STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#1 STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Helikopter »

STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!
Raspodjela vakcina dogovarat će se sa svakom državom posebno.

Vijesti

Prije 10h Prije 10h

Image

Predsjedavajući Vijeća ministara Bosne i Hercegovine Zoran Tegeltija razgovarao je danas telefonom sa predsjednicom Evropske komisije Ursulom von der Leyen o aktuelnoj epidemiološkoj situaciji izazvanoj pandemijom Covida-19.

Tegeltija je ovom prilikom upoznao predsjednicu Evropske komisije o aktivnostima koje Vijeće ministara, uz poštivanje ustavnih nadležnosti i u saradnji s vladama entiteta i Brčko distrikta, preduzima u borbi protiv širenja koronavirusa te je informisao da je Bosni i Hercegovini, nakon dugog perioda čekanja, prije dva dana isporučen prvi kontingent vakcina iz programa COVAX.

Tokom telefonskog razgovora, predsjednica Evropske komisije obavijestila je predsjedavajućeg Vijeća ministara da će u drugoj polovini aprila tekuće godine zemljama Zapadnog Balkana početi isporuka 650.000 vakcina "Pfizer", donacije Evropske unije, te da će te vakcine biti potpuno besplatne. Raspodjela kontingenta od 650.000 vakcina bit će dogovorena sa svakom od zemalja Zapadnog Balkana posebno, piše N1.

https://twitter.com/vonderleyen/status/ ... lkana.html

Zajednički je ocijenjeno da je ubrzanje proizvodnje i jednake i fer globalne distribucije vakcina, kao i veća solidarnost svih zemalja, ključna za stabilizaciju i oporavak, kao i za prevazilaženje problema izazvanih pandemijom koronavirusa.

Tokom telefonskog razgovora koji je obavljen na poziv predsjednice Evropske komisije, sagovornici su razmijenili mišljenja i o drugim aktuelnim temama u BiH i Evropskoj uniji, a predsjedavajući Tegeltija je ovom prilikom izrazio zahvalnost predsjednici EK-a Von der Leyen na vijestima o donaciji vakcina, kao i na podršci i inicijativama u koje je BiH uključena, a koje se odnose samo na zemlje članice, saopšteno je iz Vijeća ministara Bosne i Hercegovine.

Image

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/19 ... lkana.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 godina primanja raznoraznih Donacija, pa tkz Politicari, pa dokle vise mislite krasti drzavne budzetske pare poreskih obveznika a stanovnistvu moliti za donacije po drugim drzavama svijeta?
User avatar
apsidejzi
Posts: 8077
Joined: 25/05/2013 23:49

#2 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by apsidejzi »

Helikopter wrote: 28/03/2021 04:07 Politicari, pa dokle vise mislite krasti drzavne budzetske pare poreskih obveznika a stanovnistvu moliti za donacije po drugim drzavama svijeta?
Dokle god je tebi draze napisati post na forumu, umjesto organizovati proteste na ulici...
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2070
Joined: 22/11/2019 14:14

#3 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Hank Paldum »

Čeka on, da se vrate ljudi iz inostranstva (mnogi od njih koji su branili državu kada je stvarno trebalo) da protestuju za njega jer je njemu mrsko dignuti guzicu i boriti se za svoja prava.
User avatar
Sanjarko
Posts: 22924
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Sanjarko »

Kako znam Bosna je unaprijed platila i narucila vakcine od COVAX-a i nisu joj isporucene.
hurmasica
Posts: 1002
Joined: 18/03/2011 08:51

#5 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by hurmasica »

Ne moze eu donirat koliko ovi mogu pokrast!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#6 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Grean »

Stvarno cemu ovo, ovakvi naslovi, patimo da se samoomalazavamo?

Vakcine preko Covaxa su placene.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#7 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Maraschino »

Nabavljaju se nova auta po raznim agencijama i ministarstvima a cekamo da nam neko pokloni odredjen broj vakcina.
Toliko o onima sto ste izabrali na zadnjim izborima da se brinu o vama.
Ma sta bilo opet se nista nece promijeniti. Vazda neki kritikovali a ovi branili.
Na ovom forumu rijetko neko napise kako se zahebao na zadnjim izborima i nece ni slucajno vise dati glas ovim lopovima.

