Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Ateista
Posts: 46351
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#36476 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

kakaljin wrote: 06/12/2021 07:59
Ateista wrote: 06/12/2021 07:33

Naravno da nije opravdano, ali jedino u tom slucaju bih ga donekle razumio zasto to radi...
JA ne mogu nikako razujeti, sa auto si brzi i prvu priliku uhvatis i preteknes kamion i odes. Ja da sam u kamionu bilo bi kao na onim snicima kada ga pokupi sledja pa neka usporava materi.
Zavisi, ako je slab auto a naletis na kamion na dijelu gdje je puno okuka i gdje ga ne mozes preteci, pogotovo veliki kamion, znao sam tako i sa svojim autom koji ima sasvim solidnu snagu dugo guslati za kamionima da jednostavno nemam gdje da ga preteknem, a da pri tome prodjemo nekoliko prosirenja a sa debil nema namjeru da se pomjeri i propusti kolonu koju je napravio. Pojma nemam sta je motiv onog vozaca golfa, mozda veze nema sa ovim, ali kamiondzije znaju itekako biti supci, jako rijetko sam svjedocio da stanu i propuste kolonu.
User avatar
Ateista
Posts: 46351
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#36477 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

un1ted wrote: 06/12/2021 10:48 Ma problem je ako još neko nastrada.

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/70 ... ci-zatvora
Po povratku kući, momak koji je vozio Audi pretjecao je kolonu iz suprotnog smjera u Binježevu. Navodno je išao više od 150 kilometara na sat. Direktno se sudario s nama. To je bilo u nekoliko sekundi, nisam ga ni primijetila na velikoj daljini. Tek kada se približio na deset metara, vidjela sam ga. Nisam imala gdje da se sklonim zbog bankine.
Sranje je sto ovakvi debili koji ovo naprave najcesce prezive a ubiju nekog sa druge strane.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#36478 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by un1ted »

Ateista wrote: 06/12/2021 11:01 kamiondzije znaju itekako biti supci, jako rijetko sam svjedocio da stanu i propuste kolonu.
I biti ce "supci" dok ne dodje zakon da se pravljenje kolone kažnjava. Sto nisu "supci" vani?
User avatar
Ateista
Posts: 46351
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#36479 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

un1ted wrote: 06/12/2021 11:26
Ateista wrote: 06/12/2021 11:01 kamiondzije znaju itekako biti supci, jako rijetko sam svjedocio da stanu i propuste kolonu.
I biti ce "supci" dok ne dodje zakon da se pravljenje kolone kažnjava. Sto nisu "supci" vani?
Nije mi jasno da nekom treba zakon za tako nesto, to bi trebala biti osnovna kultura, pa ja da vozim kamion ili iz nekog drugog razloga da moram peglati, ne bih mogao mirno voziti da znam da pravim kolonu iza sebe.
User avatar
Laplace
Posts: 10258
Joined: 19/11/2012 18:37

#36480 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Ateista wrote: 06/12/2021 11:01
kakaljin wrote: 06/12/2021 07:59

JA ne mogu nikako razujeti, sa auto si brzi i prvu priliku uhvatis i preteknes kamion i odes. Ja da sam u kamionu bilo bi kao na onim snicima kada ga pokupi sledja pa neka usporava materi.
Zavisi, ako je slab auto a naletis na kamion na dijelu gdje je puno okuka i gdje ga ne mozes preteci, pogotovo veliki kamion, znao sam tako i sa svojim autom koji ima sasvim solidnu snagu dugo guslati za kamionima da jednostavno nemam gdje da ga preteknem, a da pri tome prodjemo nekoliko prosirenja a sa debil nema namjeru da se pomjeri i propusti kolonu koju je napravio. Pojma nemam sta je motiv onog vozaca golfa, mozda veze nema sa ovim, ali kamiondzije znaju itekako biti supci, jako rijetko sam svjedocio da stanu i propuste kolonu.
I meni je tako radio mnogo puta, ali kad uspijem preteći samo mi je na pameti da odem dalje. Jednom smo na putu Sarajevo-Tuzla preko Olova nabrojali preko 25 proširenja na koje je kamion mogao stati ali nije, sve dok negdje nije svratio na jagnjetinu. Ali, da se namještam kamionu mase preko deset tona da me sažvaće, to neće da može.
User avatar
Ateista
Posts: 46351
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#36481 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Laplace wrote: 06/12/2021 12:13
Ateista wrote: 06/12/2021 11:01

