Stid

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#76 Re: Stid

Post by stakasa »

Ja se divim ljudima kao ovaj gradskadjeca koji ovo mogu izdrzati. Razvedi se, uzmi sebi i djete i dio imovine sto ti pripada i kad vise ne budete pod istim krovom... Ne znam, ne smijem napisat.
Evo ako vec neces nasilje, a trebo bi, sta te sprijecava da joj kontaktiras tog jebacha koji uopste ne zna da je ona u braku?
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#77 Re: Stid

Post by nostalgicar »

Tomahawk11 wrote:
gradskadjeca wrote:
39 mi je godina. Imamo predivnu curicu, primjeran ucenik. Sto se privredjivanja tice imam dobro vecu platu od nje, a ona je na drzavnim jaslama. Bavim se telekomunikacijama u privatnom sektoru.

Problem je taj sto se tokom zimskog perioda nakamaralo racuna (grijanje na struju) te bez mene to ne moze rijesiti nikako, da nemamo dijete, koje cu uzeti sebi na sudu ( i sa tim se pomirila ) otisao bih davno. Ovako prolazim kroz svojevrsnu mentalnu torturu svakodnevno, te prica sa njim na viber, te se porukama dopisuju, sve to radi u drugoj sobi ali...

Na nasilje i ne pomisljam zbog djeteta, ne smijem da userem sada sve. Vjerujem da cu u 7 mjesecu otici odavde, ali do tada sam nervozan kao leptir. Cak je nedavno predlozila i da ode ona, da nadje sebi neki stancic. Ima jos toga da se prica na ovu temu, i me smatram da je OT. Grob te jebo, kada sam sa njom u gradu ranije hodao pa kad sretnem neku drugaricu koju nisam vidio 10-15 godina, od nje dobijem jezika milion. Ko je, sta je, sta te ima pozdravljati. Posvadjamo se i stavim tacku na i. Ali sada radi tako beskrupulozne stvari bez imalo srama da je to za jedne dobre knjige. Ja da sam to uradio, mrzio bih samog sebe znajuci da sam veoma losa osoba. Medjutim ona nema srama, savjesti, empatije prema mojim osjecanjima, jednostavno cisti psihopata. Curica od 10 godina nas moli za mobitel koji je 130 KM mjesecima, i otmem joj telefon neku noc i podjem listati viber u kojem joj ljubavnik se zali da mu je mobitel usporio, ona napise "kuoit cu ja tebi drugi sutra ljubavi moja". Najljepse u svemu tome je da njen lover nema pojma, da je ona udata jos uvijek, da ima ovdje 550 KM kredita, DA JE PREVARILA MUZA. Ja ga cak imam na viberu, znam sve o njemu i nekoliko.puta sam prijetio da cu mu se javiti i sve mu reci, i onda ona me moli, nemoj mi to uraditi itd... Stalno mu kupuje stvari, ves masinu mu je kupila laptop fen, i mikion stvari jer i on ima 3 djece i radi za 400 KM. Jucer je zakukala, jesam peh da naletim na covjeka koji nema love ????. Dakle ona kupuje njegovu ljubav bukvalno, plasi se da je ne ostavi, poruke koje sam vidio da mu je pisala su me podstakle da pocnem psihologiju izucavati. Stope ti ljubim, ja sam tvoja robinja, u viberu je dala mu ime Moj Glavni, ne spava sa njim jer odavno ima psihicki poremecaj. Da li zelis da mi gurnes duboko u grlo.

Uzas. Bez stida bilo kakvog.
Horor :(
Svaka ti čast i razumijem da je zbog djeteta, ali dobro si ikako normalan.
Inače, to kad je predložila da ode, trebao si joj pomoći da se spakuje.
Jasno da je riječ o bezobraznom stvoru. Ne kontam šta se desi, pa ljudi postanu tolika đubrad.
Kakav to bijes udari u glavu...
Citam i ne vjerujem. Pocinjem od sebe i da iskreno kazem ja tu rospiju ne bi trpio ni sekunde pa da imamo cetvero djece. Dobro si ti pamet sacuvao stari moj.
User avatar
gradskadjeca
Posts: 472
Joined: 01/07/2009 10:00

#78 Re: Stid

Post by gradskadjeca »

nostalgicar wrote:
Tomahawk11 wrote:
gradskadjeca wrote:
39 mi je godina. Imamo predivnu curicu, primjeran ucenik. Sto se privredjivanja tice imam dobro vecu platu od nje, a ona je na drzavnim jaslama. Bavim se telekomunikacijama u privatnom sektoru.

Problem je taj sto se tokom zimskog perioda nakamaralo racuna (grijanje na struju) te bez mene to ne moze rijesiti nikako, da nemamo dijete, koje cu uzeti sebi na sudu ( i sa tim se pomirila ) otisao bih davno. Ovako prolazim kroz svojevrsnu mentalnu torturu svakodnevno, te prica sa njim na viber, te se porukama dopisuju, sve to radi u drugoj sobi ali...

