Što privlači nas, dame?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#176 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Edin25 »

ovo sto je ona napisala je klasican opis bjednika uz to jos i iskompleksiran.
kurchio bi se a ne moze, lafo voza auto a marke u dzepu nema.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#177 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Bodkin »

ultima_palabra wrote:
cLo wrote:kad je neobičan, nonkonformista, kreativan, zaljubljenik u umjetnost (mada je ne mora ni kontati, bitno je da je voli), zapuštenog izgleda (čupav, bradat, ono kao Dude ), ali čist, njegovan i lijepo miriše, ne volim velike šake, volim manje sa tanjim prstima , lijepe zube, fizički izgled mi je bitan da ga mogu simpatisati kada mi omrzne, širok lopovski osmijeh, sarkastičan, ironičan, s vremena na vrijeme zao provokator, slažem se sa Šejlom lojalan pod must, ne svima naravno, samo odabranim ljudima, pomalo asocijalan, što se sporta tiče, ne mora biti u tome, ali da ga nije strah skočiti sa stijene, mora biti hrabar, materijalno me puno ne zanima, tek toliko da ne preživljava.
Hoćeš reći da postoji više od jednog koji je takav? :D
:D :D
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#178 Re: Što privlači nas, dame?

Post by emko1234 »

Joj zato što toliko maštate, zato ste i same.
Pa živimo u doba kad je uniformisanost i svim segmentima života postala toliko zastupljena da se ljudi bukvarno upiru cijelom snagom svog duha da liče jedni na druge.
I vi sad tražite neke osobenjake? pa draga @cLo, ovakvog lika ne bi našla ni u nekoj zabačenoj galeriji u Parizu ili New Yorku a kamoli u ovoj šupi od naše mahale.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#179 Re: Što privlači nas, dame?

Post by madner »

Pa gdje ja zivim :D
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#180 Re: Što privlači nas, dame?

Post by cLo »

Edin25 wrote:ovo sto je ona napisala je klasican opis bjednika uz to jos i iskompleksiran.
kurchio bi se a ne moze, lafo voza auto a marke u dzepu nema.
Je li moj opis - opis bijednika? :D Pa eto nazovi kako hoćeš, samo da nije dosadan, nemaštovit i da je marka u džepu sve što ga određuje. :D
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#181 Re: Što privlači nas, dame?

Post by cLo »

emko1234 wrote: I vi sad tražite neke osobenjake? pa draga @cLo, ovakvog lika ne bi našla ni u nekoj zabačenoj galeriji u Parizu ili New Yorku a kamoli u ovoj šupi od naše mahale.
8-) hahahaha ali pogodio si kakvi me privlače :D baš ti :D i ja sam osobenjakinja :D možda je to podsvjesna želja da i mene neko razumije :lol:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#182 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dobar osjecaj »

Moja prijateljica nakon sto je upoznala mog muskarca rekla je da joj se ne svidja i da nije njen tip. Kad sam je pitala da mi objasni sta misli pod tim, rekla je da je previse fit, stabilan, pristojan.
Pitala sam je da mi objasni a kakav je to njen tip. Objasnila je da su njen tip pomalo zapusteni, intelektualni tipovi, na koje se niko ne moze bas osloniti jer su tako neuhvatljivi cool i dodala "kao ovaj zadnji kojeg sam finansirala i gurala u svemu, ali ne mogu si pomoci kad me ne privlace obicni odgovorni tipovi, a onda mi dosadi jer ne zelim ni da se ja brinem o njemu". Kao ludjacka kosulja :D
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#183 Re: Što privlači nas, dame?

Post by cLo »

madner wrote:Pa gdje ja zivim :D
iako je tema dizajnirana za žene, ja bih voljela pročitati kakve su vaše preferencije don madner :D
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#184 Re: Što privlači nas, dame?