Zavisi, ako je slab auto a naletis na kamion na dijelu gdje je puno okuka i gdje ga ne mozes preteci, pogotovo veliki kamion, znao sam tako i sa svojim autom koji ima sasvim solidnu snagu dugo guslati za kamionima da jednostavno nemam gdje da ga preteknem, a da pri tome prodjemo nekoliko prosirenja a sa debil nema namjeru da se pomjeri i propusti kolonu koju je napravio. Pojma nemam sta je motiv onog vozaca golfa, mozda veze nema sa ovim, ali kamiondzije znaju itekako biti supci, jako rijetko sam svjedocio da stanu i propuste kolonu.
I meni je tako radio mnogo puta, ali kad uspijem preteći samo mi je na pameti da odem dalje. Jednom smo na putu Sarajevo-Tuzla preko Olova nabrojali preko 25 proširenja na koje je kamion mogao stati ali nije, sve dok negdje nije svratio na jagnjetinu. Ali, da se namještam kamionu mase preko deset tona da me sažvaće, to neće da može.
Naravno, ne bih ni ja to mogao raditi, sto kazes samo mi je na pameti da idem dalje, a i tesko da bih mogao izdrzati da toliko sporo vozim. Samo mi to pada na pamet kao moguci razlog zasto ga onako zajebava, ali i da je to slazem se da moras biti idiot da onako rizikujes da te pokupi kamion.
User avatar
Laplace
Posts: 10258
Joined: 19/11/2012 18:37

#36482 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Jutros "genijalac" sa VW kombijem T-nešto u nepreglednoj krivini pokušao da pretekne neki mali kamion, ja sa suprotne strane naišao pa on kao odustaje. Na vlažnom kolovozu ne temperaturi -2°C morao sam naglo da kočim, sreća gume dobre. A taman par minuta ranije kupio maslanicu, rekoh gdje da poginem a da ni maslanicu nisam pojeo, šteta da propadne.
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#36483 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by black_adrian »

:lol: :lol: :lol:

Drugi put je odmah načni prije nego upališ auto...

Kad spomenu taj minus i zaleđenu cestu. Jutros krenem sa Jezera u Vogošću poslom i odlučim ići onim putem preko Kromolja pa u Hotonj se spustit, jer imaju dobre mandarine u onoj prodavnici na Kromolju :D Ko zna taj put znat će tačno o čemu govorim. Nailazim dole kod onih novih zgrada na Ford Fiestu noviju, oboje idemo pored one veterinarske stanice uzbrdo. Logično ubacuje se u drugu jer je oštra krivina, međutim Fiesta gusla li gusla. S obzirom da nailazi još veće brdo, taknem gas i preletim je na vakat, ubacim u treću i dalje idem uz to brdo. Prije Golf terena onaj "pravac" gdje se obično pretiču teretna i velika putnička vozila, a i guslači nailazim na Peugeota koji još gore gusla od te Fieste, nisam ni vraćao u drugu samo sam ga obišao trećom jer nije bilo nikog. Pa je li moguće da ljudi toliko "štede" gorivo i nemaju dobre gume da idu toliko sporo, ja to nikako ne razumijem. Čak i ova moja ozloglašena Sava obleti to bez problema da ne osjeti.
User avatar
Laplace
Posts: 10258
Joined: 19/11/2012 18:37

#36484 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Situacija od prije neki dan: na semaforu mi je zeleno i skrećem lijevo, čisto skretanje (iz suprotnog smjera polako ide vozilo sa nekih pedesetak metara od raskrsnice). Kako je i pješacima crveno, čekam da neka žena pređe, imam vremena jer je vozilo daleko. Ali, ova je toliko spora da ovaj nailazi i zalijeće se kao udario bi me. A ja sam već nakrivljen i, da me je udario, bio bih ja kriv. Srećom, ova je poslije sedam izmjena godišnjih doba uspjela preći preko pješačkog pa sam opalio po gasu i produžio. Nazad nisam mogao (a gdje bih se i vratio?).
User avatar
Laplace
Posts: 10258
Joined: 19/11/2012 18:37

#36485 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

black_adrian wrote: 08/12/2021 22:43 :lol: :lol: :lol:

Drugi put je odmah načni prije nego upališ auto...

