Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

mali_balon
Posts: 11364
Joined: 12/09/2012 09:57

#32126 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mali_balon »

Boli me qu ja vazda vanjskom vozim.....a svi mi se sklanjaju......jer je moj najveci u kruznom
User avatar
Qler
Posts: 23597
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#32127 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »

Djevojka od jarana nedavno polozila, nije naucila kako paliti i gasiti auto jer uvijek je cekalo upaljeno i nikad nije ugasila kad zavrsi. Nije naucila kretanje pod rucnom, i nije ucila paralelno parkiranje. Polozila je ispit, izasla na cestu i sad uci da vozi...
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71794
Joined: 03/10/2011 20:11

#32128 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Chloe »

nije da me nervira ali opća saobraćajna nekutura kod nas je prevelika.
A baš me nervira kad auto iza mene ne drži odstojanje, još iskače "nervozno" da me prestigne, merak mi je prikočiti takvima bez obzira šta slijedi ... :oops:
komsinica_s_drugog
Posts: 697
Joined: 23/12/2018 19:16

#32129 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by komsinica_s_drugog »

Qler wrote: 10/03/2021 08:13 Djevojka od jarana nedavno polozila, nije naucila kako paliti i gasiti auto jer uvijek je cekalo upaljeno i nikad nije ugasila kad zavrsi. Nije naucila kretanje pod rucnom, i nije ucila paralelno parkiranje. Polozila je ispit, izasla na cestu i sad uci da vozi...
Na stranu sto joj je instruktor nenormalan, ali da li ona ima usta pa da mu je rekla da zeli naucit sama upalit i ugasit auto :?
Jedna anegdota, vozim ja na casu, kad instruktorka treba izaci nesto na kratko. Rekla mi da ne gasim auto i da dignem rucnu. Ja jadna nisam znala kako ga u ler ubacit i dobrih 10 minuta sam drzala noge na kvacilu i kocnici. Pocele se tresti. Ona prica li prica vani s nekim covjekom :lol:
c0de
Posts: 468
Joined: 27/05/2009 11:28

#32130 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by c0de »

komsinica_s_drugog wrote: 10/03/2021 08:23
Qler wrote: 10/03/2021 08:13 Djevojka od jarana nedavno polozila, nije naucila kako paliti i gasiti auto jer uvijek je cekalo upaljeno i nikad nije ugasila kad zavrsi. Nije naucila kretanje pod rucnom, i nije ucila paralelno parkiranje. Polozila je ispit, izasla na cestu i sad uci da vozi...
Na stranu sto joj je instruktor nenormalan, ali da li ona ima usta pa da mu je rekla da zeli naucit sama upalit i ugasit auto :?
Jedna anegdota, vozim ja na casu, kad instruktorka treba izaci nesto na kratko. Rekla mi da ne gasim auto i da dignem rucnu. Ja jadna nisam znala kako ga u ler ubacit i dobrih 10 minuta sam drzala noge na kvacilu i kocnici. Pocele se tresti. Ona prica li prica vani s nekim covjekom :lol:
Ma trebala si uci u kruzni tok u unutrasnju i kruziti dok ne zavrse :-D
komsinica_s_drugog
Posts: 697
Joined: 23/12/2018 19:16

#32131 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by komsinica_s_drugog »

c0de wrote: 10/03/2021 08:39
komsinica_s_drugog wrote: 10/03/2021 08:23
Qler wrote: 10/03/2021 08:13 Djevojka od jarana nedavno polozila, nije naucila kako paliti i gasiti auto jer uvijek je cekalo upaljeno i nikad nije ugasila kad zavrsi. Nije naucila kretanje pod rucnom, i nije ucila paralelno parkiranje. Polozila je ispit, izasla na cestu i sad uci da vozi...
Na stranu sto joj je instruktor nenormalan, ali da li ona ima usta pa da mu je rekla da zeli naucit sama upalit i ugasit auto :?
Jedna anegdota, vozim ja na casu, kad instruktorka treba izaci nesto na kratko. Rekla mi da ne gasim auto i da dignem rucnu. Ja jadna nisam znala kako ga u ler ubacit i dobrih 10 minuta sam drzala noge na kvacilu i kocnici. Pocele se tresti. Ona prica li prica vani s nekim covjekom :lol:
Ma trebala si uci u kruzni tok u unutrasnju i kruziti dok ne zavrse :-D
Ne daj Boze da ja udjem u kruzni, zavrsila bih na klixovom portalu 😱 Kod mene ih nema, tako da znam samo u teoriji, al ovako kad citam vas haman da i ne znam :lol: Nisam vise od 10 puta bila u kruznom za svog skrom og vozackog staza :cry: :run:
BadBoy
Posts: 8077
Joined: 01/11/2005 21:55

