Star Wars

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#526 Re: Star Wars

Post by sizifinho »

triconja wrote: bacam trol da vidim hoce li se neko ufatit :). Dobar je star wars :thumbup:
posteno

nije to jel dobro ili lose, da si rekao da ne volis sw, ja ne bih nista napisao jer je to licno. Ali dosta nasih ljudi misli tako kako si ti trolao - i smatra da su bolji zbog tog.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#527 Re: Star Wars

Post by triconja »

sizifinho wrote:
triconja wrote: bacam trol da vidim hoce li se neko ufatit :). Dobar je star wars :thumbup:
posteno

nije to jel dobro ili lose, da si rekao da ne volis sw, ja ne bih nista napisao jer je to licno. Ali dosta nasih ljudi misli tako kako si ti trolao - i smatra da su bolji zbog tog.
Znam to ti je onaj mentalitet cim je neko drugaciji po bilo cemu odmah je najgori. Treba jos 200 godina evolucije u "demokratskom" drustvu da se napuste stara i zatucana misljenja :thumbup:
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#528 Re: Star Wars

Post by ITNet »

Ali zasto beybe sad uci da bude dzedaj, zar nije ona vec tip top, umalo je sjebala Kyla u prvom dijelu :-) Ovo komentar sam sebi dajem na moj prosli post sta mi nije sjelo u prvom dijelu :lol:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#529 Re: Star Wars

Post by tranquil »

:sretan:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#530 Re: Star Wars

Post by Tito_i_Partija »

Festa za Nihu i ostale Star Warsovce. :-D

Ja jos nisam pogled'o epizodu 7. Nekako sam skroz izgubio volju da gledam ista vezano za Star Wars otkako je Disney zvanicno unistio Expanded Universe cim je preuzeo fransizu od Lucasa.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#531 Re: Star Wars

Post by Velkoski »

Prema traileru Kylo ide ubiti Leju jelde? Moraju se riješit' nje svakako, al' mi je nekako predvidivo previše :|

I nabijem IMDB na kurac, sad bih izgubio makar dva sata čitajući board tamo :-x
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#532 Re: Star Wars

Post by ExNihilo »

All aboard the hype train.

Jutros došao na posao, a kolegica urla jesi vidio novi trailer. :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#533 Re: Star Wars

Post by ExNihilo »

Tito_i_Partija wrote:Festa za Nihu i ostale Star Warsovce. :-D

Ja jos nisam pogled'o epizodu 7. Nekako sam skroz izgubio volju da gledam ista vezano za Star Wars otkako je Disney zvanicno unistio Expanded Universe cim je preuzeo fransizu od Lucasa.
Kako ba nisi? Pa ti mi je spoilao. :D


P.S. Nikada nisam bio manje nahajpovan pred SW film. Stari se. :(
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#534 Re: Star Wars

Post by irac300 »

ExNihilo wrote:
Tito_i_Partija wrote:Festa za Nihu i ostale Star Warsovce. :-D

Ja jos nisam pogled'o epizodu 7. Nekako sam skroz izgubio volju da gledam ista vezano za Star Wars otkako je Disney zvanicno unistio Expanded Universe cim je preuzeo fransizu od Lucasa.
Kako ba nisi? Pa ti mi je spoilao. :D


P.S. Nikada nisam bio manje nahajpovan pred SW film. Stari se. :(
Nije do rodnog lista, nego je ovo jednostavno loše.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#535 Re: Star Wars

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote: Kako ba nisi? Pa ti mi je spoilao. :D
Kako sam ti je spoil'o, stvarno se ne sjecam. Mozda sam nesto nas'o na internetu pa postavio ovdje, al' gled'o ga jos nisam. :)

Sjecam se jedino onda kad je treb'o da izadje film, dos'o Zviz i vice kako ga je gled'o jer njegov rodjak k'o lafo radi u nekoj kompaniji koji rade prevod za Dansku. Pa si onda ti dos'o i jeb'o mu gdje god sta ima. Taj tvoj post je jedan od boljih koje sam ikad procit'o na ovom forumu. :D
ExNihilo wrote:P.S. Nikada nisam bio manje nahajpovan pred SW film. Stari se. :(
I ja sam primjetio isto. Kako godine prolaze, sve manje osjecam hype za filmove i serije, a prije sam se bas znao nalozit'. Trebalo mi je gotov dvije sedmice da pogledam sezonsko finale Game of Thrones, a ne mogu rec' da nisam im'o vremena za to.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#536 Re: Star Wars

Post by ExNihilo »

Čini mi se da sam ovdje na temi pročitao tvoj post u kojem kažeš da je Zviz bio u pravu za Han Sola. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#537 Re: Star Wars