Posto je vecina na ovom forumu uvijek protiv ove vlasti pa ko je onda glasao za iste. Svi ih psuju a oni decenijama na vlasti.
User avatar
drndalo
Posts: 22716
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#8 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by drndalo »

Alhamdulillah, sredila Bisera na svojim putovanjima...
saimidin
Posts: 2749
Joined: 20/05/2011 17:53

#9 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by saimidin »

Grean wrote: 28/03/2021 11:26 Stvarno cemu ovo, ovakvi naslovi, patimo da se samoomalazavamo?

Vakcine preko Covaxa su placene.
Klik bait, koliko vidim sad su tema vakcine, I nije bitno sta I kako, samo daj da ljudi klikcu, imaju ovi sto su za vakcine I antivakseri, I ubise I jedni I drugi, svi su doktori nauka, a ne znaju/nece staviti jebenu masku ispravno I nabiju se za vrat disu u prodavnici

Juce sam se morao svadjati sa jednom gospodjom u redu iza mene, meni na kasi kuca, a ona blize kasi pa I meni od mene :lol:

Ps gledam jucer u bg, pa ono je kovid party :-)
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#11 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Helikopter »

apsidejzi wrote: 28/03/2021 08:49
Helikopter wrote: 28/03/2021 04:07 Politicari, pa dokle vise mislite krasti drzavne budzetske pare poreskih obveznika a stanovnistvu moliti za donacije po drugim drzavama svijeta?
Dokle god je tebi draze napisati post na forumu, umjesto organizovati proteste na ulici...
Ovo sto preporucujes meni je skroz u redu, ali to sto si napisao vrijedi valda i za tebe!
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#12 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Helikopter »

Hank Paldum wrote: 28/03/2021 08:53 Čeka on, da se vrate ljudi iz inostranstva (mnogi od njih koji su branili državu kada je stvarno trebalo) da protestuju za njega jer je njemu mrsko dignuti guzicu i boriti se za svoja prava.
Znaci po tvom komentaru 2,5 miliona stanovnika drzave Bosne i Hercegovine i Sarajeva kao glavnog grada, pa zatim drugih vecih gradova kao sto su Bihac, Tuzla, Mostar, Zenica itd cekaju samo na mene da ih ja organizujem kao i proteste za njih?
Ali sve to sto si napisala u tvom komentaru vrijedi valda i za tebe!
User avatar
apsidejzi
Posts: 8077
Joined: 25/05/2013 23:49

#13 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by apsidejzi »

Helikopter wrote: 28/03/2021 14:35
apsidejzi wrote: 28/03/2021 08:49
Helikopter wrote: 28/03/2021 04:07 Politicari, pa dokle vise mislite krasti drzavne budzetske pare poreskih obveznika a stanovnistvu moliti za donacije po drugim drzavama svijeta?
Dokle god je tebi draze napisati post na forumu, umjesto organizovati proteste na ulici...
Ovo sto preporucujes meni je skroz u redu, ali to sto si napisao vrijedi valda i za tebe!
Nazalost ne vrijedi. Ja sam dijaspora...
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#14 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Helikopter »

apsidejzi wrote: 28/03/2021 19:19
Helikopter wrote: 28/03/2021 14:35
apsidejzi wrote: 28/03/2021 08:49
Dokle god je tebi draze napisati post na forumu, umjesto organizovati proteste na ulici...
Ovo sto preporucujes meni je skroz u redu, ali to sto si napisao vrijedi valda i za tebe!
Nazalost ne vrijedi. Ja sam dijaspora...
Razumijem, i koja je tvoja svrha kao Dijaspore za drzavu Bosnu i Hercegovinu i njeno stanovnistvo?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2070
Joined: 22/11/2019 14:14

#15 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Hank Paldum »

Helikopter wrote: 28/03/2021 14:43
Hank Paldum wrote: 28/03/2021 08:53 Čeka on, da se vrate ljudi iz inostranstva (mnogi od njih koji su branili državu kada je stvarno trebalo) da protestuju za njega jer je njemu mrsko dignuti guzicu i boriti se za svoja prava.
Znaci po tvom komentaru 2,5 miliona stanovnika drzave Bosne i Hercegovine i Sarajeva kao glavnog grada, pa zatim drugih vecih gradova kao sto su Bihac, Tuzla, Mostar, Zenica itd cekaju samo na mene da ih ja organizujem kao i proteste za njih?
Ali sve to sto si napisala u tvom komentaru vrijedi valda i za tebe!
Pa ja, čekaj uvijek da neko drugi pokrene.
Eno prošle sedmice u Njemačkoj 30.000 ljudi izaslo na anti-Corona proteste. Ljudi se organovali.
A zašto bih ja protestovao kada nemam razloga? Nisam ja taj koji se žali po forumu?
User avatar
Nacionalniid_BOSANCI
Posts: 767
Joined: 02/09/2003 00:00

#16 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Nacionalniid_BOSANCI »

PREVRŠILO SVAKU MJERU

Bivši reis Cerić ljut na Bakira: Zašto nisi nabavio vakcine i narodu spasio zdravlje i čast!


