Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#13926 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

kloniran wrote:
skafiskafsnjak wrote:Promjenite naziv teme u "sta vas NE nervira kod vozaca "....

Lakse ce biti odg :D
ne bi se imalo sta pisati :lol:
Pa naslo bi se ponesto ... mjesecno par postova :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#13927 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

kloniran wrote:Nerviraju me papci koji upale duga umjesto da zamjene crtknutu sialicu na kratkim Image
Ih, nacionali sport... Kad smo vec kod dugih situacija od veceras...
Presjecam iz Patrotske lige preko stadiona Kosevo na Alipasinu i dalje prema Vogosci. Od Zetre do Ugorskog nema nigdje ogranicenja veceg od 50 . Ja vozim nigdje sporije od 50 do 60, znaci na ivici ogranicenja, kroz Hotonj i preko. Cijelo vrijeme iza mene srebreni Golf VI koji mi visi za vratom, izviruje kao preticao bi i u jednom trenutku, da bi izmedju K. Glave i Hotonja, poceo da blica da ubrzam. U tom trenutku nalazimo na znak ogranicenja 40 i ja iz cistog inata spustim sa 50 na 40 i tako nastavim da vozim, on se nazad uzjebo, blica, vozi po zebri, pretekao bi, ali kolona u susret i konacno mu se na izlasku iz Hotonja otvori rupa i pretekne me preko pune (nekakav debih od svojih 50-ak god). Imao sam priliku da malo stisnem gas i da ga navucem u makaze ko naveceg idiota, ali zena bila sa mnom pa nisam.Kad me je presao tako se ja njemu nakacim na guzicu i slozim duga, mase on nesto, koci on, pali far za maglu, dudlaj labavg debilu! Nisam ga popustio dok nisam morao skrenuti negdje na izasku iz Vogosce!
Last edited by tempuser on 16/12/2017 22:44, edited 2 times in total.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#13928 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Matijevic_Vlado »

Svaka cast. Jebao si mu znanje.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#13930 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by WildRedRose »

Ja bih samo da spomenem one sto im je ruka teska 15 tona, kada je red da se zahvale... :roll:

eto, sad mi je nesto odmah lakse. :D
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#13931 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

Svaka cast, papak sreo papka na izlazu iz Sarajeva.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#13932 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

seoBIH wrote:Svaka cast, papak sreo papka na izlazu iz Sarajeva.
I papak iz centra interneta to sve primjeti i sve kontatuje!
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#13933 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

Zao mi je sto si se nasao uvredjen, ali ja samo navodim ono sto si ti napisao. Jednostavno si se spustio na njegov nivo, u tu sva prica zavrsava. Ovo nije vezano za nase ranije neslaganje na ovoj temi, da se odmah razumijemo.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#13934 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

seoBIH wrote:Zao mi je sto si se nasao uvredjen, ali ja samo navodim ono sto si ti napisao. Jednostavno si se spustio na njegov nivo, u tu sva prica zavrsava. Ovo nije vezano za nase ranije neslaganje na ovoj temi, da se odmah razumijemo.
I ja navodim samo ono sto si ti napisao, u sigurnosti interneta se pravis pametan.
Ja se nisam sputio na njegov nivo, nisam ja njega pozurivao da vozi preko ogranicenja, jednostavno akcija je izazvala reakciju. Sve ostalo je ustupi korak nazad pred papkom...
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#13935 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

Ukoliko bi bili u istom okruzenju i diskutovali o gore navedenom, dobio bi isti odgovor, da nisi manji papak od njega, jer radis isto sto i on. Mislim da je to lahko shvatiti.

Odgovor si dobio na javnom forumu, ukoliko ti ne odgovara, imas opciju da me blokiras. Te price oko interneta, te da se neko krije iza necega zaboravi, jer si na vlastiti post dobio odgovor, odnosno misljenje iza kojeg stojim.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#13936 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

najbolje je samo uzmicat pred papcima i poklopit usima i sutit zato nam je ovako...
samo jednu gresku si napravio gorane,kad ti je poceo blicati i gurati te prvo brzi kratki blic kocnicom,ako ne odustaje onda puna kocnica ,pa nek mater svoju najaruje i ubrzava .da vidis kako poslije budu fini ,drze po 100m odstojanje...
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#13937 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mali_milojica »

bitanga_sa_otesa wrote:najbolje je samo uzmicat pred papcima i poklopit usima i sutit zato nam je ovako...
samo jednu gresku si napravio gorane,kad ti je poceo blicati i gurati te prvo brzi kratki blic kocnicom,ako ne odustaje onda puna kocnica ,pa nek mater svoju najaruje i ubrzava .da vidis kako poslije budu fini ,drze po 100m odstojanje...
Tako neki dan debil iza mene. Vozim djecu s treninga,ogranicenje 40,skola blizu i doleti on i poce da blica,a ja baš tako,kratki blic štop svjetlom. I smirio se,zaobidje me,ali ne smije da pogleda u mene,nego kao svoja posla ispred sebe gleda. :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#13938 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