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote:Čini mi se da sam ovdje na temi pročitao tvoj post u kojem kažeš da je Zviz bio u pravu za Han Sola. :D
Jest', al' si ti onda rek'o da je se to dalo nagovijestit' iz promocionalnog materijala. :D

EDIT: a sto se tice tog spojlera, to je jedna od stvari koje sam procit'o na internetu. :-D
Last edited by Tito_i_Partija on 10/10/2017 19:14, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#538 Re: Star Wars

Post by dale cooper »

Velkoski wrote:Prema traileru Kylo ide ubiti Leju jelde? Moraju se riješit' nje svakako, al' mi je nekako predvidivo previše :|

I nabijem IMDB na kurac, sad bih izgubio makar dva sata čitajući board tamo :-x
Namontirano je da tako izgleda, iako mislim da je to možda/vjerovatno red herring. Moguće da će se Kylo slomiti i neće
postati full reta....ovaj dark side. :mrgreen: Al' Hammill je car. The fat alchoholic jedi. :D Isto ko' da je sve ove
godine proveo u kafani uz rakiju i janjetinu. :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#539 Re: Star Wars

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote:
Velkoski wrote:Prema traileru Kylo ide ubiti Leju jelde? Moraju se riješit' nje svakako, al' mi je nekako predvidivo previše :|

I nabijem IMDB na kurac, sad bih izgubio makar dva sata čitajući board tamo :-x
Namontirano je da tako izgleda, iako mislim da je to možda/vjerovatno red herring. Moguće da će se Kylo slomiti i neće
postati full reta....ovaj dark side. :mrgreen: Al' Hammill je car. The fat alchoholic jedi. :D Isto ko' da je sve ove
godine proveo u kafani uz rakiju i janjetinu. :mrgreen:
Otis'o frajer u ekzil na Jablanicu. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#540 Re: Star Wars

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote:
dale cooper wrote:
Velkoski wrote:Prema traileru Kylo ide ubiti Leju jelde? Moraju se riješit' nje svakako, al' mi je nekako predvidivo previše :|

I nabijem IMDB na kurac, sad bih izgubio makar dva sata čitajući board tamo :-x
Namontirano je da tako izgleda, iako mislim da je to možda/vjerovatno red herring. Moguće da će se Kylo slomiti i neće
postati full reta....ovaj dark side. :mrgreen: Al' Hammill je car. The fat alchoholic jedi. :D Isto ko' da je sve ove
godine proveo u kafani uz rakiju i janjetinu. :mrgreen:
Otis'o frajer u ekzil na Jablanicu. :D
:thumbup: Visi kod Maksumića svaki dan. :mrgreen: Sjedi sa R2-D2 i lokalnim šanerima kroz suze priča kako je nekada
haro' dalekom galaksijom i kako mu je rahmetli babo umro na rukama. :cry: :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#541 Re: Star Wars

Post by Velkoski »

Mark Hamill aka najbolji glas Jokera ikada :oops: :mrgreen:

Ma i ja mislim da je RH, ali ono... Možda fakat i nije jer je moraju skloniti kako god. Onaj prvi film je bio kopija epizode 1, sad ne znam šta da očekujem :-? :mrgreen:

Trenutno me samo zanima ko je ćaća ove autistične Rey :mrgreen:

Bolje da su nekako Jyn ostavili živOm, a ovu Rey ubili :( :mrgreen:
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#542 Re: Star Wars

Post by dale cooper »

Velkoski wrote:Mark Hamill aka najbolji glas Jokera ikada :oops: :mrgreen:

Ma i ja mislim da je RH, ali ono... Možda fakat i nije jer je moraju skloniti kako god. Onaj prvi film je bio kopija epizode 1, sad ne znam šta da očekujem :-? :mrgreen:

Trenutno me samo zanima ko je ćaća ove autistične Rey :mrgreen:

Bolje da su nekako Jyn ostavili živOm, a ovu Rey ubili :( :mrgreen:
Generalno ima strašnu glasinu. :thumbup: :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#543 Re: Star Wars

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote: :thumbup: Visi kod Maksumića svaki dan. :mrgreen: Sjedi sa R2-D2 i lokalnim šanerima kroz suze priča kako je nekada
haro' dalekom galaksijom i kako mu je rahmetli babo umro na rukama. :cry: :D
Zlobne tetkice iz sokaka ga tracaju: "To ti je onaj sto je rodjenu seku zazvalio. Nije ni cudo sto im je babo zavrsio na aparatima." :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#544 Re: Star Wars