#32132 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

black_adrian wrote: 10/03/2021 07:49
komsinica_s_drugog wrote: 10/03/2021 07:00
black_adrian wrote: 10/03/2021 06:47

Možda je tvoja autoškola takva da uči bočno parkiranje, ali u 98% autoškola u Sarajevu se to ne uči. Imam dosta prijatelja instruktora, pa sam se raspitao. Na polaganju imaš ne znam koliko ruta, oko desetak, u svakoj ruti imaš jednu radnju parkiranja, polukružnog okretanja, te kretanja pod ručnom ali na različitim mjestima. Onako kako sam ja par puta vidio, na način na koji moraju parkirati, kandidat nikad neće parkirati u praksi, uče ih da parkiraju napamet na nekim mjestima, a da mu kojim slučajem daš da parkira na nekom drugom parkingu većina ne bi znala. Generalno ne stvaraju osjećaj kod kandidata za veličinu vozila i upravljanje istim. Ista stvar sa polukružnim, zaustave saobraćaj iz 3 pravca dok naprave polukružno jer instruktor objašnjava kod kojeg šahta ili rupe treba počet motat :lol:
Nisam iz Sarajeva. U mom gradu sve autoskole uce, vidjam ih stalno kako bocno parkiraju. A te rute, valjda je svugdje tako. Instruktorica mi je cijelo vrijeme govorila na sta da obracam paznju, sta se trazi, vozila u kriticne ulice i trazila radnje koje tu komisija obicno trazi.
Ne moze tebe niko za 30 i kusur casova naucit da osjecas auto, to dolazi sa satima i kilometrima za volanom. Pa meni je bio problem sto mi se auto vazda gasilo na semaforu jer ga zaboravim vratit u prvu, stalno mi kvocala u glavu sto ne gledam desni retrovizor i takve stvari. To je ono sto ti vremenom dodje i sad ga mahinalno saltam. Ista stvar s orjentacijom. Ako nisi poseban talenat za voznju.Moja instruktorka, pretpostavljam i ostali, imala svoje cake (orjentire), npr. koncic na vratima po kome se ravnam kad parkiram u rikverc itd.
Slažem se, u biti kao što je već neko rekao, učiš samo da položiš. Treba tu bar dvije godine prakse i kilometara da bi savladala osnovne stvari kako treba.

Pade mi na um, koliko ja znam za instruktora se može polagati sa navršenom 21 godinom, to mi nije nikako jasno. Eto, neka ima 23 godine, šta će on sa 23 godine objašnjavati nekome kako se vozi? Ja kad god sam vidio instruktora tako mladog, sve je neka zajebancija sa kandidatima, a pogotovo kandidatkinjama, zato im kandidati i padaju 2-3 puta vožnju. Ja kad sam za B, C, D, E polagao instruktor je bio sa bar 20 godina iskustva. Ja bih možda stavio dobnu granicu za polaganje za instruktora 30 godina.
Definitivno nam treba reforma cijelog tog aspekta, od auto-škola, preko ljekarskog uvjerenja pa do obnavljanja vozačke dozvole. Isto tako i ja bih stavio limit da neko ne može biti instruktor vožnje bez da sam posjeduje vozačku dozvolu najmanje 10 godina.
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#32133 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Chloe wrote: 10/03/2021 08:21 nije da me nervira ali opća saobraćajna nekutura kod nas je prevelika.
A baš me nervira kad auto iza mene ne drži odstojanje, još iskače "nervozno" da me prestigne, merak mi je prikočiti takvima bez obzira šta slijedi ... :oops:
To znači da si pegla na cesti i da si dopizdila svima iza tebe
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71794
Joined: 03/10/2011 20:11

