Stadion: Bilino Polje, Zenica

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Treba li se stadion dograditi??

Da
333
80%
Ne
84
20%
 
Total votes: 417

paral0c0
Posts: 466
Joined: 17/01/2009 14:51

#1 Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by paral0c0 »

Treba li se stadion u Zenici renovirati i dograditi????

Ja mislim da treba, da stane tu mnogo vise navijaca.

Image
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#2 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Epitop »

Samo povećati visinu Sjevera i Juga na visinu Istočne tribine mislim da je to dovoljno za naše uslove. Upravo počinje i mini renoviranje Bilinog gdje će se na Istok postaviti krov, srediti krov na Zapadnoj tribini i možda trava nova da se postavi.
paral0c0
Posts: 466
Joined: 17/01/2009 14:51

#3 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by paral0c0 »

Epitop wrote:Samo povećati visinu Sjevera i Juga na visinu Istočne tribine mislim da je to dovoljno za naše uslove. Upravo počinje i mini renoviranje Bilinog gdje će se na Istok postaviti krov, srediti krov na Zapadnoj tribini i možda trava nova da se postavi.
Upravo to, to nije ni toliko skupo.

Ako je nacelnik mogao napraviti Arenu onda moze i malo stadion prosiriti za neki 2000 mjesta. :bih:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#4 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Ripicipi »

Ma "nista" dok sve ne bude kao istok, a i trava se obavezno mora srediti jer je uzasno grbava :D
kone
Posts: 972
Joined: 03/10/2008 18:02

#5 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by kone »

Najavili su renoviranje na ljeto.Ide potpuno novi krov na zapad i postavlja se nova trava(znaci ne krpljenje)..
vjecnobordo
Posts: 880
Joined: 07/07/2007 20:00
Location: Sarajevo

#6 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by vjecnobordo »

Trava :( :( :( :shock:
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#7 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Epitop »

vjecnobordo wrote:Trava :( :( :( :shock:
ide i nova trava iz Holandije dolazi :lol:
Bijeli_sa
Posts: 186
Joined: 13/07/2008 22:13

#8 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Bijeli_sa »

mislim da ne treba ulagati u bilino polje, mozda bi pametnije bilo da nogometni savez napravi stadion u sjevernom logoru u mostaru, koji bi bio velezov i tako bi rijesili i problem veleza za sva vremena i dali mogucnost i mostaru da moze da organizuje utakmice, stadion bilino polje je i onako sredio nogometni savez i mislim da je on ok ovakav kakav jeste sada, treba nam vise stadiona po BIH gdje bi mogla repka da igra a ne konstantna zenica ili sarajevo... :D
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#9 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by elSaik »

Bijeli_sa wrote:mislim da ne treba ulagati u bilino polje, mozda bi pametnije bilo da nogometni savez napravi stadion u sjevernom logoru u mostaru, koji bi bio velezov i tako bi rijesili i problem veleza za sva vremena i dali mogucnost i mostaru da moze da organizuje utakmice, stadion bilino polje je i onako sredio nogometni savez i mislim da je on ok ovakav kakav jeste sada, treba nam vise stadiona po BIH gdje bi mogla repka da igra a ne konstantna zenica ili sarajevo... :D
Jeste vala. Bilo bi vrijeme da koju tekmu i u Želji igramo. :dance:
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#10 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Fordas »

Pa i nije losa ideja da se u S.logoru napravi dobar stadion. Mjesta ima, a sto rece kolega rijesili bi problem Veleza. I naravno, da sam za to da se igra i u drugim gradovima po potrebi. Sto se tice bilinog mislim da je bilo i previse ulaganja, jedino bi se podloga - da ne kazem trava ;-) - morala promjeniti jer je fakat ocajna
User avatar
LSD
Posts: 27286
Joined: 24/07/2007 08:26

#11 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by LSD »

Veliki sam protivnik ovog stadiona.
User avatar
Edin H.
Posts: 47020
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Edin H. »

Ne treba nista dirati dok ne odigramo utakmicu protiv Turske.

Zar nismo pobrali nikakva iskustva iz proslosti :shock:
User avatar
Edin H.
Posts: 47020
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#13 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Edin H. »

Sto se tice globalno pitanja igranja reprezentacije stadion treba napraviti u Sarajevu.

Zamisli da sad Englezi prebace Wembley iz Londona u Wigan :-) :D
paral0c0
Posts: 466
Joined: 17/01/2009 14:51

#14 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by paral0c0 »

Sarajevo-Zenica kad se zavrsi je mozda pola sata voznja:) Jos kad nam dodju oni novi vozovi od Koncara i Talga :run:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#15 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by cikcanga »

Zasto dogradivati stadion koji se ne moze napuniti vise od tri puta godisnje.(ni priblizno)

Zasto da savez ulaze novac u sredinu u kojoj su navijaci nase drzave,a ponekad i igraci neprijateljski docekani od strane "gradana" (mozda bi bolje bilo "od ljudi koji zive u toj sredini" ili "ljudi koji nastanjuju to podrucje") te sredine.

