Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Evolution_IV
Posts: 12809
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#39776 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

imacu i ja jednu uskoro, da posadis :mrgreen:

@EasyMan
nisam mislio na bitangu buraz, bitanga da ima koristio bi, nije levat nepismeni :thumbup:
Naslovnica
Posts: 27662
Joined: 20/03/2013 15:38

#39777 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote: 17/08/2022 21:00
Naslovnica wrote: 17/08/2022 20:57
Seljak, jesu li rodili kumpijeri, hoće li biti makar za kljukuše?!
:gunjastajl:
najbolji je najbolji je romanijski kroNpir pire :-D
kod mene samo bOranija i grasak rodili,susna godina jbga :(
posadio sam nekih lafeta i krajnica u jednu lijehu,al nista nije niklo,samo zahrDŽale :run:
Nejma više romanijskog, izumrla sorta.
Mosa Mosanto.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 12809
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#39778 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

moRel fojnicki? :D
User avatar
Ateista
Posts: 46341
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#39779 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

mk ultra wrote: 17/08/2022 20:38 Ja koristim bluetooth i radi taman
Javljas se na komandama na volanu nema zayebancije
Da, odlicna i jako korisma stvar. Jedino mi je problem kad vozim nekog, ne volim da drugi slusaju sta pricam sa nekim pa ga iskljucim, ne moram nista kriti ali je nekako glupo, odlicna stvar kad sam sam u sutu.
User avatar
Ateista
Posts: 46341
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#39780 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Danas guzva na gaspromu kod wise, iz nekog razloga presporo ide na kasama. Bio sam treci u redu i cekao 15-20 minuta.
Kad sam vidio idiota koji je bio ispred mene da se lagano setka sa dvije kafe, lagano ulazi u auto, veze se i sve druge procedure ko da je zensko i tek onda se pomjera sa pumpe, doslo mi je da izadjem i nabijem mu one kafe...
Koji bolikurci, vidis da je haos i ogromna guzva, plati gorivo pa pomjeri auto i onda kupuj jebene kafe.
Naslovnica
Posts: 27662
Joined: 20/03/2013 15:38

#39781 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Ateista wrote: 17/08/2022 21:41 Danas guzva na gaspromu kod wise, iz nekog razloga presporo ide na kasama. Bio sam treci u redu i cekao 15-20 minuta.
Kad sam vidio idiota koji je bio ispred mene da se lagano setka sa dvije kafe, lagano ulazi u auto, veze se i sve druge procedure ko da je zensko i tek onda se pomjera sa pumpe, doslo mi je da izadjem i nabijem mu one kafe...
Koji bolikurci, vidis da je haos i ogromna guzva, plati gorivo pa pomjeri auto i onda kupuj jebene kafe.
Jarane, trebo si krenut ranie, kadae manje guzve.
:thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37278
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#39782 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

pa to je tako ,dok im ne dreknes ne jebu oni nista,samo da ja naspem,samo da ja prodjem,samo da ja stanem ,samo cu minutu...
kad im zagalamis nadju se ko uvrijedjeni,pa bi se kao i tukli..raspravljali...onda im jebes sve na kamaru i tek tad ustuknu ...
nema to mrve kucnog odgoja,sekunde obzira prema nekom drugom...ne znam gdje su pokupili takve krkanske obicaje i gdje su rasli,a svi se busaju u prsa graDŽanstvom :run:
Officer Crabtree
Posts: 3540
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#39783 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Officer Crabtree »

Pa kad čovjek napuni do čepa nek mu i jaja ližu.
User avatar
Laplace
Posts: 10257
Joined: 19/11/2012 18:37

#39784 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Naslovnica wrote: 17/08/2022 20:36 Ja redovno koristim mobitel u vožnji, za šta služi mobitel prvenstveno nego za komunikaciju? Ako te neko zovne, osnovna kultura je da se javiš ako možeš.
Pogotovo što vrtim ozbiljan biznis, bez mobitela i komunikacije sve pada u vodu. Radije ću platiti kaznu nego odložiti mobitel. Bar ovdje u BiH.
Kada sam u inozemstvu, pogotovo u Zapadnoj Europi, gledam da što manje razgovoram dok vozim. Ne zbog roamniga već zbog strogih zakona i većih novčanih kazni.
Ugradiš parrot ako nemaš modernu multimediju i riješio si problem, možeš legalno da koristiš mobitel za razgovore.
User avatar
Laplace
Posts: 10257
Joined: 19/11/2012 18:37