#32134 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Chloe »

drug_profi wrote: 10/03/2021 09:20
Chloe wrote: 10/03/2021 08:21 nije da me nervira ali opća saobraćajna nekutura kod nas je prevelika.
A baš me nervira kad auto iza mene ne drži odstojanje, još iskače "nervozno" da me prestigne, merak mi je prikočiti takvima bez obzira šta slijedi ... :oops:
To znači da si pegla na cesti i da si dopizdila svima iza tebe
:lol: hjoooj, što volim forumske analize na osnovu jedne rečenice ... :shmizla1:


Sve da sam pegla, taj iza mene je živčani stvor koji se ne pridržava saobraćajnih pravila. :oops:

Na svom terenu znam gdje mogu pričepiti gas, gdje se neko sa strane ne usudi, isto tako u obrnutom slučaju,
ama nema opravdanja da pravi "pritisak" onom ispred sebe.
User avatar
nepass1
Posts: 9664
Joined: 06/07/2017 07:35

#32135 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

black_adrian wrote: 09/03/2021 16:06 Ja nikad nisam vidio vozilo autoškole u unutrašnjoj traci (osim ako nije instruktor za volanom), a bukvalno živim na cesti. Ma da to mogu da shvatim, kandidat za 30-35 časova jedva nauči (osim ako ga babo nije učio je l) kako držati liniju, skretati i ("napamet") parkirati, gdje će on/a naučiti pratiti retrovizore i situaciju oko sebe iz unutrašnje trake.
Vidio sam ja u kruznom kod pekare as. Pisao sam cak ovde, kandidat vozi u unutrasnjoj u kruznom :mrgreen:

Sto se tice instruktora, uce ljude na onu elektronsku rucnu, onda kad polozi kandidat sjede u g2 i za njega rucna ne postoji. Uce kandidate da sporo voze, to su kretanja od 30-40km/h gdje je ogranicenje 50-60km/h. Uce ih da voze rute ko roboti da bi samo dobio vozacku.
Suludo mi je da nekog ko nikad nije vozio ni na plejci a kamo li uzivo stave za volan i izvedu na ulicu.
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#32136 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

drug_profi wrote: 10/03/2021 09:20
Chloe wrote: 10/03/2021 08:21 nije da me nervira ali opća saobraćajna nekutura kod nas je prevelika.
A baš me nervira kad auto iza mene ne drži odstojanje, još iskače "nervozno" da me prestigne, merak mi je prikočiti takvima bez obzira šta slijedi ... :oops:
To znači da si pegla na cesti i da si dopizdila svima iza tebe
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71794
Joined: 03/10/2011 20:11

#32137 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Chloe »

... javljaju su oni koji to rade ... :lol:
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#32138 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Chloe wrote: 10/03/2021 09:29
drug_profi wrote: 10/03/2021 09:20
Chloe wrote: 10/03/2021 08:21 nije da me nervira ali opća saobraćajna nekutura kod nas je prevelika.
A baš me nervira kad auto iza mene ne drži odstojanje, još iskače "nervozno" da me prestigne, merak mi je prikočiti takvima bez obzira šta slijedi ... :oops:
To znači da si pegla na cesti i da si dopizdila svima iza tebe
:lol: hjoooj, što volim forumske analize na osnovu jedne rečenice ... :shmizla1:


Sve da sam pegla, taj iza mene je živčani stvor koji se ne pridržava saobraćajnih pravila. :oops:

Na svom terenu znam gdje mogu pričepiti gas, gdje se neko sa strane ne usudi, isto tako u obrnutom slučaju,
ama nema opravdanja da pravi "pritisak" onom ispred sebe.
Mozda se ne pridrzava pravila, ali isto ti moras voditi racuna da li vozis brzinom da ne ometas one iza tebe i da vozis po ogranicenju.

