Stadioni u BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
hostapler
Posts: 1135
Joined: 28/02/2012 18:47
Location: Selo Mravići pokraj Matuzica

#1326 Re: Stadioni u BiH

Post by hostapler »

Zato je Ronaldo otišao iz Reala, sve papci i seljaci, neće da igra na terenu gdje okolo plavo.
User avatar
Logovan
Posts: 94348
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1327 Re: Stadioni u BiH

Post by Logovan »

Jebo te, ne razumijem pojedine likove. :lol: Zar se svima mora sviđati ako to nešto ima Real i još dosta klubova?

Meni ovo kod Dinama bezveze zato što imaju ogroman prostor između tribina i terena. Kod Reala bolje izgleda jer je manji prostor, ali opet mi nije nešto. :-) :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#1328 Re: Stadioni u BiH

Post by luckylaka »

Grean wrote:
luckylaka wrote:
Charuga wrote:Ako je čovjek rekao da je papanski, onda je papanski, ne znam šta ga ubjeđujete bezveze ...
Ja cak mislim da je ovo posta sa Cevljanovica :D Salim se dobar je ,,green"al zajebano je kada komsija gradi kucu od milion a ti zivis pored njega u satoru a radite u istoj firmi :D
Image

Image

Image

Hajde posteno zar nije sund
ma zezam se bolan,jasta je nego cirkus ali hajde neka se radi fino za uslikati se
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#1329 Re: Stadioni u BiH

Post by Charuga »

Druge ekipe će odigrati maksimalno dvije utakmice na ovom terenu, tako da neće morati gledati puno šund. Sreća ...
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#1330 Re: Stadioni u BiH

Post by BlueBlood »

Image

Image
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#1331 Re: Stadioni u BiH

Post by zipoo »

Treba gradski stadion pretvoriti u koncert arenu
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1333 Re: Stadioni u BiH

Post by Grean »

Sreca pa je novinar a ne arhitekta ili dizajner, ne bi se hljeba najeo.

Stadion Grbavica je fin fudbalski stadion, poslije Bilinog najbolji kad pricamo o fudbalu ali ovo plavo uokvirivanje povezivati sa necim lijepim ili najljepsim moze samo neko ko se posvadjao sa ukusom.

Ono ‘less is more’ u ovom slucaju ima puni smisao.

What's the meaning of the phrase 'Less is more'?
The notion that simplicity and clarity lead to good design.

The phrase is often associated with the architect and furniture designer Ludwig Mies Van Der Rohe (1886-1969), one of the founders of modern architecture and a proponent of simplicity of style.
User avatar
relativno84
Posts: 15322
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#1334 Re: Stadioni u BiH

Post by relativno84 »

Bas ti bode oci :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#1335 Re: Stadioni u BiH

Post by channel10 »

Trebali su vise trave, a manje ove plave povrsine. Jbg bas je puno ima, a boja jarka :) .

Mada kad covjek malo razmisli, navika je cudo. Par utakmica i svima ce postati normalno.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72784
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1336 Re: Stadioni u BiH

Post by Velkoski »

Meni se ne sviđa, al' nije ni napravljeno da se meni sviđa... Ako su komšije zadovoljne onda ko smo mi da im sudimo :mrgreen:

Jedno je sigurno, Husref se obradovao ovom tepihu, sad će pobijediti oba puta na Grbavici :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 31410
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1337 Re: Stadioni u BiH

Post by hrasno38 »

Licno i meni ovako sada izgleda kicasto ali ako se po ovoj podlozi, kao na slici ispod, postave neke reklame, znamenja Zelje, reprezentacije....onda ce to igledati bas fenomenalno. Isto po meni su trebali izlaz iz stadiona ostaviti u zelenoj travi ali to nije nikakv problem uraditi kad god im padne na pamet. U svakom slucaju ovo je ona prva radna verzija a ova u Parizu na isti fazon izgleda fenomenalno.

Image
5korpus
Posts: 1185
Joined: 24/07/2015 14:45

#1338 Re: Stadioni u BiH

Post by 5korpus »

Bode oci, bode ha :izet:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#1339 Re: Stadioni u BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

čitava Greanova priča je još samo jedna u nizu epizoda serije "Teško je biti pitar"... :) :mrgreen:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#1340 Re: Stadioni u BiH

Post by zipoo »

Grean wrote:
Sreca pa je novinar a ne arhitekta ili dizajner, ne bi se hljeba najeo.