#39785 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Ateista wrote: 17/08/2022 21:41 Danas guzva na gaspromu kod wise, iz nekog razloga presporo ide na kasama. Bio sam treci u redu i cekao 15-20 minuta.
Kad sam vidio idiota koji je bio ispred mene da se lagano setka sa dvije kafe, lagano ulazi u auto, veze se i sve druge procedure ko da je zensko i tek onda se pomjera sa pumpe, doslo mi je da izadjem i nabijem mu one kafe...
Koji bolikurci, vidis da je haos i ogromna guzva, plati gorivo pa pomjeri auto i onda kupuj jebene kafe.
Za takvo nešto je neki naš lik (ex-yu) u Austriji platio kaznu (trocifren iznps eura). Lik naručio sendvič i lagano ga jeo dok je auto smetao na pumpi.
User avatar
hopi
Posts: 5631
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#39786 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by hopi »

Laplace wrote: 17/08/2022 21:46
Naslovnica wrote: 17/08/2022 20:36 Ja redovno koristim mobitel u vožnji, za šta služi mobitel prvenstveno nego za komunikaciju? Ako te neko zovne, osnovna kultura je da se javiš ako možeš.
Pogotovo što vrtim ozbiljan biznis, bez mobitela i komunikacije sve pada u vodu. Radije ću platiti kaznu nego odložiti mobitel. Bar ovdje u BiH.
Kada sam u inozemstvu, pogotovo u Zapadnoj Europi, gledam da što manje razgovoram dok vozim. Ne zbog roamniga već zbog strogih zakona i većih novčanih kazni.
Ugradiš parrot ako nemaš modernu multimediju i riješio si problem, možeš legalno da koristiš mobitel za razgovore.
ma kakav parot
za oko 100KM prije par godina kupio pioner uređaj 1DIN , odlično radi, usb, cd, blutut, podržava android, spotify ma sve, možeš se javljati i prekidati preko tipke na radijonu, zvuk razgovora odličan, mikrofon provučeš do štitnika za sunce zakačiš tu, automatski se mobitel konektuje ako je naravno blutut uključen, također kvalitet muzike je sasvim dobar
User avatar
Ateista
Posts: 46341
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#39787 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Laplace wrote: 17/08/2022 21:50
Ateista wrote: 17/08/2022 21:41 Danas guzva na gaspromu kod wise, iz nekog razloga presporo ide na kasama. Bio sam treci u redu i cekao 15-20 minuta.
Kad sam vidio idiota koji je bio ispred mene da se lagano setka sa dvije kafe, lagano ulazi u auto, veze se i sve druge procedure ko da je zensko i tek onda se pomjera sa pumpe, doslo mi je da izadjem i nabijem mu one kafe...
Koji bolikurci, vidis da je haos i ogromna guzva, plati gorivo pa pomjeri auto i onda kupuj jebene kafe.
Za takvo nešto je neki naš lik (ex-yu) u Austriji platio kaznu (trocifren iznps eura). Lik naručio sendvič i lagano ga jeo dok je auto smetao na pumpi.
To je bas idiotizam na kvadrat. Ovaj je nosio kafe za ponijeti, ali kako nema obzira, i sam se nacekao prije toga. U par navrata po 2-3 minute niko nije izlazio, prvo sam mislio da je neki problem na kasama, ali kad sam ja usao zavrsio sve jako brzo nakon sto je natoceno gorivo.
User avatar
Laplace
Posts: 10257
Joined: 19/11/2012 18:37

