sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
anjaistkrank
Posts: 317
Joined: 03/07/2013 12:49
Location: Saraj'vo

#226 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by anjaistkrank »

Afanasi_94 wrote:kada sluša lošu muziku 8-)
zar postoji losa muzika?? :shock:
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#227 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Afanasi_94 »

anjaistkrank wrote:
Afanasi_94 wrote:kada sluša lošu muziku 8-)
zar postoji losa muzika?? :shock:
Postoji.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#228 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ćiribiribela »

Afanasi_94 wrote:kada sluša lošu muziku 8-)

sta je losa muzika, preciziraj malo. :D
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#229 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Afanasi_94 »

ćiribiribela wrote:
Afanasi_94 wrote:kada sluša lošu muziku 8-)

sta je losa muzika, preciziraj malo. :D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#230 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ho oponopono »

...tup ka ud, prosim lijepo!Image

...lažovčina obična, imaj muda da budeš iskren ma kakva god istina bila, moj stajling to može podnjeti ! :carobnjak:

...krevet je sve što daje...frajeru, okej sex je bitan ali nije sex samo dovoljan...znači pa -pa slinavi kurvari! :izet:

...on meni nešto dominacija i ti fazoni muške gaće zna se ko nosi, sa mnom možeš biti samo u istoj ravni! 8-)

...ne budi mekušac, trzni se pobogu ne daj da te gaze! :oops:

...kada pored njega ne mogu biti ono što jesam...jebiga(da prostiš) nemoj mi glumiti, pak drži razmak gušter! :nosic:
andalib
Posts: 213
Joined: 06/03/2013 06:41

#231 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by andalib »

ma te torbice su sad veliki hit medju nasim momcima i momcima u istocnoj evropi. ne znam jesam li ih primijetila i na kome kad krenes zapadnije.

muske torbice mene definitivno odbijaju.
odbija me nehigijena, kao i pretjerano posvecivanje modi i modnim dodacima. koristenje labela i krema neutralnih mirisa sasvim prihvatljivo, dezodorans uslov, parfem pozeljan.
mrrrrrzim sandale, japanke i papuce na muskarcima.
mrzim skidanje u potkosulje i razgolicavanje pri prvoj prilici, pogotovo ako se nema sta pokazati, dapace samo se ima sta sakriti. ali blah, cak i kad je u dobroj formi, nek ostavi to za oko kuce.
ne volim hvalisanje ni djetinje sale.
ne volim patrijarhalne stavove.
ne volim tatine sinove.
kad nema svoje ja, bilo to u odnosu sa mnom ili sa svojom porodicom, svejedno.
anjaistkrank
Posts: 317
Joined: 03/07/2013 12:49
Location: Saraj'vo

#232 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by anjaistkrank »

@Afanasi_94 Nije ovo losa muzika, vec jednostavno nije po tvom ukusu. Neko voli narodnjake, neko voli rock, neko blues, ali svako voli neku vrstu muzike. Tako da nema lose muzike ;) I btw, gdje ovaj mix iskopa? Ima pjesama za koje sam siguran da su i autori zaboravili na njih, a ne raja. :D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#233 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by pakica_ »

- nedostatak ambicije za napretkom u obrazovanju/karijeri... npr. ima 35 godina, zivi s' mamom i nije ga stid sto mu ona daje pare za kafu :roll: ili radi kao izbacivac i planira penziju da zaradi roveci narodu po hlacama :roll: (nista protiv tog "zanimanja" ali zar to ne bi trebalo biti nesto sto radis usput dok ne nadjes "pravi posao za odrasle")
- nepismenost :twisted: :twisted: :twisted: kad li je postalo drustveno prihvatljivo da se pise "nemogu", "nezelim", "biH li ti", "naj bolji" i sl. :-) ne moras koristiti afrikate i tome slicno, ali neke osnovne stvari ipak pripazi :twisted:
- ruzne tene (air max, shox, federi, prozori i sve na taj fazon, ali vala i one "ni tena ni cipela fazon" :lol: ), mokasinke (zasto, muskarci, ZASTO?!)
- lanene hlace, sandale, majice "na ve", torbice, one neke "isfazonirane" brade (vidjela sam neki dan frajera s nekim lavirintom po licu :-) mislila sam da je to proslo :lol: )
- dlakavost ispod pazuha kao i stav da je brijanje dlakavih pazuka "pederluk" :lol:

