Sto ste pusili pusili ste

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#76 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Pismonosa »

...
Last edited by Pismonosa on 28/01/2021 14:24, edited 1 time in total.
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 623
Joined: 10/03/2014 15:40

#77 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Dino Djurbuzovic »

Better Man wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Jimmy McNulty wrote:A kako znaš da sad nisam zdrav i produktivan element društva? Jer s vremena na vrijeme odem popit i zapalit cigaru, što jednom sedmično odem na kafu :roll: nismo baš svi nehljebari koji samo hodaju po kafama, igraju kladionice, yebu boga bingu i dnevno smažu kutiju Marlbora iz Crne gore? :-)

Ovi agresivni nepušači su definitivno najgora sorta ljudi, draži su mi narkomani. smeta mu dim cigare ko da pušiš Mišelin gumu :roll: ja sam se tek u 22-oj propušio (mada pitanje je koliko jer meni kutija zna trajat i po 10 dana) ali nikad mi nije smetao duhanski dim nit sam kome držao pridike. Ja teških ljudi u pm... tebi seru za dim a ovako ih može razvčalit ko šta koliko hoće za šta hoće i sve pet.

Vala bas. Isto ko kakve tetkice.
Nemaš ti šta nazivati nekog agresivni nepušač. jer moje pravo kao nepušača je da mogu otići na bilo koje javno mjesto i da ne moram udistai dim pušača. I za mene je krajnje nekulturno i primitivno pušiti u društvu gdje ima nepušača. Ako truješ sebe, nemoj druge. Samo onom kome su čula oštečena može da ne smeta dim cigarete. meni smeta, jer dim ujeda za oči i odvratno smrdi.
Najviše smrde oni rokeri što se ne kupaju
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#78 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by bleee_sa »

Nek popuše oni meni Hašimagu, vala ću pušit' ko i do sad. 8-)
__Phoenix__
Posts: 2687
Joined: 25/10/2013 20:44

#80 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by __Phoenix__ »

A šta je tačno javno mjesto?
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#81 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by stakasa »

__Phoenix__ wrote:A šta je tačno javno mjesto?
Sve mimo tvoje kuce
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#82 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by dust in the wind »

stakasa wrote:
dezurni_ucenik wrote:

E, vidjeces kad budu svi izlazili ispred objekta da zapale cigaru. Bice bolji dernek nego unutra :D
Jasta ce... New York, Istanbul, Rim, Bec, Barcelona... Sve svjet po zidicima sjedi, kafane prazne zjape
u svim tim gradovima, a u nekim sam bila postoje one grijalice i većina ljudi sjedi vani... pušači uvijek,a dosta i nepušača...
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#83 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by radiša »

za sve biznismene i one koji se zele to postati imam ideju za odlican dzob,ideju naplacujem,naravno,bez mog odobrenja pismenog niko se ne smije u njega upustit jer ce biti tuzen za krađu. :-D

prodaja dima od cigara u vakumiranim kesicama. :lol:
znaci otvoris i udises ko dzanki sintelan.
Saka
Posts: 2594
Joined: 25/02/2011 11:49

#84 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Saka »

Jest vala gadno, hajde kad je kafić u pitanju pa da se i pomiriš kad odeš na kafu, sok, pivu da malo i pretrpiš dima.
Ali kad odeš u nazovi restoran i nema nijednog stola gdje se ne puši onda je to jednostavno odvratno. Mislim da se i većini pušača gadi jesti i istovremeno udisati tuđi dim. Demantujte me, možda ste toliki mazohisti da volite miris dobrog bifteka pomiješan s oblakom isfućkanog duhanskog dima?
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#85 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by stakasa »

dust in the wind wrote:
stakasa wrote:
dezurni_ucenik wrote:

E, vidjeces kad budu svi izlazili ispred objekta da zapale cigaru. Bice bolji dernek nego unutra :D
Jasta ce... New York, Istanbul, Rim, Bec, Barcelona... Sve svjet po zidicima sjedi, kafane prazne zjape
u svim tim gradovima, a u nekim sam bila postoje one grijalice i većina ljudi sjedi vani... pušači uvijek,a dosta i nepušača...
Ma ja, u decembru pune baste. Kvarcna iznad glave i polako
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#86 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 08/12/2016 14:58, edited 1 time in total.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#87 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by dust in the wind »