#39788 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

hopi wrote: 17/08/2022 21:55
Laplace wrote: 17/08/2022 21:46

Ugradiš parrot ako nemaš modernu multimediju i riješio si problem, možeš legalno da koristiš mobitel za razgovore.
ma kakav parot
za oko 100KM prije par godina kupio pioner uređaj 1DIN , odlično radi, usb, cd, blutut, podržava android, spotify ma sve, možeš se javljati i prekidati preko tipke na radijonu, zvuk razgovora odličan, mikrofon provučeš do štitnika za sunce zakačiš tu, automatski se mobitel konektuje ako je naravno blutut uključen, također kvalitet muzike je sasvim dobar
Ima tih rješenja. Nedavno sam gledao multimediju za 149 KM koja se ugradi na mjesto originalnog radio CD MP3 uređaja, ako sam dobro zapamtio ima i navigaciju (Android uređaj). Preko OLX-a (https://www.olx.ba/artikal/43914240/aut ... avigacija/).
User avatar
hopi
Posts: 5631
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#39789 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by hopi »

Laplace wrote: 17/08/2022 22:03
hopi wrote: 17/08/2022 21:55

ma kakav parot
za oko 100KM prije par godina kupio pioner uređaj 1DIN , odlično radi, usb, cd, blutut, podržava android, spotify ma sve, možeš se javljati i prekidati preko tipke na radijonu, zvuk razgovora odličan, mikrofon provučeš do štitnika za sunce zakačiš tu, automatski se mobitel konektuje ako je naravno blutut uključen, također kvalitet muzike je sasvim dobar
Ima tih rješenja. Nedavno sam gledao multimediju za 149 KM koja se ugradi na mjesto originalnog radio CD MP3 uređaja, ako sam dobro zapamtio ima i navigaciju (Android uređaj). Preko OLX-a (https://www.olx.ba/artikal/43914240/aut ... avigacija/).
e vidi za ovakvo šta ne znam, sumnjam da može valjati za 150 KM i biti dugotrajno rješenje. Ja iskreno ovo ne bi kupio, tj bi kupio ovakav uređaj ali ne za ovu cijenu, i očekujem da je kvalitet zvuka očajan. Mislim možda se i varam ali fakat ja ne bi očekivao puno od ovoga za 150KM.

Ovako za nekih 100 120KM fakat se ne sjećam koliko je tačno bio, možeš kupiti kvalitetan 1DIN uređaj, sa usb, blutut itd i koji bi trebao da radi kako treba pa barem nekoliko godina, a ne vjerujem da je parot nešto punio jeftiniji a dobiješ kompletniji uređaj.
User avatar
Laplace
Posts: 10257
Joined: 19/11/2012 18:37

#39790 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

hopi wrote: 17/08/2022 22:15
Laplace wrote: 17/08/2022 22:03

Ima tih rješenja. Nedavno sam gledao multimediju za 149 KM koja se ugradi na mjesto originalnog radio CD MP3 uređaja, ako sam dobro zapamtio ima i navigaciju (Android uređaj). Preko OLX-a (https://www.olx.ba/artikal/43914240/aut ... avigacija/).
e vidi za ovakvo šta ne znam, sumnjam da može valjati za 150 KM i biti dugotrajno rješenje. Ja iskreno ovo ne bi kupio, tj bi kupio ovakav uređaj ali ne za ovu cijenu, i očekujem da je kvalitet zvuka očajan. Mislim možda se i varam ali fakat ja ne bi očekivao puno od ovoga za 150KM.

Ovako za nekih 100 120KM fakat se ne sjećam koliko je tačno bio, možeš kupiti kvalitetan 1DIN uređaj, sa usb, blutut itd i koji bi trebao da radi kako treba pa barem nekoliko godina, a ne vjerujem da je parot nešto punio jeftiniji a dobiješ kompletniji uređaj.
Zato ga i nisam kupio. Za ovu cijenu ne vjerujem da je kvalitet iole čemu. Parrot je, koliko sam vidio, 100 do 200 KM, prije 200 nego 100.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 12809
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#39791 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

Laplace wrote: 17/08/2022 22:55
hopi wrote: 17/08/2022 22:15
e vidi za ovakvo šta ne znam, sumnjam da može valjati za 150 KM i biti dugotrajno rješenje. Ja iskreno ovo ne bi kupio, tj bi kupio ovakav uređaj ali ne za ovu cijenu, i očekujem da je kvalitet zvuka očajan. Mislim možda se i varam ali fakat ja ne bi očekivao puno od ovoga za 150KM.

