Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#426 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Edin25 »

annoy wrote:
Edin25 wrote: e jebga sad, cuj 5 min i odmah ispadnes pickonja.
ne brini, to sam samo ja
danas žene vole ušminkane frajere :D
lickaj se slobodno :D
vidim.
hocu, sve za tebe :D
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#427 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Edin25 »

Samprotivsviju wrote:
Edin25 wrote:
annoy wrote:Sto se tice plakanja tu sam stvarno tipicno zensko. Ne mogu se posvađati a da ne krenu suze :oops:
Zapravo sam "tipicno" zensko po mnogocemu. I ne mislim da je to lose, dapace
Musko koje place je meni jako tezak prizor, jer sam navikla da muskarci u mom zivotu placu samo kad je bas neka velika tuga. Zato me pomisao na muskarca koji place nekako plasi. Ali ne bi ga smatrala manje muskarcem ako zaplace. Ako provede vise od 5 minuta birajuci sto ce obuci, tad vec da :D
e jebga sad, cuj 5 min i odmah ispadnes pickonja.
Ma ne znaju ni one sta hoce....vole sredjenje i uredne muskarce u odjelima, koji vode racuna o sebi....a ako duze od 5 minuta bira odjecu...pickonja, mislim what the fuck
mislim da ova to zna, samo malo pretjeruje.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#428 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by annoy »

Momci ono sa 5 minuta je bilo karikiranje. Sigurna sam da znate i da to niste doslovno shvatili.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#429 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by supercali »

Zar to sve nije individualno?
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#430 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by superiska »

Žene privlače muškarci sa dobrim smislom za humor, velikodušni, ljubazni, nasmijani, strastveni, moralni, puni samopouzdanja, pristojni.... i tako :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#431 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Tomahawk11 »

superiska wrote:Žene privlače muškarci sa dobrim smislom za humor, velikodušni, ljubazni, nasmijani, strastveni, moralni, puni samopouzdanja, pristojni.... i tako :D
Ja sam jednom našao da navedene i još neke uslove samo i jedino ispunjava - TELEVIZOR :!:
Ali u kompletu.....ili da se kombinuje više muškaraca :|
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#432 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by superiska »

Tomahawk11 wrote:
superiska wrote:Žene privlače muškarci sa dobrim smislom za humor, velikodušni, ljubazni, nasmijani, strastveni, moralni, puni samopouzdanja, pristojni.... i tako :D
Ja sam jednom našao da navedene i još neke uslove samo i jedino ispunjava - TELEVIZOR :!:
Ali u kompletu.....ili da se kombinuje više muškaraca :|

Zato i stavih .... i tako :D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#433 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Anestezija »

superiska wrote:Žene privlače muškarci sa dobrim smislom za humor, velikodušni, ljubazni, nasmijani, strastveni, moralni, puni samopouzdanja, pristojni.... i tako :D
evo me 8-)
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#434 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by superiska »

Anestezija wrote:
superiska wrote:Žene privlače muškarci sa dobrim smislom za humor, velikodušni, ljubazni, nasmijani, strastveni, moralni, puni samopouzdanja, pristojni.... i tako :D
evo me 8-)
Jesi li televizor? :stidljiva1:
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#435 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Anestezija »

Nisam al' sam sve nabrojano,samo nisam strastven nesto mi seljacko to zvuci :lol:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#436 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by superiska »

:nevjerujem:

Stulicu, asl pls :lol:
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#437 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Anestezija »

superiska wrote::nevjerujem:

Stulicu, asl pls :lol:
:D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#438 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by kiligonzales »

Privlaci ih los glas :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27627
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#439 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by JoseMujica »

superiska wrote:Žene privlače muškarci sa dobrim smislom za humor, velikodušni, ljubazni, nasmijani, strastveni, moralni, puni samopouzdanja, pristojni.... i tako :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

grohotom se smijem...žene najviše privlače najbolji lažovi.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#440 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Ramzess Veliki »

Bloo wrote:
Euridika wrote: Moram Bloo pitati, još nisam skontala šta raste. Jedino što dosad uvidjeh je da mi oči oteknu, pocrvene, i boli me glava. :cry:
Prateći postove došla sam do zaključka da od plakanja muškima se smanjuju muda, a rastu sise :D
:shock:
... sad vise ne smijem biti emotivan ... :shock:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#441 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by sadie_forever »

Drustven,ostvaren,stabilne ekonomije uz to visok i dobre gradje :skoljka:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#442 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Ramzess Veliki »

sadie_forever wrote:Drustven,ostvaren,stabilne ekonomije uz to visok i dobre gradje :skoljka:
Sadeta takvi se ne zene ... :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#443 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Euridika »

Ramzess Veliki wrote:
Bloo wrote:
Euridika wrote: Moram Bloo pitati, još nisam skontala šta raste. Jedino što dosad uvidjeh je da mi oči oteknu, pocrvene, i boli me glava. :cry:
Prateći postove došla sam do zaključka da od plakanja muškima se smanjuju muda, a rastu sise :D
:shock:
... sad vise ne smijem biti emotivan ... :shock:
Hajde ne brini, plakaćemo Bloo i ja za tebe. Meni će dobro doći... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#444 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Bloo »

