Sta zene misle o tipovima poput...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#1 Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Zviz »

Sta zene misle o ovim tipovima... uzeo sam jedno ime koje ima vise varijacija po svijetu... osoba je slicnih godina kao sto se i vi...


#1 Sebastian:
Otvorena osoba, na svakoj slici, na svakoj zurci ga mozete naci, ide na univerzitet, ima neki prosjecan posao pokraj studiranja, gleda na svoj izgled, gleda na sebe da mu je fino, bavi se nekim sportom, ima sirok krug prijatelja, popularan je u drustvu, nema hobija mimo zabave i licnog izgleda.

#2 Sebastien:
Ponekad otrovena osoba, ponekad zatvoren, ponekad arogantan i cinican, ponekad i egositican, tesko ga izracunati, inace jako ljubazan, pocesto izgleda ljut odnosu uvijek izgleda ozbiljan, misteriozan, visoko skolovan, izgleda da ima dubok dzep i ako nepica o sta ima, po autu se moze vidjeti, ima sirok krug poznanika, a jako nestabilan/mali krug prijatelja, ima koji visak kg (recimo od 3-5kg), direktan u odgovorima, uvijek nadje vremena za pomoci, ima neke hobije.

#3 Sebastiano:
Nema visoku skolu, zanatlija, nije ljubazan, cesto arogantan i nasilan kad se popije, ima neko svoje isto drustvo, sa kojim se uvijek krece, otvoren je u nekim mjerama, inace ide na razlicite treninge, pokoja i tetovaza viri, ima dosta poznaninca, inace auto zauzima dobar dio dneve paznje.

#4 Sebastjan:
Srednja skola, ima finij posao, sutljiv, ima srednje drustvo i prijateljstvo, na zurkama je manje upadan od ostalih, mirnim tonom sve govori, inace nema vremena za zabave, malo i skrt, sport ga manje vise nezanima

#5 Szebasztian:
Srednja skola, neki prosjecan posao, poznat po tom da ima brdo kracih veza, srednje otvoren, vise se voli druziti sa zenama, ima par prijatelja sa kojim se cesto susrece kad je neki event u pitanju, inace fino skockan, i cesti je gost distokteka itd. inace zivi neki srednji zivot. Uvijek pokusaje da proda neki biznis pricu.

#6 Sebastiao:
Visoko skolovan, nekoliko hobija - neki su cak i od luksuzne ocijene - na koje posvecuje vrijeme. Ima dosta poznanica, nesto malo prijatelja, ima izrazito visoku intelektualnost, djeluje zatvoren, zna nekad biti dosadan sa svojim ironicnim komentarima, inace djeluje kao da mu je sve svejedno, nevoli prevelike grupe ljudi, neutralan je te izbjegava konflikte, zna cesto da povuce rucnu ako ga neko pokusaje vuci za nos, obicno odgovara na pitanja indirektno, malo djeluje misteriozna i miran.

#7 Sebas:
Par istih prijatelja s kojima se cesto napije ili pogleda nesto, vesele djevojke su tu u drustvu, ima nekih cirnih biznisa koje vjesto krije, voli da se pokaze i dokaze. Izgleda kao da mu uvijek treba pomoc, jer skrece sa normalnog puta, slabo kad da kome pomogne osim ljudima koje dobro poznaje.
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#2 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by registrovana onako »

udala bih se za 6 :oops:
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#3 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Broj 2 :D 8-)
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#4 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Zviz »

Znaci kako god neka lova ili luksuz je u pitanju ili...
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#5 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Bas naprotiv, dopadaju mi se karakterne osobine broja 2 :D
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#6 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by _mufljuz_ »

inace je u zena karakter ovjekovjecen u sustavim novcanicama i titularnim potpisima al hajd - licemjerja nikad dosta a mindza nikad nije bila precjenjenija nego danas....

i jako mi je kad se naroguše kad forumašima spomenes amru i dzeku - mene nekako cudi da nije zavela nekog konobara sa srednjom skolom i platom od 5-6 stoja nego i prvi put i drugi put likove koji imaju milione na racunu - bas eto tako - slucajno potrefilo se.... sto bi reko Edo Majka To mora da je ljubav...

procitah maloprije jedan post od jedne na forumu - pa treba nabraja - mora da ovo mora da ono MORA... MORA... MORA.... i kao navodno ima takvog tipa - moras teski moron, pizdopacenik i mazohista bit da imas takvog sadistu pored sebe.....
Last edited by _mufljuz_ on 09/06/2014 21:51, edited 1 time in total.
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#7 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by registrovana onako »

