Stanje na ukrajinskom ratištu (bez drugih gluposti)

User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10719
Joined: 27/04/2021 22:52

#26 Re: Stanje na ukrajinskom ratištu (bez drugih gluposti)

Post by tramvajtrojka »

laik1981 wrote: 17/07/2022 19:19
tramvajtrojka wrote: 16/07/2022 23:57

ma memo dojadilo mu pisati teme o covidu, yu ekonomiji , i dita deterdžentima pa je napravio novi hiljaditi nick na forumu cudi me kako jos nije krenuo sa sarenim tabelama :mrgreen: :mrgreen: lik je legenda foruma koliko se vracao ja da sam na klixovom mjestu placao bih mu koliko je prometa samo on nakucao :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije valjda on :lol: Vidim posle crvena slova.. To mu je jedan od potpisa :lol:
naravno da jeste sve cekam kad ce backup nick iskoristiti da chmolju socno pozdravi nakon svakog bana , ko memu ne skonta na prvu ono nije tesko :lol: :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#27 Re: Stanje na ukrajinskom ratištu (bez drugih gluposti)

Post by Milenkov buraz »

General War wrote: 17/07/2022 20:02
Spoiler
Show
HIMARS wrote: 17/07/2022 19:57
u koji naziv da promjenim, prosvjetli me

_______________________________________________
svaki uništeni ruski tenk i ubijeni ruski vojnik
koji završi kao đubrivo za suncokrete na ukrajinskim poljima,
jedna je iluzija manje o ruskom i srpskom svetu
Slava Ukrajini 🇺🇦 i HIMARSIMA!
Evo npr:
"Stanje na ukrainskom ratistu, i kenjanje po srbima usput"
Nije valjda da se identifikuješ sa agendom "srpski svet". I biti protiv te agende ne znači kenjati po Srbima osim ako svi do jednog Srbina nisu za tu agendu "srpskog sveta a ja znam da nisu. Kolega možda to malo iskazuje na sarkastičan način.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#28 Re: Stanje na ukrajinskom ratištu (bez drugih gluposti)

Post by General War »

Milenkov buraz wrote: 18/07/2022 09:00
General War wrote: 17/07/2022 20:02
Spoiler
Show
Evo npr:
"Stanje na ukrainskom ratistu, i kenjanje po srbima usput"
Nije valjda da se identifikuješ sa agendom "srpski svet". I biti protiv te agende ne znači kenjati po Srbima osim ako svi do jednog Srbina nisu za tu agendu "srpskog sveta a ja znam da nisu. Kolega možda to malo iskazuje na sarkastičan način.
Ne, ja identifikujem ucelofanjeni sovinizam ovih sto ne gledaju dalje od Sebilja a pod tom matricom, citaj kako sam napisao.
Kolega je SAM u temu dodao " bez drugih gluposti"...pa neka postuje svoje sto je sam napisao ili da otvorimo karte.
I ovo hinjsko skrivanje iza genocida je postalo ustaljena taktika, kad ne ide niz dlaku.
A o onom govnetu cosksatom sto se odaziva na ime Vulin neka "Lepo" otvori temu, i da mozemo podjebavat sa tim svetom u sta cu se ja sa zadovoljstvom ukljuciti :mrgreen:
Ukrajina je sasvim drugi par opanaka, i sa Bosnom nema puno dodirnih tacaka ako se bas hoce pozivati na sudske odluke.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5624
Joined: 04/08/2020 19:22

#29 Re: Stanje na ukrajinskom ratištu (bez drugih gluposti)

Post by -Chesterfield- »

General War wrote: 17/07/2022 20:32
Postujes li konstitutivnost Srba u BiH i ustav BiH?
Termin “konstitutivni” se ne spominje niti na jednom jedinom mjestu. Termin “konstituent” se spominje na devet mjesta. Na stranama 27, 28, 35, 36, 39, 40, 59, 69 i 79.
Honda Rajvosa
Posts: 791
Joined: 02/11/2021 09:44

#30 Re: Stanje na ukrajinskom ratištu (bez drugih gluposti)

Post by Honda Rajvosa »

Ta konstutivnost je nesto sto je upravo ubaceno od rusa! toliko o konsutitivnim i majoriziranim u bih
Locked