Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#14876 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Često vidim papka koji ide desnom trakom na stupskoj beeez ikakve želje da se pomjeri u lijevu traku kako bi prvo zbog svoje sigurnosti a onda i zbog kulture omogucio drugim da se ukljuce bez problema....
ili kad idem prema kruznom,vozim skoro 70,a lola iza blica sto se ne sklonim :-)
User avatar
Filter
Posts: 7965
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#14877 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Filter »

black wrote:pazite dje parkirate, jutros se naslaga par auta u radnickoj, snijeg i malo leda ispod, kocnica i kuckanje na obe strane u parkirana auta, pjehoke sam prolazio :mrgreen:
ako je ispod mosta kod kladionice, tu se proklize i kad padne kap kise
User avatar
DoradO
Posts: 4611
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#14878 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by DoradO »

MOSALJOZE wrote:Često vidim papka koji ide desnom trakom na stupskoj beeez ikakve želje da se pomjeri u lijevu traku kako bi prvo zbog svoje sigurnosti a onda i zbog kulture omogucio drugim da se ukljuce bez problema....
ili kad idem prema kruznom,vozim skoro 70,a lola iza blica sto se ne sklonim :-)
ja sam svaki dan na tom potezu... upratio sam bordo kombi istu stvar radi... nedavno je malo falilo za vratove da bude :D

a ne bih opet da pokrecem pricu oko kruznog toka ali nedavno je momak koji radi ovdje blizu mene imao sudar na kruznom... iz unutrasnje krenuo da se iskljuci vamo prema petlji (pravi puni krug na kruznom unutrasnjom trakom) a lik sa kombijem se ukljucio sa ac i krenuo pravo na ovaj novi dio puta naravno vanjskom trakom i slozio ga u zadnji dio auta... ovaj momak kriv 100% kaze milicija :roll: :shock: :?
User avatar
holowey
Posts: 8414
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#14879 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by holowey »

Filter wrote:
black wrote:pazite dje parkirate, jutros se naslaga par auta u radnickoj, snijeg i malo leda ispod, kocnica i kuckanje na obe strane u parkirana auta, pjehoke sam prolazio :mrgreen:
ako je ispod mosta kod kladionice, tu se proklize i kad padne kap kise
nisam vidio te koji su se naslagali, ali sam vidio ostatke stop svjetla rasute po cesti na krivini izmedju kladionice i konzuma...
zdruzdjo
Posts: 5186
Joined: 16/08/2009 00:27

#14880 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Prijatelj na fb salje sliku iz kabula.
A sto ovaj bijeli vozi vanjskom trakom.....

Image
Throttle
Posts: 12880
Joined: 10/06/2016 12:35

#14881 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

A sta ovo crveno auto dole desno i iza njega bijeli land cruiser i, cini mi se, patrol rade nije mi jasno :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 9514
Joined: 06/07/2017 07:35

#14882 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

zdruzdjo wrote:Prijatelj na fb salje sliku iz kabula.
A sto ovaj bijeli vozi vanjskom trakom.....

Image
Hahaha tako sam ja u dubajiu uletio u kruzni sa 6 traka, jbg moram priznati nikad veci strah nisam imao.
Inace haman sve im je kruznim regulisano.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#14883 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Kod nas za pojednice kruzni tok je kvantna fizika
sarajevo-x.com
Posts: 840
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#14884 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sarajevo-x.com »

Jutros ulijeće dedo u kružni kod penija iz Halida Kajtaza prema tunelu ne benda živu silu, haman misli pravac mu pa ga moraju pustiti :mrgreen:
User avatar
black
Posts: 17120
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#14885 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by black »

holowey wrote: nisam vidio te koji su se naslagali, ali sam vidio ostatke stop svjetla rasute po cesti na krivini izmedju kladionice i konzuma...
da, na toj krivinici
User avatar
nepass1
Posts: 9514
Joined: 06/07/2017 07:35

#14886 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

sarajevo-x.com wrote:Jutros ulijeće dedo u kružni kod penija iz Halida Kajtaza prema tunelu ne benda živu silu, haman misli pravac mu pa ga moraju pustiti :mrgreen:
Meni se to desilo na dobrinji, samo uletio u kruzni kao da je pravac, sreca ovaj sto je bio u kruznom bio malo dalje i poceo kociti.
Jbg fakat prenos, ne znam ni sta ni kako. Napravio bas glupost
Emir92
Posts: 303
Joined: 13/01/2011 15:31

#14887 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Emir92 »

Nova taktika vozaca kad crkne oba kratka, upale se duga. Ne vidi se razlika vazno je da su upaljena. :-x :-x :-x
sarajevo-x.com
Posts: 840
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#14888 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sarajevo-x.com »

Ljudi sviraju stali, on ni da se okrene, haman ne smije :lol:
Emir92
Posts: 303
Joined: 13/01/2011 15:31

#14889 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Emir92 »

Nova taktika vozaca kad crkne oba kratka, upale se duga. Ne vidi se razlika vazno je da su upaljena. :-x :-x :-x
vozackii
Posts: 451
Joined: 01/08/2014 20:37

#14890 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vozackii »

