Što privlači nas, dame?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Hot Mamma
Posts: 58
Joined: 02/08/2014 23:55

#126 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Hot Mamma »

Bodkin wrote:
Hot Mamma wrote: I ti sa ovakvim stavom i karakterom mislis da te zene nece zbog izgleda :shock: Ma karakter ti je ravan 0, a jos si i ogorcen na zenski rod.
:shock: ti znas kakav je moj karakter nakon jednog posta? i koji je uz to odgovor na post tipa vidi ti glave :-) dobar dobar. cuj zene me nece :lol: a dobro, mora nas i takvih biti. ne mogu svi biti osvajaci jel tako :lol:
SaraFina wrote:A što je najtragičnije Lady je imala najrazumniji stav i ovaj je Botkin nešto ko fol napade.

Mi smo sve u zezi maštale, cura ozbiljno i zdravorazumski replicirala.
ako pogledas malo bolje vidjeces da sam ja samo iznio stav, a doticna napadala :-D mislim smijesno mi je iskreno ubjedjivanje preko foruma. svako od nas ima masu licnog iskustva tako da...
e zamisli kad ti karakter ovoliko vristi preko jednog posta...slucaj je zabrinjavajuci :D Ne napadaj mene nego mjenjaj stav,a ja ti lijepo rekoh udat cu te :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#127 Re: Što privlači nas, dame?

Post by SaraFina »

dječak sa šibicama wrote:Ubice vas ta realpolitika :D

Pustite malo masti na volju, cisto da vidimo o cemu zene mastaju....

Mi volimo upoznavati zene, vjerujem da govorim u ime vecine muskaraca, nikada vas necemo razumjeti ali volimo vas upoznavati.

Upoznaj neprijatelja da bi ga lakse savladao 8-) :lol:

Ako ćemo sve gledati kao igru takmičenja ko će kome.. Nije ni to kvalitetno rješenje.
Znači kakvi neprijatelji?

Otvori to kameno srce i pusti toplinu i svijetlost

( ja ko pod dopingom ) u zanosu!
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#128 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dale cooper »

Bodkin wrote:
Hot Mamma wrote: I ti sa ovakvim stavom i karakterom mislis da te zene nece zbog izgleda :shock: Ma karakter ti je ravan 0, a jos si i ogorcen na zenski rod.
:shock: ti znas kakav je moj karakter nakon jednog posta? i koji je uz to odgovor na post tipa vidi ti glave :-) dobar dobar. cuj zene me nece :lol: a dobro, mora nas i takvih biti. ne mogu svi biti osvajaci jel tako :lol:
SaraFina wrote:A što je najtragičnije Lady je imala najrazumniji stav i ovaj je Botkin nešto ko fol napade.

Mi smo sve u zezi maštale, cura ozbiljno i zdravorazumski replicirala.
ako pogledas malo bolje vidjeces da sam ja samo iznio stav, a doticna napadala :-D mislim smijesno mi je iskreno ubjedjivanje preko foruma. svako od nas ima masu licnog iskustva tako da...
Pronaće se neka kojoj ćeš i ti biti lijep i privlačan, mrgude. :cekam: :roll: Žene znaju biti velikodušne.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#129 Re: Što privlači nas, dame?

Post by S4mpion »

dječak sa šibicama wrote:Ubice vas ta realpolitika :D

Pustite malo masti na volju, cisto da vidimo o cemu zene mastaju....
Tema o macanima je na BC. :mrgreen:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#130 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Bodkin »

Bambi_na_kofeinu wrote:
Bodkin wrote:
:D sto implicira da je na pocetku jelde ipak malkice bitan
Apsolutno.
U životu sam srela mnogo muškaraca koji su mi i duhoviti i inteligentni i dijelimo stavove...ono što je prevagnulo da me neko privuče kao muškarac je seksualna/fizička privlačnost na sve to.
Eh sad nekom su privlačni modeli i brkati ezeli, ali većina nas ima neki triger na koji otkinemo i zbog kojeg neke druge muškarce ne primjećujemo.
Zato je ljepota u oku posmatrača i to je super :-D
Pa to je to. U ukuse ne ulazim ali da izlgled nije bitan... :D dakle sa,tobom sam se slozio :)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#131 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dječak sa šibicama »

