Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

denis_sa
Posts: 35
Joined: 30/08/2010 16:00

#1 Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by denis_sa »

Sta mislite sto li su se zavoli? :D

Pazi ovo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0kWdc6SplnU [/youtube]

Iskreno, ja mislim da Zlaja hoce u Vijece ministara, a tamo ne moze bez Dodikovog odobrenja koje nikad i na normalan nacin nece dobiti.
Ovako preko Radoncica, moze uticati na Miskovica, koji ce opet uticati na Dodika.... i stvar rijesena :D
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#2 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by klixober »

Stranacki trolovi valjda misle da sto vise tema sa istim sadrzajem otvore,to ce biti vjerodostojniji :-)
_A_
Posts: 87
Joined: 25/02/2008 19:23

#3 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by _A_ »

Haha, niđe veze ovo.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#4 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Cyrax »

Treba poceti banove za ovakve teme dijeliti.
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#5 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by jazzer »

Ovdje se za svaku misao otvori tema. Imas vec postojece teme i o Zlaji, Fahri i co. pa
tamo iznesi stavove, ne moras temu posvetiti svojim razmisljanjima.
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#6 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by brucos7 »

Glas za fahra je glas za kriminal, mafiju i korupciju. Za neupucene ovaj Miskovic je bio glavni finansijer Milosevica. Fuj.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#7 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by addem »

brucos7 wrote:Glas za fahra je glas za kriminal, mafiju i korupciju. Za neupucene ovaj Miskovic je bio glavni finansijer Milosevica. Fuj.
Miskovic nije bio finansijer Milosevica vec se bogatio u vrijeme Milosevica. Slobo je imao drzavu iza sebe koja ga je finansirala. I ne budi glup. Sta je prepali se nove koalicije.
Prihvatam sve samo da 100% Hare i njegovi pajdasi napokon odu sa vlasti makar jednom iza rata.
denis_sa
Posts: 35
Joined: 30/08/2010 16:00

#8 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by denis_sa »

komeba wrote:Stranacki trolovi valjda misle da sto vise tema sa istim sadrzajem otvore,to ce biti vjerodostojniji :-)
Cuj ovoga
Kakvih tema? Ovo je tema za sebe i JA mislim da zasluzuje poseban tretman jer se ovdje lijepo vidi veza izmedju Fahre i Miskovica, koji je bio uz Slobu kad su nam Bosnu pocijepali i sad se on nasao pricati kako "bosanac treba da hoda uzdignute glave"?! I jos tal sa Zlajom uh znojim se vec :x
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#9 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by brucos7 »

addem wrote:
brucos7 wrote:Glas za fahra je glas za kriminal, mafiju i korupciju. Za neupucene ovaj Miskovic je bio glavni finansijer Milosevica. Fuj.

Miskovic nije bio finansijer Milosevica vec se bogatio u vrijeme Milosevica
. Slobo je imao drzavu iza sebe koja ga je finansirala. I ne budi glup. Sta je prepali se nove koalicije.
Prihvatam sve samo da 100% Hare i njegovi pajdasi napokon odu sa vlasti makar jednom iza rata.

Procitaj dobro sta si napisao, ako ni tada ne skontas onda si PRAVO glup. Naravno, kada zavrsis s listanjem avaza, posto vidim da ti je "utemeljite" inspiracija.
User avatar
Suti i trpi
Posts: 1229
Joined: 26/04/2010 13:39

#10 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Suti i trpi »

Trebalo je otvoriti po jednu temu za svaku stranku, jer bi se jedino tako izbjegla zloupotreba foruma (bombasticnim naslovima). Al jbg, kasno je sada...
User avatar
sadmire
Posts: 2382
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#11 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by sadmire »

kad sve saberem i oduzmem, ispade SDA najbolja od svih, uslovno receno "bosnjackih stranaka"!
A posto za njih ne bih ni pod razno glasao, u velikoj sam brizi kome glas da dam!? Mozda cak da se umijesam u hrvatske ili srpske glasove,tamo, men se cini, i ima novih, svjezih, neiskompromitiranih snaga!
forza milan
Posts: 373
Joined: 12/07/2006 16:02

