Što privlači nas muške

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1101 Re: Što privlači nas muške

Post by Dr Kova »

pukepuke wrote:A takva su vremena došla da muškarci pišu na ženskim, a žene na muškim temama :-) :lol:
:lol: :lol: standardi se mijenjaju
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1102 Re: Što privlači nas muške

Post by Euridika »

Buckethead wrote:
pukepuke wrote:A takva su vremena došla da muškarci pišu na ženskim, a žene na muškim temama :-) :lol:
:lol: :lol: standardi se mijenjaju
Ma jok, to su taktike - "zbuni neprijatelja", "zavadi, pa vladaj" i sl. ... :D
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1103 Re: Što privlači nas muške

Post by Dr Kova »

Euridika wrote: Ma jok, to su taktike - "zbuni neprijatelja", "zavadi, pa vladaj" i sl. ... :D
ma joj... prošla su vremena taktika, barem za mene. ja volim da je sve transparentno :thumbup:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1104 Re: Što privlači nas muške

Post by Euridika »

Buckethead wrote:
Euridika wrote: Ma jok, to su taktike - "zbuni neprijatelja", "zavadi, pa vladaj" i sl. ... :D
ma joj... prošla su vremena taktika, barem za mene. ja volim da je sve transparentno :thumbup:
Ja pričam samo o ovim forumskim taktikama, a one ljubavne se ostave u srednjoj školi... (neki i nikad, nažalost :sad:)...
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1105 Re: Što privlači nas muške

Post by Dr Kova »

Euridika wrote: Ja pričam samo o ovim forumskim taktikama, a one ljubavne se ostave u srednjoj školi... (neki i nikad, nažalost :sad:)...
bravo :thumbup:

P.s. kod mene i na forumu sve transparentno :thumbup:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#1106 Re: Što privlači nas muške

Post by heat »

zenstvena hanuma i da nije rutava ko jambolija :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1107 Re: Što privlači nas muške

Post by Euridika »

Mene privlači ako je medicinska sestra i zna njegovati nas bolesne. :thumbup:

Ups, opet sam fulala temu... :twisted:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#1108 Re: Što privlači nas muške

Post by heat »

Euridika wrote:Mene privlači ako je medicinska sestra i zna njegovati nas bolesne. :thumbup:
Ups, opet sam fulala temu... :twisted:

to mi zvuci malo gejevski :mrgreen:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1109 Re: Što privlači nas muške

Post by Dr Kova »

Kad se pojavi u grudnjaku s pivom
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#1110 Re: Što privlači nas muške

Post by Matzan »

Kad čovjek istinski voli svoj posao.... :sladoled: :lol: :sladoled:
SRPSKI GINEKOLOG U CENTRU SKANDALA: Pacijentica ga optužila da ju je "lizao na pregledu"
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/276 ... gledu.html
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#1111 Re: Što privlači nas muške

Post by uvijekIInikadI »

Matzan wrote:Kad čovjek istinski voli svoj posao.... :sladoled: :lol: :sladoled:
SRPSKI GINEKOLOG U CENTRU SKANDALA: Pacijentica ga optužila da ju je "lizao na pregledu"
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/276 ... gledu.html
Ako je ona forumasica onda je walter kurz dr.ginekologije i to je njegovo maslo. :D
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#1112 Re: Što privlači nas muške

Post by walter kurtz »

Kako znas da sam ginekolog :zoka: :mrgreen:
broj dva
Posts: 4549
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#1113 Re: Što privlači nas muške

Post by broj dva »

Znate onu seriju "Scrubs" i karakter "Tod" koji je u stvari hodajuci kurac i sve bi pojebo, staro i mlado musko i zensko tanko i debelo...
E takvi smo mi muskarci, sve i svasta nas privlaci a i kad ne privlaci nekad bi se dalo umocit cisto tek tako...
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#1114 Re: Što privlači nas muške

Post by fatamorgana »

broj dva wrote:Znate onu seriju "Scrubs" i karakter "Tod" koji je u stvari hodajuci kurac i sve bi pojebo, staro i mlado musko i zensko tanko i debelo...
E takvi smo mi muskarci, sve i svasta nas privlaci a i kad ne privlaci nekad bi se dalo umocit cisto tek tako...
Drugim riječima ti razmišljaš kurcem! :lol:
broj dva
Posts: 4549
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#1115 Re: Što privlači nas muške

Post by broj dva »

fatamorgana wrote:
broj dva wrote:Znate onu seriju "Scrubs" i karakter "Tod" koji je u stvari hodajuci kurac i sve bi pojebo, staro i mlado musko i zensko tanko i debelo...
E takvi smo mi muskarci, sve i svasta nas privlaci a i kad ne privlaci nekad bi se dalo umocit cisto tek tako...
Drugim riječima ti razmišljaš kurcem! :lol:
------
Jedinstven slucaj u istoriji muskog roda :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#1116 Re: Što privlači nas muške