Ma ja, u decembru pune baste. Kvarcna iznad glave i polako[/quote]
u toplijim gradovima da... ali dobro... mali ljudi kao ti kada se nađu u situaciji da mogu da se naslađuju za bilo šta (makar to bilo i pušenje-nezdrava navika, glupa, skupa, ali nekom bez obzira na to sve bitna) ne prestaju to da rade i to tako ružno, sadistički. :|
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#88 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Klitemnestraaa »

Jimmy McNulty wrote:A kako znaš da sad nisam zdrav i produktivan element društva? Jer s vremena na vrijeme odem popit i zapalit cigaru, što jednom sedmično odem na kafu :roll: nismo baš svi nehljebari koji samo hodaju po kafama, igraju kladionice, yebu boga bingu i dnevno smažu kutiju Marlbora iz Crne gore? :-)

Ovi agresivni nepušači su definitivno najgora sorta ljudi, draži su mi narkomani. smeta mu dim cigare ko da pušiš Mišelin gumu :roll: ja sam se tek u 22-oj propušio (mada pitanje je koliko jer meni kutija zna trajat i po 10 dana) ali nikad mi nije smetao duhanski dim nit sam kome držao pridike. Ja teških ljudi u pm... tebi seru za dim a ovako ih može razvčalit ko šta koliko hoće za šta hoće i sve pet.
A mi koji imamo alergiju i probleme sa dišnim sistemom pa nam smeta dim? Ne smeta mi u zabrana u kafani, moj je izbor hoću li u pušačku ili nepušačku i izbjegavam zadimljene prostorije, ali što moram na tramvajskoj stanici npr. udisati dim? To baš i nije stvar mog izbora, tu sam da tramvaj čekam, a oko mene svi dindule.
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#89 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Klitemnestraaa »

ultima_palabra wrote:Ne vidim na temi agresivne nepušače, samo agresivne pušače. Za očekivati je da ih bude i više.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Trunks
Posts: 60
Joined: 17/04/2013 20:39

#90 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Trunks »

ublehasi nemaju pametnija posla pa ovo rade
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#91 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by dust in the wind »

Klitemnestraaa wrote:
ultima_palabra wrote:Ne vidim na temi agresivne nepušače, samo agresivne pušače. Za očekivati je da ih bude i više.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
trebaš Sefića posjetiti :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#92 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by ultima_palabra »

Al je gotiva kad izađeš navečer negdje u inostranstvu... sjediš/stojiš po nekoliko sati da i ne osjetiš, pluća i oči ne iskaču iz ležišta, ne moraš spaljivati odjeću kad dođeš kući... onda na izlasku vidiš par levata koji se smrzavaju i dime ispred i dadneš im siće što se nađe u džepu :mrgreen:

Ubrzo i kod nas :zoka:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#93 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by stakasa »

dust in the wind wrote:Ma ja, u decembru pune baste. Kvarcna iznad glave i polako
u toplijim gradovima da... ali dobro... mali ljudi kao ti kada se nađu u situaciji da mogu da se naslađuju za bilo šta (makar to bilo i pušenje-nezdrava navika, glupa, skupa, ali nekom bez obzira na to sve bitna) ne prestaju to da rade i to tako ružno, sadistički. :|[/quote]

I licni napad i glupo opiranje i iznosenje neistina o vecini koja sjedi vani po svjetskim metropolama i sta sve ne ali ni da ti na pamet padne da nepusacima tvoje pusenje smeta, da ugrozavas ljude i da na to nemas moralno pravo a evo ubrzo ni ovo regularno. Stanje svjesti, razumijem
Deda Kurcoje
Posts: 427
Joined: 05/06/2013 08:59

#94 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Deda Kurcoje »