Bodkine, fakat ti izmedju redova vristi da su te odbijale zbog izgleda, ili ti to tako mislis :D

Sta ima veze bolan, i meni se desilo, ne mozes biti svaciji tip. Meni zenska rece kao ja stvarno ne padam na fizicki izgled vec na pricu, aaaaali ti si... ono, ja sam gabor za nju :D

A opet, bio sam u vezi sa modelsicom, za kojom se Ferhadija okrece. Opet se hvalim :D ali sustina je da jednom dobijes, jednom izgubis... a "zaglavis" u velikoj ljubavi iz sasvim petnaestih razloga.

Reci hvala Bogu pa nas zene ne gledaju kao mi njih, mi smo ipak puno ruzniji spol, zamisli da one nas mjerkaju po centimetrima, u bilo kojoj dimenziji :D vecina bi nas bilo libero.

One nesto drugo gledaju na muskarcima, ja sam imao poznanica koje se do usiju zaljube u realno ruznjikave muskarce, ova jedna pukla za tipom em stariji od nje 15 godina, a ona je imala tada skoro 40, em je on nizak, procelav ono celavica, ma isti Deni De Vito, s tim da je Deni makar sladak u faci :D
ali pukla za njim, a ona je onako, maca.

Ko bi zene razumio.

SaraFina, salim se bona sa tim neprijatelj... to je poslovica, pa vas ubacih... joj sve moram objasnjavati :D
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#132 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Bodkin »

dale cooper wrote:
Bodkin wrote:
Hot Mamma wrote: I ti sa ovakvim stavom i karakterom mislis da te zene nece zbog izgleda :shock: Ma karakter ti je ravan 0, a jos si i ogorcen na zenski rod.
:shock: ti znas kakav je moj karakter nakon jednog posta? i koji je uz to odgovor na post tipa vidi ti glave :-) dobar dobar. cuj zene me nece :lol: a dobro, mora nas i takvih biti. ne mogu svi biti osvajaci jel tako :lol:
SaraFina wrote:A što je najtragičnije Lady je imala najrazumniji stav i ovaj je Botkin nešto ko fol napade.

Mi smo sve u zezi maštale, cura ozbiljno i zdravorazumski replicirala.
ako pogledas malo bolje vidjeces da sam ja samo iznio stav, a doticna napadala :-D mislim smijesno mi je iskreno ubjedjivanje preko foruma. svako od nas ima masu licnog iskustva tako da...
Pronaće se neka kojoj ćeš i ti biti lijep i privlačan, mrgude. :cekam: :roll: Žene znaju biti velikodušne.

Ma nece me nijedna. I ove sto im izgled nije bitan otjeram karakterom :D
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#133 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Bodkin »

Hot Mamma wrote:
Bodkin wrote:
Hot Mamma wrote: I ti sa ovakvim stavom i karakterom mislis da te zene nece zbog izgleda :shock: Ma karakter ti je ravan 0, a jos si i ogorcen na zenski rod.
:shock: ti znas kakav je moj karakter nakon jednog posta? i koji je uz to odgovor na post tipa vidi ti glave :-) dobar dobar. cuj zene me nece :lol: a dobro, mora nas i takvih biti. ne mogu svi biti osvajaci jel tako :lol:
SaraFina wrote:A što je najtragičnije Lady je imala najrazumniji stav i ovaj je Botkin nešto ko fol napade.