2 mi je drugi izbor :D
odbilo me sto se po autu moze vidjeti da ima :D
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#8 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by registrovana onako »

_mufljuz_ wrote:inace je u zena karakter ovjekovjecen u sustavim novcanicama i titularnim potpisima al hajd - licemjerja nikad dosta a mindza nikad nije bila precjenjenija nego danas....

i jako mi je kad se naroguše kad forumašima spomenes amru i dzeku - mene nekako cudi da nije zavela nekog konobara sa srednjom skolom i platom od 5-6 stoja nego i prvi put i drugi put likove koji imaju milione na racunu - bas eto tako - slucajno potrefilo se.... sto bi reko Edo Majka To mora da je ljubav...
pogledaj karakter 1 3 4 5 7?
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#9 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by _mufljuz_ »

registrovana onako wrote:
_mufljuz_ wrote:inace je u zena karakter ovjekovjecen u sustavim novcanicama i titularnim potpisima al hajd - licemjerja nikad dosta a mindza nikad nije bila precjenjenija nego danas....

i jako mi je kad se naroguše kad forumašima spomenes amru i dzeku - mene nekako cudi da nije zavela nekog konobara sa srednjom skolom i platom od 5-6 stoja nego i prvi put i drugi put likove koji imaju milione na racunu - bas eto tako - slucajno potrefilo se.... sto bi reko Edo Majka To mora da je ljubav...
pogledaj karakter 1 3 4 5 7?
ja sam se nagledo ignorisanja svih (bez)karakternih osobina kada je u pitanju brzopotezno bogacenje ovjekovjeceno na venerinom brijegu
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#10 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by registrovana onako »

podvukla sam sta mi smeta :oops:
#1 Sebastian:
Otvorena osoba, na svakoj slici, na svakoj zurci ga mozete naci, ide na univerzitet, ima neki prosjecan posao pokraj studiranja, gleda na svoj izgled, gleda na sebe da mu je fino, bavi se nekim sportom, ima sirok krug prijatelja, popularan je u drustvu, nema hobija mimo zabave i licnog izgleda.
:roll:
#2 Sebastien:
Ponekad otrovena osoba, ponekad zatvoren, ponekad arogantan i cinican, ponekad i egositican, tesko ga izracunati, inace jako ljubazan, pocesto izgleda ljut odnosu uvijek izgleda ozbiljan, misteriozan, visoko skolovan, izgleda da ima dubok dzep i ako nepica o sta ima, po autu se moze vidjeti, ima sirok krug poznanika, a jako nestabilan/mali krug prijatelja, ima koji visak kg (recimo od 3-5kg), direktan u odgovorima, uvijek nadje vremena za pomoci, ima neke hobije.
fali sport. :D
#3 Sebastiano:
Nema visoku skolu, zanatlija, nije ljubazan, cesto arogantan i nasilan kad se popije, ima neko svoje isto drustvo, sa kojim se uvijek krece, otvoren je u nekim mjerama, inace ide na razlicite treninge, pokoja i tetovaza viri, ima dosta poznaninca, inace auto zauzima dobar dio dneve paznje.
#4 Sebastjan:
Srednja skola, ima finij posao, sutljiv, ima srednje drustvo i prijateljstvo, na zurkama je manje upadan od ostalih, mirnim tonom sve govori, inace nema vremena za zabave, malo i skrt, sport ga manje vise nezanima
nema nista interesanstno. drugacije bi bilo da postoje emocije. :D


#5 Szebasztian:
Srednja skola, neki prosjecan posao,poznat po tom da ima brdo kracih veza, srednje otvoren, vise se voli druziti sa zenama, ima par prijatelja sa kojim se cesto susrece kad je neki event u pitanju inace fino skockan, i cesti je gost distokteka itd. inace zivi neki srednji zivot. Uvijek pokusaje da proda neki biznis pricu.
#6 Sebastiao:
Visoko skolovan, nekoliko hobija - neki su cak i od luksuzne ocijene - na koje posvecuje vrijeme. Ima dosta poznanica, nesto malo prijatelja, ima izrazito visoku intelektualnost, djeluje zatvoren, zna nekad biti dosadan sa svojim ironicnim komentarima, inace djeluje kao da mu je sve svejedno, nevoli prevelike grupe ljudi, neutralan je te izbjegava konflikte, zna cesto da povuce rucnu ako ga neko pokusaje vuci za nos, obicno odgovara na pitanja indirektno, malo djeluje misteriozna i miran.
sto ih je vise bezazlenije su :oops:
#7 Sebas:
Par istih prijatelja s kojima se cesto napije ili pogleda nesto, vesele djevojke su tu u drustvu, ima nekih cirnih biznisa koje vjesto krije, voli da se pokaze i dokaze. Izgleda kao da mu uvijek treba pomoc, jer skrece sa normalnog puta, slabo kad da kome pomogne osim ljudima koje dobro poznaje.
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#11 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by registrovana onako »