Post by emko1234 »

cLo wrote:
emko1234 wrote: I vi sad tražite neke osobenjake? pa draga @cLo, ovakvog lika ne bi našla ni u nekoj zabačenoj galeriji u Parizu ili New Yorku a kamoli u ovoj šupi od naše mahale.
8-) hahahaha ali pogodio si kakvi me privlače :D baš ti :D i ja sam osobenjakinja :D možda je to podsvjesna želja da i mene neko razumije :lol:
Odseli se, osobenjaci u Sarajevu pored toga što nemaju marke, obično nemaju ni osnovne higijenske navike. Izgledaju ko da ih je izbacila poplava, o ljepoti osmijeha ne bi ni pričao. Fizički izgled neću ni spomnjati jer si rekla da ti je zanemariv.

dobar osjećaj@ većina žena likove buntovnike prevaziđe u ranim fazama života, ono kad se pobije zbog nje iz čista mira. Ona mu kupuje cigare i plaća pive, zajedno zapale prvi joint (njoj), da mu nevinost, ukrade nešto iz kuće zbog njega. On puši, pije i opasan je. Iz mog iskustva sa ženama, znam da to bude zanimljivo od kraja srednje škole do neke 2 godine faxa, kad većina djevojka u glavi razluči ne stvari.
Tako da je ta tvoja jaranica vjerovtano preskočila neku fazu u razvoju, pa je sad pere da ima isto psihički nerazvijene likove koji u njoj vide mater s kojom imaju sex.
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#185 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Edin25 »

cLo wrote:
Edin25 wrote:ovo sto je ona napisala je klasican opis bjednika uz to jos i iskompleksiran.
kurchio bi se a ne moze, lafo voza auto a marke u dzepu nema.
Je li moj opis - opis bijednika? :D Pa eto nazovi kako hoćeš, samo da nije dosadan, nemaštovit i da je marka u džepu sve što ga određuje. :D
jok tvoj :D
tvoj je u kategoriji maste, a masta moze svasta :D
mislio sam na onaj eurasa post kad kaze da lik daje zadnju marku za auto. :D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#186 Re: Što privlači nas, dame?

Post by edo_79 »

:meza:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#187 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dobar osjecaj »

emko1234 wrote: dobar osjećaj@ većina žena likove buntovnike prevaziđe u ranim fazama života, ono kad se pobije zbog nje iz čista mira. Ona mu kupuje cigare i plaća pive, zajedno zapale prvi joint (njoj), da mu nevinost, ukrade nešto iz kuće zbog njega. On puši, pije i opasan je. Iz mog iskustva sa ženama, znam da to bude zanimljivo od kraja srednje škole do neke 2 godine faxa, kad većina djevojka u glavi razluči ne stvari.
Tako da je ta tvoja jaranica vjerovtano preskočila neku fazu u razvoju, pa je sad pere da ima isto psihički nerazvijene likove koji u njoj vide mater s kojom imaju sex.
Nesto si pobrkao u tom tvom katalogu :D .Ne radi se o buntovniku. U pitanju su oni razmazeni lafo intelektualni tipovi koji sami ne znaju sta bi sa sobom. Taj nivo da se potuku s nekim zbog bilo cega se ne desava ni na jednom nivou video igre njihovog zivota.
Uglavnom metiljaju i ulazu u marketing intelektualaca, mada cesto nema nikakvih pouzdanih dokaza o tragovima intelekta.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#188 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dječak sa šibicama »

Sta izazove par zenskih mastarija... dajte jos zene, jos! :D
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#189 Re: Što privlači nas, dame?

Post by emko1234 »

dobar osjecaj wrote:
emko1234 wrote: dobar osjećaj@ većina žena likove buntovnike prevaziđe u ranim fazama života, ono kad se pobije zbog nje iz čista mira. Ona mu kupuje cigare i plaća pive, zajedno zapale prvi joint (njoj), da mu nevinost, ukrade nešto iz kuće zbog njega. On puši, pije i opasan je. Iz mog iskustva sa ženama, znam da to bude zanimljivo od kraja srednje škole do neke 2 godine faxa, kad većina djevojka u glavi razluči ne stvari.
Tako da je ta tvoja jaranica vjerovtano preskočila neku fazu u razvoju, pa je sad pere da ima isto psihički nerazvijene likove koji u njoj vide mater s kojom imaju sex.
Nesto si pobrkao u tom tvom katalogu :D .Ne radi se o buntovniku. U pitanju su oni razmazeni lafo intelektualni tipovi koji sami ne znaju sta bi sa sobom. Taj nivo da se potuku s nekim zbog bilo cega se ne desava ni na jednom nivou video igre njihovog zivota.
Uglavnom metiljaju i ulazu u marketing intelektualaca, mada cesto nema nikakvih pouzdanih dokaza o tragovima intelekta.
pa šta kaže, šta vidi ona u njima?
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#190 Re: Što privlači nas, dame?