#12 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by forza milan »

sadmire wrote:kad sve saberem i oduzmem, ispade SDA najbolja od svih, uslovno receno "bosnjackih stranaka"!
A posto za njih ne bih ni pod razno glasao, u velikoj sam brizi kome glas da dam!? Mozda cak da se umijesam u hrvatske ili srpske glasove,tamo, men se cini, i ima novih, svjezih, neiskompromitiranih snaga!
pa nema potrebe da se premisljas, daj glas za SDA i gotovo.
bolje i to nego da nam u posizbornoj koaliciji SDP-SBB jedan od Zlajinih ministara bude Miskovic :D
sta sve nece uciniti ljudi gladni vlasti :D
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#13 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Cyrax »

denis_sa wrote:
komeba wrote:Stranacki trolovi valjda misle da sto vise tema sa istim sadrzajem otvore,to ce biti vjerodostojniji :-)
Cuj ovoga
Kakvih tema? Ovo je tema za sebe i JA mislim da zasluzuje poseban tretman jer se ovdje lijepo vidi veza izmedju Fahre i Miskovica, koji je bio uz Slobu kad su nam Bosnu pocijepali i sad se on nasao pricati kako "bosanac treba da hoda uzdignute glave"?! I jos tal sa Zlajom uh znojim se vec :x
A Fahru je stvorio ko :D ?
User avatar
Adriatic
Posts: 3395
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#14 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Adriatic »

Joj ovo je više da se ispovraćaš :x
Pa koliko vas ima?
Hare dijeli šakom i kapom a i Bojanu nije mane.
Manite se više SDP-a i bavite se svojim torovima. :x
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#15 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Warhead »

komeba wrote:Stranacki trolovi valjda misle da sto vise tema sa istim sadrzajem otvore,to ce biti vjerodostojniji :-)
Vi SDP-ovci ste totalno izgubili kompas. Da mi je je neko pricao da cete Oslobodjenje, Dane i Slobodnu Bosnu proglasiti harisovim medijima ne bih vjerovao. S druge strane, zdusno ste prihvatili "gospodina Fahru" i Dnevni avaz jer je vas "The Borg King aka Zlaja" tako odredio. Sve ono sto ste godinama pljuvali po ostalim sada lizete. Da nije zalosno bilo bi smijesno.
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#16 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Warhead »

Adriatic wrote:Joj ovo je više da se ispovraćaš :x
Pa koliko vas ima?
Hare dijeli šakom i kapom a i Bojanu nije mane.
Manite se više SDP-a i bavite se svojim torovima. :x
Sa ovakvim komentarom podsjeti me na jedan stih:

"I neka za nas drugi misle, mi sposobni za to nismo" (Elektricni Orgazam, Zlatni papagaj).
forza milan
Posts: 373
Joined: 12/07/2006 16:02

#17 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by forza milan »

Warhead wrote:
komeba wrote:Stranacki trolovi valjda misle da sto vise tema sa istim sadrzajem otvore,to ce biti vjerodostojniji :-)
Vi SDP-ovci ste totalno izgubili kompas. Da mi je je neko pricao da cete Oslobodjenje, Dane i Slobodnu Bosnu proglasiti harisovim medijima ne bih vjerovao. S druge strane, zdusno ste prihvatili "gospodina Fahru" i Dnevni avaz jer je vas "The Borg King aka Zlaja" tako odredio. Sve ono sto ste godinama pljuvali po ostalim sada lizete. Da nije zalosno bilo bi smijesno.
Izgleda da su i oni izborili povjerenje Avaza kao i "gospodin Fahro"
Last edited by forza milan on 30/09/2010 13:58, edited 1 time in total.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#18 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Cyrax »

Warhead wrote:
komeba wrote:Stranacki trolovi valjda misle da sto vise tema sa istim sadrzajem otvore,to ce biti vjerodostojniji :-)
Vi SDP-ovci ste totalno izgubili kompas. Da mi je je neko pricao da cete Oslobodjenje, Dane i Slobodnu Bosnu proglasiti harisovim medijima ne bih vjerovao. S druge strane, zdusno ste prihvatili "gospodina Fahru" i Dnevni avaz jer je vas "The Borg King aka Zlaja" tako odredio. Sve ono sto ste godinama pljuvali po ostalim sada lizete. Da nije zalosno bilo bi smijesno.
Ma ko ga je prihvatio sta bulaznis???VI ste stvorili FahrA,do juce vam je bio najmiliji a sad sto se on okrenuo protiv vas sami ste krivi.To mahalsko povezivanje sa SDP-om mozes macku o rep okaciti ;-) .Mozda vam je zamjerio ono "kad ste krali mene niste zvali" :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#19 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by KatarinaKosaca »