_mufljuz_ wrote:
registrovana onako wrote:
_mufljuz_ wrote:inace je u zena karakter ovjekovjecen u sustavim novcanicama i titularnim potpisima al hajd - licemjerja nikad dosta a mindza nikad nije bila precjenjenija nego danas....

i jako mi je kad se naroguše kad forumašima spomenes amru i dzeku - mene nekako cudi da nije zavela nekog konobara sa srednjom skolom i platom od 5-6 stoja nego i prvi put i drugi put likove koji imaju milione na racunu - bas eto tako - slucajno potrefilo se.... sto bi reko Edo Majka To mora da je ljubav...
pogledaj karakter 1 3 4 5 7?
ja sam se nagledo ignorisanja svih (bez)karakternih osobina kada je u pitanju brzopotezno bogacenje ovjekovjeceno na venerinom brijegu
trebamo izabrati najmanje zlo od 7. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#12 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by ultima_palabra »

Postavljeno je tako da će svaka žena napisati 2 ili 6... čak i ako u sebi misli drugačije :D
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#13 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Klitemnestraaa »

Zviz wrote:Sta zene misle o ovim tipovima... uzeo sam jedno ime koje ima vise varijacija po svijetu... osoba je slicnih godina kao sto se i vi...


#1 Sebastian:
Otvorena osoba, na svakoj slici, na svakoj zurci ga mozete naci, ide na univerzitet, ima neki prosjecan posao pokraj studiranja, gleda na svoj izgled, gleda na sebe da mu je fino, bavi se nekim sportom, ima sirok krug prijatelja, popularan je u drustvu, nema hobija mimo zabave i licnog izgleda.

tipični današnji tatin sinčić


#2 Sebastien:
Ponekad otrovena osoba, ponekad zatvoren, ponekad arogantan i cinican, ponekad i egositican, tesko ga izracunati, inace jako ljubazan, pocesto izgleda ljut odnosu uvijek izgleda ozbiljan, misteriozan, visoko skolovan, izgleda da ima dubok dzep i ako nepica o sta ima, po autu se moze vidjeti, ima sirok krug poznanika, a jako nestabilan/mali krug prijatelja, ima koji visak kg (recimo od 3-5kg), direktan u odgovorima, uvijek nadje vremena za pomoci, ima neke hobije.

casual, onako ko san bosanske žene, kao neko najmanje zlo, mada ja više volim introvertnije umjetničke tipove, btw on me na mene podsjeća pa mislim da se ne bi slagali

#3 Sebastiano:
Nema visoku skolu, zanatlija, nije ljubazan, cesto arogantan i nasilan kad se popije, ima neko svoje isto drustvo, sa kojim se uvijek krece, otvoren je u nekim mjerama, inace ide na razlicite treninge, pokoja i tetovaza viri, ima dosta poznaninca, inace auto zauzima dobar dio dneve paznje.

a to su one face po gradu što hodaju i misle da se sve vrti oko njih i da su face što su nabildani i puno tetovaža, a dvije čiste ne zna progovoriti, veoma ograničen

#4 Sebastjan:
Srednja skola, ima finij posao, sutljiv, ima srednje drustvo i prijateljstvo, na zurkama je manje upadan od ostalih, mirnim tonom sve govori, inace nema vremena za zabave, malo i skrt, sport ga manje vise nezanima

flegma, ne zanima ga zabava, sport, djeluje mi na nakog gotovana ajde ženo ustani i donesi i čašu vode

#5 Szebasztian:
Srednja skola, neki prosjecan posao, poznat po tom da ima brdo kracih veza, srednje otvoren, vise se voli druziti sa zenama, ima par prijatelja sa kojim se cesto susrece kad je neki event u pitanju, inace fino skockan, i cesti je gost distokteka itd. inace zivi neki srednji zivot. Uvijek pokusaje da proda neki biznis pricu.

party freak neki, nisam baš fan tih, nak su mi nekako ufurani, misle da ih svi obožavaju i to

