sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
d.a.d.a.
Posts: 1564
Joined: 30/04/2011 22:38

#252 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by d.a.d.a. »

-hvalisavce
-kad upotrebljava 'bih' i gdje treba i gdje ne treba
-bijele hlače
-bijele cipele
-cipele uopšte
-košulje raskopčane do pupka s podignutom kragnom
-nakit
-obrve počupane bolje od mojih
-ružne patike
-umjetne napuhane mišiće
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#253 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

Na osnovu ove teme sam skontala da smo mi cure veoma izbirljive :izet:
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#254 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Brkooo »

d.a.d.a. wrote:-hvalisavce
-kad upotrebljava 'bih' i gdje treba i gdje ne treba
-bijele hlače
-bijele cipele
-cipele uopšte
-košulje raskopčane do pupka s podignutom kragnom
-nakit
-obrve počupane bolje od mojih
-ružne patike
-umjetne napuhane mišiće
kao da si mene opisala :oops:
User avatar
lemniskata
Posts: 303
Joined: 25/07/2012 18:48
Location: Sarajevo

#255 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by lemniskata »

odbija me momentalno bez prava na popravni:
- nedostatak higijene
- nedostatak obrazovanja
- oni krkani sa "dobrim" autima što izbace laktove kroz prozor i odvrnu neku muziku od koje blackout dobijem
- mamini sinovi
- kvazi mangupi
- oni što bi gurali u sve što hoda ali kad ih pitaš s kakvom djevojkom se vide počnu rečenicu sa "fina i nevina..."

valjda je dosta :razz:
User avatar
d.a.d.a.
Posts: 1564
Joined: 30/04/2011 22:38

#256 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by d.a.d.a. »

Brkooo wrote:
kao da si mene opisala :oops:
zaboravila sam navesti brkove :skoljka: :D
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#257 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

lemniskata wrote:odbija me momentalno bez prava na popravni:
- nedostatak higijene
- nedostatak obrazovanja
- oni krkani sa "dobrim" autima što izbace laktove kroz prozor i odvrnu neku muziku od koje blackout dobijem
- mamini sinovi
- kvazi mangupi
- oni što bi gurali u sve što hoda ali kad ih pitaš s kakvom djevojkom se vide počnu rečenicu sa "fina i nevina..."

valjda je dosta :razz:
:thumbup:
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#258 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Brkooo »

d.a.d.a. wrote:
Brkooo wrote:
kao da si mene opisala :oops:
zaboravila sam navesti brkove :skoljka: :D
Ne znas sta propustas :sinbad: :skoljka:


:D
User avatar
d.a.d.a.
Posts: 1564
Joined: 30/04/2011 22:38

#259 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by d.a.d.a. »

Brkooo wrote:
Ne znas sta propustas :sinbad: :skoljka:


:D
Misliš? :D
Image
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#260 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Brkooo »

mislim :oops:


Image
User avatar
Entropio
Posts: 7809
Joined: 21/11/2010 21:49

#261 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Entropio »

.
anjaistkrank
Posts: 317
Joined: 03/07/2013 12:49
Location: Saraj'vo

#262 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by anjaistkrank »

Afanasi_94 wrote:anjaistkrank, ovo što sam ja postavila je jedno obično sranje koje neki nazivaju "muzika". Konkretno ova pjesma na 12:35 ne znam šta predstavlja. :D Muzika je možda individualna stvar tj. o ukusima se ne treba raspravljati ali sve što ima veze sa narodnjacima / turbo-folkom za mene nije muzika. Ja se ne bih mogla složiti sa nekim ko sluša nešto ovako i samim tim me to odbija od nekoga.
To sto se ta muzika tebi ne svidja, ne mora znaciti da je to losa muzika. To znaci da je to muzika koja se tebi ne svidja i ne budi u tebi neku pozitivnu emociju, ili budi neku negativnu. Samo to hocu da kazem. Ljudi su uvijek vodili diskusije o tome sta valja od muzike, a sta ne, i to nece nikada prestati. Nekome se svidja kad plemena u africi lupaju u bubanj, a nekome se svidja kad dj na 3 mixete valja nesto, ali to ne znaci da su bubnjevi losi, a da je dj dobar. Stvar je u tome sta se nekome svidja, a sta ne. I konkretno, ne mislim da se o covjeku moze suditi samo na osnovu toga kakvu muziku slusa. To sto su danas u gradu nametnuta 3 zanra muzike u kafanama i klubovima ne znaci da raja kod nas slusaju samo narodnjake ili house ili sta ja znam. Svako kod kuce uziva u nekoj svojoj muzici, ili kad ubode slusalice u usi i seta gradom, a u kafani ili u klubu slusas sta ti dj pusta. I da ne zachatavam temu vise bezze, samo moram da se opravdam. Branim svaki muzicki zanr jer sam se profesionalno bavio muzikom i upoznao raznih ljudi i raznih muzicara. Ne mora znaciti ako neko slusa to i to, da je takav i takav. Over and out. ;)
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#263 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by pakica_ »

