Stadioni SP 2018.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#76 Re: Stadioni SP 2018.

Post by Challenger_ »

mali_milojica wrote:Mislim da je stadion Zenita kostao daleko skuplje, mislim da se spominjala cifra i preko milijardu $
Upravo. Ruski izvor tvrdi da je stadion Zenita najskuplji stadion na planeti.
Zenit Arena is a stadium in St. Petersburg, Russia, which is also known as St. Petersburg Stadium or Krestovsky Stadium. The stadium is a newly built sports venue, which was fully completed and opened in 2017 for the FIFA Confederations Cup. Zenit Arena became the most expensive stadium in the world, costing the St. Petersburg city government more than $1 billion.
:arrow: LINK
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#77 Re: Stadioni SP 2018.

Post by Fudo387 »

Challenger_ wrote:
mali_milojica wrote:Mislim da je stadion Zenita kostao daleko skuplje, mislim da se spominjala cifra i preko milijardu $
Upravo. Ruski izvor tvrdi da je stadion Zenita najskuplji stadion na planeti.
Zenit Arena is a stadium in St. Petersburg, Russia, which is also known as St. Petersburg Stadium or Krestovsky Stadium. The stadium is a newly built sports venue, which was fully completed and opened in 2017 for the FIFA Confederations Cup. Zenit Arena became the most expensive stadium in the world, costing the St. Petersburg city government more than $1 billion.
:arrow: LINK
Ruski izvor po obicaju, laze.
Dallas Cowboys stadion kostao 1.2 milijarde dolara.
Samo video zid 40 miliona.
:D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#78 Re: Stadioni SP 2018.

Post by bingov buraz »

Čudno da nisu stadion u Groznom prijavili za domaćinstvo,relativno nov i dobar stadion koji bi uz malo ulaganje zadovoljio sve propise.Nije Kadirov tražio izgleda :mrgreen:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#79 Re: Stadioni SP 2018.

Post by Challenger_ »

Fudo387 wrote:Dallas Cowboys stadion
Image

Šta se tamo upražnjava? Kamena s ramena?


:pisnuo:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#80 Re: Stadioni SP 2018.

Post by Fudo387 »

:roll:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#81 Re: Stadioni SP 2018.

Post by mali_milojica »

Fudo387 wrote:
Challenger_ wrote:
mali_milojica wrote:Mislim da je stadion Zenita kostao daleko skuplje, mislim da se spominjala cifra i preko milijardu $
Upravo. Ruski izvor tvrdi da je stadion Zenita najskuplji stadion na planeti.
Zenit Arena is a stadium in St. Petersburg, Russia, which is also known as St. Petersburg Stadium or Krestovsky Stadium. The stadium is a newly built sports venue, which was fully completed and opened in 2017 for the FIFA Confederations Cup. Zenit Arena became the most expensive stadium in the world, costing the St. Petersburg city government more than $1 billion.
:arrow: LINK
Ruski izvor po obicaju, laze.
Dallas Cowboys stadion kostao 1.2 milijarde dolara.
Samo video zid 40 miliona.
:D
Za Stadion Zenita cifre idu od 1 do 1.5 milijarde $. Niko živ ne zna koliko je u stvarnosti stadion koštao. Pošto su i Putin i Medvedev iz St. Petersburga nije se smjelo stediti :D
Dragi Bog zna koliko je tu taldzija bilo i koliko je ljudi omastilo brk na tom stadionu.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#82 Re: Stadioni SP 2018.

Post by Fudo387 »

Ne ulazim u to tradicionalno rusko tajkunsko pranje para, zvanicno je sesti najskuplji stadion ikad sagradjen.
Mufid po obicaju smara propagandom.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#83 Re: Stadioni SP 2018.

Post by spreca »

mali_milojica wrote: Za Stadion Zenita cifre idu od 1 do 1.5 milijarde $. Niko živ ne zna koliko je u stvarnosti stadion koštao. Pošto su i Putin i Medvedev iz St. Petersburga nije se smjelo stediti :D
Dragi Bog zna koliko je tu taldzija bilo i koliko je ljudi omastilo brk na tom stadionu.
Nije ni skup :mrgreen: :lol:
b0risB
Posts: 1
Joined: 01/05/2020 10:25

#84 Re: Stadioni SP 2018.

Post by b0risB »

Rusija je toliko oštra da prepoznaje kladionicu kao tvrtku koja tvori sustav i, ako je potrebno, država će pružiti pomoć u vezi s padom cijena nafte i pandemijom koronavirusa - https://sportlights.ru/blog/fonbet-nova ... ja-rossii/. :shock: :D :D
Post Reply