL ponekad na Ameriku. Kada dodjem u BL niko mi nista ne govori, ali citam ispod redova vidim da zele da mi vide ledja, ali prvo da im prodam stan, pa onda da vide ledja meni.

Prema tome ziviti u Americi 10 mjeseci, tugovati za cevapima, u tom ce doci ljeto. Juni i Avgust provesti u BiH, tu se naslusati prica kako diaspora ne valja. Dok dodje kraj Avgusta ja vec hvatam torbe i bjezim u finu Ameriku, kada dodjem u Amerika svatim gdje sam i onda opet tugujem za cevapima. Opet onda dva mjeseca u BiH i slusati kako mi nevaljamo i opet bjezati Americi. I tako u krug. Amerika me otjera od Amerika, Bosanci me otjeraju od Bosne, da nema cevapa ja nebi znao svoje drzavljanstvo pravo. Sad sam trenutno Bosanac-Amerikanac.
:( :( Rodi mama dijete svoje...
Bas ti je tuzan post, iako dosta realan... :roll: :roll: :roll: :sad: :sad:
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#15

Post by winetou »

Istina. Nesto o Bosancima govori i to da se cevapi mogu naci samo u Bosni :?
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#16

Post by Drug_Tito »

Istina. Nesto o Bosancima govori i to da se cevapi mogu naci samo u Bosni
ma ima cevapa i ovdje, samo te cevape koda prave ljudi koji nikad cevapa nisu vidjeli. Nemoram doci u BiH za cevape, mogu otici u Zagreb kod Rubelja. Banjalucke, take samo i jedem. Nije mi vazno gdje ih jedem Kod Muje (BL), Kastel (SA) ili Rubejl (ZG) meni svjedno, samo mi je vazno da ima ukus cevapa. Sto je u Americi tesko naci.
imigrant
Posts: 430
Joined: 22/04/2004 17:22

#17

Post by imigrant »

Meni vise fali burek i sirnica.
Bio sam u berlinu u onom turskom dijelu, i ne da im navalja burek. ma fuj, sramotno.

poslje mi je jedan jaran turcin, ciji su predci u stvari iz Sarajeva (neki pra pra pra djedo bio janjicar pa se preselio u turksu poslje, inace mi je reko da ima jedan dio turske dje ima tone naseljenih bosanaca)

ah da sta mi je reko....

da u turskoj isto burek nije dobar kao u bosni (cesto putuje)

joj zeljanica sa kefirom...mmmm.....

mljac mljac
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#18

Post by elsa »

Rodi majka djecu svoju :)
Sace vama Elsa napraviti sirnicu, zelju i cevape. Ima i kefira. :) :) Samo mi nemojte tuzni biti...Fali i meni to, ali napravim ja sebi, a tata donio somuna iz Sarajeva :D :D :D
Hajmo raja, bujrum :D :D :D
Drug_Tito
Posts: 718
Joined: 09/03/2004 00:00

#19

Post by Drug_Tito »

ma napravim i ja sebi sirnice. kupim jufke i to je to. ali nije to kao kada moja mama napravi. :( elsa gdje si ti, mozda cak i dodjem kada vec nudis.
verbal
Posts: 527
Joined: 26/01/2004 00:00

#20

Post by verbal »

Drug_Tito wrote:
Istina. Nesto o Bosancima govori i to da se cevapi mogu naci samo u Bosni
ma ima cevapa i ovdje, samo te cevape koda prave ljudi koji nikad cevapa nisu vidjeli. Nemoram doci u BiH za cevape, mogu otici u Zagreb kod Rubelja. Banjalucke, take samo i jedem. Nije mi vazno gdje ih jedem Kod Muje (BL), Kastel (SA) ili Rubejl (ZG) meni svjedno, samo mi je vazno da ima ukus cevapa. Sto je u Americi tesko naci.
Nema cevapa bez lepinja, a kod mog starog su bile najbolje u gradu poznatom po najboljim cevapima na svijetu. Ako mi sta nedostaje, to su oni odlasci sa rajom kod starog na lepinje, poslije pijanke, u pet ujutro. Na nebu rudi zora, a cijela ulica netom oprana ljetnom kisom mirisi na lepinje i lipu.

Medjutim, meni Banjaluka nisu samo sjecanja na aleje sa mirisom lipa i izgorenih mekinja, prvu ljubav i ostale lijepe stvari. Banjaluka su i bradate zvijeri krvavih ociju i ruku, batine, proganjanje i zatvaranje. Danas, me Banjaluka vise ne interesuje i ne osjecam vise nista prema njoj. Ustvari lazem, osjecaj je otprilike isti kao kad vas prevari voljena djevojka, a takvoj se ne vraca. Barem ne ljudi kao ja. Onaj ko je probao, zna kakav je to osjecaj.
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#21

Post by St.Germain »

nisam stranac definitivno...ovo je moj paralelni identitet
User avatar
Qler
Posts: 23643
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#22

Post by Qler »

edu wrote:Mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje izvan Bosne (izvan Sarajeva)..volim ovu zemlju i ovaj grad..drago mi je sto sam cijeli rat proveo u Sarajevu..i da se opet ponovi isto (ne daj Boze) ostao bih u Sarajevu....jedan grad (drzavu) cine ljudi a ja jebem i Svabe..i Engleze..Amere..to su pravi debili..samo rad i nista drugo..to su roboti a ne ljudi..volim nase ljude (naravno one normalne..bez ikakvih predrasuda, ikakvih)..i mislim da ne bih mogao zivjeti nigdje drugoooo....pozdrav nasoj dragoj dijaspori..znam da je i vama bilo tesko u ratu...mozda teze nego namaaa... :lol: :lol: :lol: .....
Sto se mene tice ne morate se ni vracati..neka vas...

Sreca pa svi nisu razmisljali tako "hrabro" kao vi!!!

slazem se, a mozda smo im trebali poslati koji paket, da im malo olaksamo :D :x
ake
Posts: 947
Joined: 23/05/2003 00:00

#23 Re: STRANAC - I U BOSNI I U INOSTRANSTVU

Post by ake »

PR80 wrote:..ili je i dalje Bosna MATI a ova druga MACEHA zemlja?
BTW, meni bosna nije ni mati, a ni maceha ;)
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#24

Post by elsa »

Drug_Tito wrote:ma napravim i ja sebi sirnice. kupim jufke i to je to. ali nije to kao kada moja mama napravi. :( elsa gdje si ti, mozda cak i dodjem kada vec nudis.
Bujrum Tito :) :)
Ja sam ti tamo gdje sve face vole da dodju, face poput Tite. 8) 8) 8) Lako me naci... :) :) Kad s proljeca vidis da sve zvijezde idu nekuda, a ti fino za njima. Cim vidis Brad Pitta da ide negdje ti za njim i on ce te dovesti do mojih cevapa :D :D
Neki ga zovu Cannes...film fest i folovi...samo mi Tana nije svracao na cevape, kaze cekala ga zena :D :D
Dakle Tito, bujrum ti na jug moj. :)
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#25 Re: STRANAC - I U BOSNI I U INOSTRANSTVU

Post by St.Germain »

ake wrote:
BTW, meni bosna nije ni mati, a ni maceha ;)
ko bi reko....
Post Reply