Na nasilje i ne pomisljam zbog djeteta, ne smijem da userem sada sve. Vjerujem da cu u 7 mjesecu otici odavde, ali do tada sam nervozan kao leptir. Cak je nedavno predlozila i da ode ona, da nadje sebi neki stancic. Ima jos toga da se prica na ovu temu, i me smatram da je OT. Grob te jebo, kada sam sa njom u gradu ranije hodao pa kad sretnem neku drugaricu koju nisam vidio 10-15 godina, od nje dobijem jezika milion. Ko je, sta je, sta te ima pozdravljati. Posvadjamo se i stavim tacku na i. Ali sada radi tako beskrupulozne stvari bez imalo srama da je to za jedne dobre knjige. Ja da sam to uradio, mrzio bih samog sebe znajuci da sam veoma losa osoba. Medjutim ona nema srama, savjesti, empatije prema mojim osjecanjima, jednostavno cisti psihopata. Curica od 10 godina nas moli za mobitel koji je 130 KM mjesecima, i otmem joj telefon neku noc i podjem listati viber u kojem joj ljubavnik se zali da mu je mobitel usporio, ona napise "kuoit cu ja tebi drugi sutra ljubavi moja". Najljepse u svemu tome je da njen lover nema pojma, da je ona udata jos uvijek, da ima ovdje 550 KM kredita, DA JE PREVARILA MUZA. Ja ga cak imam na viberu, znam sve o njemu i nekoliko.puta sam prijetio da cu mu se javiti i sve mu reci, i onda ona me moli, nemoj mi to uraditi itd... Stalno mu kupuje stvari, ves masinu mu je kupila laptop fen, i mikion stvari jer i on ima 3 djece i radi za 400 KM. Jucer je zakukala, jesam peh da naletim na covjeka koji nema love ????. Dakle ona kupuje njegovu ljubav bukvalno, plasi se da je ne ostavi, poruke koje sam vidio da mu je pisala su me podstakle da pocnem psihologiju izucavati. Stope ti ljubim, ja sam tvoja robinja, u viberu je dala mu ime Moj Glavni, ne spava sa njim jer odavno ima psihicki poremecaj. Da li zelis da mi gurnes duboko u grlo.

Uzas. Bez stida bilo kakvog.
Horor :(
Svaka ti čast i razumijem da je zbog djeteta, ali dobro si ikako normalan.
Inače, to kad je predložila da ode, trebao si joj pomoći da se spakuje.
Jasno da je riječ o bezobraznom stvoru. Ne kontam šta se desi, pa ljudi postanu tolika đubrad.
Kakav to bijes udari u glavu...
Citam i ne vjerujem. Pocinjem od sebe i da iskreno kazem ja tu rospiju ne bi trpio ni sekunde pa da imamo cetvero djece. Dobro si ti pamet sacuvao stari moj.
Hvala ljudi, iskreno svi koji nas znaju ne mogu da vjeruju, da vjerujem u to rekao bih da joj je neko nesto bacio. Bez bilo kakve naznake da bi se takvo nesto moglo desiti mene zadesi. Svi to mislimo za svoje bracne drugove, ali sam stvarno bio domacin i pokusavao da sve uvijek dam za porodicu i vratilo mi se sve na ovakav nacin. Ne izlazim, ne kurvam se, ne pijem, pusim elektricnu cigaretu ( dakle ni taj porok kako treba ). Nedjeljom nekad volim pogerldati Formulu i to je to.

Ali psiha je cudo jedno, koliko moze sjebati covjeka. Kako sam ostao normalan ne znam ni ja sam. Tek kada ovo prodje ( a trebam ici pocetkom juna iz ove kuce ) cu nakon par dana shvatiti kroz sta sam prosao, a ona sigurno sta je izgubila. Vec mi govori da ce poludjeti kad odem, da nas voli obojicu, da bi sve dala da moze da nas spoji u jednu osobu, da zivi sa obojicom. Jucer mi rece da hoce da ide sa njim i MOJIM djetetom na more, ne bi on vodio svoju djecu. NE MOZE REKAO SAM ODMAH. Djetetu ocuh ne treba, jer ima pravog oca. Elem, tesko da cu ikada vise dati povjerenje ponovo u zivotu zenskoj osobi. Par puta me toliko iznervirala da sam je i pljunuo sometimes u zadnje vrijeme ( nikad u zivoti nisam nikoga pljunuo, ali takve istinkte zivotinjske probudi u meni njeno ponasanje da poludim u pm ). I kad joj poslije kazem ( jer mi je stvarno krivo sto sam se spustio na taj nivo ), izvini sto sam te pljunuo, ali bolje i to nego da sam te nogom u glavu opajdario, ona kaze, ma nema veze razumijem te, ne mogu ti nista zamjeriti, i ja bih isto na tvom mjestu uradila. Jednostavno ne osjetim da razumije kako se ja osjecam. Salje ona meni pjeseme u kojima se izvinjava i tako to, od elementala BOlji si od mene npr stalno forsira... Opet kazem, ja da imam aferu, ne bih je od stida mogao pogledati u oci. Kako moj drug rece nedavno "Sve je lako kad si smrad", hahahahahahaha.

