Stomatolog

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
Djavo
Posts: 8
Joined: 10/04/2010 22:41

#1 Stomatolog

Post by Djavo »

znali ko ko dobro radi zube u gradu ili su svi isti???
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#2 Re: Stomatolog

Post by burekodsira »

nema ga da valja vala.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63329
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#3 Re: Stomatolog

Post by BarbaDue »

Nesto raja ide kod onog Maljukana, za mene je jos uvjek Nermina K. najbolja, ako nista zbog toga sto je ona i kirurg..
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#4 Re: Stomatolog

Post by sharwoodforest »

ja imam odlicno iskustvo sa dr. esom adzovicem.
Djavo
Posts: 8
Joined: 10/04/2010 22:41

#5 Re: Stomatolog

Post by Djavo »

sharwoodforest wrote:ja imam odlicno iskustvo sa dr. esom adzovicem.
kazu da je skuplji i da nije bas pristupacan
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#6 Re: Stomatolog

Post by sharwoodforest »

a da je skuplji, to vjerujem da je tacno. ali, znas, nekako mi je uvijek bilo bolje da platim skuplje, ali da to lici na nesto i da traje.
cula sam da je raja imala problema i sa njim, ali eto kazem za sebe da sam imala srece. treba mu mozda skrenuti paznju da zelis da ti popravak zuba bude dugorocan i da polazes paznju na lijep osmijeh :lol: . eto, tako i malo vise slusaj i klimaj kad prica o svojim i ovozemaljskim problemima :) :zoka:
p.s. muhamed elias je poprilicno dobar zubar s tim sto nema rendgen ( neizostavno mu je potreban snimak zuba prije intervencije ) pa se gnjavis po domu zdravlja dok uganjas tehnicara koji to radi :cry:
Djavo
Posts: 8
Joined: 10/04/2010 22:41

#7 Re: Stomatolog

Post by Djavo »

koje taj jel onaj kod somovog restorana sto radi
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#8 Re: Stomatolog

Post by sharwoodforest »

:mrgreen: nije taj! a taj sto je kod some, nije mi poznato koliko dobro radi. kudeimati, ako se ne varam.
ima ih, samo treba rasplesti koji je najbolji. pare nijedan ne odbija.
vidis, nikad od zubara, a ni od ostalih privatnika nisam dobila racun. mi, pacijenti, bi trebalo da imamo pravo da trazimo racun, a istovremeno i pravo na reklamaciju. sta je s tim? :?:
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#9 Re: Stomatolog

Post by burekodsira »

bio sam jednom kod tog zubara kraj some i ne planiram vise. ko sto sam reko u gz nemas kome akibeti otici. ali ne odnosi se to samo na zubare nego za komplet zdravstvo...
Last edited by burekodsira on 12/04/2010 22:21, edited 1 time in total.
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#10 Re: Stomatolog

Post by idealnaM »

sharwoodforest wrote::mrgreen: nije taj! a taj sto je kod some, nije mi poznato koliko dobro radi. kudeimati, ako se ne varam.
ima ih, samo treba rasplesti koji je najbolji. pare nijedan ne odbija.
vidis, nikad od zubara, a ni od ostalih privatnika nisam dobila racun. mi, pacijenti, bi trebalo da imamo pravo da trazimo racun, a istovremeno i pravo na reklamaciju. sta je s tim? :?:
:lol: ..ma nije..onaj je Kalie..Kudeimati nam je oftamolog 8-)
vrhbosna
Posts: 338
Joined: 13/04/2010 14:11

#11 Re: Stomatolog

Post by vrhbosna »

Otiđi 30-tak km uzvodno u Foču i potraži dr.Milku Milanović čija je ordinacija u naselju "sunca".Provjereno dobro.
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#12 Re: Stomatolog

Post by sharwoodforest »

vrhbosna wrote:Otiđi 30-tak km uzvodno u Foču i potraži dr.Milku Milanović čija je ordinacija u naselju "sunca".Provjereno dobro.
slazem se
Djavo
Posts: 8
Joined: 10/04/2010 22:41

#13 Re: Stomatolog

Post by Djavo »

Ja sam nejebo za cjeli zivot.
vadila mi zub i postetila mi nekako sinus gore,pa me slala za sarajevo.sad krkam antibiotike.
Nikad vise zena moje zube nece taci.ko im daje diplome jebo majku
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#14 Re: Stomatolog

Post by sharwoodforest »

Djavo wrote:Ja sam nejebo za cjeli zivot.
vadila mi zub i postetila mi nekako sinus gore,pa me slala za sarajevo.sad krkam antibiotike.
Nikad vise zena moje zube nece taci.ko im daje diplome jebo majku
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: svi imaju bar jedno neprijatno iskustvo sa zubarima.
a to za diplome....32 zuba pa opet ne nauce :) ali i oni su ljudi, nekad u zivotu sve ipak dodje na svoje.
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#15 Re: Stomatolog

Post by zmaj56 »

Eso Adzovic u mahali...bez premca... :thumbup:
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#16 Re: Stomatolog

Post by sharwoodforest »

ma kako god, eso je najbolji...
ovako to kod njega ide: odes popraviti jedan zub, on ti nadje da bi trebao jos koji, a onda ti kaze da ti je i sedmica spremna da zaboli, ti pristanes, on promijeni plombu, usput izvadi i zivac sto se placa posebno, i na kraju te ubjedi da bi trebao navlake i to bi ti bilo predivno....i tako, uradi on sve super, ali te odere posteno, i sve onako benigno :)
eso samo eso :D
User avatar
0eva0
Posts: 7
Joined: 22/05/2011 10:57