Post by fatamorgana »

broj dva wrote:
fatamorgana wrote:
broj dva wrote:Znate onu seriju "Scrubs" i karakter "Tod" koji je u stvari hodajuci kurac i sve bi pojebo, staro i mlado musko i zensko tanko i debelo...
E takvi smo mi muskarci, sve i svasta nas privlaci a i kad ne privlaci nekad bi se dalo umocit cisto tek tako...
Drugim riječima ti razmišljaš kurcem! :lol:
------
Jedinstven slucaj u istoriji muskog roda :D
Ma udri kapom o ledinu, zvekni kitom od tarabu! :lol:
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#1117 Re: Što privlači nas muške

Post by Qoom »

Image
Image
mami
Posts: 1167
Joined: 28/02/2009 13:11

#1118 Re: Što privlači nas muške

Post by mami »

odjeljak sa raznim alatom i masinicama :D
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#1119 Re: Što privlači nas muške

Post by heat »

mami wrote:odjeljak sa raznim alatom i masinicama :D
:lol: :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1120 Re: Što privlači nas muške

Post by Euridika »

mami wrote:odjeljak sa raznim alatom i masinicama :D
I mene ... a nisam muško ... 8-)
uvijekIInikadI
Posts: 1140
Joined: 10/11/2013 19:54

#1121 Re: Što privlači nas muške

Post by uvijekIInikadI »

Image
zenit dozic
Posts: 2413
Joined: 07/09/2014 11:48

#1122 Re: Što privlači nas muške

Post by zenit dozic »

All kind of pu.... :izet:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1123 Re: Što privlači nas muške

Post by Velkoski »

kad od mene odmah ode kod momka... onda se nekako osjećam k'o da sam im'o threesome :sretan: :mrgreen:
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#1124 Re: Što privlači nas muške

Post by Saian »



Image
That's really a male problem. It's really a male problem not being able to control your constant sexual impulse. Women try to compete, well I'm a pervert, you don't know, I have really sick sexual thoughts, NO you have no idea, you have no idea, cause you get to have those thoughts, I have to have them. You're a tourist in sexual perversion, I'm a prisoner there. You're Jane Fonda on a tank, I'm John McCain in the hut.
It’s just pussy. Pussy! It’s not even a pussy. It’s not some people’s pussies. It’s just pussy, like big pink balloon letters in front of our faces all the time. To men it’s just an element to the universe. Like it should be on the chart of the elements, next to tin and ammonia, Py with an atomic weight of 12, or whatever pussy atoms weigh.
Jenna
Yeaaaaaaaah. Except Louis CK has never been female so I don't think he can speak about what it's like to be female.
Dan Ryan2
+Jenna D Actually, people who transition from female-to-male and go on hormones pretty much confirms this.
Jenna
+Dan Ryan It does show that generally men have a higher libido than women, but it doesn't show that all women don't have as high of a libido as men. "In retrospect, 73.9% of the participants reported an increase in sexual desire after hormone treatment and SRS." So more than 1/4 didn't have a libido increase so about 26% of females have as high a libido as males. Now obviously that's a minority but it 's a higher percentage than the average person would think, & it sure as heck isn't insignificant. Also, even in those statistics, we don't know how much of a role the placebo effect has when it comes to increasing libido during T shots.
Philip Shaw2
+Jenna D "So more than 1/4 didn't have a libido increase so about 26% of females have as high a libido as males"


Maybe I'm missing something, but isn't it a big leap to conclude that the 26%'s libido was already "maxed out"? Couldn't it just mean that the hormone treatments didn't increase their sex drive (for any number of reasons)?
Jenna D2
+Philip Shaw yeah, which means that higher T doesn't always mean higher sex drive.
especially when we consider females (which trans men are) are more sensitive to T than males are.
Philip Shaw2
+Jenna D In addition to testosterone, couldn't there be other factors that contribute to a higher sex drive in cisgender males?Conditioning, for example. It seems like most guys exhibit a Pavlovian response to anything remotely sexual... even when we're not initially aroused (like clicking on those "boob" thumbnails). There's also a good possibility that testosterone introduced from childhood has a greater effect on the body and brain than a synthetic testosterone regimen started during adulthood.
ZeroBones20
+Philip Shaw That is 100% correct, as big a role as hormones play in sex drive its not the only, and research would lean towards in not even being the biggest, component. Differences such as brain functions and upbringing play huge roles.
Anyone that has had children could tell you that boys are klix are fundamentally different when it comes to their psychology.

What louis is talking about isnt what a doctor would refer to as sex drive, studys on libido for the most part are tame to the point of being dull and even on the surface levels of sexual perversion females still come out on par with males a quarter of the time.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#1125 Re: Što privlači nas muške

Post by Dr. Kuca »

Normalno zensko.
Post Reply