Sto je Mato posto, to sto jest?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#1 Sto je Mato posto, to sto jest?

Post by Mahalac »

Sramotna je nocasnja emisija s Dodikom bila.
Najzalosnije je sto iz emisije u emisiju sam sebe demantira i daje protivurjecne izjave. Fakticki nocas je izbjegao sva moguca pitanja koja bi mu svako normalan postavio, smradu dozvolio da odrzi jedan politicki govor, i jos mu na kraju polizao dupe. Jadno bijedno i nemoralno.
Mato, ne zato sto ja to kazem nego sto si to sam pokazao moram ti reci da si pakas :(

piggy mi je nocas prvi put bio vidno uznemiren...naravno ne zbog Mate :-?
Last edited by Mahalac on 02/11/2007 12:39, edited 2 times in total.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#2

Post by mostarac »

vec odavno se pretvorio u polunovinara, a imao je perspektivnu emisiju :(
Vjerovatno ovo seli na drugi podforum
dek
Posts: 539
Joined: 28/02/2005 23:53

#3

Post by dek »

Nikakav novinar. Nula.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4

Post by stochar »

Dodik sere po Komsicevoj izjavi kao 'vaka je-naka je' a ja cekam hoce li ga ovaj pitati:

'a sta je bilo kad ste rekli da je Terzic budala i da cete ga prebit' ako nastavi?', sta je s izjavom 'u moju kancelariju ce bit zabranjen ulaz pederima', sta je s izjavom 'valjalo je meni ustati u sedam ujutro i cijeli dan gledati Tihica...'

najbahatiji covjek na bh. politickoj sceni drzi lekcije iz diplomatske kulture, a ovaj klima glavom... zanimljivo...
User avatar
kicky
Posts: 991
Joined: 08/08/2004 23:14
Location: mostar

#5

Post by kicky »

Meni mate nikad nije bio Novinar!
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#6

Post by Mahalac »

Eh eto da znate nemojte ga po nosu kad je covjek na polaganju lopte :shock:

Mato sinoc ,dno dna :(
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#7

Post by radeljas »

stochar wrote:Dodik sere po Komsicevoj izjavi kao 'vaka je-naka je' a ja cekam hoce li ga ovaj pitati:

'a sta je bilo kad ste rekli da je Terzic budala i da cete ga prebit' ako nastavi?', sta je s izjavom 'u moju kancelariju ce bit zabranjen ulaz pederima', sta je s izjavom 'valjalo je meni ustati u sedam ujutro i cijeli dan gledati Tihica...'

najbahatiji covjek na bh. politickoj sceni drzi lekcije iz diplomatske kulture, a ovaj klima glavom... zanimljivo...
upravo tako. oni iz rs i srbije pricaju o neciviliziranosti komshica, a ovamo dodik nastupa analogno svom izgledu, kao bahata seljacina koja nediplomatski lupa po svemu i svacemu. ne treba se cuditi mati. par puta sam ga slusao, nastojeci da ne gledam tu gomilu mesa, i vidio sta je to. ulizivacko, odvratno podilazenje gostu. ono, reci mi goste, koje pitanje da ti nabacim. najodvratnije nesto ikad vidjeno na televiziji, jos od vremena riste djoge.
i mala digresija. strasno smo napredovali, jer ranije na ovakvu komshicevu izjavu komsije bi nam poslali tenkove i avio bombe, a sad traze izvinjenje. znaci prezivili smo i ne damo da nas vise ubijaju i tuku. a dostojanstvo svakog od nas bi trebalo biti manifestovano i time da ne slushamo i ne gledamo dupelisca mafijasha na vlasti matu
User avatar
jasko_ba
Posts: 7807
Joined: 13/11/2006 17:47

#8

Post by jasko_ba »

a ulizivanja sinoc u PM
kontam da ce ga malo napasti, al nist, ko mala beba..posmatra i slusa
mato sta bi ono?! :-)
DUREX
Posts: 516
Joined: 10/05/2006 07:34
Location: Sarajevo - Centar

#9

Post by DUREX »

Sta ba "Mate, sta ti bi?" itd... ???

Pa kad je to on bio neki novinar koji "napada" nekoga ili nesto ??