Kad spomenu taj minus i zaleđenu cestu. Jutros krenem sa Jezera u Vogošću poslom i odlučim ići onim putem preko Kromolja pa u Hotonj se spustit, jer imaju dobre mandarine u onoj prodavnici na Kromolju :D Ko zna taj put znat će tačno o čemu govorim. Nailazim dole kod onih novih zgrada na Ford Fiestu noviju, oboje idemo pored one veterinarske stanice uzbrdo. Logično ubacuje se u drugu jer je oštra krivina, međutim Fiesta gusla li gusla. S obzirom da nailazi još veće brdo, taknem gas i preletim je na vakat, ubacim u treću i dalje idem uz to brdo. Prije Golf terena onaj "pravac" gdje se obično pretiču teretna i velika putnička vozila, a i guslači nailazim na Peugeota koji još gore gusla od te Fieste, nisam ni vraćao u drugu samo sam ga obišao trećom jer nije bilo nikog. Pa je li moguće da ljudi toliko "štede" gorivo i nemaju dobre gume da idu toliko sporo, ja to nikako ne razumijem. Čak i ova moja ozloglašena Sava obleti to bez problema da ne osjeti.
I kod mene je Sava, i to treća zima (ljeti sam na ljetnim). Nemoj mi reći da su po poledici (tj. mokroj cesti na -2°C) vozili u prvoj? To nisam raido ni kao početnik (osim jednom kad zbog konfiguracije terena nisam ni imao priliku ubaciti u drugu a put je bio toliko zaleđen da se nije moglo ići ni pješice - začudo, Sava je izvukla nekih stotinjak metara do prve prilike da se ubaci u drugu - otad imam povjerenja u Savu).
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#36486 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by black_adrian »

Laplace wrote: 08/12/2021 22:48 I kod mene je Sava, i to treća zima (ljeti sam na ljetnim). Nemoj mi reći da su po poledici (tj. mokroj cesti na -2°C) vozili u prvoj? To nisam raido ni kao početnik (osim jednom kad zbog konfiguracije terena nisam ni imao priliku ubaciti u drugu a put je bio toliko zaleđen da se nije moglo ići ni pješice - začudo, Sava je izvukla nekih stotinjak metara do prve prilike da se ubaci u drugu - otad imam povjerenja u Savu).
Ja sam dosta zadovoljan sa tom gumom, evo druga sezona kod mene, prošle sam prešao 10.000km na njima. Eto vjeruj da kad sam preticao ovu Fiestu prvu, haman pa izgubih drugu. Izvukao sam je iz mrtvih, srećom prima gas dobro i diže obrtaje, da bih je pretekao. Ovaj drugi isto, a manje brdo nego ovaj prvi. Svega ima, pogotovo na toj dionici. Hej, zamisli živiš na periferiji Sarajeva, brdo, cesta se slabo čisti kad je snijeg i sve to, a nećeš sebi da kupiš gume ili još gore ne naučiš vozit po tome. Baš prije pravca gdje sam pretekao Peugeota ima jedna krivina gdje redovno neko odleti u red stabala kad ide odozgo. Jedan dedo je i umro zbog posljedica udara, odnosno zbog svog zdravstvenog stanja, al eto.
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#36487 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by liaar »

Mene nekidan na Grbavici na semaforu kod nekadašnjih "pilića" u smjeru Hrasnog, udari lola sa Passatom 6-com.

Stanem na semafor iza nekog Opela (sreća sa nešto normalnijom distancom nego inače) i pričam sa ženom i kako gledam u nju vidim iza farovi idu prema meni bez stajanja. Dignem nogu sa kočnice kratko, udari me otpozadi i pomjeri me unaprijed sigurno jedno 50cm.

Izlazim iz auta kontam nema od 206-ce ništa, fali mi pola gepeka itd, kad ono jedno veliko ništa. Apsolutno ništa, ni transfer boje, nigdje pukotine nigdje ništa. Reko hajde bježi ne mogu da se mrznem na minusu
User avatar
drug_profi
Posts: 50218
Joined: 16/07/2012 16:00

#36488 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Nema tu da nije ništa, ali hajd.
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#36489 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by emotivac »

liaar wrote: 09/12/2021 08:03 Mene nekidan na Grbavici na semaforu kod nekadašnjih "pilića" u smjeru Hrasnog, udari lola sa Passatom 6-com.

Stanem na semafor iza nekog Opela (sreća sa nešto normalnijom distancom nego inače) i pričam sa ženom i kako gledam u nju vidim iza farovi idu prema meni bez stajanja. Dignem nogu sa kočnice kratko, udari me otpozadi i pomjeri me unaprijed sigurno jedno 50cm.