Mi smo sve u zezi maštale, cura ozbiljno i zdravorazumski replicirala.
ako pogledas malo bolje vidjeces da sam ja samo iznio stav, a doticna napadala :-D mislim smijesno mi je iskreno ubjedjivanje preko foruma. svako od nas ima masu licnog iskustva tako da...
e zamisli kad ti karakter ovoliko vristi preko jednog posta...slucaj je zabrinjavajuci :D Ne napadaj mene nego mjenjaj stav,a ja ti lijepo rekoh udat cu te :D
Buduci da sam ti ja povrsan i da mi je izgled bitan, daj prvo sliku tu zbog koje cu se mijenjati
User avatar
Bambi_na_kofeinu
Posts: 1187
Joined: 04/11/2005 00:21

#134 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Bambi_na_kofeinu »

Bodkin wrote:
Pa to je to. U ukuse ne ulazim ali da izlgled nije bitan... :D dakle sa,tobom sam se slozio :)
Ali tu ima kvaka 22 :D
Najčešći slušaj jeste da ti je neko fizički dovoljno privlačan, pa se upoznate bolje, pa vidš da ti paše, pa se to razvija dalje.

Ali ima ljubavi koje se razviju iz druženja, upoznavanja, pa ti se desi ta neka hemija i u neka doba skontaš da ti je baš simpatičan, pa i privlačan i mnogo poželjniji od Ezela :D
Ti odnosi se znatno bolje razvijaju od onih koji počnu na fizičkoj privlačnosti, pa se u neka doba skonta da nema kompatibilnosti.
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#135 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Jokericious »

Karakterno sam odron. Samo sreca pa dobro izgledam. Svakako bolje ovako nego da je obrnuta situacija.
Hot Mamma
Posts: 58
Joined: 02/08/2014 23:55

#136 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Hot Mamma »

:shock: ti znas kakav je moj karakter nakon jednog posta? i koji je uz to odgovor na post tipa vidi ti glave :-) dobar dobar. cuj zene me nece :lol: a dobro, mora nas i takvih biti. ne mogu svi biti osvajaci jel tako :lol:
SaraFina wrote:A što je najtragičnije Lady je imala najrazumniji stav i ovaj je Botkin nešto ko fol napade.

Mi smo sve u zezi maštale, cura ozbiljno i zdravorazumski replicirala.
ako pogledas malo bolje vidjeces da sam ja samo iznio stav, a doticna napadala :-D mislim smijesno mi je iskreno ubjedjivanje preko foruma. svako od nas ima masu licnog iskustva tako da...[/quote]
e zamisli kad ti karakter ovoliko vristi preko jednog posta...slucaj je zabrinjavajuci :D Ne napadaj mene nego mjenjaj stav,a ja ti lijepo rekoh udat cu te :D[/quote]

Buduci da sam ti ja povrsan i da mi je izgled bitan, daj prvo sliku tu zbog koje cu se mijenjati[/quote]
Moze ba za tebe sve,evo sad cu ti ja poslati pp. :D
I nisam ja rekla da si povrsan vec da si ogorcen i sa losim karakterom i stavom...E,i ja nisam rekla da je tebi izgled bitan,vec da je ne(bitan) curama oko tebe :D
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#137 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Bodkin »

Hot Mamma wrote:

Moze ba za tebe sve,evo sad cu ti ja poslati pp. :D
I nisam ja rekla da si povrsan vec da si ogorcen i sa losim karakterom i stavom...E,i ja nisam rekla da je tebi izgled bitan,vec da je ne(bitan) curama oko tebe :D

Cuj ogorcen :D zene su nesto najbolje sto postoji na planeti. Hvala im za sve :D
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#138 Re: Što privlači nas, dame?

Post by golman »

Visok jesam,ali crn nisam...sportista jesam,ali nešto mnogo duhovit nisam...imam velike šake(što je i logično),ali nemam neki naročito vedar pogled na svijet(iz objektivnih razloga)
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#139 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dobar osjecaj »

emko1234 wrote:Evo preletih 8 strana i vidim da nijedna od vas nije spomenula nijedan materijalni aspekt koji je eventualno privlači kod lika. Valjda jer sve želite ostaviti dojam finih i poštenih djevojaka kojima materijalizam nije bitan.