hvala drugovi jos jednom na podrsci.
User avatar
gradskadjeca
Posts: 472
Joined: 01/07/2009 10:00

#79 Re: Stid

Post by gradskadjeca »

stakasa wrote:Ja se divim ljudima kao ovaj gradskadjeca koji ovo mogu izdrzati. Razvedi se, uzmi sebi i djete i dio imovine sto ti pripada i kad vise ne budete pod istim krovom... Ne znam, ne smijem napisat.
Evo ako vec neces nasilje, a trebo bi, sta te sprijecava da joj kontaktiras tog jebacha koji uopste ne zna da je ona u braku?
Ne sprijecava me nista, ali je on susta suprotnost od mene, voli i udariti zensko i jos neke stvari, tako da zelim da je malo propusti kroz sake :evil:

A i da mu javim i sve objasnim, ne vjerujem da bi pilo vode, ona je takva osoba da bi ga za vlastite ciljeve uvjerila da je sjeverni pol dole a juzni gore. Samo Bog zna sta bi sve nalagala i navaljala.

Tako da ne zelim da dozivim bilo kakav poraz od nje, moram da dominiram sa ovom situacijom i dobro mi ide. Samo ja znam kako se osjecam, ali joj ne dam to do znanja,
Last edited by gradskadjeca on 17/04/2018 10:09, edited 1 time in total.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#80 Re: Stid

Post by stakasa »

Badema... Sreca njena pa ti nisi Beco
The BEN10
Posts: 7558
Joined: 19/09/2011 09:03

#81 Re: Stid

Post by The BEN10 »

gradskadjeca wrote:Ali sada radi tako beskrupulozne stvari bez imalo srama da je to za jedne dobre knjige. Ja da sam to uradio, mrzio bih samog sebe znajuci da sam veoma losa osoba. Medjutim ona nema srama, savjesti, empatije prema mojim osjecanjima, jednostavno cisti psihopata. Curica od 10 godina nas moli za mobitel koji je 130 KM mjesecima, i otmem joj telefon neku noc i podjem listati viber u kojem joj ljubavnik se zali da mu je mobitel usporio, ona napise "kuoit cu ja tebi drugi sutra ljubavi moja". Najljepse u svemu tome je da njen lover nema pojma, da je ona udata jos uvijek, da ima ovdje 550 KM kredita, DA JE PREVARILA MUZA. Ja ga cak imam na viberu, znam sve o njemu i nekoliko.puta sam prijetio da cu mu se javiti i sve mu reci, i onda ona me moli, nemoj mi to uraditi itd... Stalno mu kupuje stvari, ves masinu mu je kupila laptop fen, i mikion stvari jer i on ima 3 djece i radi za 400 KM. Jucer je zakukala, jesam peh da naletim na covjeka koji nema love ????. Dakle ona kupuje njegovu ljubav bukvalno, plasi se da je ne ostavi, poruke koje sam vidio da mu je pisala su me podstakle da pocnem psihologiju izucavati. Stope ti ljubim, ja sam tvoja robinja, u viberu je dala mu ime Moj Glavni, ne spava sa njim jer odavno ima psihicki poremecaj. Da li zelis da mi gurnes duboko u grlo.

Uzas. Bez stida bilo kakvog.
Druškane,
iskreno se nadam da nisi troll. U ovo što pišeš zaista ne mogu da povjerujem. Da žena može biti tolika rospija - mom umu je zaista neshvatljivo.
User avatar
gradskadjeca
Posts: 472
Joined: 01/07/2009 10:00

#82 Re: Stid

Post by gradskadjeca »

The BEN10 wrote:
gradskadjeca wrote:Ali sada radi tako beskrupulozne stvari bez imalo srama da je to za jedne dobre knjige. Ja da sam to uradio, mrzio bih samog sebe znajuci da sam veoma losa osoba. Medjutim ona nema srama, savjesti, empatije prema mojim osjecanjima, jednostavno cisti psihopata. Curica od 10 godina nas moli za mobitel koji je 130 KM mjesecima, i otmem joj telefon neku noc i podjem listati viber u kojem joj ljubavnik se zali da mu je mobitel usporio, ona napise "kuoit cu ja tebi drugi sutra ljubavi moja". Najljepse u svemu tome je da njen lover nema pojma, da je ona udata jos uvijek, da ima ovdje 550 KM kredita, DA JE PREVARILA MUZA. Ja ga cak imam na viberu, znam sve o njemu i nekoliko.puta sam prijetio da cu mu se javiti i sve mu reci, i onda ona me moli, nemoj mi to uraditi itd... Stalno mu kupuje stvari, ves masinu mu je kupila laptop fen, i mikion stvari jer i on ima 3 djece i radi za 400 KM. Jucer je zakukala, jesam peh da naletim na covjeka koji nema love ????. Dakle ona kupuje njegovu ljubav bukvalno, plasi se da je ne ostavi, poruke koje sam vidio da mu je pisala su me podstakle da pocnem psihologiju izucavati. Stope ti ljubim, ja sam tvoja robinja, u viberu je dala mu ime Moj Glavni, ne spava sa njim jer odavno ima psihicki poremecaj. Da li zelis da mi gurnes duboko u grlo.