Warhead wrote:
komeba wrote:Stranacki trolovi valjda misle da sto vise tema sa istim sadrzajem otvore,to ce biti vjerodostojniji :-)
Vi SDP-ovci ste totalno izgubili kompas. Da mi je je neko pricao da cete Oslobodjenje, Dane i Slobodnu Bosnu proglasiti harisovim medijima ne bih vjerovao. S druge strane, zdusno ste prihvatili "gospodina Fahru" i Dnevni avaz jer je vas "The Borg King aka Zlaja" tako odredio. Sve ono sto ste godinama pljuvali po ostalim sada lizete. Da nije zalosno bilo bi smijesno.
Iznenađenja nas tek čekaju. Nama po koži, džepu, mirovinama i nezaploslenosti. Kad se stavi šapa na sva javna poduzeća, pa se primjeni taktika aktualne vlasti. Jer, da jesu bili prava oporba sve ove godine, neki sudski proces bi pokrenuli od ratnih profitera, ovako samo su vrištali, plaćali poslušnike i čekali svojih 5 minuta da isto nastave. Sa gorim posljedicama po nas.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#20 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Cyrax »

KatarinaKosaca wrote:
Iznenađenja nas tek čekaju. Nama po koži, džepu, mirovinama i nezaploslenosti. Kad se stavi šapa na sva javna poduzeća, pa se primjeni taktika aktualne vlasti. Jer, da jesu bili prava oporba sve ove godine, neki sudski proces bi pokrenuli od ratnih profitera, ovako samo su vrištali, plaćali poslušnike i čekali svojih 5 minuta da isto nastave. Sa gorim posljedicama po nas.
Sta je po tebi najbolje rjesenje za BiH realno gledajuci?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#21 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by KatarinaKosaca »

Cyrax wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Iznenađenja nas tek čekaju. Nama po koži, džepu, mirovinama i nezaploslenosti. Kad se stavi šapa na sva javna poduzeća, pa se primjeni taktika aktualne vlasti. Jer, da jesu bili prava oporba sve ove godine, neki sudski proces bi pokrenuli od ratnih profitera, ovako samo su vrištali, plaćali poslušnike i čekali svojih 5 minuta da isto nastave. Sa gorim posljedicama po nas.
Sta je po tebi najbolje rjesenje za BiH realno gledajuci?
Nekorumpirana oporba centar-lijeve orjentacije. Oproba koja bi iz komocije povela sudeske procese, korumpirala vlast, a zatim uzela lopatom (procenat kao Dodikov u PC), da ne mora koalirati, a zatim samo i isključivo na bazi ekonomije priblilžila dva entiteta. To je "po meni, realno gledajući" ;-)

btw... Jako malo kredibiliteta daje onaj ko sa aferom reket za vratom (jednostavno nisu se dogovorili Nihad Imamović &co oko visine naknade), samo vrišti držte lopova.
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#22 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Warhead »

Cyrax wrote:
Warhead wrote:
komeba wrote:Stranacki trolovi valjda misle da sto vise tema sa istim sadrzajem otvore,to ce biti vjerodostojniji :-)
Vi SDP-ovci ste totalno izgubili kompas. Da mi je je neko pricao da cete Oslobodjenje, Dane i Slobodnu Bosnu proglasiti harisovim medijima ne bih vjerovao. S druge strane, zdusno ste prihvatili "gospodina Fahru" i Dnevni avaz jer je vas "The Borg King aka Zlaja" tako odredio. Sve ono sto ste godinama pljuvali po ostalim sada lizete. Da nije zalosno bilo bi smijesno.
Ma ko ga je prihvatio sta bulaznis???VI ste stvorili FahrA,do juce vam je bio najmiliji a sad sto se on okrenuo protiv vas sami ste krivi.To mahalsko povezivanje sa SDP-om mozes macku o rep okaciti ;-) .Mozda vam je zamjerio ono "kad ste krali mene niste zvali" :D

Nikoga ja nisam stvorio i da ne bi bilo zabune nisam clan ni jedne stranke. U SDP-u sam vidio mozda i neku sansu do proslog ponedeljka. Medjutim, sada vidim da su u pravu oni koji kazu da su svi isti. Ovaj forum pratim godinama i jednostavno mi je iznenadjenje kako oni koji do juce pljuvase po nacionalnim strankama sada odjednom zmire na otvoreno koketiranje sa svim onim sto su do juce prezirali (a Fahro je olicenje toga).

