Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#17551 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

condy wrote:Lakse je fakultet zavrsiti nego steci kulturu ponasanja. Kultura se ne moze kupit ko diploma.
Fakultet se danas ne zavrsava nego kupuje, Ganić, Kiseljak, Busovaca, Travnik, Gradiska, Bijeljina, proberi...
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#17552 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Danas zadovoljavajuca situacija, socijalno stup ni 15 minuta. U pola 5 krenuo.
Jos da se sutra ne radi....
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#17553 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

tempuser wrote:
condy wrote:Lakse je fakultet zavrsiti nego steci kulturu ponasanja. Kultura se ne moze kupit ko diploma.
Fakultet se danas ne zavrsava nego kupuje, Ganić, Kiseljak, Busovaca, Travnik, Gradiska, Bijeljina, proberi...
Mogu se popisat na takvu diplomu :)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#17554 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

condy wrote: Mogu se popisat na takvu diplomu :)
Piso ne piso, ex premijer KS i 2/3 ministara u ovoj drzavi imaju takvu
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#17555 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

tempuser wrote:
condy wrote: Mogu se popisat na takvu diplomu :)
Piso ne piso, ex premijer KS i 2/3 ministara u ovoj drzavi imaju takvu
Ma jasno, on je sjajan primjer, ima diplomu lafu neka faca a ne zna se obrijat da izgleda uredno pred kamerama....zacupavio ko da je iz prasume dosao... Zena mu je vec bolja strana, slozit ces se :mrgreen:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#17556 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Onako... malo nekih zapisa sa terena... na koju god stranu svijeta čovjek krene pojavi se neko kome pravila, znakovi, semafori, pune linije ništa ne znače...

User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#17557 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Maraschino »

Prije neki dan vozim iza sina i hocemo da se parkiramo u SCC. Na nekih 200-300 m prije semafora ubaci se frajer ispred mene ko raketa. Da nisam prikocio dobro bi ga razbio. Dosli na semafore na MD da skrenemo lijevo i cekamo zeleno a taj se kreten nalazi izmedju mene i sina. Krene pa stane, krene pa stane
kad odjednom bum u sina odzada. Dvoje djece pozada se uplasilo i placu. Izlazi sin izlazim ja. Koji ti je moj pa si sav nervozan. Ima nekih 60 godina. a sa mjesta suvozaca izlazi debil nekih 25 godina i 150 kila sala i pita ''sta je bilo''? Ja ga onako presjeko pogledom da je zaledio. Covjece prije par minuta si se ubacio izmedju nas i sad udari covjeka cekajuci semafor. Gledamo sinovo auto i nista ne primjecujemo a njemu ispao far. Sve pregledamo i nista. Haj vozi dalje. Mi u garazi njemu senzori parkiranja u *urcu. Da li se otpojila zica ili sta dugo ali nismo ni zapisali tablice.