tempuser wrote:
Ih, nacionali sport... Kad smo vec kod dugih situacija od veceras...
Presjecam iz Patrotske lige preko stadiona Kosevo na Alipasinu i dalje prema Vogosci. Od Zetre do Ugorskog nema nigdje ogranicenja veceg od 50 . Ja vozim nigdje sporije od 50 do 60, znaci na ivici ogranicenja, kroz Hotonj i preko. Cijelo vrijeme iza mene srebreni Golf VI koji mi visi za vratom, izviruje kao preticao bi i u jednom trenutku, da bi izmedju K. Glave i Hotonja, poceo da blica da ubrzam. U tom trenutku nalazimo na znak ogranicenja 40 i ja iz cistog inata spustim sa 50 na 40 i tako nastavim da vozim, on se nazad uzjebo, blica, vozi po zebri, pretekao bi, ali kolona u susret i konacno mu se na izlasku iz Hotonja otvori rupa i pretekne me preko pune (nekakav debih od svojih 50-ak god). Imao sam priliku da malo stisnem gas i da ga navucem u makaze ko naveceg idiota, ali zena bila sa mnom pa nisam.Kad me je presao tako se ja njemu nakacim na guzicu i slozim duga, mase on nesto, koci on, pali far za maglu, dudlaj labavg debilu! Nisam ga popustio dok nisam morao skrenuti negdje na izasku iz Vogosce!
nedavno si mene grdio za slicne radnje nad debilima koji na punoj preticu , isti potez i lokacija :D

boldano : takodje niko ne cita dopunsku tablu od 07:00 do 21:00 , nije mi se jednom desilo da voze 30 u 22:00 ili kasnije :run:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#13939 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

amar1994 wrote: nedavno si mene grdio za slicne radnje nad debilima koji na punoj preticu , isti potez i lokacija :D

boldano : takodje niko ne cita dopunsku tablu od 07:00 do 21:00 , nije mi se jednom desilo da voze 30 u 22:00 ili kasnije :run:
Boli me me neka stvar sto me pretice na punoj, njegova stvar, ne bih se pocesao po guzici za njim da je samo to, nego je dobio isto sto je on radio meni od Zetre do izlaza iz Hotonja samo malo bolje!
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#13940 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

tempuser wrote:
amar1994 wrote: nedavno si mene grdio za slicne radnje nad debilima koji na punoj preticu , isti potez i lokacija :D

boldano : takodje niko ne cita dopunsku tablu od 07:00 do 21:00 , nije mi se jednom desilo da voze 30 u 22:00 ili kasnije :run:
Boli me me neka stvar sto me pretice na punoj, njegova stvar, ne bih se pocesao po guzici za njim da je samo to, nego je dobio isto sto je on radio meni od Zetre do izlaza iz Hotonja samo malo bolje!
ovo je iz suprotnog smjera bilo , nebitno :)

:thumbup: , ja prvo pokusam sa sva 4 i zadnjim maglenjakom :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#13941 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

amar1994 wrote: ovo je iz suprotnog smjera bilo , nebitno :)

:thumbup: , ja prvo pokusam sa sva 4 i zadnjim maglenjakom :D
Ma nije on meni drzao duga nego blicao da ubrzam, a vec isao preko ogranicenja...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#13942 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

tempuser wrote:
amar1994 wrote: ovo je iz suprotnog smjera bilo , nebitno :)

:thumbup: , ja prvo pokusam sa sva 4 i zadnjim maglenjakom :D
Ma nije on meni drzao duga nego blicao da ubrzam, a vec isao preko ogranicenja...
ma idioti , ja sam rekao , sve manje cu se nervirati a kupit ovo za samoodbranu :lol:

Image

.44cal :izet:

nemas ti ovde sta , sve manje zakona ima :roll:
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#13943 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Me_again »

seoBIH wrote:Ukoliko bi bili u istom okruzenju i diskutovali o gore navedenom, dobio bi isti odgovor, da nisi manji papak od njega, jer radis isto sto i on. Mislim da je to lahko shvatiti.

