Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Romeo 80
Posts: 4373
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#9001 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

Situacija od juče. Idem ulicom Skenderija. Vozi lik ispred mene i vidim da konstantno blica nekome ispred. Krenem da se prestrojim iz desne u lijevu traku jer je manje rupa po njoj, kad neka hamša u Cliu ide suprotnim smjerom direkt na mene i blica i ona meni! :-) Počnem i ja blicat i ponovo se vratim u desnu traku da je izbjegnem. Pogledam u retrovizor i naravno, svi je izbjegavaju, a ona izgleda uvjerena da budale idu na nju namjerno :-) Svašta!
Last edited by Romeo 80 on 29/01/2017 17:38, edited 1 time in total.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#9002 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Vozaci koji se priljube pozadi :roll: za njih imas dvije opcije. Da ih odlijepis ako mozes il ako ne mozes ili ti mrsko da se sklonis i pustis ga da prodje i nastavis mirno voziti po svom cejfu...najbolje dvije opcije, a sve drugo usporavanje zatezanje daj ne daj ovo ono bezveze sta si postigo, vise sebe shebes nego njega
Last edited by condy on 29/01/2017 17:34, edited 1 time in total.
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#9003 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sema911s »

Romeo 80 wrote:Situacija od juče. Idem ulicom Skenderija. Vozi lik ispred mene i vidim da konstantno blica nekome ispred. Krenem da se prestrojim iz desne u lijevu traku jer je manje rupa po njoj, kad neka hamša u Cliu ide suprotnim smjerom direkt na mene i blica i ona meni! :-) Počnem i ja blicat i ponovo se vratim u desnu traku. Pogledam u retrovizor i naravno, svi je izbjegavaju, a na izgleda uvjerena da budale idu na nju namjerno :-) Svašta!

Jel valjala sta,, mogo si je pokupit
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#9004 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Romeo 80 wrote:Situacija od juče. Idem ulicom Skenderija. Vozi lik ispred mene i vidim da konstantno blica nekome ispred. Krenem da se prestrojim iz desne u lijevu traku jer je manje rupa po njoj, kad neka hamša u Cliu ide suprotnim smjerom direkt na mene i blica i ona meni! :-) Počnem i ja blicat i ponovo se vratim u desnu traku. Pogledam u retrovizor i naravno, svi je izbjegavaju, a na izgleda uvjerena da budale idu na nju namjerno :-) Svašta!
Staces naucila tako :mrgreen:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#9005 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

sema911s wrote:
Romeo 80 wrote:Situacija od juče. Idem ulicom Skenderija. Vozi lik ispred mene i vidim da konstantno blica nekome ispred. Krenem da se prestrojim iz desne u lijevu traku jer je manje rupa po njoj, kad neka hamša u Cliu ide suprotnim smjerom direkt na mene i blica i ona meni! :-) Počnem i ja blicat i ponovo se vratim u desnu traku. Pogledam u retrovizor i naravno, svi je izbjegavaju, a na izgleda uvjerena da budale idu na nju namjerno :-) Svašta!

Jel valjala sta,, mogo si je pokupit
Ak je valjala trebo je direkt opalit :mrgreen:
User avatar
Romeo 80
Posts: 4373
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#9006 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

sema911s wrote:
Romeo 80 wrote:Situacija od juče. Idem ulicom Skenderija. Vozi lik ispred mene i vidim da konstantno blica nekome ispred. Krenem da se prestrojim iz desne u lijevu traku jer je manje rupa po njoj, kad neka hamša u Cliu ide suprotnim smjerom direkt na mene i blica i ona meni! :-) Počnem i ja blicat i ponovo se vratim u desnu traku. Pogledam u retrovizor i naravno, svi je izbjegavaju, a na izgleda uvjerena da budale idu na nju namjerno :-) Svašta!