Euridika wrote: Hajde ne brini, plakaćemo Bloo i ja za tebe. Meni će dobro doći... :lol: :lol: :lol:
Meni oči moraju ostati suhe :shock:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#445 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by Euridika »

Bloo wrote:
Euridika wrote: Hajde ne brini, plakaćemo Bloo i ja za tebe. Meni će dobro doći... :lol: :lol: :lol:
Meni oči moraju ostati suhe :shock:
OK, plakaću onda i za tebe i za Ramu. :lol: :lol:

Jadna mi majka na kraju... :shock: :-) :D :D
suza81
Posts: 683
Joined: 30/06/2009 19:22

#446 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by suza81 »

palestinka wrote:Žene vole lijepe i zgodne muškarce koji se prave da ne znaju da su lijepi i zgodni. Kriteriji se razlikuju, ali znaju se neki osnovni. Široka ramena, visina, čista kosa, urednost osnovna, da ne hoda pogrbljeno. Koji vježbaju, ali ne nose uske majice u kojima im se ocrtavaju bradavice. Koji ne pričaju o režimu ishrane, proteinima i ugljikohidratima. Žene vole muškarca koji je razvratnik u krevetu, u druștvu pristojan i ima manire, u kuhinji da zna kafu napraviti ili neki jednostavan obrok, da nije lijen. A ne mora pitu razvijati. I da ne kuka stalno, na državu, na šefa, da se ne ponaša kao luzer. Mora biti oslonac, mora se barem praviti da je snažan. Općenito, žene vole muškarce kod kojih dominiraju muške, a ne ženske osobine.
U sridu!..sto bi rekli primorci. Zaljubila sam se vec u opis :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#447 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by edo_79 »

suza81 wrote:
palestinka wrote:Žene vole lijepe i zgodne muškarce koji se prave da ne znaju da su lijepi i zgodni. Kriteriji se razlikuju, ali znaju se neki osnovni. Široka ramena, visina, čista kosa, urednost osnovna, da ne hoda pogrbljeno. Koji vježbaju, ali ne nose uske majice u kojima im se ocrtavaju bradavice. Koji ne pričaju o režimu ishrane, proteinima i ugljikohidratima. Žene vole muškarca koji je razvratnik u krevetu, u druștvu pristojan i ima manire, u kuhinji da zna kafu napraviti ili neki jednostavan obrok, da nije lijen. A ne mora pitu razvijati. I da ne kuka stalno, na državu, na šefa, da se ne ponaša kao luzer. Mora biti oslonac, mora se barem praviti da je snažan. Općenito, žene vole muškarce kod kojih dominiraju muške, a ne ženske osobine.
U sridu!..sto bi rekli primorci. Zaljubila sam se vec u opis :lol:
:eh: ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#448 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by palestinka »

suza81 wrote:
palestinka wrote:Žene vole lijepe i zgodne muškarce koji se prave da ne znaju da su lijepi i zgodni. Kriteriji se razlikuju, ali znaju se neki osnovni. Široka ramena, visina, čista kosa, urednost osnovna, da ne hoda pogrbljeno. Koji vježbaju, ali ne nose uske majice u kojima im se ocrtavaju bradavice. Koji ne pričaju o režimu ishrane, proteinima i ugljikohidratima. Žene vole muškarca koji je razvratnik u krevetu, u druștvu pristojan i ima manire, u kuhinji da zna kafu napraviti ili neki jednostavan obrok, da nije lijen. A ne mora pitu razvijati. I da ne kuka stalno, na državu, na šefa, da se ne ponaša kao luzer. Mora biti oslonac, mora se barem praviti da je snažan. Općenito, žene vole muškarce kod kojih dominiraju muške, a ne ženske osobine.
U sridu!..sto bi rekli primorci. Zaljubila sam se vec u opis :lol:
:lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#449 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by edo_79 »

palestinka wrote:
suza81 wrote:
palestinka wrote:Žene vole lijepe i zgodne muškarce koji se prave da ne znaju da su lijepi i zgodni. Kriteriji se razlikuju, ali znaju se neki osnovni. Široka ramena, visina, čista kosa, urednost osnovna, da ne hoda pogrbljeno. Koji vježbaju, ali ne nose uske majice u kojima im se ocrtavaju bradavice. Koji ne pričaju o režimu ishrane, proteinima i ugljikohidratima. Žene vole muškarca koji je razvratnik u krevetu, u druștvu pristojan i ima manire, u kuhinji da zna kafu napraviti ili neki jednostavan obrok, da nije lijen. A ne mora pitu razvijati. I da ne kuka stalno, na državu, na šefa, da se ne ponaša kao luzer. Mora biti oslonac, mora se barem praviti da je snažan. Općenito, žene vole muškarce kod kojih dominiraju muške, a ne ženske osobine.
U sridu!..sto bi rekli primorci. Zaljubila sam se vec u opis :lol:
:lol:
Jbt ovo k'o recept za kolače :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#450 Re: Sta zene privlaci ? (ISKRENO)

Post by palestinka »

@edo79 samo reci šta ne valja u ovom receptu. Bio bi to divan kolačić :D
Post Reply