Svi imamo nekih problema ali kada vozim nastojim samo da se skoncentrisem na voznju. Svaki put kada bi upao u neka razmisljanja desavalo mi se ''zamalo''.
Biti nervozan je jako opasno. Radije daj nekom drugom da vozi jer tada nemas osjecaj nizasta.
Ja temperamentan a sin jos vise. Gledaj da mu das do znanja da se ne moze tako ponasati a opet da umiris situaciju koja moze eskalirati.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#17558 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Zbog lima se ne treba tuci i nervirati. Hoce lijepo dobro je, ako nece, ima 122.
A upravo zbog takve voznje mu nisi trebao halaliti.
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#17559 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Sinoc na parkingu, jesu li djeca ili kakvi debili. Sva nam auta zemljom sljunkom zamrljali. Privatni parking od zgrade.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17560 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Kakvu scenu jučer odgledah na raskrsnici ispred Bičakčića na Marijin dvoru. I dalje ne vjerujem. :-)
Stariji čovjek od nekih 70-tak godina prvi u lijevoj traci na semaforu prema Skenderiji. Upali se zeleno svjetlo, on stoji, frajer iza njega počeo svirati i on jedva krenuo. Krenuo on polako, ulazi u raskrsnicu bez dodavanja gasa, nema nikakvog ubrzavanja i skreće lijevo. :shock: :-) Krenuo prema zgradi Predsjedništva, kad je vidio da se zajebao, skrenuo prema Alipašinoj džamiji. Opet kontra smjer. :shock: Raja poludila. Prvo mu svirali ovi iz smjera Skenderije što idu u Alipašinu, pa mu svirali oni iz smjera Predsjedništva. Jedva se on okrenuo na prava stranu. Jedva! Momak mu neki pomogao. Na kraju je otišao prema SCC-u ja mislim.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#17561 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Demencija. Trebalo je obavijestiti policiju da obavijesti familiju. Samo sto kod nas vjerovatno niko ne bi q. Mrdno.
User avatar
Laplace
Posts: 10445
Joined: 19/11/2012 18:37

#17562 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Insajderske informacije: iz VW je procurilo da će se u novoj verziji golfa (Golf 8) u volan ugrađivati mobiteli od 6", da se mogu tipkati poruke na Facebooku.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#17563 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

a instagram? lajv?
User avatar
mk ultra
Posts: 19537
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#17564 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Laplace wrote:Insajderske informacije: iz VW je procurilo da će se u novoj verziji golfa (Golf 8) u volan ugrađivati mobiteli od 6", da se mogu tipkati poruke na Facebooku.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#17565 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by commendatore »

Maraschino wrote:Prije neki dan vozim iza sina i hocemo da se parkiramo u SCC. Na nekih 200-300 m prije semafora ubaci se frajer ispred mene ko raketa. Da nisam prikocio dobro bi ga razbio. Dosli na semafore na MD da skrenemo lijevo i cekamo zeleno a taj se kreten nalazi izmedju mene i sina. Krene pa stane, krene pa stane
kad odjednom bum u sina odzada. Dvoje djece pozada se uplasilo i placu. Izlazi sin izlazim ja. Koji ti je moj pa si sav nervozan. Ima nekih 60 godina. a sa mjesta suvozaca izlazi debil nekih 25 godina i 150 kila sala i pita ''sta je bilo''? Ja ga onako presjeko pogledom da je zaledio. Covjece prije par minuta si se ubacio izmedju nas i sad udari covjeka cekajuci semafor. Gledamo sinovo auto i nista ne primjecujemo a njemu ispao far. Sve pregledamo i nista. Haj vozi dalje. Mi u garazi njemu senzori parkiranja u *urcu. Da li se otpojila zica ili sta dugo ali nismo ni zapisali tablice.

Svi imamo nekih problema ali kada vozim nastojim samo da se skoncentrisem na voznju. Svaki put kada bi upao u neka razmisljanja desavalo mi se ''zamalo''.
Biti nervozan je jako opasno. Radije daj nekom drugom da vozi jer tada nemas osjecaj nizasta.
Ja temperamentan a sin jos vise. Gledaj da mu das do znanja da se ne moze tako ponasati a opet da umiris situaciju koja moze eskalirati.
pa ti si napravio najvecu gresku ovdje stos idiota pustio da ptođe nekaznjeno
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#17566 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Maraschino »

