Stomatolog u Tuzli

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Galamdzija
Posts: 206
Joined: 15/04/2008 13:52

#26 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Galamdzija »

Great Cornholio wrote:
Galamdzija wrote:Kod nje se uvijek čeka "up to 1 hour" bez obzira kad imaš naručeno jer se "između" ubacuju padobranci kojima je potrebna hitna pomoć zbog neprospavane noći ili sl. Po cijenama je jedna od najskupljih. Bude i kod nje propusta jer ne radi sama ali to uredno poprave bez naknade u najkraćem mogućem vremenu.

A što se tiče Ifete, da nastavimo u tom tonu, ona je dobra za neke druge stvari. :D
kad sam ja bio čekao sam samo 15 minuta, al' možda je to tako kao što pričaš, možda sam ja došao u vrijeme kad nije bilo onih što više vole vadit nego popravljat zube :evil: :D
Ma ne kudim njeno znanje i kvalitet, njen sam klijent od vremena kad je imala ordinaciju u garažama ispod 6 Bosanske i iznad sadašnjeg Emoniksa na Slatini. Fakat sam uvijek čekao i nikad počeo u dogovoreno vrijeme. :D
User avatar
Atena
Posts: 137
Joined: 15/09/2012 14:35

#27 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Atena »

zna li neko dobrog ORTODONTA u Tuzli, ispravljanje zubi i to :? :? :?
tester33
Posts: 206
Joined: 13/12/2011 19:24

#28 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by tester33 »

Atena wrote:zna li neko dobrog ORTODONTA u Tuzli, ispravljanje zubi i to :? :? :?


Ja koliko znam da postoje neka 2 ortodonta kod Mup-a. Jedan preko puta MUp-a a drugi preko puta Centar skole. Ne znam kakvi su sto se tice kvalitete.
User avatar
Deeney
Posts: 151
Joined: 27/02/2009 21:49

#29 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Deeney »

Atena wrote:zna li neko dobrog ORTODONTA u Tuzli, ispravljanje zubi i to :? :? :?

Dr. Mihajlovic preko puta Livnice. I Dr. Timka kod MUP-a. A radi i Dr. Emir Sabic na Brcanskoj.
User avatar
P.Starck
Posts: 1138
Joined: 14/07/2010 22:46

#30 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by P.Starck »

evo taman tražim kakvog dobrog zubara u tz i okolici. tema ko naručena. :mrgreen:
cuo sam za tresnju i huskanoviće, ne znam za zuhdiju. ko su oni pored kipova? kakvi su?
ima u lukavcu zubar kojeg hvale, u onim zgradama kod parka?
treba mi neko ke nece stedit materijal, ko ce imati novi materijal i kome nisam tu da bi ispunio kvotu.
kad vidim da me gleda kroz novcanik :run:
User avatar
P.Starck
Posts: 1138
Joined: 14/07/2010 22:46

#31 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by P.Starck »

mislim otici do huskanovica juniora.
User avatar
Atena
Posts: 137
Joined: 15/09/2012 14:35

#32 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Atena »

P.Starck wrote:mislim otici do huskanovica juniora.
ako si možeš priuštiti pravac kod huskanovića, profesionalni, savremena oprema, savremeni pristup pacijentu, sve the best, ali zato i cijene visoke, al ja za to ne žalim. kod kipova je čini mi se muradbegović, također profesionalni...
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#33 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by irac300 »

Atena wrote:
P.Starck wrote:mislim otici do huskanovica juniora.
ako si možeš priuštiti pravac kod huskanovića, profesionalni, savremena oprema, savremeni pristup pacijentu, sve the best, ali zato i cijene visoke, al ja za to ne žalim. kod kipova je čini mi se muradbegović, također profesionalni...
Jeste, kod kipova je Muradbegović Mirza(prije mu ordinacija bila kod starog hotela Bristol). Imam pozitivno iskustvo, jer sam prije par godina bio njegov pacijent. Znam da je isto poskup bio (sada ne znam) ali usluga je vrhunska.
neko123
Posts: 1
Joined: 18/02/2013 09:53

#34 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by neko123 »

Cao....
dali mi neko moze reci kakava je zubar Muradbegovic u tz?
bio sam prije par godina tamo, nisam bas bio zadovoljan a sad
trebam to sto je napravljeno mjenjati a nisam iz tz i neznam
jeli to slucajnost da meni nije dobro napravio zube....
hvala u napred
User avatar
kica
Posts: 924
Joined: 10/03/2012 14:11

#35 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by kica »

Evo ja upravo dobio termin i popraviosve zube u Poliklinici Azabagic http://www.poliklinika-azabagic.ba/ nije ni čudo sto glase za najbolje u Tuzli.

Stvarno prezadovljan svim uslugama, od samoga dočeka pa do brige o klijentu.

Kakve su cijene kod drugih ne znam, ovo je pristupacno.
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#36 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by djulba »

kica wrote:Evo ja upravo dobio termin i popraviosve zube u Poliklinici Azabagic http://www.poliklinika-azabagic.ba/ nije ni čudo sto glase za najbolje u Tuzli.

Stvarno prezadovljan svim uslugama, od samoga dočeka pa do brige o klijentu.