Izlazim iz auta kontam nema od 206-ce ništa, fali mi pola gepeka itd, kad ono jedno veliko ništa. Apsolutno ništa, ni transfer boje, nigdje pukotine nigdje ništa. Reko hajde bježi ne mogu da se mrznem na minusu
Tako je i mene na naplatnim kućicama udario sa zada :D Pogledam, nema ništa ma hajd reko halal bilo šta ćeš i gas, sutradan idem oprat auto kad na suncu imam šta i vidjet, ispucao lak na zadnjem braniku, sitne linijice koje nisam uspio vidjet kada me je udario jer je bila noć, a svijetlio sam baterijom, džaba... :( :(
User avatar
Laplace
Posts: 10258
Joined: 19/11/2012 18:37

#36490 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

liaar wrote: 09/12/2021 08:03 Mene nekidan na Grbavici na semaforu kod nekadašnjih "pilića" u smjeru Hrasnog, udari lola sa Passatom 6-com.

Stanem na semafor iza nekog Opela (sreća sa nešto normalnijom distancom nego inače) i pričam sa ženom i kako gledam u nju vidim iza farovi idu prema meni bez stajanja. Dignem nogu sa kočnice kratko, udari me otpozadi i pomjeri me unaprijed sigurno jedno 50cm.

Izlazim iz auta kontam nema od 206-ce ništa, fali mi pola gepeka itd, kad ono jedno veliko ništa. Apsolutno ništa, ni transfer boje, nigdje pukotine nigdje ništa. Reko hajde bježi ne mogu da se mrznem na minusu
Ja u Podlugovima nisam ni stigao skinuti nogu sa kočnice, nisam ni primijetio da min se neko približava bez kočenja. Doduše, i nije bila neka brzina. Naoko nema štete, ali sam kasnije primijetio ogrebotine i jednu dugu pukotinu na plastici (srećom, našao sam dio i zamijenio). Uvijek ima skrivenih šteta, ali ionako se ne bi mogle naplatiti ako ih ne primijetiš odmah (a i dokaži da je od tog sudara ako nije baš na mjestu udarca).
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#36491 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by liaar »

drug_profi wrote: 09/12/2021 08:37 Nema tu da nije ništa, ali hajd.
ma znam, sve to stoji samo jbg na oko se apsolutno nije ništa vidjelo. Nisam skidao, nemam vremena a ni živaca, a svakako mi je sve što je nadri-limar radio popucalo kroz godinu pa moram prednji kraj komplet mijenjati...
User avatar
nepass1
Posts: 9526
Joined: 06/07/2017 07:35

#36492 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

E jebo te forum nmz sliku od 3mb postaviti. Nmg da pravim ss. Uglavnom kod agram osiguranja gdje se tehnicki radi, policija parkirana. Ide ispred mene vw kombi iz 1982, ne prelazi 20km/h, ni jedno nazad svjetlo ne radi, ni kad koci. I gleda ga policija, ja prolazim kraj njih, gledam hoce li reagovati. Ma kakav.
Onda je policija krenula sa nama i vozili sve iza nas do skode i nisu reagovali. Kod nas policija bas samo na incidentnu situaciju reaguje, dok ne dodje do nje sve moze proci.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#36493 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by un1ted »

Odgovorno tvrdim da je u Sarajevu toliko isfrustiranih i loših vozača, uz to maluomnika koji misli ja i samo ja, da je to glavni uzrok sudara, kao i gužvi.

Juče svaka raskrsnica zatvorena, jer debili ulaze iako vide da neće moći proći. Onda traka za tramvaj kod parlamenta na onom semaforu, tramvaj ne moze da prodje jer oni koji skrecu desno kreirali kolonu.

Tramvaj strpljivo ceka dok se ne oslobodi prostor da prodje i nastavi pravo, debičine u mozgu prljave, zaobilaze tramvaj, pune tramvajsku traku, ubaciju se desno, te i na semaforu skreću desno, iako je traka samo za pravo.

Mada kada bolje razmislim, neka. Bolje nismo ni zaslužili, kad policija ništa neće, onda neka bude El Sarvado.
User avatar
hopi
Posts: 5631
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#36494 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by hopi »

un1ted wrote: 09/12/2021 09:40 Odgovorno tvrdim da je u Sarajevu toliko isfrustiranih i loših vozača, uz to maluomnika koji misli ja i samo ja, da je to glavni uzrok sudara, kao i gužvi.

Juče svaka raskrsnica zatvorena, jer debili ulaze iako vide da neće moći proći. Onda traka za tramvaj kod parlamenta na onom semaforu, tramvaj ne moze da prodje jer oni koji skrecu desno kreirali kolonu.

Tramvaj strpljivo ceka dok se ne oslobodi prostor da prodje i nastavi pravo, debičine u mozgu prljave, zaobilaze tramvaj, pune tramvajsku traku, ubaciju se desno, te i na semaforu skreću desno, iako je traka samo za pravo.