Uzas. Bez stida bilo kakvog.
Druškane,
iskreno se nadam da nisi troll. U ovo što pišeš zaista ne mogu da povjerujem. Da žena može biti tolika rospija - mom umu je zaista neshvatljivo.
Prijatelju, ulozio sam cetvrtinu svog zivota u porodicu. Rekao bih da se ova stvar moze desiti bilo kome, osim meni. Nazalost od rijeci do rijeci ( a naveo sam 20% desavanja ) je sve istina. Da ovakve stvari mogu smisliti, knjigu bih napisao vjeruj, ali istina je sve.

Jos da 2 zivota imam ne bih mogao skontati sta je sve psihicki bolesna osoba sposobna uraditi. BEZ STIDA.
The BEN10
Posts: 7558
Joined: 19/09/2011 09:03

#83 Re: Stid

Post by The BEN10 »

gradskadjeca wrote:
The BEN10 wrote:
gradskadjeca wrote:Ali sada radi tako beskrupulozne stvari bez imalo srama da je to za jedne dobre knjige. Ja da sam to uradio, mrzio bih samog sebe znajuci da sam veoma losa osoba. Medjutim ona nema srama, savjesti, empatije prema mojim osjecanjima, jednostavno cisti psihopata. Curica od 10 godina nas moli za mobitel koji je 130 KM mjesecima, i otmem joj telefon neku noc i podjem listati viber u kojem joj ljubavnik se zali da mu je mobitel usporio, ona napise "kuoit cu ja tebi drugi sutra ljubavi moja". Najljepse u svemu tome je da njen lover nema pojma, da je ona udata jos uvijek, da ima ovdje 550 KM kredita, DA JE PREVARILA MUZA. Ja ga cak imam na viberu, znam sve o njemu i nekoliko.puta sam prijetio da cu mu se javiti i sve mu reci, i onda ona me moli, nemoj mi to uraditi itd... Stalno mu kupuje stvari, ves masinu mu je kupila laptop fen, i mikion stvari jer i on ima 3 djece i radi za 400 KM. Jucer je zakukala, jesam peh da naletim na covjeka koji nema love ????. Dakle ona kupuje njegovu ljubav bukvalno, plasi se da je ne ostavi, poruke koje sam vidio da mu je pisala su me podstakle da pocnem psihologiju izucavati. Stope ti ljubim, ja sam tvoja robinja, u viberu je dala mu ime Moj Glavni, ne spava sa njim jer odavno ima psihicki poremecaj. Da li zelis da mi gurnes duboko u grlo.

Uzas. Bez stida bilo kakvog.
Druškane,
iskreno se nadam da nisi troll. U ovo što pišeš zaista ne mogu da povjerujem. Da žena može biti tolika rospija - mom umu je zaista neshvatljivo.
Prijatelju, ulozio sam cetvrtinu svog zivota u porodicu. Rekao bih da se ova stvar moze desiti bilo kome, osim meni. Nazalost od rijeci do rijeci ( a naveo sam 20% desavanja ) je sve istina. Da ovakve stvari mogu smisliti, knjigu bih napisao vjeruj, ali istina je sve.

Jos da 2 zivota imam ne bih mogao skontati sta je sve psihicki bolesna osoba sposobna uraditi. BEZ STIDA.
Ne znam šta bih rekao osim da iz mog ugla priča djeluje totalno nestvarno. Ono, zamišljao sam razvode brakova na način da se dvoje razvede, da ne žive u istom stanu/kući, da ako je već neko našao partnera da ipak ima obzira i šta ja znam. U stvari, sad više nemam pojma šta bih napisao.
U svakom slučaju, neka ti je dragi Bog na pomoći.
Sretno i sve najbolje u životu, kao i dragoj ti nasljednici. Pazi je dobro i odgajaj.
LP
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#84 Re: Stid

Post by stakasa »

Pa kako izdrza tolike godine sa njom takvom
User avatar
gradskadjeca
Posts: 472
Joined: 01/07/2009 10:00

#85 Re: Stid

Post by gradskadjeca »

stakasa wrote:Pa kako izdrza tolike godine sa njom takvom
Pa nije uvijek bila takva naravno, zadnja 4 mjeseca se pretvorila u monstruma, skoro pa 5 mjeseci.

A Freud je rekao slijedece; Prvi znak ljudske gluposti je potpuno odsustvo stida.
User avatar
Nomad123
Posts: 116
Joined: 18/10/2016 21:56

#86 Re: Stid

Post by Nomad123 »

gradskadjeca wrote:
Nomad123 wrote:
gradskadjeca wrote:Imam situaciju. Na drugom topicu je na ovom forumu. Večeras sam krenuo da tražim sve o stidu, odnosno nedostatku istog.

