Staklar u Sarajevu - potreban kontakt

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#26

Post by zensko »

zoka wrote:E stvarno ste krave i magarci steta sto se ne mozete ukrstati. Zar na svakom topicu morate da se sprdate i zajebavate?
pa sta hoces? dobio si odgovore i jos nam ovako vracas :x
zoka
Posts: 516
Joined: 30/09/2002 23:26
Contact:

#27

Post by zoka »

ja od vas samo trazim da imate mjere i nema potrebe da skrecete sa teme imate dugme Nova Tema odmah pored tog Odgovor i koristite njega ako vam se zeza nemam nista protiv.

Vi sve gledate sa svog sebicnog stanovista. Zamislite neko nakon pola godine - godinu trazi staklara ko i ja sto sam trazio na pretrazivaci i nadje ovaj topic i prosto se ne moze snaci u gomili vasih laprdanja i sranja. Izvinite ja mozda i jesam bio malo grub ali znam da se vi necete uvrijediti jer vi svakako nista na ovom svijetu ne shvatate za ozbiljno.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32277
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28

Post by Bobi »

Zoka,kolika je bila velicina i debljina stakla i cijena te usluge?Nesto me interesuje!
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#29

Post by LudoALudjiJA »

zoka wrote:ja od vas samo trazim da imate mjere i nema potrebe da skrecete sa teme imate dugme Nova Tema odmah pored tog Odgovor i koristite njega ako vam se zeza nemam nista protiv.

Vi sve gledate sa svog sebicnog stanovista. Zamislite neko nakon pola godine - godinu trazi staklara ko i ja sto sam trazio na pretrazivaci i nadje ovaj topic i prosto se ne moze snaci u gomili vasih laprdanja i sranja. Izvinite ja mozda i jesam bio malo grub ali znam da se vi necete uvrijediti jer vi svakako nista na ovom svijetu ne shvatate za ozbiljno.
a, nesto se do ovog topika ne moze doci preko google...nejse

da, staklari su svakako potrebni...da svako dobije po jedno ogledalo, pa vidi odraz svoje kulture
zensko
Posts: 1705
Joined: 03/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#30

Post by zensko »

ma banuj nas zoka, evo ja se necu buniti

jeste, bas smo neozbiljni i sebicni..sta ce ljudi koji budu trazili staklara preko interneta pomisliti

:roll:

zapravo, mozes iskoristiti te svoje moderatorske ovlasti pa banovati cijeli forum jer svaka tema na kraju ode u drugom pravcu
zoka
Posts: 516
Joined: 30/09/2002 23:26
Contact:

#31

Post by zoka »

Dajte ljudi nemojte sad jos da me hvatate na trehu, cuj ja banovati nekoga...

Izvinite mozda sam bio grub ali nisam mislio nista zlo. Ja sam rekao sto sam imao reci i dosta mi je na ovu temi srdacan pozdrav.

Zoka
Post Reply