Mozda zuri i vozi nekoga u hitnu. Bolje ga propustiti da prodje nego ga zadrzavati.

A jos govoris da ti je merak prikociti i ugorziti sve ucesnike u saobracaju. Znaci ti time ugrozavas saobracaj, cim namjerno nesto radis a nemas potrebe za tim
Last edited by kakaljin on 10/03/2021 09:47, edited 2 times in total.
User avatar
nepass1
Posts: 9664
Joined: 06/07/2017 07:35

#32139 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Chloe wrote: 10/03/2021 09:29
drug_profi wrote: 10/03/2021 09:20
Chloe wrote: 10/03/2021 08:21 nije da me nervira ali opća saobraćajna nekutura kod nas je prevelika.
A baš me nervira kad auto iza mene ne drži odstojanje, još iskače "nervozno" da me prestigne, merak mi je prikočiti takvima bez obzira šta slijedi ... :oops:
To znači da si pegla na cesti i da si dopizdila svima iza tebe
:lol: hjoooj, što volim forumske analize na osnovu jedne rečenice ... :shmizla1:


Sve da sam pegla, taj iza mene je živčani stvor koji se ne pridržava saobraćajnih pravila. :oops:

Na svom terenu znam gdje mogu pričepiti gas, gdje se neko sa strane ne usudi, isto tako u obrnutom slučaju,
ama nema opravdanja da pravi "pritisak" onom ispred sebe.
Ima opravdanja kad je neko sporac i vozi max 50 gdje je ogranicenje 60.
A ti si papanka ako dodajes gas dok te neko prestize. Znaci mozes brze ali neces, pusti onda ljude da prodju.
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#32140 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

nepass1 wrote: 10/03/2021 09:45
Chloe wrote: 10/03/2021 09:29
drug_profi wrote: 10/03/2021 09:20

To znači da si pegla na cesti i da si dopizdila svima iza tebe
:lol: hjoooj, što volim forumske analize na osnovu jedne rečenice ... :shmizla1:


Sve da sam pegla, taj iza mene je živčani stvor koji se ne pridržava saobraćajnih pravila. :oops:

Na svom terenu znam gdje mogu pričepiti gas, gdje se neko sa strane ne usudi, isto tako u obrnutom slučaju,
ama nema opravdanja da pravi "pritisak" onom ispred sebe.
Ima opravdanja kad je neko sporac i vozi max 50 gdje je ogranicenje 60.
A ti si papanka ako dodajes gas dok te neko prestize. Znaci mozes brze ali neces, pusti onda ljude da prodju.
Svugdje gdje je ogranicenje uvijek mozes 10 preko voziti bez ikakvih posljedica da ce te neko kazniti, a kada se vozi 10 i vise ispod ogranicenju tu se ugrozava saobracaj i normani protok saobracaja.

Tako da samo da se ljudi pridrzavaju ovoga i da voze po ogranicenju ovakvih stvaih ne bi bilo i bilo bi manje guzve.

Ali kada se jos ovdje hvale da namjerno prikoce to je za debele kazne.
User avatar
nepass1
Posts: 9664
Joined: 06/07/2017 07:35

#32141 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Qler wrote: 10/03/2021 08:13 Djevojka od jarana nedavno polozila, nije naucila kako paliti i gasiti auto jer uvijek je cekalo upaljeno i nikad nije ugasila kad zavrsi. Nije naucila kretanje pod rucnom, i nije ucila paralelno parkiranje. Polozila je ispit, izasla na cestu i sad uci da vozi...
Pa zar nije vise da kad zavrsis polaganje parkiras auto i po redoslijedu ugasis svjetla, rucna i auto. Meni drug na nocnoj pao, ugasio auto nije svjetla :lol:
Pao 2001 da ne dodje do zabune :lol:

Meni zena kaze, kad sam je ucio voziti :D da je njoj instruktor vecinom upravljao pedalama. A ona mislila da je super vozac 8-)
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71794
Joined: 03/10/2011 20:11