Živim sa osobom koja ima katastrofalno ponašanje prema drugima u svojoj okolini, bez bilo kakvog stida je cinila grozne stvari drugim ljudima. U zadnje vrijeme veoma loše stvari čini svojoj porodici. Zatekao sam se kako u proteklom periodu, svaka druga mi je "Kako te nije stid", te sam pomislio da je nedostatak empatije i te emocije ključni problem sa psihom ove osobe koja je i psihijatrijski slučaj kad gledamo sa strane kakve stvari čini. ALI NE ŽELI DA JOJ IKO POMOGNE.

Hvala Vam na ovoj temi, malo ste mi oči otvorili. Zaista sam neke stvari povezao. Altruista sam i želio bih da otvorim oči osobi koja je trenutno emotivno slijepa. Tim očima mene više nikad neće gledati, ali za ubuduće, ne želim da pati ali želim da shvati.

I upravo sam prateci ovaj trag, a pokusavajuci sebi da objasnim zasto mi se sve ovo desilo u protekla 4 mjeseca, dosao do bolnog zakljucka, da sam se ozenio psihopatom. Zajedno smo vec 13 godina, i poznajem sve crte licnosti. Prva je bila nedostatak stida, pa empatije, pa osjecaja krivice........ Tipična psihopatija. Pazite se ljudi, takve osobe su opasne, a malo ih uopste žele prihvatiti pomoć.
Kakve su to stvari koje cini, zbog kojih bi je mogao nazvati 'psihijatrijskim slucajem ? Da li bi mogao navesti jednu situaciju njene bestidnosti ?
Pronasla drugog covjeka u Beogradu, zivimo od plate do plate inace nas troje. Otisla kod njega na 5 dana kad je primila platu, ostavila mene i 10-godisnje dijete sa 20 KM i praznim friziderom. Snasao sam se u trenu, ali.... Njemu i njegovoj djeci kupuje laptope, mobitele, djetetu svom nece da kupi nove cizmice. Cijela porodica sa njene syrane je osudjuje i pokusava joj objasniti sta cini. Kad se posvadja sa njim svi joj valjamo i u pravu smo. Cim se pomiri, ista prica. A svadjaju se bar 2 mjesecno.
Impulsivna do ludila, ma 7 ili 8 godina traje ovo sve a prevara neka 4 mjeseca.
Stid nema veze sa savjesti.
bitangeIprinceze
Posts: 4439
Joined: 29/01/2018 22:14

#87 Re: Stid

Post by bitangeIprinceze »

gradskadjeca wrote:...
A lijeci li se ona, sada ili bilo kada?
User avatar
gradskadjeca
Posts: 472
Joined: 01/07/2009 10:00

#88 Re: Stid

Post by gradskadjeca »

bitangeIprinceze wrote:
gradskadjeca wrote:...
A lijeci li se ona, sada ili bilo kada?
Da, lijecila se na vise strana, uglavnom je bila jednom ili 2 puta kod poznatih sarajevskih psihijatara, pila je razne tablete, trenutno pije zoloft, praxiten,bisocor i mozda jos neke. Ne ide vise privatno jer nema žita. Dugo se lijecila kod jednog doktora iz starog grada. Prekinula je njegovu terapiju i nastavila ambulantno kod svoje doktorice na poslu. Vec 6 godina je na pilulama ako ne i duze. Sa njom sam kroz sve prolazio, ne znam koje tablete, da li xanax ili zoloft ili neke trece su zahtijevale da se organizam navikne na njih. Bili smo svi sa njom cijelo vrijeme, nije htjela jesti, bas je bila bolesna dobro i sve smo dali od sebe i borili se. Ali.....

Ja imam tumor i nisam ni kupovao lijekove nikad niti sam mogao pored nje davati 180 KM mjesecno. Nije nikad ni pokusala da mogu. Samo kaze, sta cu ja moram uzeti sebi tablete, ili kaze moram otici na pregled.

U svakom slucaju veceras je dosla iz Bg i rekla mi da se vjerila. A ja sa maleckom za vikend izasao na vrh trebevica :) 10 joj godina ponos moj.

I NAJBITNIJE. NEKOLIKO DOKTORA RENOMIRANIH U SARAJEVU, DA NE NAVODIM IMENA SU JOJ REKLI DA NJOJ NE TREBAJU TABLETE NEGO.KOGNITIVNO-BIHEVIORALNA TERAPIJA, ali jok...
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#89 Re: Stid

Post by stakasa »

Treba njoj nokaut
User avatar
gradskadjeca
Posts: 472
Joined: 01/07/2009 10:00

#90 Re: Stid

Post by gradskadjeca »

stakasa wrote:Treba njoj nokaut
Da slazem se, ali se ja necu na taj nivo spustiti zbog djeteta, moram igrati mudro, nije mi vise 20 godina pa da prvo udaram pa pitam, ša'je :-D

Uglavnom, sinoc rece, dobro uzmi dijete nije problem, sad mi opet govori jutros kako da ti dam dijete volim je ovo ono, pa onda ja kazem, znas da ne bi bila sretna gore, da ovdje ima i drugove i sve, ako je volis onda ce ti njena sreca biti bitnija od bilo cega, a on ti je rekao da ne dolazis bez nje, zato ti i hoces da je vodis. Mislim brate i on gore jedva zivi, bilo bi ih u kuci sestoro an njegovu platu od 250-300 €. Halo ba' sta cinis zenska avetinjo ?