Mada kada bolje razmislim, neka. Bolje nismo ni zaslužili, kad policija ništa neće, onda neka bude El Sarvado.
A svaki dan je tako, ja srećom pješke prođem ali se opet nazivciram samo gledajući. I cesto tu stoji policija, ali nikada nisu nikoga kaznili za blokiranje raskrsnice, ma niti opomenuli, samo ih gledaju.
A jedino rješenje ja vidim da se to počne kažnjavati, drugi ne znam.
I cak ako neki auto neće da krene u raskrsnocu, ovi iza njega će ga zaobići i oni uvaliti.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#36495 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by un1ted »

Ma to ne razmislja, u glavi vidi zeleno i ni centimetra iza toga. Pa jebemu pogledaj ispred haube šta vidiš? Jok, ono u glavi ima meni je zeleno uci cu u raskrsnicu a to sto necu moci izaci nije moja briga.

Treba svim silama traziti da se omoguci korištenje video snimaka za prijave i kaznjavanje. Pa policija sinoc kod stare americke ambasade iz trake za desno produzi pravo, bez rotacija.
User avatar
Laplace
Posts: 10258
Joined: 19/11/2012 18:37

#36496 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

nepass1 wrote: 09/12/2021 09:23 E jebo te forum nmz sliku od 3mb postaviti. Nmg da pravim ss. Uglavnom kod agram osiguranja gdje se tehnicki radi, policija parkirana. Ide ispred mene vw kombi iz 1982, ne prelazi 20km/h, ni jedno nazad svjetlo ne radi, ni kad koci. I gleda ga policija, ja prolazim kraj njih, gledam hoce li reagovati. Ma kakav.
Onda je policija krenula sa nama i vozili sve iza nas do skode i nisu reagovali. Kod nas policija bas samo na incidentnu situaciju reaguje, dok ne dodje do nje sve moze proci.
Prate te da te uhvate na malo odstojanje od tog kombija. Tako su mene jednom davno pratili od Visokog do Podlugova i zaustavili u Podlugovima sa pričom da sam držao premalo odstojanje. Rekoh da to priznajem ali da je i taj ispred vozio ispod ograničenja (10+ ispod), ali je komentar policajca da je on vozio normalno. Tako da policija, izgleda, podržava što sporiju vožnju, valjda im je filozofija što sporije to sigurnije.
User avatar
nepass1
Posts: 9526
Joined: 06/07/2017 07:35

#36497 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Ma kurac, da se ovako izrazim, mogao sam po volanu kokaina posuti i smrkati ne bi trepnuli.
User avatar
Laplace
Posts: 10258
Joined: 19/11/2012 18:37

#36498 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Sinoć šetam pješice od glavne autobuske ka Jumbu. Kolona do kružnog kreni-stani, pola vozača tipka nešto na mobitelu i svaki koji je držao mobitel je i kasnio sa kretanjem kad se kolona ispred pokrene.
User avatar
JelBistro
Posts: 583
Joined: 11/10/2020 11:00
Location: Sarajvo
Grijem se na: kratkih rukava
Vozim: isključivo VW, Audi

#36499 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JelBistro »

un1ted wrote: 09/12/2021 09:40 Odgovorno tvrdim da je u Sarajevu toliko isfrustiranih i loših vozača, uz to maluomnika koji misli ja i samo ja, da je to glavni uzrok sudara, kao i gužvi.

Juče svaka raskrsnica zatvorena, jer debili ulaze iako vide da neće moći proći. Onda traka za tramvaj kod parlamenta na onom semaforu, tramvaj ne moze da prodje jer oni koji skrecu desno kreirali kolonu.

Tramvaj strpljivo ceka dok se ne oslobodi prostor da prodje i nastavi pravo, debičine u mozgu prljave, zaobilaze tramvaj, pune tramvajsku traku, ubaciju se desno, te i na semaforu skreću desno, iako je traka samo za pravo.

Mada kada bolje razmislim, neka. Bolje nismo ni zaslužili, kad policija ništa neće, onda neka bude El Sarvado.
Krkani i stoka. To nema osnovne kulture a kamoli ove u saobraćaju
mega_mashcine
Posts: 1403
Joined: 01/05/2013 12:21

#36500 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mega_mashcine »

Nedavno tako gužva bila, ja u desnoj traci i ta traka u raskrsnici do pola zakrčena, a srednja traka u potpunosti zakrčena. Počinje blinkati zeleno, ja naravno stanem, a lik iz srednje trake se zaleti i uvali u moju traku i stade na pola raskrsnice.. :roll:
Post Reply