Stav

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#26 Re: Stav

Post by Banksy »

huxley wrote:
čini se da ima malo i uticaja stranke, oglašivači su super jaki (Ziraat i Turkish airlines), ali u svakom slučaju, za sve pro-Bosance jako dobro glasilo.
Za sve proBakirovastrujaSDA fanove, dobro glasilo. Za ostale, smeće.

Pogrešna procjena i bacanje para. Ko je glasao za Bakira, glasaće i dalje. Ko nije, ''magazin'' mu neće promijeniti stavove.
A tiraž je nula, u svakom slučaju.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#27 Re: Stav

Post by StupskaBitanga »

Ne nego valja sada u narednom periodu imati medije pod svojom šapom
Da li se Bakiru svidio princip Vučića nemam pojma ali moraš nekako nečim spriječiti da se ne kopa i ne istražuje odgovor na pitanje: Gdje su pare?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#28 Re: Stav

Post by Banksy »

Pametnije bi bilo da je na FTV-u, pored Duške, kupio još kojeg novinara. Ovako, baca pare.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#29 Re: Stav

Post by StupskaBitanga »

Pokušava
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#30 Re: Stav

Post by Lokman »

StupskaBitanga wrote:Svasta cu ovdje pročitati da se satanizuje SDA a njoj i SDAovcima nije bilo krivo i mrsko kada su sve gore pobrojani duvali u SDA jedro
Ako si imalo upućen znao bi da je Duska vas igrač
Raspitao sam se, Duška Jurišić nije simpatizer SDA, pogotovo ne nove reformisane SDA koja se rađa nakon kongresa. Bila je bliska Tihiću ali je za njegov račun organizovala medijske atentate na Bakira Izetbegovića. U suštini ona je fosil bivših vremena i nikako se ne uklapa u novu ideološku paradigmu SDA. Mogla se konektovati dok je Tihić bio predsjednik, jer su ideološki identični, nemoralni i korumpirani relikti titoizma, koji jedva maskiraju srbofiliju i islamofobiju i jugonostalgiju.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#31 Re: Stav

Post by Ned071 »

Lokman wrote:
StupskaBitanga wrote:Svasta cu ovdje pročitati da se satanizuje SDA a njoj i SDAovcima nije bilo krivo i mrsko kada su sve gore pobrojani duvali u SDA jedro
Ako si imalo upućen znao bi da je Duska vas igrač
Raspitao sam se, Duška Jurišić nije simpatizer SDA, pogotovo ne nove reformisane SDA koja se rađa nakon kongresa. Bila je bliska Tihiću ali je za njegov račun organizovala medijske atentate na Bakira Izetbegovića. U suštini ona je fosil bivših vremena i nikako se ne uklapa u novu ideološku paradigmu SDA. Mogla se konektovati dok je Tihić bio predsjednik, jer su ideološki identični, nemoralni i korumpirani relikti titoizma, koji jedva maskiraju srbofiliju i islamofobiju i jugonostalgiju.
de odvadi malo, bakira ti...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#32 Re: Stav

Post by StupskaBitanga »

Ko vam u SDA drzi časove da uspjete ovoliko nebuloznih stvari nakititi
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#33 Re: Stav

Post by Lokman »

StupskaBitanga wrote:Ko vam u SDA drzi časove da uspjete ovoliko nebuloznih stvari nakititi
Ono što je trebalo da se desi prije dvadeset godina, desit će se nakon kongresa SDA. Na smetljište historije odlaze relikti prošlosti i paraziti Titovog kulta ličnosti, između ostalih i novinari poput kalašture Duške Jurišić.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#34 Re: Stav

Post by StupskaBitanga »

ili želja za fildžan državom od Sarajeva do Zenice?
Sanjaj
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#35 Re: Stav

Post by Ned071 »

Lokman wrote:
StupskaBitanga wrote:Ko vam u SDA drzi časove da uspjete ovoliko nebuloznih stvari nakititi
Ono što je trebalo da se desi prije dvadeset godina, desit će se nakon kongresa SDA. Na smetljište historije odlaze relikti prošlosti i paraziti Titovog kulta ličnosti, između ostalih i novinari poput kalašture Duške Jurišić.
kako mislis da ce novinar javnog servisa (ili bilo koji drugi novinar bilo kojeg medija) otici u historiju nakon kongresa neke stranke???
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#36 Re: Stav