Ja imam finu platu i mogucnost da kad god zapne se kome obratim, bar u prve dvije godine dok se totalno ne sredim.

10 minuta kasnije mi kaze da je neki dan kada je spomenula kcerkici da bi je vodila gore, kcerka udarila u plac jer ne zeli da ostavi tatu, i da ce njemu gore reci da sam ja dobio mnogo bolji posao i da sam podnio zahtjev da meni vrate dijete.

Molim se visim silama samo da ode vise da je ne gledam i ne cujem. NIKAD U ZIVOTU.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#91 Re: Stid

Post by MaksprotivMarksa »

Stid je razlog zbog kojeg su narodi koji naseljavaju naše prostore daleko nejneuspješniji narodi koji postoje na planeti, Bošnjaci su tu prvi među jednakima. Ovom gore razočaranom mužu....... tako ti i treba kada si stupio u najveću prevaru društva ikada koju nazivamo brak. Sad kusaj !
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#92 Re: Stid

Post by duminjo »

Tomahawk11 wrote:
gradskadjeca wrote:
39 mi je godina. Imamo predivnu curicu, primjeran ucenik. Sto se privredjivanja tice imam dobro vecu platu od nje, a ona je na drzavnim jaslama. Bavim se telekomunikacijama u privatnom sektoru.

Problem je taj sto se tokom zimskog perioda nakamaralo racuna (grijanje na struju) te bez mene to ne moze rijesiti nikako, da nemamo dijete, koje cu uzeti sebi na sudu ( i sa tim se pomirila ) otisao bih davno. Ovako prolazim kroz svojevrsnu mentalnu torturu svakodnevno, te prica sa njim na viber, te se porukama dopisuju, sve to radi u drugoj sobi ali...

Na nasilje i ne pomisljam zbog djeteta, ne smijem da userem sada sve. Vjerujem da cu u 7 mjesecu otici odavde, ali do tada sam nervozan kao leptir. Cak je nedavno predlozila i da ode ona, da nadje sebi neki stancic. Ima jos toga da se prica na ovu temu, i me smatram da je OT. Grob te jebo, kada sam sa njom u gradu ranije hodao pa kad sretnem neku drugaricu koju nisam vidio 10-15 godina, od nje dobijem jezika milion. Ko je, sta je, sta te ima pozdravljati. Posvadjamo se i stavim tacku na i. Ali sada radi tako beskrupulozne stvari bez imalo srama da je to za jedne dobre knjige. Ja da sam to uradio, mrzio bih samog sebe znajuci da sam veoma losa osoba. Medjutim ona nema srama, savjesti, empatije prema mojim osjecanjima, jednostavno cisti psihopata. Curica od 10 godina nas moli za mobitel koji je 130 KM mjesecima, i otmem joj telefon neku noc i podjem listati viber u kojem joj ljubavnik se zali da mu je mobitel usporio, ona napise "kuoit cu ja tebi drugi sutra ljubavi moja". Najljepse u svemu tome je da njen lover nema pojma, da je ona udata jos uvijek, da ima ovdje 550 KM kredita, DA JE PREVARILA MUZA. Ja ga cak imam na viberu, znam sve o njemu i nekoliko.puta sam prijetio da cu mu se javiti i sve mu reci, i onda ona me moli, nemoj mi to uraditi itd... Stalno mu kupuje stvari, ves masinu mu je kupila laptop fen, i mikion stvari jer i on ima 3 djece i radi za 400 KM. Jucer je zakukala, jesam peh da naletim na covjeka koji nema love ????. Dakle ona kupuje njegovu ljubav bukvalno, plasi se da je ne ostavi, poruke koje sam vidio da mu je pisala su me podstakle da pocnem psihologiju izucavati. Stope ti ljubim, ja sam tvoja robinja, u viberu je dala mu ime Moj Glavni, ne spava sa njim jer odavno ima psihicki poremecaj. Da li zelis da mi gurnes duboko u grlo.