Picketina, koja mijenja dresove i gazde, zavisno, valjda, od love ili nekih drugih beneficija koje mu se ukazu u datom momentu.

Odavno mi taj papan ide na kurac, tako da ga ne gledam duze od par minuta... A rijetki su gadovi s ove nase politicke scene koji u njegovoj emisiji nisu napravili malu politicku tribinu i pranje vlastitih lica, uz, naravno, njegov pristanak... Balije, ustase, a sada i ovi kmetovi iz RS-a... Svi su kod Mate imali svojih "5 minuta".
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#10

Post by Mahalac »

Duska rules :)
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#11

Post by Area_51 »

Posebno je ona zavrsna rijec bila gadljiva, ko Dodika udari po nosu, bice istucen. Nudim se licno da odrzim Dodiku lekciju u basketu, a onda dodatno da par puta zaboravim lakat bas na njegovom nosu, a jos da se hocemo pobit, da ga stvarno malo zaboli. Mato idi kuci, postao si impotentan covjek, ruzno te gledati.
leeloo
Posts: 484
Joined: 23/05/2002 00:00

#12

Post by leeloo »

Area_51 wrote:Posebno je ona zavrsna rijec bila gadljiva, ko Dodika udari po nosu, bice istucen. Nudim se licno da odrzim Dodiku lekciju u basketu, a onda dodatno da par puta zaboravim lakat bas na njegovom nosu, a jos da se hocemo pobit, da ga stvarno malo zaboli. Mato idi kuci, postao si impotentan covjek, ruzno te gledati.
Kako ono rece...

Milorad Dodik - FairPlay Guru....
(parafraziram)
"Kad igras basketa i kada te neko udari (ili raskrvari?!) nos, sasvim je fer da mu vratis istom mjerom..."

MAto polako postaje simpatizer SNSD-a... Prosli put kad je mile bio kod njega zakljucio je emisiju nesto kao .... Trebao bi i Federaciji jedan Milorad Dodik... Koliko god to bilo tacno (jer nam fakat treba jedan supak tih razmjera), bas je to zvucalo nekako kissass
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#13

Post by DonDavudes »

stochar wrote:Dodik sere po Komsicevoj izjavi kao 'vaka je-naka je' a ja cekam hoce li ga ovaj pitati:

'a sta je bilo kad ste rekli da je Terzic budala i da cete ga prebit' ako nastavi?', sta je s izjavom 'u moju kancelariju ce bit zabranjen ulaz pederima', sta je s izjavom 'valjalo je meni ustati u sedam ujutro i cijeli dan gledati Tihica...'

najbahatiji covjek na bh. politickoj sceni drzi lekcije iz diplomatske kulture, a ovaj klima glavom... zanimljivo...
uze mi rijec iz tastature 8)

muco je bilo gledati emisiju, i to ne (samo) zbog dodika vec zbog mate :(

sto bi reko dodik "koji kreten!"
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#14

Post by Comrad »

Mene samo zanima zasto se ta emisija jos zove "Telering"?! I zasto je Mato izbacio pozive gledalaca. I nijedno, apslolutno nije neugodno pitanje mu nije postavio, isto k'o da mu je Dodik cijelo vrijeme drzio pistolj ispod stola i ovaj mu se ulizuje...ccc :-)
ramudavala
Posts: 77
Joined: 16/02/2007 12:20

#15

Post by ramudavala »

mato i dodik su stari pajdasi, jos od kada je dodik bio mali :)
pa me njihov odnos ne cudi.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#16

Post by klixober »

U Matinoj emisiji i najgori krimos ispadne cvjecka.Nijednom politicaru ne postavlja neugodna pitanja,svakome se ulizuje ne bi li mu opet dosao.Dno dna..
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#17

Post by Referent za ONO i DSZ »

Cekamo te Mato, kakva ces nam uzbudjenja ovaj put donijeti :(
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#18

Post by anamo 'vamo »

ja vas ne kontam, tita mi! kad se to masni Mato nije uvlacio gostima u paksu i kad je to ulojeni Mato postavljao neugodna pitanja??? NIKAD! i zar je to nesto novo :oops:
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#19

Post by Mahalac »

Ma bilo je u pocetku postenih emisija...sad se spustio....na kolena :-?
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#20

Post by anamo 'vamo »

uvijek je on bio na kolenima. samo ga je trebalo znati procitati. bez uvrede. :D
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#21

Post by Truba »

ko igra za raju i zanemaruje taktiku???

niske plaće kasne???