Dakle, hebes principe, nek su crveni pa makar i ne bili bolji od zelenih. Ovo samo govori da vasu ljubav prema SDP-u motivise prvenstveno jedna patologija koju gajite prema odredjenim vrijednostima, a ne principi, moral i pravda iza koje se krijete.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#23 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Cyrax »

Warhead wrote: Nikoga ja nisam stvorio i da ne bi bilo zabune nisam clan ni jedne stranke. U SDP-u sam vidio mozda i neku sansu do proslog ponedeljka. Medjutim, sada vidim da su u pravu oni koji kazu da su svi isti. Ovaj forum pratim godinama i jednostavno mi je iznenadjenje kako oni koji do juce pljuvase po nacionalnim strankama sada odjednom zmire na otvoreno koketiranje sa svim onim sto su do juce prezirali (a Fahro je olicenje toga).

Dakle, hebes principe, nek su crveni pa makar i ne bili bolji od zelenih. Ovo samo govori da vasu ljubav prema SDP-u motivise prvenstveno jedna patologija koju gajite prema odredjenim vrijednostima, a ne principi, moral i pravda iza koje se krijete.
Nisam ni ja u SDP-u :D ,mozes ti meni naci gdje je to napisao/rekao neko iz SDP-a "idemo sa Fahrom u koaliciju","Fahro je dobar coek" itd.FahrA su stvorili zeleni i sto se njihova kreacija okrenula protiv njih sami su krivi.Sad u tu pricu uplitati SDP jer je nekome neko od nekog rekao da ce u koaliciju ma bjazi.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#24 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by klixober »

Warhead wrote:
Nikoga ja nisam stvorio i da ne bi bilo zabune nisam clan ni jedne stranke. U SDP-u sam vidio mozda i neku sansu do proslog ponedeljka. Medjutim, sada vidim da su u pravu oni koji kazu da su svi isti. Ovaj forum pratim godinama i jednostavno mi je iznenadjenje kako oni koji do juce pljuvase po nacionalnim strankama sada odjednom zmire na otvoreno koketiranje sa svim onim sto su do juce prezirali (a Fahro je olicenje toga).

Dakle, hebes principe, nek su crveni pa makar i ne bili bolji od zelenih. Ovo samo govori da vasu ljubav prema SDP-u motivise prvenstveno jedna patologija koju gajite prema odredjenim vrijednostima, a ne principi, moral i pravda iza koje se krijete.
Znas na koga ti meni licis...imam jednog prijatelja,clana SDA,koji ima istu pricu kao i ti...razocarao ga SDP fol mogucom koalicijom sa Radoncicem...a normalno,glasace za SDA koja je stvorila tog Radoncica.
Da nije tuzno,sto nam zbog takvog naivnog razmisljanja propada drzava,bilo bi smijesno!

100 puta otvorena tema sa istim sadrzajom nece postati istina,makad do nedjelje bile jos 3 teme o vezi SDP i SBB!
User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#25 Re: Sto li su se zavolili Zlatko i Fahro?

Post by Warhead »

Cyrax wrote:
Warhead wrote: Nikoga ja nisam stvorio i da ne bi bilo zabune nisam clan ni jedne stranke. U SDP-u sam vidio mozda i neku sansu do proslog ponedeljka. Medjutim, sada vidim da su u pravu oni koji kazu da su svi isti. Ovaj forum pratim godinama i jednostavno mi je iznenadjenje kako oni koji do juce pljuvase po nacionalnim strankama sada odjednom zmire na otvoreno koketiranje sa svim onim sto su do juce prezirali (a Fahro je olicenje toga).

Dakle, hebes principe, nek su crveni pa makar i ne bili bolji od zelenih. Ovo samo govori da vasu ljubav prema SDP-u motivise prvenstveno jedna patologija koju gajite prema odredjenim vrijednostima, a ne principi, moral i pravda iza koje se krijete.
Nisam ni ja u SDP-u :D ,mozes ti meni naci gdje je to napisao/rekao neko iz SDP-a "idemo sa Fahrom u koaliciju","Fahro je dobar coek" itd.FahrA su stvorili zeleni i sto se njihova kreacija okrenula protiv njih sami su krivi.Sad u tu pricu uplitati SDP jer je nekome neko od nekog rekao da ce u koaliciju ma bjazi.
Iskreno, drago mi je da se okrenula protiv njih. Ono sto mi je zasmetalo jesu dvostruki arsini. SDP se sam upleo u tu pricu.
Post Reply