Post by StupskaBitanga »

vjerovatno misli na otkaz ukoliko sda zajedno sa hdz preuzme ftv
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#37 Re: Stav

Post by Lokman »

StupskaBitanga wrote:vjerovatno misli na otkaz ukoliko sda zajedno sa hdz preuzme ftv
Preuzme od koga? Koliko vidim dobro poznaješ medijsku scenu i vjerovatno si ekspert po tom pitanju, dobro bi bilo da forumskoj javnosti predstaviš istinu ko u stvari kontroliše FTV ? Javni servis treba osloboditi od korumpiranog i nestručnog menadžmenta i uspostaviti mehanizme parlamentarnog nadzora.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#38 Re: Stav

Post by It_is_a_Leclerc »

StupskaBitanga wrote:A nista saff ili preporod ili novo vrijeme
Saff je opskurni portalčić radiklanih islamista koji lupaju budalaštine i bave se trećerazrednim provokacijama. Preporod je glasilo Rijaseta Islamske zajednice.

Vidim da se "multietniĆari" dižu s kukama i motikama čim neko krene pisati o zaboravljenim stratištima Bošnjaka u II svjetskom ratu, o Bošnjacima ubijenim u Jasenovcu, o lažnim "demobilisanim borcima" i povrh svega - o guji u njedrima - Fahrudinu Radončiću.
User avatar
Eleonora
Posts: 1315
Joined: 06/04/2008 14:05

#39 Re: Stav

Post by Eleonora »

It_is_a_Leclerc wrote:
StupskaBitanga wrote:A nista saff ili preporod ili novo vrijeme
Saff je opskurni portalčić radiklanih islamista koji lupaju budalaštine i bave se trećerazrednim provokacijama. Preporod je glasilo Rijaseta Islamske zajednice.

Vidim da se "multietniĆari" dižu s kukama i motikama čim neko krene pisati o zaboravljenim stratištima Bošnjaka u II svjetskom ratu, o Bošnjacima ubijenim u Jasenovcu, o lažnim "demobilisanim borcima" i povrh svega - o guji u njedrima - Fahrudinu Radončiću.
:thumbup:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#40 Re: Stav

Post by Ridjobrki »

Eleonora wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
StupskaBitanga wrote:A nista saff ili preporod ili novo vrijeme
Saff je opskurni portalčić radiklanih islamista koji lupaju budalaštine i bave se trećerazrednim provokacijama. Preporod je glasilo Rijaseta Islamske zajednice.

Vidim da se "multietniĆari" dižu s kukama i motikama čim neko krene pisati o zaboravljenim stratištima Bošnjaka u II svjetskom ratu, o Bošnjacima ubijenim u Jasenovcu, o lažnim "demobilisanim borcima" i povrh svega - o guji u njedrima - Fahrudinu Radončiću.
:thumbup:
:thumbup: i od mene.

Ja sam svjestan da nema neovisnog medija i nemam ništa protiv da SDA fino stane otvoreno iza nekog medija dok god znam kroz koju prizmu to da čitam. Nek pišu iz te bošnjačko-turske-SDA pozicije a ja ću odvaditi višak. Nek oni pokušaju elegantno navlačiti vodu na svoj mlin, ali nek ne vrijeđaju inteligenciju k'o Avaz.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#41 Re: Stav

Post by Ned071 »

oplakah... :lol: uzmi je udebljat ce se :lol: ovaj mi je lik iz stava tako prijatno iznenađenje... :thumbup:

smrdim/bilo-jednom-na-bjelasn ... du-vracat/
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#42 Re: Stav

Post by StupskaBitanga »

bambinas
Posts: 108
Joined: 14/06/2008 12:47
Location: Sarajevo

#43 Re: Stav

Post by bambinas »

Nadjite mi jedan mediji koji je danas objektivan i koji nema neku svoju politicku stranu...