#6 Sebastiao:
Visoko skolovan, nekoliko hobija - neki su cak i od luksuzne ocijene - na koje posvecuje vrijeme. Ima dosta poznanica, nesto malo prijatelja, ima izrazito visoku intelektualnost, djeluje zatvoren, zna nekad biti dosadan sa svojim ironicnim komentarima, inace djeluje kao da mu je sve svejedno, nevoli prevelike grupe ljudi, neutralan je te izbjegava konflikte, zna cesto da povuce rucnu ako ga neko pokusaje vuci za nos, obicno odgovara na pitanja indirektno, malo djeluje misteriozna i miran.

umjetnički onako tip, tip koji ulaže u sebe, za njeg bih se odmah udala, ako je zatvoren prema masi, ne mora značiti da bi i prema svojoj ženi

#7 Sebas:
Par istih prijatelja s kojima se cesto napije ili pogleda nesto, vesele djevojke su tu u drustvu, ima nekih cirnih biznisa koje vjesto krije, voli da se pokaze i dokaze. Izgleda kao da mu uvijek treba pomoc, jer skrece sa normalnog puta, slabo kad da kome pomogne osim ljudima koje dobro poznaje.
jako labilna osoba, kafaroš
Googlerica
Posts: 1971
Joined: 28/12/2013 02:03
Location: Hangar One

#14 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Googlerica »

sest :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#15 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by sheilak »

sebastian.

sebastien, al da omrsavi.

i eto taj portugalac, ali mora se poraditi i na njemu.


ali svi su mi nekako falicni. ima li iko normalan?
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#16 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by edo_79 »

sheilak wrote:sebastian.

sebastien, al da omrsavi.

i eto taj portugalac, ali mora se poraditi i na njemu.


ali svi su mi nekako falicni. ima li iko normalan?
vidi mene bona :pisnuo:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#17 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by sheilak »

ti si edward. ne spadas u kategoriju sebastijana. :D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#18 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by edo_79 »

sheilak wrote:ti si edward. ne spadas u kategoriju sebastijana. :D
pih .... znači ja sam izvan koMkurencije :roll:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#19 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by sheilak »

zamolicemo zviza da napravi i usporedbu edwarda. :D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#20 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by edo_79 »

sheilak wrote:zamolicemo zviza da napravi i usporedbu edwarda. :D
ljubim ruke i blagodarim :D
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#21 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Zviz »

Nije ni cudo da se zene/djevojke pale na tipove koji su malo "misteriozni" pa sta to god bilo...

Tipa pod brojem 2 poznam a za njim sigurno ludi 10 zenski, poznam jednu (svedjanka), meni se dosla jaditi :lol: veli ona: kaze tip nekad prodje tamo gdje radim ni da me pozdravi, a onda se slucjano sretnemo u gradu pozdravimo se kao da se nismo vidili 20 godina! Ja sam mu prijatelj pa ga nemogu nikako sontati - ali tacno neznas nikada sta razmislja! A neprica o parama, mada se vidi da ima pune dzepove, on ti je dva dana prije forumle jedan u Monaku nako otisao niti je kome pricao sta, niti se javlja na tlf. kad odjednom 4-5 slika na facabuku sa nekom skijasicom ona slikala selfije, malo na nekoj jahti parti malo - sigurno bilo i dzidzi midzi malo, a sto je jos interesantnije od nekih 20 lajkova skoro sve zenske nema dva muskraca.

Eto nasta se babe pale.


Broj 1 ti je 1/3 svih muskaraca u Danskoj!
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#22 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Ma i ti nama bosankama nasao plasirat anamone :lol: :lol: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#23 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by sheilak »

Zviz wrote:.

Tipa pod brojem 2 poznam ...
reci mu da omrsavi.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#24 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by Zviz »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:Ma i ti nama bosankama nasao plasirat anamone :lol: :lol: :lol:

Ja sam onaj tip bez zivaca... nemam ja vremena za zenske gluposti "ganja me, skontaj sta mislism ono ovo..." Sigorni misli na neke gluposti a sta cu te ganjati kad znam gdje zivis... dodjem i pozvonim

Sve imam fino oko sebe jedino nemam zivaca za zenacije.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#25 Re: Sta zene misle o tipovima poput...

Post by cLo »

Zviz wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote:Ma i ti nama bosankama nasao plasirat anamone :lol: :lol: :lol:

Ja sam onaj tip bez zivaca... nemam ja vremena za zenske gluposti "ganja me, skontaj sta mislism ono ovo..." Sigorni misli na neke gluposti a sta cu te ganjati kad znam gdje zivis... dodjem i pozvonim

Sve imam fino oko sebe jedino nemam zivaca za zenacije.
Zviz, tebi bi najbolje bilo da se pozabaviš vrtlarstvom. To smiruje i opušĆa 8)
Post Reply