Jel valjala sta,, mogo si je pokupit
Čini mi se frustrirana naka! Možda sam i trebo :lol:
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#9007 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sema911s »

Frustrirane su najbolje
citroen xm
Posts: 18113
Joined: 17/04/2012 22:57

#9008 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by citroen xm »

Ti što se zalijepe pozadi se najbolje odlijepe paljenjem zadnje maglenke.
zdruzdjo
Posts: 5211
Joined: 16/08/2009 00:27

#9009 Re: RE: Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

citroen xm wrote:Ti što se zalijepe pozadi se najbolje odlijepe paljenjem zadnje maglenke.
Oduzmes gas samo malo i ukljucis zadnju maglenku. Uuuu kako se koci odmah.

Sent from my HTC One ME dual sim using Tapatalk
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#9010 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by relax11 »

citroen xm wrote:Ti što se zalijepe pozadi se najbolje odlijepe paljenjem zadnje maglenke.
Tako neki dan vozi lola 40 ogranicenje 60 kolona iza mene on lagano i sta cu vozim sto blize njemu necu da blicam necu nista da skonta da idee, razumijem to ako mu je kraca noga pa ne moze dohvatit gasa ostalo ne razumijem suha cesta, nije proslo malo krenu sredinom vozit i svo ono kamenje pođe na haubu moju da skace e onda sam mu poceo i blicat... tako da eto ako vam zasmeta ima i ova opcija vozi sredinom i kamenjima ga gađaj :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#9011 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Sve vise voze po 30-40 i sveraju cestom jer beje u vibere i messengere...
User avatar
van Basten
Posts: 7544
Joined: 21/09/2006 02:59

#9012 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by van Basten »

nervira me kad ljudi koji boluju od kokošijeg sljepila sjednu i voze po noći tamo gdjhe nema ulične rasvjete (magistrale npr)... pa ga "deru" 50km/h uz udaranje po kočnici svaki put kad neko iz suprotnog pravca naiđe u susret
Leon16v
Posts: 5788
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#9013 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

Papak u Tiguanu, kod studentskih domova, iz srednje trake po gascini na žuto i skrenu lijevo gore prema Dobrinji
Na semaforu kod Fahdove stoji, lice ko bebina guzica, smješak kretenski na licu i njegovom jaranu koji se jedva vidi u sjedištu.
User avatar
DoradO
Posts: 4613
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#9014 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by DoradO »

jojjjj u zadnje vrijeme ovi sto voze babina ili sluzbena auta pa im smeta kad usporim na lezeci ili preko kratera npr u onoj ulici od zeljeznicke prema tunelu :roll:
Kvest
Posts: 477
Joined: 15/05/2013 18:49

#9015 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Kvest »

Pitanje je OFF TOPIC,ali da ne otvaram novu temu.
U protekla 2 mjeseca konstantno sam na relaciji Sarajevo-Zenica.Nekad autoput predjem i tri,čak i četiri puta dnevno.Mene konkretno zanima,može li se npr isključiti sa autoputa u Podlugovima,ili Visokom,i da se nastavi dalje prema Zenici.Prije termoelektrane u Kaknju vidim pored put na kojem idu auta,put izgleda sasvim ok.Ali nakon nekog vremena se "gubi",jel ide kroz grad ili kako?
Eto voljela bih da mi pojasnite,ako vam nije mrsko.Može i na pp.
Hvala
Ps:nikada nisam išla ovim sporednim putem,pa zato i pitam.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#9016 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by 530i »

Može, ali nemoj. Još je taj vidljivi dio i pristojan, dio od Kaknja prema Zenici je kriminalan.
Uostalom ako ti je AP skup idi preko Kiseljaka i Busovače, a ovaj alternativni Ilijaš-Visoko-Kakanj koristi samo kad baš moraš.
Kvest
Posts: 477
Joined: 15/05/2013 18:49

#9017 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Kvest »

530i wrote:Može, ali nemoj. Još je taj vidljivi dio i pristojan, dio od Kaknja prema Zenici je kriminalan.
Uostalom ako ti je AP skup idi preko Kiseljaka i Busovače, a ovaj alternativni Ilijaš-Visoko-Kakanj koristi samo kad baš moraš.
Hvala ti puno,sad sam baš na karti gledala,i nije neka velika razlika u kilometraži.Kakvo je stanje sa radarima,znam za onaj jedan na semaforu,ima li još fixnih?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9018 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