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote:
dale cooper wrote: :thumbup: Visi kod Maksumića svaki dan. :mrgreen: Sjedi sa R2-D2 i lokalnim šanerima kroz suze priča kako je nekada
haro' dalekom galaksijom i kako mu je rahmetli babo umro na rukama. :cry: :D
Zlobne tetkice iz sokaka ga tracaju: "To ti je onaj sto je rodjenu seku zazvalio. Nije ni cudo sto im je babo zavrsio na aparatima." :lol:
:lol:

Zajebo' se Luke, mislio da mahala neće saznati detalje. :mrgreen:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#545 Re: Star Wars

Post by tranquil »

dale cooper wrote:
Tito_i_Partija wrote:
dale cooper wrote: :thumbup: Visi kod Maksumića svaki dan. :mrgreen: Sjedi sa R2-D2 i lokalnim šanerima kroz suze priča kako je nekada
haro' dalekom galaksijom i kako mu je rahmetli babo umro na rukama. :cry: :D
Zlobne tetkice iz sokaka ga tracaju: "To ti je onaj sto je rodjenu seku zazvalio. Nije ni cudo sto im je babo zavrsio na aparatima." :lol:
:lol:

Zajebo' se Luke, mislio da mahala neće saznati detalje. :mrgreen:
:sax:

Kad su špekulacije u pitanju, danas sam se sjetio jedne starije. Kad je Force Awakens tek izašao, jedan jaran koji je mnogo veći SW fan od mene mi je prodavao teoriju koju je čitao na netu (a bilo ih je mali milion), kako Ray nije dijete nekog od likova iz prethodne generacije, nego je force - reinkarnirani Anakin Skywalker / Darth Vader. Mada su se sitnice koje su podupirale tu teoriju uklapale (sjećam se da je bilo nešto kako je Anakin mrzio pustinju i pijesak), reinkarnacija je bila netipična za SW pa sam naravno to odmah odbacio, ali eto, danas gledam trailer i pade mi na pamet... Sada čak ima smisla...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#546 Re: Star Wars

Post by ExNihilo »

Ma nema. Što ima? :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#547 Re: Star Wars

Post by Tito_i_Partija »

I ja sam to isto cit'o na Reddit-u. Neko ko je im'o uvid u skript, storyboard, ili sta li vec, napis'o izmedju ostalog da ce joj Luke otkrit' da je ona reinkarnacija njegovog babe.

Ako ovo stvarno bude u filmu, Lucasovi oblaceni prequeli ce bit' Citizen Kane za jednu tako neispirisanu karinu. Cuj reinkarnacija jbt. :roll:
Last edited by Tito_i_Partija on 10/10/2017 21:59, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#548 Re: Star Wars

Post by dale cooper »

Mislim da je JJ Abrams na jednoj fan konvenciji, koja je održana nakon izlaska Force Awakens, na pitanje
jednog fana ko su Reyini roditelji, rekao da se oni ne pojavljuju u tom filmu. Što automatski isključuje
mogućnost da je Rey iz Skywalker klana. Eh sad, JJ je znao slagati i prije, tako da ne treba uzeti to zdravo
za gotovo. Ali bum vidjeli...JJ piše i režira zadnji dio trilogije, pa ćemo vidjeti je li nas masno slagao. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#549 Re: Star Wars

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote:Mislim da je JJ Abrams na jednoj fan konvenciji, koja je održana nakon izlaska Force Awakens, na pitanje
jednog fana ko su Reyini roditelji, rekao da se oni ne pojavljuju u tom filmu. Što automatski isključuje
mogućnost da je Rey iz Skywalker klana. Eh sad, JJ je znao slagati i prije, tako da ne treba uzeti to zdravo
za gotovo. Ali bum vidjeli...JJ piše i režira zadnji dio trilogije, pa ćemo vidjeti je li nas masno slagao. :D
Ne, ona kao treba da bude samo "duhovna" reinkarnacija Vadera, bez ikakve krvne srodnosti sa Skywalkerima. :-)
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#550 Re: Star Wars

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote:
dale cooper wrote:Mislim da je JJ Abrams na jednoj fan konvenciji, koja je održana nakon izlaska Force Awakens, na pitanje
jednog fana ko su Reyini roditelji, rekao da se oni ne pojavljuju u tom filmu. Što automatski isključuje
mogućnost da je Rey iz Skywalker klana. Eh sad, JJ je znao slagati i prije, tako da ne treba uzeti to zdravo
za gotovo. Ali bum vidjeli...JJ piše i režira zadnji dio trilogije, pa ćemo vidjeti je li nas masno slagao. :D
Ne, ona kao treba da bude samo "duhovna" reinkarnacija Vadera, bez ikakve krvne srodnosti sa Skywalkerima. :-)
Da, kontam. Koje sranje. :| :roll: :D
Post Reply