DoradO wrote:
MOSALJOZE wrote:Često vidim papka koji ide desnom trakom na stupskoj beeez ikakve želje da se pomjeri u lijevu traku kako bi prvo zbog svoje sigurnosti a onda i zbog kulture omogucio drugim da se ukljuce bez problema....
ili kad idem prema kruznom,vozim skoro 70,a lola iza blica sto se ne sklonim :-)
ja sam svaki dan na tom potezu... upratio sam bordo kombi istu stvar radi... nedavno je malo falilo za vratove da bude :D

a ne bih opet da pokrecem pricu oko kruznog toka ali nedavno je momak koji radi ovdje blizu mene imao sudar na kruznom... iz unutrasnje krenuo da se iskljuci vamo prema petlji (pravi puni krug na kruznom unutrasnjom trakom) a lik sa kombijem se ukljucio sa ac i krenuo pravo na ovaj novi dio puta naravno vanjskom trakom i slozio ga u zadnji dio auta... ovaj momak kriv 100% kaze milicija :roll: :shock: :?
Oduzeo mu prvenstvo kriv 100%.
U kruznom pravila vrijede ko i na obicnim putevima, postoji samo prijedlog kretanja.

Zakon > prijedlog
User avatar
nepass1
Posts: 9514
Joined: 06/07/2017 07:35

#14891 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Jutros treba u g4 napravila haos na malti. Pokvario se golf stala u lijevu traku, upalila sva 4 i ceka cudo da se desi ili sta vec. Opsti krkljanac.
Vracam se kuci lola sa kliom isto tako, samo desna traka i socijalno. Sva cetiri i ceka u autu.
Policija u ovom gradu fakat ne postoji.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37278
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14892 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

nepass1 wrote:
Policija u ovom gradu fakat ne postoji.
postoje na instagramu i dudlaonama i da ponekad pisu kazne normalnoj raji...
User avatar
nepass1
Posts: 9514
Joined: 06/07/2017 07:35

#14893 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Sad kuci dolazim, pred zgradom lola ne moze da upali, dosao drug da klema.
Ne moze da pridje, i skontali kako ce, lola poprjecio auto, znaci citavu ulicu zatvorio da se oni preklemaju. Sve moze sve ide, jebo zakon
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#14894 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

nepass1 wrote:Sad kuci dolazim, pred zgradom lola ne moze da upali, dosao drug da klema.
Ne moze da pridje, i skontali kako ce, lola poprjecio auto, znaci citavu ulicu zatvorio da se oni preklemaju. Sve moze sve ide, jebo zakon
trebo si ko krkan na sVirenu, ja to redovno takvim debilima radim :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 9514
Joined: 06/07/2017 07:35

#14895 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

beni-bu-man wrote:
nepass1 wrote:Sad kuci dolazim, pred zgradom lola ne moze da upali, dosao drug da klema.
Ne moze da pridje, i skontali kako ce, lola poprjecio auto, znaci citavu ulicu zatvorio da se oni preklemaju. Sve moze sve ide, jebo zakon
trebo si ko krkan na sVirenu, ja to redovno takvim debilima radim :mrgreen:
Prodao fabiju, vitara na ljetnim gumama u garazi a ja pjeske hodam. Meni ne smetaju.
:lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#14896 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

nepass1 wrote:
beni-bu-man wrote:
nepass1 wrote:Sad kuci dolazim, pred zgradom lola ne moze da upali, dosao drug da klema.
Ne moze da pridje, i skontali kako ce, lola poprjecio auto, znaci citavu ulicu zatvorio da se oni preklemaju. Sve moze sve ide, jebo zakon
trebo si ko krkan na sVirenu, ja to redovno takvim debilima radim :mrgreen:
Prodao fabiju, vitara na ljetnim gumama u garazi a ja pjeske hodam. Meni ne smetaju.
:lol:
hodi domene, dacu ti ja vectru maksuz 8-)
User avatar
nepass1
Posts: 9514
Joined: 06/07/2017 07:35

#14897 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

A nakon 2 dana gradskog prevoza omisljam se bih li sutra na posao na ljetnim gumama :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#14898 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

nepass1 wrote:A nakon 2 dana gradskog prevoza omisljam se bih li sutra na posao na ljetnim gumama :lol:
gdje zivis da te zaobilazim :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 40073
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14899 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

nepass1 wrote:Jutros treba u g4 napravila haos na malti. Pokvario se golf stala u lijevu traku, upalila sva 4 i ceka cudo da se desi ili sta vec. Opsti krkljanac.
Vracam se kuci lola sa kliom isto tako, samo desna traka i socijalno. Sva cetiri i ceka u autu.
Policija u ovom gradu fakat ne postoji.
Ne znam u koliko dati je to bilo, ali oko 11h jedan golf V je naoravio zastoj u lijevoj traci kod socijslnog, smjer prema gradu.
User avatar
nepass1
Posts: 9514
Joined: 06/07/2017 07:35

#14900 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

beni-bu-man wrote:
nepass1 wrote:A nakon 2 dana gradskog prevoza omisljam se bih li sutra na posao na ljetnim gumama :lol:
gdje zivis da te zaobilazim :mrgreen:
Ma lako je krenuti ali po ploci i onim ulicicama neociscenim jebeno pravo :lol:
Post Reply