Hajmo kritikovati sadrzaj Stav-a ili Faktor-a, izbor tema, dizajn, fotke, lekturu... Meni se svidja sto su pozitivniji, barem do sada, mozda se i oni pokvare. Jer mi je fakat dosta crne hronike i negativnih vijesti drugih medija sa kojim nas bacaju u depresiju kao drustvo. Vidjela sam dva primjerka Stav-a i svidja mi se i dizajn, koji je dosta uredniji od Slobodne bosne i sl.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#44 Re: Stav

Post by navedeni »

bambinas wrote:Nadjite mi jedan mediji koji je danas objektivan i koji nema neku svoju politicku stranu...

Hajmo kritikovati sadrzaj Stav-a ili Faktor-a, izbor tema, dizajn, fotke, lekturu... Meni se svidja sto su pozitivniji, barem do sada, mozda se i oni pokvare. Jer mi je fakat dosta crne hronike i negativnih vijesti drugih medija sa kojim nas bacaju u depresiju kao drustvo. Vidjela sam dva primjerka Stav-a i svidja mi se i dizajn, koji je dosta uredniji od Slobodne bosne i sl.
Izvini ali ima ih koliko hoces, cak i u Bosni i Hercegovini. Ovaj faktor i stav su klasicni mediji napravljeni za propagandu, od nekog spijuna turcina, zajedno sa korumpiranim advokatom Hakijom Kurtovicem i pekarom Burcu Uygur (Prica se da je na Ilidzi otvorio neku tursku pekaru gdje peru pare pokradene od autoputa i trose na ilidzanske dame).

Danas je to glasilo SDA, sutra kada se promijeni vlast, to ce biti glasilo neke druge stranke, takvi su turci. Meni je drago sto su otvorili jer ima novih radnih mjesta za naivnu omladinu.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#45 Re: Stav

Post by StupskaBitanga »

navedeni wrote:
bambinas wrote:Nadjite mi jedan mediji koji je danas objektivan i koji nema neku svoju politicku stranu...

Hajmo kritikovati sadrzaj Stav-a ili Faktor-a, izbor tema, dizajn, fotke, lekturu... Meni se svidja sto su pozitivniji, barem do sada, mozda se i oni pokvare. Jer mi je fakat dosta crne hronike i negativnih vijesti drugih medija sa kojim nas bacaju u depresiju kao drustvo. Vidjela sam dva primjerka Stav-a i svidja mi se i dizajn, koji je dosta uredniji od Slobodne bosne i sl.
Izvini ali ima ih koliko hoces, cak i u Bosni i Hercegovini. Ovaj faktor i stav su klasicni mediji napravljeni za propagandu, od nekog spijuna turcina, zajedno sa korumpiranim advokatom Hakijom Kurtovicem i pekarom Burcu Uygur (Prica se da je na Ilidzi otvorio neku tursku pekaru gdje peru pare pokradene od autoputa i trose na ilidzanske dame).

Danas je to glasilo SDA, sutra kada se promijeni vlast, to ce biti glasilo neke druge stranke, takvi su turci. Meni je drago sto su otvorili jer ima novih radnih mjesta za naivnu omladinu.
ali ako ti nešto napišeš i budeš potpisan i tako se uprljaš poslije te ni Dunav ni Sava zajedno neće oprati i ti odmah nisi ni n od novinara a o kredibilnosti da ne govorim
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#46 Re: Stav

Post by navedeni »

Tako je, u svim normalnim zemljama Stupska, ali to nisu novinari nego roboti
bambinas
Posts: 108
Joined: 14/06/2008 12:47
Location: Sarajevo

#47 Re: Stav

Post by bambinas »

Ne znam za te advokate i pekare ali znam da svaki mediji ima neku politicku vezu. Radije cu procitati Stav, koji je eto po vasem pisanju turski, ili pogledati N1 koji je americki, nego Dnevni Avaz ili Tv Alfu... Prve vijesti koje preskacem su oko politike svih i vodecih i opozicionih stranaka, i zato trazim nesto gdje mogu procitati i kvalitetne price vanpolitickog sadrzaja.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#48 Re: Stav

Post by Ned071 »

A da se pretplatis onda na Nacionalnu geografiju? :mrgreen:
CrayOn
Posts: 132
Joined: 21/04/2013 21:17

#49 Re: Stav

Post by CrayOn »

A šta mislite o novinama Novo Vrijeme, baš me zanima? :D
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#50 Re: Stav

Post by Ned071 »

Post Reply