Uzas. Bez stida bilo kakvog.
Horor :(
Svaka ti čast i razumijem da je zbog djeteta, ali dobro si ikako normalan.
Inače, to kad je predložila da ode, trebao si joj pomoći da se spakuje.
Jasno da je riječ o bezobraznom stvoru. Ne kontam šta se desi, pa ljudi postanu tolika đubrad.
Kakav to bijes udari u glavu...
Eh moj druze. Slabo se tu sta desi odjednom. Osobe su uglavnom uvijek takve kakve jesu samo nekada ne mogu to da ispolje pa onda trpe i lude u sebi.
Od Kolege @gradskadjeca, zena nasla Beogradjana prije par mjeseci. Evo ja sam siguran da je ona cijelo vrijeme Trazila tako nekoga i da nikad s njim nije bila u braku 100% kao ni moja sa mnom. Da mu je uspostavila Kontakt sa onim nekim iz s. Arabije što se dopisivala, otisla bi i sa njim. Nego eto ovo prilika izasla i otisla a kolegu zavlacila.
Nesto slicno kao i moja. Dok Sam joj trebo, ko u Boga me gledala. Majka moja je volila vise Od mene, koliko se uvukla i prodala. A sada njena majka, kad mene cuje na telefon place ko godina a njen otac me i dalje zove "Sine". Dok ona, moja hanuma, mi u lice kaže "ja sam uvijek bila ovakva samo nisam imala mogućnosti da Se ovako i ponasam". U lice ti kaže da te lagala i jebavala 7-8 godina veze i godinu braka i Jos to tako ponosno kaže da covjek ne vjeruje. Zadnji put kad je punica bila u posjeti, pitala me Jel joj kcerka normalna i mogul joj ja pomoc... Zene stid njenog bezobrazluka a ona ubijedjena kako Radi sve ispravno i kako nema nikakvog razloga da Se Ikome i za sta izvinjava. Jednostavno bezobrazluk. A mene samo boli što znam da sam bolji od nje Duplo, u svakom smislu, a ona pokusava da me gleda s neba kao da je boginja. Cijelo vrijeme neke igre, pizde materine i pokusavanja da sebe digne a mene spusti.
Normalno, ja ne reagujem. Kuham i kuhacu u sebi koliko god treba al necu joj pokazati nikad kako mi je i sta osjecam. Nek crkne :lol:

Dragi kolega @gradskadjeca, gdje zivis? Imo bih želju da sjednemo negdje i da se dobro ispricamo i napijemo. Imam 31 godinu al mislim da možemo popricati. Osim toga, tri skoro najbliza havera su mi 39, 41 i 46 :lol: Ovo što pišes, apsolutno te razumijem i vjeruj mi da ni moja nije nista bolja..i čak nije ni zä pisanje sta je radila i sta Radi, jer neki to ne mogu da vjeruju a i onako je malo previse pa da ih ne zamaram "glupostima" tamo nekog forumaša.
Moja sreca je (zvuci ruzno al jebiga) što Nemamo djece i što se možemo onako jednostavno, svako sebi, razvesti.
missko
Posts: 11430
Joined: 22/02/2008 13:22

#93 Re: Stid

Post by missko »

Neznam sta se cudite toliko ovim pricama, pa zena kad osjeti strast sto se kaze onu filmsku za koju je mislila da ne postoji u realnom zivotu , ona moze sve i vise od toga . Moja parola je najlosiji muskarac je u rangu sa najbiljom zenom. Problem je sto mnogi muskarci idealizuju zene uporedjujuci ih s majkama al one ne zele da ti budu majka nego robinja sa kojom moras i sirovo i njezno u intervalima
User avatar
Dope_Man
Posts: 7760
Joined: 03/06/2016 16:31

#94 Re: Stid

Post by Dope_Man »

missko wrote:Neznam sta se cudite toliko ovim pricama, pa zena kad osjeti strast sto se kaze onu filmsku za koju je mislila da ne postoji u realnom zivotu , ona moze sve i vise od toga . Moja parola je najlosiji muskarac je u rangu sa najbiljom zenom. Problem je sto mnogi muskarci idealizuju zene uporedjujuci ih s majkama al one ne zele da ti budu majka nego robinja sa kojom moras i sirovo i njezno u intervalima
Ovo je klasicni balkanski komentar. I zene i muskarci prave svasta u vezama. I jedno i drugo mogu biti tesko govno od osobe. Samo je nacin obicno drugaciji. Zena obicno vara tako da to skriva jer se naravno boji posljdica, dok dosta muskaraca kod nas vara otvoreno, jos se smatra lafcinom, a ako zena nesta kaze o tome zalijepi je sakom po licu i nastavi po svom. Je li taj muskarac bolji od svake zene?

Medju oba spola ima i dobrih i losih, a glumiti da je jedan bolji u svakom slucaju moze samo neko sa dobrim kompleksima ili koga je zaostala okolina tako naucila.
missko
Posts: 11430
Joined: 22/02/2008 13:22

#95 Re: Stid

Post by missko »

Dope_Man wrote:
missko wrote:Neznam sta se cudite toliko ovim pricama, pa zena kad osjeti strast sto se kaze onu filmsku za koju je mislila da ne postoji u realnom zivotu , ona moze sve i vise od toga . Moja parola je najlosiji muskarac je u rangu sa najbiljom zenom. Problem je sto mnogi muskarci idealizuju zene uporedjujuci ih s majkama al one ne zele da ti budu majka nego robinja sa kojom moras i sirovo i njezno u intervalima
Ovo je klasicni balkanski komentar. I zene i muskarci prave svasta u vezama. I jedno i drugo mogu biti tesko govno od osobe. Samo je nacin obicno drugaciji. Zena obicno vara tako da to skriva jer se naravno boji posljdica, dok dosta muskaraca kod nas vara otvoreno, jos se smatra lafcinom, a ako zena nesta kaze o tome zalijepi je sakom po licu i nastavi po svom. Je li taj muskarac bolji od svake zene?