Svi ce oni prije ili poslije na radiologiju, pa ce da bude "sto sam pusio, majko". Problem je sto mene truju u kafani, ako ces se trovati, truj samo sebe, nemas pravo trovati ostale, koji ne dijele uzivanje u tvome poroku. A, nije ni po Islamu:
http://dzematvejle.dk/rijaset-izdao-fet ... -u-islamu/
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#95 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Velkoski »

Klitemnestraaa wrote:
Jimmy McNulty wrote:A kako znaš da sad nisam zdrav i produktivan element društva? Jer s vremena na vrijeme odem popit i zapalit cigaru, što jednom sedmično odem na kafu :roll: nismo baš svi nehljebari koji samo hodaju po kafama, igraju kladionice, yebu boga bingu i dnevno smažu kutiju Marlbora iz Crne gore? :-)

Ovi agresivni nepušači su definitivno najgora sorta ljudi, draži su mi narkomani. smeta mu dim cigare ko da pušiš Mišelin gumu :roll: ja sam se tek u 22-oj propušio (mada pitanje je koliko jer meni kutija zna trajat i po 10 dana) ali nikad mi nije smetao duhanski dim nit sam kome držao pridike. Ja teških ljudi u pm... tebi seru za dim a ovako ih može razvčalit ko šta koliko hoće za šta hoće i sve pet.
A mi koji imamo alergiju i probleme sa dišnim sistemom pa nam smeta dim? Ne smeta mi u zabrana u kafani, moj je izbor hoću li u pušačku ili nepušačku i izbjegavam zadimljene prostorije, ali što moram na tramvajskoj stanici npr. udisati dim? To baš i nije stvar mog izbora, tu sam da tramvaj čekam, a oko mene svi dindule.
valja ti umrijet' svakako :mrgreen:
Trunks
Posts: 60
Joined: 17/04/2013 20:39

#96 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Trunks »

Deda Kurcoje wrote:Svi ce oni prije ili poslije na radiologiju, pa ce da bude "sto sam pusio, majko". Problem je sto mene truju u kafani, ako ces se trovati, truj samo sebe, nemas pravo trovati ostale, koji ne dijele uzivanje u tvome poroku. A, nije ni po Islamu:
http://dzematvejle.dk/rijaset-izdao-fet ... -u-islamu/
Spominjes sebe u kafani a onda se pozivas na Islam. Druga stvar, sta ces u kafani ako si binda
Deda Kurcoje
Posts: 427
Joined: 05/06/2013 08:59

#97 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Deda Kurcoje »

Kafana, slasticarna, zatvoren prostor, nema veze, ilustracije radi. Islam je zbog vas, lakse se progura neka ideja u Bosni, ako dolazi sa Bliskog Istoka. Licno preferiram pecenu svinjetinu i 'ladno pivce.
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#98 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by KIseljak12 »

Pusac sam i podrzavam ovu inicijativu, samo se bojim da se nece provesti zakon u djelo kao sto imamo razne druge zakone koji se ne provode. To sto ima vecih problema nije opravdanje da se rjesavaju manji problemi. Druga je prica sto je daleko stetniji uticaj smoga i saobracaja.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#99 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Kikibombona »

Odmah me trznulo da je rijec o vutri...

Dobro je!

Podrzavam ovo! :D
Saka
Posts: 2594
Joined: 25/02/2011 11:49

#100 Re: Sto ste pusili pusili ste

Post by Saka »

KIseljak12 wrote:Pusac sam i podrzavam ovu inicijativu, samo se bojim da se nece provesti zakon u djelo kao sto imamo razne druge zakone koji se ne provode. To sto ima vecih problema nije opravdanje da se rjesavaju manji problemi. Druga je prica sto je daleko stetniji uticaj smoga i saobracaja.
I to šta je štetnije nije nikakav argument. Ako me već truje smog ne mora dodatno da me truje nikotin. Druga stvar, nama koji izađemo par puta sedmično i udahnemo koji dim nije problem, ali šta ćemo sa osobljem koje tu radi koji po 10 sati dnevno moraju da se truju? Direktno im se ugrožava zdravlje na radnom mjestu i ako ništa radi njih se ovo mora uvesti.
Post Reply