Odgovor si dobio na javnom forumu, ukoliko ti ne odgovara, imas opciju da me blokiras. Te price oko interneta, te da se neko krije iza necega zaboravi, jer si na vlastiti post dobio odgovor, odnosno misljenje iza kojeg stojim.
Kako se ovdje radi o javnom forumu i slobodi mišljenja i izražavanja, evo da i ja izrazim svoje iza kojeg također stojim:
Smatram da si ti jedan dobro prikriveni paHpak, jer te pratim malo duže vremena.
Naravno, imaš opciju da me blokiraš ukoliko ti šta ne odgovara.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#13944 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Me_again wrote:
Kako se ovdje radi o javnom forumu i slobodi mišljenja i izražavanja, evo da i ja izrazim svoje iza kojeg također stojim:
Smatram da si ti jedan dobro prikriveni paHpak, jer te pratim malo duže vremena.
Naravno, imaš opciju da me blokiraš ukoliko ti šta ne odgovara.
i ja cu se sloziti s navedenom konstaHtacijom tako da i mene moze blokirati
User avatar
Romeo 80
Posts: 4378
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#13945 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

amar1994 wrote:
tempuser wrote:
amar1994 wrote: ovo je iz suprotnog smjera bilo , nebitno :)

:thumbup: , ja prvo pokusam sa sva 4 i zadnjim maglenjakom :D
Ma nije on meni drzao duga nego blicao da ubrzam, a vec isao preko ogranicenja...
ma idioti , ja sam rekao , sve manje cu se nervirati a kupit ovo za samoodbranu :lol:

Image

.44cal :izet:

nemas ti ovde sta , sve manje zakona ima :roll:
Amare, sve me više podsjećaš na glavnog lika iz nekad jako popularne serije Dark justice :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#13946 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Dobar :D :thumbup:
zigson
Posts: 3037
Joined: 04/04/2015 22:17

#13947 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

Matijevic_Vlado wrote:Svaka cast. Jebao si mu znanje.
:lol:
BadBoy
Posts: 8088
Joined: 01/11/2005 21:55

#13948 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

tempuser wrote:
kloniran wrote:Nerviraju me papci koji upale duga umjesto da zamjene crtknutu sialicu na kratkim Image
Ih, nacionali sport... Kad smo vec kod dugih situacija od veceras...
Presjecam iz Patrotske lige preko stadiona Kosevo na Alipasinu i dalje prema Vogosci. Od Zetre do Ugorskog nema nigdje ogranicenja veceg od 50 . Ja vozim nigdje sporije od 50 do 60, znaci na ivici ogranicenja, kroz Hotonj i preko. Cijelo vrijeme iza mene srebreni Golf VI koji mi visi za vratom, izviruje kao preticao bi i u jednom trenutku, da bi izmedju K. Glave i Hotonja, poceo da blica da ubrzam. U tom trenutku nalazimo na znak ogranicenja 40 i ja iz cistog inata spustim sa 50 na 40 i tako nastavim da vozim, on se nazad uzjebo, blica, vozi po zebri, pretekao bi, ali kolona u susret i konacno mu se na izlasku iz Hotonja otvori rupa i pretekne me preko pune (nekakav debih od svojih 50-ak god). Imao sam priliku da malo stisnem gas i da ga navucem u makaze ko naveceg idiota, ali zena bila sa mnom pa nisam.Kad me je presao tako se ja njemu nakacim na guzicu i slozim duga, mase on nesto, koci on, pali far za maglu, dudlaj labavg debilu! Nisam ga popustio dok nisam morao skrenuti negdje na izasku iz Vogosce!
Što si ometao saobraćaj? :D :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#13949 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

seoBIH wrote:Ukoliko bi bili u istom okruzenju i diskutovali o gore navedenom, dobio bi isti odgovor, da nisi manji papak od njega, jer radis isto sto i on. Mislim da je to lahko shvatiti.

Odgovor si dobio na javnom forumu, ukoliko ti ne odgovara, imas opciju da me blokiras. Te price oko interneta, te da se neko krije iza necega zaboravi, jer si na vlastiti post dobio odgovor, odnosno misljenje iza kojeg stojim.
Iza misljenja stoji piksel sa nickom, da li bi ti imenom i prezimenom smio stati je pitanje.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#13950 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

bitanga_sa_otesa wrote:najbolje je samo uzmicat pred papcima i poklopit usima i sutit zato nam je ovako...
samo jednu gresku si napravio gorane,kad ti je poceo blicati i gurati te prvo brzi kratki blic kocnicom,ako ne odustaje onda puna kocnica ,pa nek mater svoju najaruje i ubrzava .da vidis kako poslije budu fini ,drze po 100m odstojanje...
Ma konto sam bil ne bil nagazio kocnicu i da ga strecnem, al opet kontam ako to uradim znace da sam ga registrovao, ovako sam se pravio Toso i sacekao da me obidje da mu se natovarim!
Post Reply