commendatore wrote:
Maraschino wrote:Prije neki dan vozim iza sina i hocemo da se parkiramo u SCC. Na nekih 200-300 m prije semafora ubaci se frajer ispred mene ko raketa. Da nisam prikocio dobro bi ga razbio. Dosli na semafore na MD da skrenemo lijevo i cekamo zeleno a taj se kreten nalazi izmedju mene i sina. Krene pa stane, krene pa stane
kad odjednom bum u sina odzada. Dvoje djece pozada se uplasilo i placu. Izlazi sin izlazim ja. Koji ti je moj pa si sav nervozan. Ima nekih 60 godina. a sa mjesta suvozaca izlazi debil nekih 25 godina i 150 kila sala i pita ''sta je bilo''? Ja ga onako presjeko pogledom da je zaledio. Covjece prije par minuta si se ubacio izmedju nas i sad udari covjeka cekajuci semafor. Gledamo sinovo auto i nista ne primjecujemo a njemu ispao far. Sve pregledamo i nista. Haj vozi dalje. Mi u garazi njemu senzori parkiranja u *urcu. Da li se otpojila zica ili sta dugo ali nismo ni zapisali tablice.

Svi imamo nekih problema ali kada vozim nastojim samo da se skoncentrisem na voznju. Svaki put kada bi upao u neka razmisljanja desavalo mi se ''zamalo''.
Biti nervozan je jako opasno. Radije daj nekom drugom da vozi jer tada nemas osjecaj nizasta.
Ja temperamentan a sin jos vise. Gledaj da mu das do znanja da se ne moze tako ponasati a opet da umiris situaciju koja moze eskalirati.
pa ti si napravio najvecu gresku ovdje stos idiota pustio da ptođe nekaznjeno
Ne znam sta se tu jos moglo uraditi osim da mu za svaki slucaj zapisem tablice. Vidnih ostecenja na nasem autu nije bilo.
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#17567 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Maraschino wrote:
Ne znam sta se tu jos moglo uraditi osim da mu za svaki slucaj zapisem tablice. Vidnih ostecenja na nasem autu nije bilo.
Upravo si sam sebi odgovorio. Sada cak i da imas tablice, slabo ti koristi od toga. Mala brzopletost u razlucivanju ti je dovela do toga da kvar sada moze biti nezanemarljiv.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#17568 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Da ste barem ispunili evropsko izvješće i slikali situaciju mozda si mogao nesto uraditi. Naravno za to treba dobrovoljno prihvatanje krivice, ali je mnogo bezbolnije od uviđaja i kazne. Pa ako stvarno nije ništa bilo, onda poderi izvješće i halali čovjeku.
Kad imaš novije vozilo, ne možeš naoko halaliti bez pregleda i provjere svega.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#17569 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Ma cak i na starijim. Jaranu sa Astrom se desilo slicno. Naizgled nista i to, nakon par dana nesto ispod pocelo da klepeta, skonta slomilo se par nekakvih klincica iza karambolke. Nista preskupo srecom jer nema tih senzora raznih, ali ipak je bezvezna situacija kad se nakon par dana to javi.
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#17570 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

kapitalisti imaju dvoja kola
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#17571 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Black swan wrote:kapitalisti imaju dvoja kola
Nisam kapitalista, već živim od plate, ali imam auta koliko mi treba. Jedno je premalo za 3 vozača.
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#17572 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Cuj radi i jos prima platu a negira da je kapitalista, pa dokleN vise
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#17573 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

drug_profi wrote:
Black swan wrote:kapitalisti imaju dvoja kola
Nisam kapitalista, već živim od plate, ali imam auta koliko mi treba. Jedno je premalo za 3 vozača.
Potvrđujem...
User avatar
Laertes
Posts: 4257
Joined: 08/01/2015 18:25

#17574 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laertes »

Travnički Noćni Šetač wrote:
drug_profi wrote:
Black swan wrote:kapitalisti imaju dvoja kola
Nisam kapitalista, već živim od plate, ali imam auta koliko mi treba. Jedno je premalo za 3 vozača.
Potvrđujem...
Nemojte me prepadati. Junior za godinu polaže :sad:
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#17575 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

nepass1 wrote:Cuj radi i jos prima platu a negira da je kapitalista, pa dokleN vise
Počeću da te stalkam, dobri su ti komentari. :mrgreen:
Hoš i poso i platu, a nemre... pa nije njemačka.
Post Reply