#32142 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Chloe »

kakaljin wrote: 10/03/2021 09:44
Chloe wrote: 10/03/2021 09:29
drug_profi wrote: 10/03/2021 09:20

To znači da si pegla na cesti i da si dopizdila svima iza tebe
:lol: hjoooj, što volim forumske analize na osnovu jedne rečenice ... :shmizla1:


Sve da sam pegla, taj iza mene je živčani stvor koji se ne pridržava saobraćajnih pravila. :oops:

Na svom terenu znam gdje mogu pričepiti gas, gdje se neko sa strane ne usudi, isto tako u obrnutom slučaju,
ama nema opravdanja da pravi "pritisak" onom ispred sebe.
Mozda se ne pridrzava pravila, ali isto ti moras voditi racuna da li vozis brzinom da ne ometas one iza tebe i da vozis po ogranicenju.

Mozda zuri i vozi nekoga u hitnu. Bolje ga propustiti da prodje nego ga zadrzavati
Kad je hitan slučaj, zna se koji signal ide. ;)

Nisam pegla, kad dođem u tu situaciju iza mene je definitivno sila/živčan vozač. :)
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71794
Joined: 03/10/2011 20:11

#32143 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Chloe »

nepass1 wrote: 10/03/2021 09:45
Chloe wrote: 10/03/2021 09:29
drug_profi wrote: 10/03/2021 09:20

To znači da si pegla na cesti i da si dopizdila svima iza tebe
:lol: hjoooj, što volim forumske analize na osnovu jedne rečenice ... :shmizla1:


Sve da sam pegla, taj iza mene je živčani stvor koji se ne pridržava saobraćajnih pravila. :oops:

Na svom terenu znam gdje mogu pričepiti gas, gdje se neko sa strane ne usudi, isto tako u obrnutom slučaju,
ama nema opravdanja da pravi "pritisak" onom ispred sebe.
Ima opravdanja kad je neko sporac i vozi max 50 gdje je ogranicenje 60.
A ti si papanka ako dodajes gas dok te neko prestize. Znaci mozes brze ali neces, pusti onda ljude da prodju.
Čuuuj,odmah vrijeđanje da bi opravdali svoje ne pridržavanje saobraćajnih propisa.

Momak, nepodcjenjuj žensko za volanom, nije to lijepo. ;)
komsinica_s_drugog
Posts: 697
Joined: 23/12/2018 19:16

#32144 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by komsinica_s_drugog »

nepass1 wrote: 10/03/2021 09:52
Qler wrote: 10/03/2021 08:13 Djevojka od jarana nedavno polozila, nije naucila kako paliti i gasiti auto jer uvijek je cekalo upaljeno i nikad nije ugasila kad zavrsi. Nije naucila kretanje pod rucnom, i nije ucila paralelno parkiranje. Polozila je ispit, izasla na cestu i sad uci da vozi...
Pa zar nije vise da kad zavrsis polaganje parkiras auto i po redoslijedu ugasis svjetla, rucna i auto. Meni drug na nocnoj pao, ugasio auto nije svjetla :lol:
Pao 2001 da ne dodje do zabune :lol:

Meni zena kaze, kad sam je ucio voziti :D da je njoj instruktor vecinom upravljao pedalama. A ona mislila da je super vozac 8-)
I sad je tako, meni su to gledali na polaganju, sve moras palit i gasit po redu.
Prvi put cujem da instruktor nekog nije naucio kako se pali i gasi auto. Neku su djevojku oborili, nije ni krenula, jer nije nastimala unutrasnji retrovizor :mrgreen: Ja ga na casovima morala upalit, pa u rikverc lijevo - desno dok dodjem do ceste, pa se onda ukljucuj iz dvorista, a raskrsnica. Sto me znojeva oblije :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3542
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#32145 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Nebitno musko/zensko, sa takvim ponasanjem treba svakoga osuditi. Razumijem ja sta ti hoces reci, ali u gradu gdje se vozi debelo ispod ogranicenja i gusi se time saobracaj, gomilom nesposobnih vozaca, samo takvo priznanje je da te se doceka pofino ovdje :D
Behemoth
Posts: 138
Joined: 05/03/2021 18:09

