Stomatolog u Tuzli

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#51 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by irac300 »

cassius wrote:Radio popravke zuba u Neodentu, preko puta glavne autobuske stanice. Sve pohvale. :thumbup:
Koliko košta popravak sa anestezijom?
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#52 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by cassius »

irac300 wrote:
cassius wrote:Radio popravke zuba u Neodentu, preko puta glavne autobuske stanice. Sve pohvale. :thumbup:
Koliko košta popravak sa anestezijom?
Anestezija i plomba ,kostalo me 40 km.
rio5
Posts: 134
Joined: 09/09/2014 14:34

#53 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by rio5 »

irac300 wrote:
cassius wrote:Radio popravke zuba u Neodentu, preko puta glavne autobuske stanice. Sve pohvale. :thumbup:
Koliko košta popravak sa anestezijom?

Zavisi. Popravka malog kvara na zubu kosta 30, a velikog kvara tj. stavljanje vece plombe 40KM. Ne tako strasno. Ja sam radio tu metal-keramicke navlake i mogu reci da sam zasad zadovoljan.
trocadero
Posts: 2427
Joined: 14/03/2013 13:57

#54 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by trocadero »

.
dddamir
Posts: 1
Joined: 29/09/2015 21:18

#55 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by dddamir »

Želim podijeltiti svoje iskustvo sa zubarom enverom trešnjom:

Prvo sam telefenom nazvao ordinaciju i pitao koliko košta čišćenje kamenca da bi dobio odgovor 40-60 KM ovisno koliko ima kamenca. Otišao sam da me prvo pregleda doktor trešnjo. Trešnjo je prvo pogledao i snimio kamerom da mi prikaže to na ekranu UVELIČANO i OBOJENO tako da izgleda što gore da bi mogao povećati cijenu na maksimalnih 60KM ! Ali to nije kraj LOPOVLUKU i POHLEPI. Kada sam ustao poslije pregleda i pitao koliko će koštati rekao mi je 60KM za kamenac i JOŠ 40KM ZA NEKI PRAH ILI KREMU KOJI SE STAVLJA POSLIJE ČIŠĆENJA !!! Rekao sam da ću razmisliti i otišao kući da nazovem stomatologe u sarajevu jednako kvalitetne da upitam za cijenu. Kod doktora PIROVIĆA DOBIJETE POTPUNO ČIŠĆENJE KAMENCA I POLIRANJE ZA 40KM !!! Nitko u sarajevo nije ni spomenuo taj famozni prah koji trešnji služi samo kao izgovor da pokrade svoje pacijente. Na kraju još jedan šok. Kada sam pitao tko će obaviti čišćenje kamenca odgovor je bio MEDICINSKA SESTRA umjesto doktora Trešnje !!!
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#56 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by cassius »

Ciscenje kamenca mozes obavit u DZ, besplatno. Proces zvani 3 minute. Boli nema.
Dariiia
Posts: 3
Joined: 12/12/2015 18:03

#57 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Dariiia »

Da li ima neki sromatolog u Tz da radi one fiksne aparatice, da napise cijenu i tako to :)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#58 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by seln »

I ja bih morao do stomatologa...boli me stomak.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#59 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by spreca »

da nisi bio donji :mrgreen:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#60 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by seln »

spreca wrote:da nisi bio donji :mrgreen:
Ja sam donji kako god okrenes :roll:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#61 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by spreca »

seln wrote:
spreca wrote:da nisi bio donji :mrgreen:
Ja sam donji kako god okrenes :roll:
Nedaj se
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#62 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by skvo »

Nema u Tuzli sRomatologa :D

Kazu da je Timka kod MUP-a dobra za te aparatice. CIjene ne znam.
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#63 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Ivo Lola »

je li neko radio implantante u Tuzli, kakva su iskustva
znam da je to zahvat koji bi trebao da obezbjedi dozivotno rjesenje ako se uradi kako treba, pa onda trazim najboljeg za to...
znam da huskanovic u novodentu (crvene njive) to dosta radi, e je li i najbolji ili ... ?
tresnjo... ostali ?
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#64 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by cassius »

Ivo Lola wrote:je li neko radio implantante u Tuzli, kakva su iskustva
znam da je to zahvat koji bi trebao da obezbjedi dozivotno rjesenje ako se uradi kako treba, pa onda trazim najboljeg za to...
znam da huskanovic u novodentu (crvene njive) to dosta radi, e je li i najbolji ili ... ?
tresnjo... ostali ?
Drug je radio u novodentu prije 2-3 godine, i zadovoljan je sasvim kako je proslo sve.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#65 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Maraschino »

Koliko su implantanti i koliko dugo traje kompletna procedura?
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#66 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by cassius »

Maraschino wrote:Koliko su implantanti i koliko dugo traje kompletna procedura?
Procedura traje cini mi se po 6-12 mjeseci ako se ne varam, prvi dio je operacija postavljanja implantata u kost, a drugi je postavljanja zuba u taj implantat.
Zavisi gdje se radi , ali mislim da se kod nas cijene krecu od 1200 ka gore :)
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#67 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Ivo Lola »

sve si dobro rekao... jos neko sa iskustvima ?
stvarno se tesko odluciti...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#68 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Maraschino »

Ivo Lola wrote:sve si dobro rekao... jos neko sa iskustvima ?
stvarno se tesko odluciti...
Pitao sam kako se to krece u Tuzli.
Supruga radila u EU. Prvo se konsultovala sa hirurgom da li uopce moze i zakazan termin za januar. Uradila dva i cekala 6 sedmica da se to sve povrati odnosno da organizam prihvati i meso oko implantanta zaraste. Otisla kod zubara izvadio privremeni saraf(kapa) i ugradio zub. Jos dva puta otisla na kontrolu i kod hirurga i kod zubara. Sve proslo kako treba uz neznatne bolove i otekline.