#17 Re: Stomatolog

Post by 0eva0 »

Nermina je užas :run: poslije popravke zuba ideš drugom zubaru da popravlja :run: već popravljen zub :x
Maljukan je najbolji :P :-D
obala
Posts: 103
Joined: 22/04/2008 10:21

#18 Re: Stomatolog

Post by obala »

Sanasa, Elmira Huskic :thumbup: :thumbup:
jugoistocnjak
Posts: 493
Joined: 24/05/2007 07:53

#19 Re: Stomatolog

Post by jugoistocnjak »

0eva0 wrote:Nermina je užas :run: poslije popravke zuba ideš drugom zubaru da popravlja :run: već popravljen zub :x
Maljukan je najbolji :P :-D
Samo brate ona mu doktorica iz Visegrada zavrce na djecijim aparaticima. Svaki redovni mjesecni pregled koji obicno traje do 15 sekundi naplati 10 KM, a kada je pravila aparatice govorila je kako su naknadni redovni pregledi besplatni. :-) I naravno pregledi se protegnu na 2-3 godine.
User avatar
0eva0
Posts: 7
Joined: 22/05/2011 10:57

#20 Re: Stomatolog

Post by 0eva0 »

:roll: ima li ko da je radio izbjeljivanje kod maljukana :roll:
X2000
Posts: 132
Joined: 10/02/2007 19:22

#21 Re: Stomatolog

Post by X2000 »

Dr. Tanović - najskuplji i najbolji u Sarajevu.

Ordinacija mu je odmah pored Pozorista mladih tj. kafea "Rajvosa". Nemam sad njegov br. tela.

I on i zena su stomatolozi, odlican - lijecio, popravio, pravio navlake, vadio zub - sve fantasticno - izuzev cijene :roll: Fakat je uzasno skup
User avatar
AllStar
Posts: 82
Joined: 28/08/2010 12:29

#22 Re: Stomatolog

Post by AllStar »

Hirurg - Benjamin na Dobrinji.

Stomatolog - http://www.pirovic.ba/index.html
semlaca wrote:
ContaminatedArea wrote:Ne znam da li ga je neko vec spomenuo, vjerovatno jeste .. ali evo i ja cu da preporucim. Doktor Pirovic definitivno. Meni je jedan stomatolog rekao da trebam vaditi zub, ali kada sam otisla Dr Pirovicu, on mi je spasio zub. Nije dao uopste da se vadi.
I od mene sve pohvale za Dr Pirovića i cijeli njegov tim. Fakat su super, ja evo 'pripremam' zube za fiksni aparat, inače sam teška na izboru stomatologa, ali ovi gore su mi odlični.
samaran wrote:Pirovic definitivno!
exgz
Posts: 1
Joined: 01/06/2011 12:14

#23 Re: Stomatolog

Post by exgz »

Daleko najbolji zubar je Maljukan,sve sam obisao zubare u gradu i definitivno je on najbolji iz iskustva vam govorim. Eso nekad hoce da fino uradi nekad nece i kako kome, Nermina katastrofa posle nje moram ici drugom zubaru da ponovo mi radi zub, dzaba sto je hirurg, Muhamed kriza nemozes da ga razumis sta ti govori i spor brate, a ovaj pored some najgori ti mu govoris koji te boli zub on ti radi skroz drugi. Kod Maljukana imas da ti odmah snimi zub, super vadi zube ne osjetis pa i u postavljanju mostova-porculana se pokazao ekstra malo ko se zalio. :D :D :D
Seka001
Posts: 8
Joined: 02/06/2011 12:35

#24 Re: Stomatolog

Post by Seka001 »

Po meni najstručnija i najbolje Dr. Nermina. Radila sam kod nje od plombi do mostova i mogu je samo preporučiti :thumbup: Ovo da moraš ici kod drugog doktora mi nije jasno, žena daje garanciju na svoj rad. Ni Dr. Eso nije loš takođe, kod njega sam radila dvije plombe, takođe zadovoljna :thumbup:
Na kraju krajeva pored svih spomenutih Eso i Nermina su bili tu u Gorazdu u ratu kad je bilo najpotrebnije a gdje su bili ostali i jeli itko znao za njih? A posebno Maljukana, zna se dobro gdje je on bio... Nažalost "naši" ljudi nikad pameti doci :-)
nuki_cika
Posts: 1065
Joined: 06/07/2010 16:19

#25 Re: Stomatolog

Post by nuki_cika »

exgz wrote:Daleko najbolji zubar je Maljukan,sve sam obisao zubare u gradu i definitivno je on najbolji iz iskustva vam govorim. Eso nekad hoce da fino uradi nekad nece i kako kome, Nermina katastrofa posle nje moram ici drugom zubaru da ponovo mi radi zub, dzaba sto je hirurg, Muhamed kriza nemozes da ga razumis sta ti govori i spor brate, a ovaj pored some najgori ti mu govoris koji te boli zub on ti radi skroz drugi. Kod Maljukana imas da ti odmah snimi zub, super vadi zube ne osjetis pa i u postavljanju mostova-porculana se pokazao ekstra malo ko se zalio. :D :D :D
:lol: :lol:
Joj ja ti ovdje u sarajevu idem kod jednog ružajca na ilidzi ima ordinaciju,extra doktor,ali zato kad počne pricati ili pitati te nesto ponesi mu megafon :lol: .On mene jedno pita,ja njemu drugo odgovaram ili mu samo govorim"jeste" :D
Post Reply