Zašto to radi bosanska ministarka vanjskih poslova? Nije mi jasno! Pouzdano znam da je svakom šejkhu u Khalidžu draže vidjeti bosansku ministricu vanjskih poslova u lijepoj bosanskoj odjeći nego u crnoj arapskoj abaji, koja im je svaki dan pred očima!


N. Aj.
prije 2 sata > prije 14 minuta

Mustafa Cerić i Bakir Izetbegović
Image
Mustafa Cerić i Bakir Izetbegović

FOTO: AVAZ

Bivši reis-ul-ulema Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini Mustafa Cerić objavio je komentar na Facebooku pod naslovom "Sramota stoljeća" koji prenosimo u cijelosti:

- Bakire, ne mogu više da šutim. Ne mogu više da trpim ova poniženja. Mnogo ih je, ali poniženje oko vakcina prevršilo je svaku mjeru.

Ne mogu da vjerujem da je tebi svejedno što naš narod ide kod Vučića po vakcine u Srbiju pored tvojih vrlih ministara i ministrice, koja ovih dana hoda po Khalidžu u crnoj arapskoj abaji od Rijada do Omana.

Kome se to ministrica dodvorava? Šejkovima kojima to od Bosne ne treba ili bosanskim građanima, koji se u toj abaji ne prepoznaju?

Koga ministrica predstavlja: arapsku nošnju ili bosansku državu?

Zašto to radi bosanska ministrica vanjskih poslova? Nije mi jasno! Pouzdano znam da je svakom šejku u Khalidžu draže vidjeti bosansku ministricu vanjskih poslova u lijepoj bosanskoj odjeći nego u crnoj arapskoj abaji, koja im je svaki dan pred očima.

Nije mi jasno ni kako je moguće, Bakire, da nisi (niste) bili u stanju, da nisi (niste) bili sposobni nabaviti dva-tri milionaa vakcina za bosanske građane?

Uvjeravam vas da je bilo dovoljno telefonirati našim bosanskim prijateljima širom svijeta, posebno u Khalidžu, od Kuvajta, Emirata, Katara i Saudije, koji imaju viška vakcina, koji bi nam sa zadovoljstvom osigurali vakcine da ljudi ne moraju odlaziti u Srbiju da kupuju zdravlje po cijenu svoje časti i svog ponosa? Ne bi im bilo teško ni novac izdvojiti za tu našu potrebu za vakcinama.

Naravno, pod uvjetom da se od njih to traži bilo usmeno, bilo pismeno, bilo osobno da im se ode na noge po tu našu potrebu s najvišeg vrha države do bosanskih ambasadora, koji valjda treba nešto da rade za svoju zemlju.

Objava Mustafe Cerića na Facebooku
Objava Mustafe Cerića na Facebooku

FOTO: PRINTSCREEN
Image

Bakire, pitam vas: Kako iko u bosanskoj vlasti može mirno spavati dok gleda redove bosanskih građana kako hrle u Srbiju, koja im je toliko zla nanijela na tijelu i duši, koja negira genocid, koja nema empatiju za njihov bol i patnju, ali, eto, ima sažaljenje za njihov strah od korone da ih vakciniše?

Da li je iko iz Bosne od bosanskih ljekara provjerio sadržaj i kvalitet tih vakcina, koje naši ljudi primaju u Srbiji?

U ratu smo pod embargom znali i mogli doći do oružja u odbrani od srpske agresije, a sada vi, Bakire, niste u stanju nabaviti vakcine za bosanske građane, koji su zbog vaše inertnosti i bezosjećajnosti primorani da idu po zdravlje u Srbiju.

Da sam na tvom mjestu, Bakire, ja bih vakcine izbio iz kamena, ali ne bih dopustio ovu sramotu stoljeća za naš narod i državu.