vala kol'ko god mi ti bio drag zbog pasceta, ne mogu ti halaliti sto branis ovo sranje :lol: izvini ali "kisa pada salter, trava raste malter" i sve slicno tome je ka*anana, a ne muzika :run:
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#264 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dale cooper »

anjaistkrank wrote:
Afanasi_94 wrote:anjaistkrank, ovo što sam ja postavila je jedno obično sranje koje neki nazivaju "muzika". Konkretno ova pjesma na 12:35 ne znam šta predstavlja. :D Muzika je možda individualna stvar tj. o ukusima se ne treba raspravljati ali sve što ima veze sa narodnjacima / turbo-folkom za mene nije muzika. Ja se ne bih mogla složiti sa nekim ko sluša nešto ovako i samim tim me to odbija od nekoga.
To sto se ta muzika tebi ne svidja, ne mora znaciti da je to losa muzika. To znaci da je to muzika koja se tebi ne svidja i ne budi u tebi neku pozitivnu emociju, ili budi neku negativnu. Samo to hocu da kazem. Ljudi su uvijek vodili diskusije o tome sta valja od muzike, a sta ne, i to nece nikada prestati. Nekome se svidja kad plemena u africi lupaju u bubanj, a nekome se svidja kad dj na 3 mixete valja nesto, ali to ne znaci da su bubnjevi losi, a da je dj dobar. Stvar je u tome sta se nekome svidja, a sta ne. I konkretno, ne mislim da se o covjeku moze suditi samo na osnovu toga kakvu muziku slusa. To sto su danas u gradu nametnuta 3 zanra muzike u kafanama i klubovima ne znaci da raja kod nas slusaju samo narodnjake ili house ili sta ja znam. Svako kod kuce uziva u nekoj svojoj muzici, ili kad ubode slusalice u usi i seta gradom, a u kafani ili u klubu slusas sta ti dj pusta. I da ne zachatavam temu vise bezze, samo moram da se opravdam. Branim svaki muzicki zanr jer sam se profesionalno bavio muzikom i upoznao raznih ljudi i raznih muzicara. Ne mora znaciti ako neko slusa to i to, da je takav i takav. Over and out. ;)
Kod tebe je prisutan hroničan nedostatak kritičkog mišljenja. Ne može sve biti dobro ili jednostavno
ne po svačijem ukusu. Nedostatak kritičnosti prema svijetu oko nas, dovodi do situacije u kojoj smo
okruženi mediokritetima, i to ne samo u muzici i drugim granama umjetnosti, nego i politici, društvenom
životu itd.
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#265 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by miki.ba »

sherbett wrote:
sour cherry wrote:Neko spomenu duge nokte kod muškarca.+1 :-D Da dodam,ružne i prljave tene.To dvoje je neoprostivo :D
:lol: prljava obuća stvarno izgleda katastrofa....u oba spola!
ja sam alergična na prljave cipele...vlažne maramice samo radi toga nosim :D
Ja ne nosam mokre maramice al stoje u ormaricu za obucu, kad god izlazim iz kuce malo ih mahnem.
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#266 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by kockica_kockica »

nisam sitničava ali me odbija:
-nedostatak higijene
-nabildanost bez mjere
-uske majice da se vidi ova nabildanost bez mjere
-uske majice sa V izrezom i lanac oko vrata
-sunjalice zepice
-nedostatak kulture
-psovke
-bahatost i arogantnost
-nesposobnost zapamtiti ili barem zapisati osnovne vazne datume
-opsjednutost izgledom, fudbalom, mobitelima, kompjuterima, igricama, facebook-om, itd. svako pretjerivanje me odmah ohladi

mozda ipak jesam sitnicava :lol: :ups:
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#267 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by sour cherry »

nabildanost bez mjere
Ama gdje vi vidite ove nabildane bez mjere?Stvarno :?
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#268 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by kockica_kockica »

sour cherry wrote:
nabildanost bez mjere
Ama gdje vi vidite ove nabildane bez mjere?Stvarno :?