Medju oba spola ima i dobrih i losih, a glumiti da je jedan bolji u svakom slucaju moze samo neko sa dobrim kompleksima ili koga je zaostala okolina tako naucila.
Nikad los muskrac nemoze biti dzon kao losa zena.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7760
Joined: 03/06/2016 16:31

#96 Re: Stid

Post by Dope_Man »

Blago zenama koje su iz bilo kog razloga prinudjene provoditi vrijeme u tvom drustvu.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#97 Re: Stid

Post by pizarro »

zna misko kako zenski mozak funkcionise 8-) :D
missko
Posts: 11430
Joined: 22/02/2008 13:22

#98 Re: Stid

Post by missko »

Ja pisem iz perspektive ovog tipa s druge strane. Imas muskaraca pored kojih se zena osjeca aseksualno i nezadovoljna je iako je on dusevno dobar a vecina muskarac ima dobru dusu. I jednostavno si kriv ako to nemozes da skontas pa sam ja malo karikirao. Muski bi to malo krili borili se protiv toga malo vise nego zene bas iz sazaljenja a zene koje nakon aseksualnosti i nezadovoljstva dozive sve suprotno one ne zele vise nisza ni da trpe ni da kriju
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#99 Re: Stid

Post by merlin246 »

gradskadjeca wrote:
39 mi je godina. Imamo predivnu curicu, primjeran ucenik. Sto se privredjivanja tice imam dobro vecu platu od nje, a ona je na drzavnim jaslama. Bavim se telekomunikacijama u privatnom sektoru.

Problem je taj sto se tokom zimskog perioda nakamaralo racuna (grijanje na struju) te bez mene to ne moze rijesiti nikako, da nemamo dijete, koje cu uzeti sebi na sudu ( i sa tim se pomirila ) otisao bih davno. Ovako prolazim kroz svojevrsnu mentalnu torturu svakodnevno, te prica sa njim na viber, te se porukama dopisuju, sve to radi u drugoj sobi ali...

Na nasilje i ne pomisljam zbog djeteta, ne smijem da userem sada sve. Vjerujem da cu u 7 mjesecu otici odavde, ali do tada sam nervozan kao leptir. Cak je nedavno predlozila i da ode ona, da nadje sebi neki stancic. Ima jos toga da se prica na ovu temu, i me smatram da je OT. Grob te jebo, kada sam sa njom u gradu ranije hodao pa kad sretnem neku drugaricu koju nisam vidio 10-15 godina, od nje dobijem jezika milion. Ko je, sta je, sta te ima pozdravljati. Posvadjamo se i stavim tacku na i. Ali sada radi tako beskrupulozne stvari bez imalo srama da je to za jedne dobre knjige. Ja da sam to uradio, mrzio bih samog sebe znajuci da sam veoma losa osoba. Medjutim ona nema srama, savjesti, empatije prema mojim osjecanjima, jednostavno cisti psihopata. Curica od 10 godina nas moli za mobitel koji je 130 KM mjesecima, i otmem joj telefon neku noc i podjem listati viber u kojem joj ljubavnik se zali da mu je mobitel usporio, ona napise "kuoit cu ja tebi drugi sutra ljubavi moja". Najljepse u svemu tome je da njen lover nema pojma, da je ona udata jos uvijek, da ima ovdje 550 KM kredita, DA JE PREVARILA MUZA. Ja ga cak imam na viberu, znam sve o njemu i nekoliko.puta sam prijetio da cu mu se javiti i sve mu reci, i onda ona me moli, nemoj mi to uraditi itd... Stalno mu kupuje stvari, ves masinu mu je kupila laptop fen, i mikion stvari jer i on ima 3 djece i radi za 400 KM. Jucer je zakukala, jesam peh da naletim na covjeka koji nema love ????. Dakle ona kupuje njegovu ljubav bukvalno, plasi se da je ne ostavi, poruke koje sam vidio da mu je pisala su me podstakle da pocnem psihologiju izucavati. Stope ti ljubim, ja sam tvoja robinja, u viberu je dala mu ime Moj Glavni, ne spava sa njim jer odavno ima psihicki poremecaj. Da li zelis da mi gurnes duboko u grlo.

Uzas. Bez stida bilo kakvog.
Citam i ne vjerujem. :shock:
Mogu shvatiti da je zena psiho i to neki kurvarski psiho ali da si ti sve to tolerirao ispocetka i takav odnos imao s njom, a znas da ona ima druge muskarce, da je poremecena, da ne steti samo tebi nego i tvom djetetu..To ne mogu nikako da shvatim.
Ja bih se prvo razvela, uzela skrbnistvo nad djetetom, promjenila ime i otisla u picku materinu daleko od budale, skupa s djetetom naravno. :run:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#100 Re: Stid

Post by walter kurtz »

Mozda taj frajer ima 20 + cm to bi objasnilo mnogo toga :zoka:
Post Reply