Ne šalim se! To je bilo moguće! I to je sada moguće pod uvjetom da se ustane s mindera, da se pokrene privatna i državna akcija, da se kontaktiraju bosanski prijatelji, od kojih je naš najveći brat i prijatelj padišah Redžep Tajib Erdoan (Recep Tayyip Erdogan), kojem je Alija rahmetli ostavio vasijet, to jeste, emanet, da se brine o Bošnjacima i Bosni.

Zar nije ovo pravi povijesni, stoljetni trenutak, za padišaha Erdoana da se pobrine za Bošnjake/Bosance jer samo su oni ovdje u pitanju. Naše komšije Hrvati imaju Hrvatsku, a naše komšije Srbi imaju Srbiju.

A mi Bošnjaci/Bosanci imamo vas, Bakire, koji niste sposobni da se pobrinete za naše zdravlje kako treba. Šta je velikoj Turskoj donirati milion vakcina u ime emaneta, kojeg drži padišah Erdogan?

Čast je, Bakire, najskuplja, a naš narod ju eto prodaje Vučiću za vakcine zato što ste vi, njihovi politički i državni predstavnici, nesposobni da narodu čast sačuvate od poniženja pred Vučićem i cijelim svijetom!

Razumijem naše ljude koji u očaju traže slamku spasa pa makar i kod Vučića u Srbiji, ali ne razumijem vas, Bakire, koji ste u državnoj vlasti u ime Bošnjaka/Bosanaca da niste bili u stanju doći do vakcina na častan i dostojanstven način prije nego se naš narod našao u ovoj situaciji najvećeg poniženja dosada.

Ovo je, doista, sramota stoljeća za naš narod!

Allahu Svemogući, osnaži nas da pobijedimo bolest od korone! Amin!

Allahu Sveznajući, pouči nas da znamo naći lijek za bolest od korone! Amin!

Allahu Milostivi, omili nam braću i prijatelje! Amin!

https://avaz.ba/vijesti/bih/640771/bivs ... lje-i-cast
saimidin
Posts: 2749
Joined: 20/05/2011 17:53

#17 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by saimidin »

Jest, ali kad dodju izbori, opet ce biti glasajte za sda, I sto je najgore, oni imaju svoje uhljebe I dzamijase koji su im dovoljni da imaju vlast, naravno ako zafali koja ruka, uvijek ima papaka

Jebo nas, znam ja nas
User avatar
apsidejzi
Posts: 8077
Joined: 25/05/2013 23:49

#18 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by apsidejzi »

Helikopter wrote: 28/03/2021 19:35
apsidejzi wrote: 28/03/2021 19:19
Helikopter wrote: 28/03/2021 14:35
Ovo sto preporucujes meni je skroz u redu, ali to sto si napisao vrijedi valda i za tebe!
Nazalost ne vrijedi. Ja sam dijaspora...
Razumijem, i koja je tvoja svrha kao Dijaspore za drzavu Bosnu i Hercegovinu i njeno stanovnistvo?
Da posaljem par hiljada maraka tu i tamo...
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#19 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Helikopter »

apsidejzi wrote: 29/03/2021 00:12
Helikopter wrote: 28/03/2021 19:35
apsidejzi wrote: 28/03/2021 19:19
Nazalost ne vrijedi. Ja sam dijaspora...
Razumijem, i koja je tvoja svrha kao Dijaspore za drzavu Bosnu i Hercegovinu i njeno stanovnistvo?
Da posaljem par hiljada maraka tu i tamo...
Nazalost, ne mozes sacuvati svoju drzavu Bosnu i Hercegovinu sa par hiljada maraka. Znaci par hiljada maraka je cijena tvog Bosnjackog naroda i drzave BiH?
User avatar
apsidejzi
Posts: 8077
Joined: 25/05/2013 23:49

#20 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by apsidejzi »