Svuda... i hodaju smijesno ... :lol: ali to je za neku temu sta vam je najvise smijesno (za dame) :lol:
User avatar
Perdita_Durango
Posts: 413
Joined: 21/08/2012 23:33

#269 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Perdita_Durango »

Praznoglavost :)
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#270 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Afanasi_94 »

dale cooper wrote:
anjaistkrank wrote:
Afanasi_94 wrote:anjaistkrank, ovo što sam ja postavila je jedno obično sranje koje neki nazivaju "muzika". Konkretno ova pjesma na 12:35 ne znam šta predstavlja. :D Muzika je možda individualna stvar tj. o ukusima se ne treba raspravljati ali sve što ima veze sa narodnjacima / turbo-folkom za mene nije muzika. Ja se ne bih mogla složiti sa nekim ko sluša nešto ovako i samim tim me to odbija od nekoga.
To sto se ta muzika tebi ne svidja, ne mora znaciti da je to losa muzika. To znaci da je to muzika koja se tebi ne svidja i ne budi u tebi neku pozitivnu emociju, ili budi neku negativnu. Samo to hocu da kazem. Ljudi su uvijek vodili diskusije o tome sta valja od muzike, a sta ne, i to nece nikada prestati. Nekome se svidja kad plemena u africi lupaju u bubanj, a nekome se svidja kad dj na 3 mixete valja nesto, ali to ne znaci da su bubnjevi losi, a da je dj dobar. Stvar je u tome sta se nekome svidja, a sta ne. I konkretno, ne mislim da se o covjeku moze suditi samo na osnovu toga kakvu muziku slusa. To sto su danas u gradu nametnuta 3 zanra muzike u kafanama i klubovima ne znaci da raja kod nas slusaju samo narodnjake ili house ili sta ja znam. Svako kod kuce uziva u nekoj svojoj muzici, ili kad ubode slusalice u usi i seta gradom, a u kafani ili u klubu slusas sta ti dj pusta. I da ne zachatavam temu vise bezze, samo moram da se opravdam. Branim svaki muzicki zanr jer sam se profesionalno bavio muzikom i upoznao raznih ljudi i raznih muzicara. Ne mora znaciti ako neko slusa to i to, da je takav i takav. Over and out. ;)
Kod tebe je prisutan hroničan nedostatak kritičkog mišljenja. Ne može sve biti dobro ili jednostavno
ne po svačijem ukusu. Nedostatak kritičnosti prema svijetu oko nas, dovodi do situacije u kojoj smo
okruženi mediokritetima, i to ne samo u muzici i drugim granama umjetnosti, nego i politici, društvenom
životu itd.
Anjaistkrank, ja sam napisala šta mene odbija iz razloga što sam se i ja bavila muzikom i što sam muzički obrazovana. Ja ljude po tome mogu "procijeniti". Osuđivala ti mene ili ne ali tako je, barem u mom slučaju. Hvala i doviđenja.
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#271 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by whitelegend07 »

Afanasi_94 wrote:
ćiribiribela wrote:
Afanasi_94 wrote:kada sluša lošu muziku 8-)

sta je losa muzika, preciziraj malo. :D
Da se razumijemo, afanasi :D , turbo-folk i većina narodnjaka jeste sranje. Ali i tu mora postojati podjela. Evo i kakva:
Kojekakvi Džejevi, Sinani, Sandre Afrike, Ljube, Jašari, ne znam ni ja, itekako jesu šund i ono što oni pjevaju je očaj i od njih sam slušao samo Sinana i to jednom u životu, kad sam bio k'o tena pijan, da prostiš. :D Dakle, to je šund.

A Haris Džinović, Miroslav Ilić, Halid Bešlić i u dobrom dijelu svoje karijere(ovo pišem zbog onih izleta i brukanja koja je imao) Šaban Šaulić, nikako, al' nikako ne mogu u isti koš sa gorepomenutim maloumnicima. Ovi dolje predstavljaju muzički pravac koji se zove narodna muzika, a ovu odozgo predstavljaju sve ono loše što su rat i poslijeratna dešavanja izbacili na površinu. :)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72893
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#272 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Velkoski »



:wink:

SInan je kraljina.
whitelegend07
Posts: 4036
Joined: 15/05/2013 02:26

#273 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by whitelegend07 »

leet wrote:

:wink:

SInan je kraljina.
Ja sam tu noć slušao neku drugu i zadavao se u glas s još nekim. :D Sjećam se, nešto je bila pjesma:"Ti odlaziš, ja te volim ludo, ne mogu živjeti s onim što je bilo..." tako nešto hahaha :lol: :lol: :lol: Inače bih se izbljuvao na to, ali tu noć mi je savršeno pasala, a tekst me pogađao tačno gdje treba. :D :lol:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#274 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ćiribiribela »

whitelegend07 wrote: a ovu odozgo predstavljaju sve ono loše što su rat i poslijeratna dešavanja izbacili na površinu. :)

A prije rata nije bilo šunda i kiča? I btw, to gore sto si nabrojao, sve je to od prije rata, osim te Sandre. :D :D

Dzej ftw :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72893
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#275 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Velkoski »



:pijani:



:pijani:
Post Reply