Stadion Grbavica je fin fudbalski stadion, poslije Bilinog najbolji kad pricamo o fudbalu ali ovo plavo uokvirivanje povezivati sa necim lijepim ili najljepsim moze samo neko ko se posvadjao sa ukusom.

Ono ‘less is more’ u ovom slucaju ima puni smisao.

What's the meaning of the phrase 'Less is more'?
The notion that simplicity and clarity lead to good design.

The phrase is often associated with the architect and furniture designer Ludwig Mies Van Der Rohe (1886-1969), one of the founders of modern architecture and a proponent of simplicity of style.
Isto si treba neka
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#1343 Re: Stadioni u BiH

Post by Itsoktobealone »

Zamisli dođeš da kenjaš što je tuđi stadion napravio travnjak na nivou svjetskih terena i okružio ga "svojom" bojom a svog stadiona i terena uopšte nemaš jer se ne pitaš o njemu koliko o crnom ispod nokta :run:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1344 Re: Stadioni u BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Hajde malo da potisnem ove pametnice od komentatora..
Od cega je ova podloga?
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1345 Re: Stadioni u BiH

Post by Grean »

Image

Zamisli neko napravi ovakav sund u tvom gradu i ti se usudis komentarisati da je ruzno.

Logika sa Grbavice.

Da sumiramo, dobili ste odlican teren, zavidim vam ako se pokaze dobar koliko se prica a u svakom slucaju ce biti bolji od Koseva ali onaj ko se odlucio na plavu podlogu oko terena ima ukusa koliko i arhitekta hotela Italija. Jedostavno je pokvarilo dojam a valjda se moze komentarisati i izgled.

Recimo ona dva semafora ofarbana u sivu sad puno ljepse izgledaju nego prije. Ne znam samo je li ono temeljna koja ce se opet farbati u onu ispranu plavu ali ovako puno bolje izgleda.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#1346 Re: Stadioni u BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

Kažem ja... teško je biti pitar. ;-)

Kakvo oftopicarenje, analogije, spinovanje i valjanje gluposti. :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94348
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1347 Re: Stadioni u BiH

Post by Logovan »

Što vam teško pada ako je nekome nešto ružno na vašem stadionu? Zašto tražite da se svima sve svidi što uradite? Imaju li i drugi navijači pravo da iskreno kažu šta misle ili od svakoga mora biti palac prema gore? :?

Za sve postove koji vam se ne sviđaju kažete, valjanje gluposti, spinovanje. :-) Oftopičarenje zato što se nekome nešto ne sviđa? :? Bože dragi šta sve možeš pročitati od odraslih osoba.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#1348 Re: Stadioni u BiH

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa dobro jednom napisati, ali jbte dobro, skontali smo više :-)

Leicesterov King Power ima isto, i baš moćno izgleda :)
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#1349 Re: Stadioni u BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

@logovan
Nije baš tako, da ima smisla ono što on navodi, možda bi se i dalo raspravljati, ali dovođenje u ravan sa Hotelom Italia i slično, predstavlja klasično baljezganje tj. crkavanje od muke...

neka ajde, biće nešto i za vas, kaže Nećko neki dan :D
splinter
Posts: 7428
Joined: 08/10/2011 12:28

#1350 Re: Stadioni u BiH

Post by splinter »

Grean wrote:Image

Zamisli neko napravi ovakav sund u tvom gradu i ti se usudis komentarisati da je ruzno.

Logika sa Grbavice.

Da sumiramo, dobili ste odlican teren, zavidim vam ako se pokaze dobar koliko se prica a u svakom slucaju ce biti bolji od Koseva ali onaj ko se odlucio na plavu podlogu oko terena ima ukusa koliko i arhitekta hotela Italija. Jedostavno je pokvarilo dojam a valjda se moze komentarisati i izgled.

Recimo ona dva semafora ofarbana u sivu sad puno ljepse izgledaju nego prije. Ne znam samo je li ono temeljna koja ce se opet farbati u onu ispranu plavu ali ovako puno bolje izgleda.
Kakva ba dva semafora i siva boja, daj čovječe dozovi se, šta pišeš !!
Post Reply