Ovako za nekih 100 120KM fakat se ne sjećam koliko je tačno bio, možeš kupiti kvalitetan 1DIN uređaj, sa usb, blutut itd i koji bi trebao da radi kako treba pa barem nekoliko godina, a ne vjerujem da je parot nešto punio jeftiniji a dobiješ kompletniji uređaj.
Zato ga i nisam kupio. Za ovu cijenu ne vjerujem da je kvalitet iole čemu. Parrot je, koliko sam vidio, 100 do 200 KM, prije 200 nego 100.
JVC sa svim 150KM, da prica sa tobom bukvalno :-) :-D
zdruzdjo
Posts: 5186
Joined: 16/08/2009 00:27

#39792 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Ateista wrote: 17/08/2022 21:41 Danas guzva na gaspromu kod wise, iz nekog razloga presporo ide na kasama. Bio sam treci u redu i cekao 15-20 minuta.
Kad sam vidio idiota koji je bio ispred mene da se lagano setka sa dvije kafe, lagano ulazi u auto, veze se i sve druge procedure ko da je zensko i tek onda se pomjera sa pumpe, doslo mi je da izadjem i nabijem mu one kafe...
Koji bolikurci, vidis da je haos i ogromna guzva, plati gorivo pa pomjeri auto i onda kupuj jebene kafe.
Na toj pumpi je redovno tako.
Najgora situVacija je petkom i subotom.
Kad se poslije dzume u petak krene u zavicaje ili ujutro subotom.
pa dodje da naspe i sva porodica iz auta izadje ko u biMgo. Pa obavezno djeca hoce sok, cokoladu, zena neku egzoticnu vodu(jer navikla u zavicaju da pije takvu), on bira cigare i neki sokic da ponese stara-majki, tetki, amidzi nurki, kontra-amidzicu..... i onda ti cekas da se sve te kockice sloze i jebes 12 koljena gavrilu principu sto ubi ferdinanda.
User avatar
Laplace
Posts: 10257
Joined: 19/11/2012 18:37

#39793 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

hopi wrote: 17/08/2022 22:15
Laplace wrote: 17/08/2022 22:03

Ima tih rješenja. Nedavno sam gledao multimediju za 149 KM koja se ugradi na mjesto originalnog radio CD MP3 uređaja, ako sam dobro zapamtio ima i navigaciju (Android uređaj). Preko OLX-a (https://www.olx.ba/artikal/43914240/aut ... avigacija/).
e vidi za ovakvo šta ne znam, sumnjam da može valjati za 150 KM i biti dugotrajno rješenje. Ja iskreno ovo ne bi kupio, tj bi kupio ovakav uređaj ali ne za ovu cijenu, i očekujem da je kvalitet zvuka očajan. Mislim možda se i varam ali fakat ja ne bi očekivao puno od ovoga za 150KM.

Ovako za nekih 100 120KM fakat se ne sjećam koliko je tačno bio, možeš kupiti kvalitetan 1DIN uređaj, sa usb, blutut itd i koji bi trebao da radi kako treba pa barem nekoliko godina, a ne vjerujem da je parot nešto punio jeftiniji a dobiješ kompletniji uređaj.
Misliš na ovaj uređaj?

https://www.olx.ba/artikal/47132116/aut ... sva-vozil/
User avatar
Laplace
Posts: 10257
Joined: 19/11/2012 18:37

#39794 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

zdruzdjo wrote: 18/08/2022 07:14
Ateista wrote: 17/08/2022 21:41 Danas guzva na gaspromu kod wise, iz nekog razloga presporo ide na kasama. Bio sam treci u redu i cekao 15-20 minuta.
Kad sam vidio idiota koji je bio ispred mene da se lagano setka sa dvije kafe, lagano ulazi u auto, veze se i sve druge procedure ko da je zensko i tek onda se pomjera sa pumpe, doslo mi je da izadjem i nabijem mu one kafe...
Koji bolikurci, vidis da je haos i ogromna guzva, plati gorivo pa pomjeri auto i onda kupuj jebene kafe.
Na toj pumpi je redovno tako.
Najgora situVacija je petkom i subotom.
Kad se poslije dzume u petak krene u zavicaje ili ujutro subotom.
pa dodje da naspe i sva porodica iz auta izadje ko u biMgo. Pa obavezno djeca hoce sok, cokoladu, zena neku egzoticnu vodu(jer navikla u zavicaju da pije takvu), on bira cigare i neki sokic da ponese stara-majki, tetki, amidzi nurki, kontra-amidzicu..... i onda ti cekas da se sve te kockice sloze i jebes 12 koljena gavrilu principu sto ubi ferdinanda.
A na domet praćke je Wisa.
User avatar
EFD22
Posts: 9892
Joined: 10/03/2022 22:16