Tako biste se sve rado smijale s u decembru na -7 na klupi u velikom parku s crnim, visokim frajerom koji je uz to poštenjačina i voli grah i janjetinu, ima pozitivne pogleda na život i velike šake. Redovno ide u teretanu i vodi računa u sebi.
Ja to nisam spomenula jer se to u mom slucaju podrazumijeva. Imala sam priliku izigravati sluzbenicu Caritasa i pregrst razumijevanja zasto brojni moji sugradjani nisu jos uspjeli da stanu na noge. Zene poput mene, pokazalo je iskustvo, ne treba da se spajaju s muskarcima koji su manje samostalni od mene, koji nisu u stanju sebi priustiti sve za zdrav, stabilan zivot da bi bili u stanju graditi fer odnos sa mnom bez osjecaja nize vrijednosti, zvocanja i ostale pratece dekoracije takvih veza.
Normalno da mi prija da moj muskarac ima sve osnovno za dobar zivot. Kad je zadovoljan vlastitim zivotom, dobro je i njemu i meni s njim. To je sasvim zdrava osnova za zivot.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#140 Re: Što privlači nas, dame?

Post by JThomas »

realnost je da danas kod nas prosječna žena u isto vrijeme želi "pravog muškarca" i pokušava ga spriječiti da to bude. pa ako uspije u tom sprečavanju, onda ga vara jer je dosadan, a ako ne uspije, razvodi se jer je svojeglav :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#141 Re: Što privlači nas, dame?

Post by sheilak »

super tema, sherbett. koliko puta sam htjela na onoj "sta vas odbija" reci da ima toliko toga vise sta me privlaci. jer volim muskarce. :D kao prijatelje, ljubavnike, momke...volim ih na razne nacine. :D

ali steta, vidim da se tema odvija opet u nekom optuzujucem pravcu gdje se zene s obje strane vec ono klasicno optuzuje za licemjerstvo, naivnost, razmazenost (ako se usudi reci da da ju recimo privlaci plav muskarac, visok, vitak, sexy osmijeha :D ). u biti nezrelost, jer na prvu ne prepozna dusu od covjeka. malo bezbojnog izgleda, al pouzdanog, vjernog, kucevnog, koji voli jesti grah.


al eto da ne optuze sad i mene za to jer se ipak zelim svima svidjeti :D , necu spominjati te skroz super, ali povrsne osobine poput visine, vitkosti/atletske gradje, izludjujuceg osmijeha, sonornog glasa, lijepih ruku... :D vec cu reci da me eto privlaci pouzdanost i lojalnost. ne toliko vjernost. dakle, kada mi daje osjecaj da mu mogu vjerovati, da mu mogu sve reci i kada se s njim osjecam sigurno.


i da. zg naglasak. :D izludjuje me. zeznuo je i beogradski i dalmatinski. :D
Last edited by sheilak on 30/10/2014 09:38, edited 1 time in total.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#142 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dobar osjecaj »

JThomas wrote:realnost je da danas kod nas prosječna žena u isto vrijeme želi "pravog muškarca" i pokušava ga spriječiti da to bude. pa ako uspije u tom sprečavanju, onda ga vara jer je dosadan, a ako ne uspije, razvodi se jer je svojeglav :D
Realnost je da se svasta prica i da se dosta nagadjanja o ponasanju drugih pojedinaca i grupa uzima zdravo za gotovo i pretvara u neke prihvacene istine. Svaki pojedinac je prica za sebe i u svakom tom odnosu oboje imaju svoju ulogu. Svi biramo svoje postupke i kome cemo koliko dati da nas lomi, mijenja i slicno.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#143 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Bodkin »

Jako je bitno valjda i godiste. Curi od 18 ili 20 nisu bile bitne nek stvari koje su kasnije postale bitne kao sto je odgovornost, obrazovanje(nekima) ili ambicija. A i humor je drugaciji sa 20 i sa 30


Sent from my Lumia
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#144 Re: Što privlači nas, dame?

Post by klixoris »

Shega tema... ali i interesantna postade :-D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#145 Re: Što privlači nas, dame?