Sav cirkus kostao €5.250. :D
sumirprimus
Posts: 81443
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#69 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by sumirprimus »

LAKSE ZA TE PARE JEST TELETINU LEŠO
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#70 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Ivo Lola »

Bio sam jutros kod huskanovica, novodent
izuzetno prijatan covjek, i pored ogromne navale i guzve, odvoji koliko god treba vremena za pacijenta, da objasni sve u detalje, bas se vidi da mu je stalo da znas sve detalje onog sto ce ti raditi... svaka cast

a inace, ponistio mi je savjete dva druga zubara kod kojih sam bio prije njega :)
vjeruje da mi moze spasiti zub i da implantant za sad nije potreban, i eto radicu po njegovom
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21563
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#71 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by MarlboroGold »

https://www.facebook.com/DentalStudioJoldic/

Zadnje 2 godine idem ovom stomatologu. Nekad ga mijenja druga doktorica, ali uglavnom sam i više nego zadovoljan sa njima. Osoblje je vrlo ljubazno.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#72 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Nadzorna_ploca »

Hocu da vadim umnjak. Procitao sam temu od pocetka.. stomatolog u Zivinicama mi je preporucio Muradbegovica. Vidim i ovaj Huskanovic ima solidne recenzije ovdje. Prijatelj mi je preporucio i Tucicku Amelu, kaze vrlo solidna.
Imate li kakvih novih informacija omjer cijena-kvalitet :mrgreen:
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#73 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Ivo Lola »

Nadzorna_ploca wrote:Hocu da vadim umnjak. Procitao sam temu od pocetka.. stomatolog u Zivinicama mi je preporucio Muradbegovica. Vidim i ovaj Huskanovic ima solidne recenzije ovdje. Prijatelj mi je preporucio i Tucicku Amelu, kaze vrlo solidna.
Imate li kakvih novih informacija omjer cijena-kvalitet :mrgreen:
ako vidis par komentara iznad ja sam imao problem sa cistom... implantant...
huskanovic na kraju preporucio da se radi opet operacija, ispostavilo se kao pogresna odluka... cista se vratila posle 2 mjeseca... neki dan mu iso ubjeduje me covjek da nije cista da sacekam par dana... proslo je 15 od tada, cista je :)
uglavnom pogrijesio je u procjeni, dzaba mi uzeo 150 KM... traumu operacije sam dzaba proso, trebalo je zub vaditi odma...

hvale ga da je medju boljim al evo moje jedino iskustvo sa njim je ovo...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#74 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by Nadzorna_ploca »

Ivo Lola wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Hocu da vadim umnjak. Procitao sam temu od pocetka.. stomatolog u Zivinicama mi je preporucio Muradbegovica. Vidim i ovaj Huskanovic ima solidne recenzije ovdje. Prijatelj mi je preporucio i Tucicku Amelu, kaze vrlo solidna.
Imate li kakvih novih informacija omjer cijena-kvalitet :mrgreen:
ako vidis par komentara iznad ja sam imao problem sa cistom... implantant...
huskanovic na kraju preporucio da se radi opet operacija, ispostavilo se kao pogresna odluka... cista se vratila posle 2 mjeseca... neki dan mu iso ubjeduje me covjek da nije cista da sacekam par dana... proslo je 15 od tada, cista je :)
uglavnom pogrijesio je u procjeni, dzaba mi uzeo 150 KM... traumu operacije sam dzaba proso, trebalo je zub vaditi odma...

hvale ga da je medju boljim al evo moje jedino iskustvo sa njim je ovo...
Ja sam imao cistu na sestici i odmah vadio. :D
Bio sam kod Muradbegovica. Kaze da mu je sezona odmora. Bio sam i kod Huskanovica i kod njega je guzva i mora se naruciti. Muradbegovic mi kaze da je fino izrastao i da ga ne vadim jos. Ali meni se meso poprilicno upalilo i muci me kad jedem i pijem i stvara nelagodu. Nije bol od koje ne mogu zivjeti ali bezveze mi je da mucim sebe danima radi toga da sacuvam zdrav zub od kojeg nikakve koristi. Naruciti cu se kod Huskanovica u toku slj.sedmice da vidim sta on kaze.
msnutella
Posts: 7
Joined: 15/07/2017 10:35

#75 Re: Stomatolog u Tuzli

Post by msnutella »

Trebala bi raditi protezu na gornjoj vilici,koji je u Tuzli najbolji zubar po pitanju proteza bilo koje vrste?
Post Reply