Post by cLo »

emko1234 wrote: Fizički izgled neću ni spomnjati jer si rekla da ti je zanemariv.
duble --:shock:--
ti si polupao lončiće! :D
dijete_ljubavi_
Posts: 15
Joined: 08/10/2014 18:56

#191 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dijete_ljubavi_ »

Fizicki izgled jeste bitan ali ne i presudan.Uvijek bih pozelila imati muskarca koji mi nikada ne bi dao povoda da se naljutim ili me dovodio u razne dileme ili sumnje.
Ipak su dusa i karakter najvazniji,a sve ostalo je zanemarivo i nesto s cim se moze ziviti.
Djela na prvom mjestu,a ne isprazne rijeci:-D
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#192 Re: Što privlači nas, dame?

Post by emko1234 »

cLo wrote:
emko1234 wrote: Fizički izgled neću ni spomnjati jer si rekla da ti je zanemariv.
duble --:shock:--
ti si polupao lončiće! :D
AAA nisam dobro pročitao. Do mene je.
Reci nam, jesi li ikad vidjela takvog lika u Sarajevu? :D
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#193 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Jokericious »

Nisi ti bitna.

Sto mi neko brise postove? Lady. :roll:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#194 Re: Što privlači nas, dame?

Post by supercali »

ultima_palabra wrote:
cLo wrote:kad je neobičan, nonkonformista, kreativan, zaljubljenik u umjetnost (mada je ne mora ni kontati, bitno je da je voli), zapuštenog izgleda (čupav, bradat, ono kao Dude ), ali čist, njegovan i lijepo miriše, ne volim velike šake, volim manje sa tanjim prstima , lijepe zube, fizički izgled mi je bitan da ga mogu simpatisati kada mi omrzne, širok lopovski osmijeh, sarkastičan, ironičan, s vremena na vrijeme zao provokator, slažem se sa Šejlom lojalan pod must, ne svima naravno, samo odabranim ljudima, pomalo asocijalan, što se sporta tiče, ne mora biti u tome, ali da ga nije strah skočiti sa stijene, mora biti hrabar, materijalno me puno ne zanima, tek toliko da ne preživljava.
Hoćeš reći da postoji više od jednog koji je takav? :D
u svijetu negdje postoji sigurno 1
a i ovdje na forumu
hoces da kazes da me nije opisala? :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#195 Re: Što privlači nas, dame?

Post by madner »

cLo wrote:
madner wrote:Pa gdje ja zivim :D
iako je tema dizajnirana za žene, ja bih voljela pročitati kakve su vaše preferencije don madner :D
Ma nemoguce mi je opste napisati ozbiljan post o tome. Ja bih rekao da imam elimicione kriterije protiv, te naveo recimo da je genetika solidna. No onda bi se ove ispod 170 odmah pocele buniti kako to nije fer, posteno i korektno da nisu druga liga samo zato sto im je DNA los. :roll:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#196 Re: Što privlači nas, dame?

Post by cLo »

madner wrote:
Ma nemoguce mi je opste napisati ozbiljan post o tome. Ja bih rekao da imam elimicione kriterije protiv, te naveo recimo da je genetika solidna. No onda bi se ove ispod 170 odmah pocele buniti kako to nije fer, posteno i korektno da nisu druga liga samo zato sto im je DNA los. :roll:
Znači, voliš klipače. :D Ovo je prvi put da se ne mogu složiti s tobom, jer je prava istina da su gorštaci krupni, a aristokracija sitna :P
User avatar
The One and Only
Posts: 239
Joined: 02/12/2012 13:23
Location: Zenica

#197 Re: Što privlači nas, dame?

Post by The One and Only »

Ja sam otpao već na prvim postovima, nema ovdje materijala za mene. :)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#198 Re: Što privlači nas, dame?

Post by supercali »

kao sto sam ranije rekao a i sada tvrdim opcenito djevojke privuce smisao za humor ako decko dobije priliku da razgovara sa djevojkom ili je u situaciji da ga djevojke slusaju
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#199 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dječak sa šibicama »

Eurosa wrote:Ali ja sam znala lika na faxu koji se grebao za sendvic a auto napucano do bola.Taj ne bi jeo a kupio bi sprej da glanca i licka auto. :-)
To je evidentno, strategija "da zavide komsije" ili poetski receno "nek` ckrnu dusmani".
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#200 Re: Što privlači nas, dame?

Post by lua »

Kad ima crn smisao za humor i kad se zajebava i na svoj račun do mile volje! To obožavam!

Hvala na temi, ljepojka, vi'š da smo mi forumašice ipak raja :D
Post Reply