Reprezentacija treba da igra u glavnom gradu,stim da se prijateljske utakmice mogu podijeliti po lijepim gradovima nase drzave,tako da nasi gosti mogu da vide sto vise nase lijepe drzave.Npr. :Banja Luka,Bihac,Mostar i sl.
Tako ce vise reprezentacija htjeti igrati prijateljske utakmice sa nama i poslali bi lijepu sliku nase drzave ostatku nogometnog drustva.(danas mi je rijec "lijepa" bas "lijepa") :D

8-)
Αθήνα
Posts: 140
Joined: 05/01/2009 02:04

#16 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Αθήνα »

S obzirom da se kod nas nikada nece izgraditi novi stadion, jer kantoni i gradovi nemaju ni za kifle, koliko se para pokrade na pocetku mandata, mislim da je realno razmisljati samo o sitnim doradama na ovom stadionu, jer kao da gledam da ce nam ga htjeti ukinuti za naredne kvalifikacije, a i sto jest jest nije cemu stadion...reprezentacija svakako zasluzuje bolje i vise.
Ingot
Posts: 122
Joined: 31/10/2007 02:12

#17 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Ingot »

Bilino Polje nije cemu stadion? Haha, pa boljeg FUDBALSKOG nemamo, a ne vjerujem da si i bio na njemu, tako da...

Evo neko ko je bio, Senijad Ibricic u izjavi za Index:

- Ćiro je spominjao Sarajevo zbog financijske koristi za Savez. Rekao je da će se na Koševu igrati protiv Turske i Španjolske.

Mislim da ne treba gledati na novac, do sada se vidjelo da nam Koševo ne odgovara. Nitko ne želi da se igra tamo, ne zbog Sarajeva kao grada nego zbog činjenice da nam Zenica odlično leži, tu nam sve odgovara. Vjerujem da ćemo mi igrači dogovoriti sa Savezom i Ćirom da se igra u Zenici. Glupo je riskirati plasman u dodatne kvalifikacije promjenom domaćeg terena.
User avatar
ovca
Posts: 18
Joined: 26/11/2008 00:15
Location: na svojoj livadi,u svom stadu

#18 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by ovca »

cikcanga wrote:Zasto dogradivati stadion koji se ne moze napuniti vise od tri puta godisnje.(ni priblizno)

Zasto da savez ulaze novac u sredinu u kojoj su navijaci nase drzave,a ponekad i igraci neprijateljski docekani od strane "gradana" (mozda bi bolje bilo "od ljudi koji zive u toj sredini" ili "ljudi koji nastanjuju to podrucje") te sredine.

Reprezentacija treba da igra u glavnom gradu,stim da se prijateljske utakmice mogu podijeliti po lijepim gradovima nase drzave,tako da nasi gosti mogu da vide sto vise nase lijepe drzave.Npr. :Banja Luka,Bihac,Mostar i sl.
Tako ce vise reprezentacija htjeti igrati prijateljske utakmice sa nama i poslali bi lijepu sliku nase drzave ostatku nogometnog drustva.(danas mi je rijec "lijepa" bas "lijepa") :D

8-)
Sva sreca pa se ti ne pitas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#19 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Epitop »

Edin H. wrote:Sto se tice globalno pitanja igranja reprezentacije stadion treba napraviti u Sarajevu.

Zamisli da sad Englezi prebace Wembley iz Londona u Wigan :-) :D
Ko ostale reprezentacije svijeta redovno igraju u glavnom gradu, uvijek se poteže primjer Wembley, zaboravljaju se ostale države. :-)
Kad bi igrači rekli da bi volili da igraju na Stamal Areni u Kreševu neka se igra, ako će to donijeti psihološku prednost.
Nije bitno gdje se igra, samo nemojte svoje frustracije prema Zenici prenositi kad igra reprezentacija.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#20 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Gandalf »

Atmosfera bilo gdje u BIH nije ni približno nabrijana, haotična i energična kao na Bilinom Polju - naročiti kada igra reprezentacija - ali s obzirom da savez vode debili sjebaće oni i to.
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#21 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Paco »

Ukoliko ce reprezentacija BiH i u buducnosti igrati utakmice u Zenici, pod hitno treba promijeniti sljedece:

1. Trava - Na ovoj postojecoj samo Tiger Woods moze igrati
2. Muzika - Severina (gas, gas), Bijelo Dugme (moji drugovi odavno kuce imaju, samo moja je bez krova...) i ostale "turn off" pjesme su toliko iritirajuce (a redovno ih pustaju prije svake utakmice i na poluvremenu) da mi dodje da pojedem one zvucnike. Pa barem sada imamo navijacke pjesme + "cudna jada od mostara grada" i one su sasvim dovoljne.
3. Oficijelni spiker - Nikola Bilic je narocito u ovoj zadnjoj utakmici toliko vrsio veliku nuzdu kroz usnu supljinu da se smrad mogao osjetiti jos dugo poslije utakmice. Zacepi covjece. Pod hitno iza mikrofona postaviti nekoga ko ce atmosferu dovesti do vrhunca/usijanja!

vi nastavite...
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#22 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by cikcanga »

Cimburijada je sampion!
ooooOOOOoooooooooo

Hajmo sjever!

Cimburijada je sampion!
ooooOOOOoooooooooo

Cimburijada je sampion
ooooOOOOoooooooooo


Hajmo istok!


.................
................
.........
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#23 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Oi »

cikcanga wrote:Cimburijada je sampion!
ooooOOOOoooooooooo

Hajmo sjever!

Cimburijada je sampion!
ooooOOOOoooooooooo

Cimburijada je sampion
ooooOOOOoooooooooo


Hajmo istok!


.................
................
.........
bravo! izrazito si duhovit covjek!
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#24 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by cikcanga »

Hvala,hvala. 8-)

Nije ovo bilo lahko skontat.
Ponosan sam na sebe. :lol:
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#25 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Oi »

cikcanga wrote:Hvala,hvala. 8-)

Nije ovo bilo lahko skontat.
Ponosan sam na sebe. :lol:
vjerujem da tvom mentalnom sklopu ovo nije bilo lako skontat!

i opet, velike cestitke!
Post Reply