#32146 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Behemoth »

Chloe wrote: 10/03/2021 09:58
nepass1 wrote: 10/03/2021 09:45
Chloe wrote: 10/03/2021 09:29

:lol: hjoooj, što volim forumske analize na osnovu jedne rečenice ... :shmizla1:


Sve da sam pegla, taj iza mene je živčani stvor koji se ne pridržava saobraćajnih pravila. :oops:

Na svom terenu znam gdje mogu pričepiti gas, gdje se neko sa strane ne usudi, isto tako u obrnutom slučaju,
ama nema opravdanja da pravi "pritisak" onom ispred sebe.
Ima opravdanja kad je neko sporac i vozi max 50 gdje je ogranicenje 60.
A ti si papanka ako dodajes gas dok te neko prestize. Znaci mozes brze ali neces, pusti onda ljude da prodju.
Čuuuj,odmah vrijeđanje da bi opravdali svoje ne pridržavanje saobraćajnih propisa.

Momak, nepodcjenjuj žensko za volanom, nije to lijepo. ;)
Ono što si pisala u prethodnom postu da ne drže odstojanje...ne znam gdje voziš pa dolaziš u takve situacije. Svaki dan sam u gradu, na posao i sa posla kuci, ne sjećam kad mi se neko baš zalijepio. Gužve ima ali je prouzrokovana prevelikim brojem automobila za postojecu saobracajnu strukturu. Na otvorenoj cesti ako ti se neko zalijepi ili ti se zalijepio jer je kreten ili ti sporo voziš. U svakom slucaju propustiš ga i nema problema. U gradu promjeniš traku i opet nemaš problema. Dodavanje gasa kako bi poravnala ego sa nekim je jedan od težih prekršaja kao i kočenje bez potrebe.
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#32147 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by jelleMania »

Jbt kod vas vazda bauk taj kruzni ... u Zenici na svakom metru kruzni , ne pamtim kad sam udes vidio u njemu ...a nema kako ne ulaze i iskljucuju se ... valjda navika , da i ovi iz vanjske prate ove u unutrasnjoj ....kad su guzve oko 16:00 tad bukvalno zna biti auto na autu u kruznom ...svak svakog pusta :D
Naslovnica
Posts: 27878
Joined: 20/03/2013 15:38

#32148 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Najjači su mi debili koji koče ispred fiksnog radara (Stup i Kurta Schorka ponajviše), iako voze brzinom koja je u granicama (da ne spominjem onih 10km/h tolerancije).
Znači, isto kao da se približavaju ležećem policajcu.
Ja ne znam šta je tim ljudima u glavi, volio bih znati koji je to način razmišljanja.
Naslovnica
Posts: 27878
Joined: 20/03/2013 15:38

#32149 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

jelleMania wrote: 10/03/2021 10:39 Jbt kod vas vazda bauk taj kruzni ... u Zenici na svakom metru kruzni , ne pamtim kad sam udes vidio u njemu ...a nema kako ne ulaze i iskljucuju se ... valjda navika , da i ovi iz vanjske prate ove u unutrasnjoj ....kad su guzve oko 16:00 tad bukvalno zna biti auto na autu u kruznom ...svak svakog pusta :D
Što se tiče saobraćaja, Zenica je u odnosu na Sarajevo kao Njemačka u odnosu na BiH, vjeruj mi.
User avatar
muha_sa
Posts: 128605
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#32150 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Naslovnica wrote: 10/03/2021 10:41 Najjači su mi debili koji koče ispred fiksnog radara (Stup i Kurta Schorka ponajviše), iako voze brzinom koja je u granicama (da ne spominjem onih 10km/h tolerancije).
Znači, isto kao da se približavaju ležećem policajcu.
Ja ne znam šta je tim ljudima u glavi, volio bih znati koji je to način razmišljanja.

Gdje je tacno :?
Post Reply