Kakve su cijene kod drugih ne znam, ovo je pristupacno.
hajd napiši koliko košta jedna obična popravka zuba.
ekipa_
Posts: 1
Joined: 21/03/2014 22:34

#37 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by ekipa_ »

Jel zna neko kako se zove mladji doktor u Ordinaciji "Snezana Vasic" sto radi sa njom? Momak odlicnoo rado svoj posao, SVE POHVALE :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#38 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by salik79 »

Sto se Ortodonta tice, neko spomenu Mihajlovica - ako je Vlado u pitanju, vise nego toplo preporucujem. Prije rata mi ispravio jedinice, medju kojima je bio razmak od metar :D , spojio ih kao jedno, tako da su se i ostali zubi uklopili kao skolski primjer zuba. Kada je zubar u pitanju - tu mi je jos od prije rata vrh bila i ostala Paulina Morankic. Ona ima manju ordinaciju, malo stariju opremu, ali vrhunski materijal i ruke. O profesionalnosti je suvisno i pisati. :thumbup:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#39 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by salik79 »

Dodao bih - Paulina mi je prije vise od 10 godina uradila nekakvu zastitu zuba i, hvala Bogu, do danas apsolutno nikakvih problema. Prije pola godine isao na kontrolu, ovdje u Sarajevu, i sve bilo uredno, bez ijedne primjedbe.
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#40 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by shibonja »

neko123 wrote:Cao....
dali mi neko moze reci kakava je zubar Muradbegovic u tz?
bio sam prije par godina tamo, nisam bas bio zadovoljan a sad
trebam to sto je napravljeno mjenjati a nisam iz tz i neznam
jeli to slucajnost da meni nije dobro napravio zube....
hvala u napred
Radio mi je operaciju ciste i zbog njeg izgubih 3-jku gornju,na stranu stoi je skup,poslije sam otisao kod Azabagica i kad god sta trebam oko zuba samo njemu idem,nikakvih negativnih iskustava nemamo
george
Posts: 8
Joined: 20/02/2011 20:29

#41 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by george »

Zdravo ljudi. Imam namjeru rijesit problem gornje trojke putem titanijumskog implantata, pa me zanima ima li neko iskustava s tim tj. kod koga? Stvarno ne znam kuda da idem. :(
User avatar
Zlocin&Kazna
Posts: 626
Joined: 10/02/2009 15:44

#42 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Zlocin&Kazna »

Ja sam isao gore kod Kraljeve (Princeve) dzamije - zaboravio sam kako se zove ordinacija. Zadovoljan sam a nisu ni preskupi. Narudzbe oko 7 dana unaprijed.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#43 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by salik79 »

Zeljo_do_groba wrote:Dajte neku preporuku za stomatologa u Tz, dobar, da su cijene normala i da se ne mora naruciti po mjesec unaprijed... Hvala

U pitanju je "obicna" popravka zuba pa eto iskustva sa trajanjem plombe, lijecenjem i sl. su dobrodosla...

Skrolaj prema gore. Toplo preporucujem.
User avatar
amra67
Posts: 616
Joined: 07/11/2006 00:59

#44 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by amra67 »

Ordinaija alabajci iznad princeve djamije ...dokktorka dina je :thumbup: tel. 035/255-285
rio5
Posts: 134
Joined: 09/09/2014 14:34

#45 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by rio5 »

Atena wrote:
P.Starck wrote:mislim otici do huskanovica juniora.
ako si možeš priuštiti pravac kod huskanovića, profesionalni, savremena oprema, savremeni pristup pacijentu, sve the best, ali zato i cijene visoke, al ja za to ne žalim. kod kipova je čini mi se muradbegović, također profesionalni...

Ne znam sta podrazumijevas pod visoke cijene? Upravo sam nazvao ordinaciju i rekli su mi da popravka zuba kosta 30KM.
rio5
Posts: 134
Joined: 09/09/2014 14:34

#46 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by rio5 »

Bio sam i kod snežane. E oni su mi nekako skupi. Obična porpavka zuba je izmedju 50-60KM. A bilo šta ostalo je i do 100KM skuplje ja mislim. Ljudi pricaju da je sve u najboljem redu sto se kvalitete tice ali jbg, kosta malo vise.
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#47 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by irac300 »

Kako me nerviraju ove web stranice ordinacija, ni na jednoj ne možeš vidjeti koliko košta usluga koja ti treba. Pa je l' to toliko teško uraditi ili se ide principom, haj'mo ih navuć', ionako se neće predomisliti kada dođu. U eri interneta, kod nas se o cijenama usluga obavještavaš putem telala i korisnika koji su već posjećivali ordinacije.
Amra_5
Posts: 21
Joined: 23/04/2015 10:10

#48 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Amra_5 »

Jel neko iao iskustva sa ovim nasim u Domu Zdravlja besplatnim :-D jbg ja nemam novce da sredjuje yube a evo sad i pukao prednji i sta ja da radim. Da hodam krezava :D ili da se obratim doticnim .
Ako je neko imao iskustva neka napise ..hvala :)
Amra_5
Posts: 21
Joined: 23/04/2015 10:10

#49 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Amra_5 »

KvaziExpert wrote:
Amra_5 wrote:Jel neko iao iskustva sa ovim nasim u Domu Zdravlja besplatnim :-D jbg ja nemam novce da sredjuje yube a evo sad i pukao prednji i sta ja da radim. Da hodam krezava :D ili da se obratim doticnim .
Ako je neko imao iskustva neka napise ..hvala :)
Pa ako nemas para za bolje, logicno je da ces ganjati njih.
Pa ja pitam za iskustva :)
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#50 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by cassius »

Radio popravke zuba u Neodentu, preko puta glavne autobuske stanice. Sve pohvale. :thumbup:
Post Reply