DoradO wrote:jojjjj u zadnje vrijeme ovi sto voze babina ili sluzbena auta pa im smeta kad usporim na lezeci ili preko kratera npr u onoj ulici od zeljeznicke prema tunelu :roll:
ma pusti budale , furaj svoj fazon i vozi :) , ako mogu nek te preskacu , ako slucajno izadje i krene na tebe , odma nogom u glavusu :wink: :thumbup:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#9019 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Amare u zadnji vakat postao si neravozan :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9020 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Kvest wrote:Pitanje je OFF TOPIC,ali da ne otvaram novu temu.
U protekla 2 mjeseca konstantno sam na relaciji Sarajevo-Zenica.Nekad autoput predjem i tri,čak i četiri puta dnevno.Mene konkretno zanima,može li se npr isključiti sa autoputa u Podlugovima,ili Visokom,i da se nastavi dalje prema Zenici.Prije termoelektrane u Kaknju vidim pored put na kojem idu auta,put izgleda sasvim ok.Ali nakon nekog vremena se "gubi",jel ide kroz grad ili kako?
Eto voljela bih da mi pojasnite,ako vam nije mrsko.Može i na pp.
Hvala
Ps:nikada nisam išla ovim sporednim putem,pa zato i pitam.
Kad ides tako cesto, tebi bi se isplatio ACC TAG.
Kvest
Posts: 477
Joined: 15/05/2013 18:49

#9021 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Kvest »

Tomahawk11 wrote:
Kvest wrote:Pitanje je OFF TOPIC,ali da ne otvaram novu temu.
U protekla 2 mjeseca konstantno sam na relaciji Sarajevo-Zenica.Nekad autoput predjem i tri,čak i četiri puta dnevno.Mene konkretno zanima,može li se npr isključiti sa autoputa u Podlugovima,ili Visokom,i da se nastavi dalje prema Zenici.Prije termoelektrane u Kaknju vidim pored put na kojem idu auta,put izgleda sasvim ok.Ali nakon nekog vremena se "gubi",jel ide kroz grad ili kako?
Eto voljela bih da mi pojasnite,ako vam nije mrsko.Može i na pp.
Hvala
Ps:nikada nisam išla ovim sporednim putem,pa zato i pitam.
Kad ides tako cesto, tebi bi se isplatio ACC TAG.
A šta to podrazumijeva?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9022 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Kvest wrote:
Tomahawk11 wrote:
Kvest wrote:Pitanje je OFF TOPIC,ali da ne otvaram novu temu.
U protekla 2 mjeseca konstantno sam na relaciji Sarajevo-Zenica.Nekad autoput predjem i tri,čak i četiri puta dnevno.Mene konkretno zanima,može li se npr isključiti sa autoputa u Podlugovima,ili Visokom,i da se nastavi dalje prema Zenici.Prije termoelektrane u Kaknju vidim pored put na kojem idu auta,put izgleda sasvim ok.Ali nakon nekog vremena se "gubi",jel ide kroz grad ili kako?
Eto voljela bih da mi pojasnite,ako vam nije mrsko.Može i na pp.
Hvala
Ps:nikada nisam išla ovim sporednim putem,pa zato i pitam.
Kad ides tako cesto, tebi bi se isplatio ACC TAG.
A šta to podrazumijeva?
Elektronska naplata cestarine. Dodje te jeftinije i ne peglas se.
Provjeri kako i sta http://www.jpautoceste.ba/2012061423/cjenik
Imas i telefon, pa ako ti nije jasno, nazovi.
Kvest
Posts: 477
Joined: 15/05/2013 18:49

#9023 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Kvest »

Ovo je super,samo ne piše koliko jeftinije.Morat ću svratiti idući put da se raspitam
vnm
Posts: 1478
Joined: 08/07/2008 01:28

#9024 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vnm »

mislim da ti poklone 20% na svaku uplatu koji izvrsis na ACC TAG.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9025 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

vnm wrote:mislim da ti poklone 20% na svaku uplatu koji izvrsis na ACC TAG.
Tako nekako.
100 KM ACC te dodje 80.
Post Reply