Post by ladyblue18 »

Cisto da obavijestim ovaj muski dio koji se ili osjeca damom ili dolazi i ovdje svoje frustracije da istrese, i unistava temu, ustedite sebi vrijeme jer takve postove brisem. :sax:
User avatar
Bambi_na_kofeinu
Posts: 1187
Joined: 04/11/2005 00:21

#146 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Bambi_na_kofeinu »

Ja sam imanje para suptilno provukla kroz voljenje janjetine, treba imati ambicije :D

E ali zato onaj osjećaj kad krenete od kokuzluka, pa se to postepeno mijenja, pa skupa i imate i nemate...ultimativni test bliskosti.
Ali za to treba biti poželjan muškarac, jbg.
User avatar
JaneEyre
Posts: 265
Joined: 20/02/2008 21:32

#147 Re: Odg: Što privlači nas, dame?

Post by JaneEyre »

sherbett wrote:
PreLetach wrote:
sherbett wrote:otvorila sam temu jer:
a) kako lua reče..nismo frustrirane ni hejterice
c) i jer mi to znamo da cijenimo
Smijem se grohotom
i neizmjerno mi je drago i srcu milo radi toga :oops:

emko, slažem se s tobom.
Međutim, ima bitnijih stvari od toga da ima para. Isto tako bilo bi jadno sjediti u npr. restoranu Esplanade..ili koji je ekvivalent Esplanadi u Sarajevu, uz čašicu Moeta u baršunastim foteljama, boje smaragda, ispod kristalnog lustera teškog pola tone, uz Chopinove note sa piana, i u stavu mirno, uspravno šutjeti.
Mene recimo, privlači muškarac koji je sposoban, zdravo ambiciozan, i ne stoji u mjestu sa svojim intlektualnim dosegom i drugim sposobnostima. Ide naprijed i razvija se...ja nemam ništa protiv da nakon kina ili pića sjednemo i na tu klupicu...čak ni da odem tramvajem doma...za taxi uvijek imam..pa šta ako i nema auto?! treba istaći druge, dugoročne kvalitete, na kojima može da se temelji nešto više..dugotrajnije, kvalitetnije. No, naravno, i to ovisi o ličnim preferencijama svakog pojedinca. Nekome je bitniji komfort i luksuz u obliku finih restorana, kožnih sjedala genschera i separea u elitnim klubovima, a nekome kvaliteta.
Naravno da je lakše na gotovo i linijom manjeg otpora..ali neke od nas smo megalomanke pa bismo nešto više od toga a nije odmah oku vidljivo. Znam, baš smo licemjerne i zahtjevne kuje :oops:

Također, privlači me dovoljno hrabar muškarac da bude iskren. Jer, nema istine koja me toliko može povrijediti, kao što me laž može uvrijediti
:thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#148 Re: Što privlači nas, dame?

Post by mO k3 »

Eurosa wrote:Aaaaa koliko se muskih naslo ugrozenim zbog stavova forumasica na ovoj temi :lol: :lol: :lol:
a koliko??
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#149 Re: Što privlači nas, dame?

Post by dobar osjecaj »

Bambi_na_kofeinu wrote:Ja sam imanje para suptilno provukla kroz voljenje janjetine, treba imati ambicije :D

E ali zato onaj osjećaj kad krenete od kokuzluka, pa se to postepeno mijenja, pa skupa i imate i nemate...ultimativni test bliskosti.
Ali za to treba biti poželjan muškarac, jbg.
Moji primjeri kombinacija u zajednickom kokuzluku su uglavnom zavrsavali tako sto sam ja zaradjivala, stedila, vjerovala da se skupa moze sve a price su se odvijale uglavnom u dva smjera: ili mi se uvijek prigovaralo da je "lako meni" ili bi se krpeljski udomacili na mom budzetu. Moji primjeri pokazuju da je prilicno tesko naci materijal za zajednicki start u zivotu koji pocinje obostranim kokuzlukom :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#150 Re: Što privlači nas, dame?

Post by Ramzess Veliki »

Eurosa wrote:Aaaaa koliko se muskih naslo ugrozenim zbog stavova forumasica na ovoj temi :lol: :lol: :lol:
Zašto bi to bili? Meni je tema simpatična, samo nastavite. :thumbup:
Post Reply