#39795 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by EFD22 »

Laplace wrote: 18/08/2022 08:50
zdruzdjo wrote: 18/08/2022 07:14

Na toj pumpi je redovno tako.
Najgora situVacija je petkom i subotom.
Kad se poslije dzume u petak krene u zavicaje ili ujutro subotom.
pa dodje da naspe i sva porodica iz auta izadje ko u biMgo. Pa obavezno djeca hoce sok, cokoladu, zena neku egzoticnu vodu(jer navikla u zavicaju da pije takvu), on bira cigare i neki sokic da ponese stara-majki, tetki, amidzi nurki, kontra-amidzicu..... i onda ti cekas da se sve te kockice sloze i jebes 12 koljena gavrilu principu sto ubi ferdinanda.
A na domet praćke je Wisa.
Pazi, pričamo o ljudima koji stoje duže od sat vremena u redu da plate KFC krilca da bi ih probali.
Slabo ko ovdje razmišlja glavom.
A domet im je svima Sarajevo, jer da su mrdnuli dalje probali bi jednom i taj famozni KFC pa bi znali da nijedna ta hrana na svijetu, pa ni KFC nije vrijedan tolikog čekanja.
Možda bih razumio da ovi to dijele džaba, ipak smo mi fukara, ali ovako mi baš nije jasno :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 10257
Joined: 19/11/2012 18:37

#39796 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

EFD22 wrote: 18/08/2022 08:57
Laplace wrote: 18/08/2022 08:50

A na domet praćke je Wisa.
Pazi, pričamo o ljudima koji stoje duže od sat vremena u redu da plate KFC krilca da bi ih probali.
Slabo ko ovdje razmišlja glavom.
A domet im je svima Sarajevo, jer da su mrdnuli dalje probali bi jednom i taj famozni KFC pa bi znali da nijedna ta hrana na svijetu, pa ni KFC nije vrijedan tolikog čekanja.
Možda bih razumio da ovi to dijele džaba, ipak smo mi fukara, ali ovako mi baš nije jasno :mrgreen:
Cirkus. Sat vremena ne bih čekao sve i da mi ručak spremaju Gordon Ramseyi Jamie Oliver zajedno.
User avatar
mk ultra
Posts: 19239
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#39797 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

kad traži cigar u binge ili na punpi, a nema na kasi tih :shock:

ultra dugi ljubičasti sa ukusom kurca
onda ostavlja sve ide u magacin rovi traži ultra dugi ljubičasti, ali ima sa drugim ukusom
neće taj
koji treći ima
User avatar
EFD22
Posts: 9892
Joined: 10/03/2022 22:16

#39798 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by EFD22 »

:lol:
User avatar
Ateista
Posts: 46341
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#39799 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Jos pri tome uglavnom ti sto kupuju cigare se ubace preko reda sa pricom - samo da cigare uzmem, kao da to znaci da mogu preko reda, i onda obavezno bude ovo da nema na kasi, da se mora ici do magacina i slicno...
User avatar
Laplace
Posts: 10257
Joined: 19/11/2012 18:37

#39800 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Ateista wrote: 18/08/2022 09:11 Jos pri tome uglavnom ti sto kupuju cigare se ubace preko reda sa pricom - samo da cigare uzmem, kao da to znaci da mogu preko reda, i onda obavezno bude ovo da nema na kasi, da se mora ici do magacina i slicno...
Neki dan tako ovi ispred mene pustiše lika sa dva artikla da prođe ispred. Ono, OK, nekad tako i mene puste, pustim i ja nekad nekog sa jednim ili dva artikla. Ali, ovaj sad poče da bira cigare i nikad naći one ultra-mega-giga-tera-specijalne koje jedino njegov istančan ukus može da konzumira. Duže je ostao nego ovi sa punim kolicima.
Post Reply