što mislite je li na tajni račun leglo nekih 10 000 - 20 000 tisuća za intervju
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#22

Post by mahalas505 »

Sta ono rece Dodik, sta cete dolaziti u Sarajevo kad su svi papci tu :shock: I to nije mislio na politicare :?
Dezidijat
Posts: 168
Joined: 04/03/2007 16:16
Location: Skopje - Zenica , Zenica - Skopje

#23

Post by Dezidijat »

Pa, hajde šta se udarili po čovjeku , Mato pokušava da preživi jarane, Valja poso sačuvat, pa šta misliš da je on pustio telefonske pozive za Dodika. Pa ne bi prošlo 2 normalna poziva treći bi mu sigurno mater psovo i jebo preko telefona.
Također Mato samo pokušava da zadrži svoj poso jer valja plaćat raćune jarane a i potrošaćka korpa je fala Bogu radi Dodika i ostalih kretena poskupila nenormalno .

Cijela ova stvar Dodik - Koštunica - Lajčak - Kosovo blablabla je samo maskiranje i odvlačenje pažnje obićnoj raji sa činjenice da je litar ulja poskupio sa 1,65 na 3,00KM a da ne spominjem brašno i ostale životne namirnice + struja, telefon.

Više mi je preko glave slušanja šta je reko dodik šta je kome prijetio i bl bla ni jedan medij ne spminje val poskupljenja svega. U oba dva entiteta
Last edited by Dezidijat on 06/11/2007 10:59, edited 1 time in total.
Dezidijat
Posts: 168
Joined: 04/03/2007 16:16
Location: Skopje - Zenica , Zenica - Skopje

#24

Post by Dezidijat »

Pa, hajde šta se udarili po čovjeku , Mato pokušava da preživi jarane, Valja poso sačuvat, pa šta misliš da je on pustio elefonske pozive za Dodika. Pa ne bi prošlo 2 normalna poziva treći bi mu sigurno mater psovo i jebo preko telefona.
Također Mato samo pokušava da zadrži svoj poso jer valja plaćat raćune jarane a i potrošaćka korpa je fala Bogu radi Dodika i ostalih kretena poskupila nenormalno .

Cijela ova stvar Dodik - Koštunica - Lajčak - Kosovo blablabla je samo maskiranje i odvlačenje pažnje obićnoj raji sa činjenice da je litar ulja poskupio sa 1,65 na 3,00KM a da ne spominjem brašno i ostale životne namirnice + struja, telefon.

Više mi je preko glave slušanja šta je reko dodik šta je kome prijetio i bl bla ni jedan medij ne spminje val poskupljenja svega. U oba dva entiteta
Dezidijat
Posts: 168
Joined: 04/03/2007 16:16
Location: Skopje - Zenica , Zenica - Skopje

#25

Post by Dezidijat »

Pa, hajde šta se udarili po čovjeku , Mato pokušava da preživi jarane, Valja poso sačuvat, pa šta misliš da je on pustio elefonske pozive za Dodika. Pa ne bi prošlo 2 normalna poziva treći bi mu sigurno mater psovo i jebo preko telefona.
Također Mato samo pokušava da zadrži svoj poso jer valja plaćat raćune jarane a i potrošaćka korpa je fala Bogu radi Dodika i ostalih kretena poskupila nenormalno .

Cijela ova stvar Dodik - Kosštunica - Lajčak - Kosovo blablabla je samo maskiranje i odvlačenje pašnje obićne raje sa činjenice da je litar ulja poskupio sa 1,65 na 3,00KM a da ne spominjem brašno i ostale životne namirnice + struja, telefon.

Više mi je preko glave slušanja šta je reko dodik šta je kome prijetio i bl bla ni jedan medij ne spminje val poskupljenja svega. U oba dva entiteta
Post Reply