Helikopter wrote: 29/03/2021 02:05
apsidejzi wrote: 29/03/2021 00:12
Helikopter wrote: 28/03/2021 19:35
Razumijem, i koja je tvoja svrha kao Dijaspore za drzavu Bosnu i Hercegovinu i njeno stanovnistvo?
Da posaljem par hiljada maraka tu i tamo...
Nazalost, ne mozes sacuvati svoju drzavu Bosnu i Hercegovinu sa par hiljada maraka. Znaci par hiljada maraka je cijena tvog Bosnjackog naroda i drzave BiH?
Jbg, ja par hiljada, onaj par hiljada, onaj drugi par hiljada i nakupi se 30 milijardi koje ste vi dole spiskali na kupovinu robe iz srbije i hrvatske...
User avatar
drndalo
Posts: 22716
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#21 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by drndalo »

apsidejzi wrote: 29/03/2021 07:49
Helikopter wrote: 29/03/2021 02:05
apsidejzi wrote: 29/03/2021 00:12
Da posaljem par hiljada maraka tu i tamo...
Nazalost, ne mozes sacuvati svoju drzavu Bosnu i Hercegovinu sa par hiljada maraka. Znaci par hiljada maraka je cijena tvog Bosnjackog naroda i drzave BiH?
Jbg, ja par hiljada, onaj par hiljada, onaj drugi par hiljada i nakupi se 30 milijardi koje ste vi dole spiskali na kupovinu robe iz srbije i hrvatske...
Imal kakav broj para i zlata koje su Sadakali Demokratski Influenseri ukrali?
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#22 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Guadalajara »

Maraschino wrote: 28/03/2021 11:33 Nabavljaju se nova auta po raznim agencijama i ministarstvima a cekamo da nam neko pokloni odredjen broj vakcina.
Toliko o onima sto ste izabrali na zadnjim izborima da se brinu o vama.
Ma sta bilo opet se nista nece promijeniti. Vazda neki kritikovali a ovi branili.
Na ovom forumu rijetko neko napise kako se zahebao na zadnjim izborima i nece ni slucajno vise dati glas ovim lopovima.

Posto je vecina na ovom forumu uvijek protiv ove vlasti pa ko je onda glasao za iste. Svi ih psuju a oni decenijama na vlasti.
:thumbup:
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#23 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Helikopter »

PREMIJERKA SRBIJE OTKLONILA STRAH, OVOME ĆE SE OBRADOVATI I GRAĐANI BIH: "Svi vakcinisani bit će... "
...pozvani i na revakcinaciju.


Društvo

Prije 40 min Prije 10 min

Image

U Srbiju u aprilu treba da stigne 1,7 miliona doza vakcina protiv virusa korona, rekla je danas premijerka Srbije Ana Brnabić.

Brnabićeva je istakla da Srbija troši enormne sume za nabavku vakcina i da vodi računa o zdravlju građana, ali i ekonomiji.


-Epidemiološka situacija je teška, ali nas spasava vakcinacija – izjavila je ona za televiziju “Happy”.

Govoreći o imunizaciji građana drugih država u Srbiji, Brnabićeva je ocijenila da je time u region poslata najljepša slika o solidarnosti, te naglasila da će svi biti pozvani i na revakcinaciju.

-Nije bilo nikakve politike u tom pozivu da dođu niti je bilo politike u njihovom dolasku – rekla je ona.

Brnabićeva je navela da je bilo procijenjeno da će Srbija morati da uništi između 20.000 do 25.000 vakcina koompanije “AstraZeneca” jer im početkom aprila ističe rok, te da to nije učinjeno, već su pozvani građani drugih država na vakcinaciju.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/19 ... it_ce.html
User avatar
Truba
Posts: 81026
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#24 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Truba »

Jarane sta je ovo i ceric progledao o nesposobnosti i korupciji

Ili ce se opet kandidirati 2022. :D pa vec poceo s kampanjom
Johnny_x
Posts: 1357
Joined: 23/10/2010 16:21

#25 Re: STIŽE NOVA SADAKA: EU donira 650.000 vakcina zemljama Zapadnog Balkana!

Post by Johnny_x »

Od donacija cemo se vakcinisat, a nase pare koje uplacujemo preko poreza i raznoraznih nameta iskoristi cemo za nabavke sluzbenih vozila, ministrica Turkovic se zalila da imamo najlosiji vozni park, takodjer porezni novac cemo iskoristi da nekome isplatimo i duplu platu, regrese, naknade za rad u komisijama itd. Pare od poreza u glavama onih koji su na vlasti nisu predvidjene za opce dobro i gradjane, vec samo za privilegije uhljeba, to nek vam je jasno. Kad god uzmete neki racun, xbajte da ce onaj PDV otici na neku privilegiju, a nece otii za neko opce dobro. Ja iz ovih razloga zagovaram neplacanje poreza, sto vise poreza u kasi to njima vece privilegije.
Last edited by Johnny_x on 29/03/2021 13:28, edited 1 time in total.
Post Reply