ovo labelo i kreme za ruke i sl. podrzavam, sve dok se ne natracka tik pred izlazak, pa bude sav klizav :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#234 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dale cooper »

anjaistkrank wrote:@Afanasi_94 Nije ovo losa muzika, vec jednostavno nije po tvom ukusu. Neko voli narodnjake, neko voli rock, neko blues, ali svako voli neku vrstu muzike. Tako da nema lose muzike ;) I btw, gdje ovaj mix iskopa? Ima pjesama za koje sam siguran da su i autori zaboravili na njih, a ne raja. :D
Što ja ne volim ovu priču "o ukusima se ne raspravlja". Posebno zato što se njome daje opravdanja
za gomilu stvari koje su objektivno sranje i kojima nas redovno filuju sa tv i radio stanica.
U prethodnoj državi je postojao porez na šund. Kad bi ga danas vratili, 80% "estradnih umjetnika" bi
ostalo bez posla.
User avatar
angelo
Posts: 216
Joined: 17/10/2012 10:43
Location: Hrvatistan

#235 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by angelo »

onako... vishe rustikalna :-D
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#236 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dale cooper »

sherbett wrote:ja volim Tomu i Zvonka, i Nadu, i Safeta .... jesam li ja onda seljanka? :roll:
Postoji razlika izmedu Safeta Isovica i nekog tamo x turbo folk ili kafanskog pjevaca.
Sevdalinka je autohtona Bosanska pjesma i dio nase kulturne bastine, i kao takva predstavlja nesto sto
treba njegovati. Kod Amerikanaca je to recimo njihov folk i country & western tradicija.
Turbo folk sa druge strane predstavlja bastardizaciju melodija koje dolaze uglavnom sa orijenta spojene
sa banalno-pateticnim tekstovima koji apeluju na najnize ljudske strasti. Muzika koju je tesko slusati
osim ako si u totalno olesenom stanju, sto je uglavnom i primarna funkcija ovakve muzike.
Gdje je umjetnost u tome?
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#237 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

samo da dodam - ne dirajte mi ni sabana :D

sto se tice teme, mislim da dame najvise odbija upravo ono sto je u suprotnosti sa onim sto ih najvise privlaci pa mozemo stvari posmatrati i iz tog ugla, a znamo svi sta ih najvise privlaci...znamo li? :oops:
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#238 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

pa eto, to bi bilo sve ono sto je suprotno od onoga sto ih odbija :oops: :D
sweet_sin
Posts: 296
Joined: 31/12/2012 01:30

#239 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by sweet_sin »

muska ljigavost, hvalisanje, sebicnost, mamini sinovi.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#240 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

uskrsno_respo wrote:mame mi nisam ljigav
ja sam najbolji decko na svijetu i zelim da budem glavni :D
jesi li ti pravi respo ili neko ko se zajebaje na njegov racun? :D nisam siguran, ali nesto ne mislim da bi se prvi respo vratio ili barem ne tako brzo :-) :roll:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#241 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Velkoski »

Dame? Ješta to, neka izumrla vrsta? :mrgreen:
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#242 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by shmizlica »

leet wrote:Dame? Ješta to, neka izumrla vrsta? :mrgreen:
aha :D

Image
User avatar
tiranosaur
Posts: 1545
Joined: 02/10/2013 15:00

#243 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by tiranosaur »

smizlice,pa sto me tako ofirno stavi...kako cu se sada sakriti :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#244 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by shmizlica »

tiranosaur wrote:smizlice,pa sto me tako ofirno stavi...kako cu se sada sakriti :D
:facepalm: ajme tiri, zaboravih na tebe :D probaj iza ovog buketića :oops: :kiss:
User avatar
tiranosaur
Posts: 1545
Joined: 02/10/2013 15:00

#245 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by tiranosaur »

hehe ma ne mari...imam kandje i zube da pokazem ako zlu ne trebalo :) nek si ti mene stavila,ova mi je jedna od ljepsih :)
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#246 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by _Gea_ »

odbija me:
- ofirni, izlizani uleti tipa "vjeruješ li u ljubav na prvi pogled ili da prodjem još jednom". i sad on konta cura ce pasti na njegovu originalnost
- prenapucani, nabildani muskarci koji samo pricaju o teretani, proteinima i sl.
- tona gela u kosi
- tepih od dlaka na prsima, koje vire ako je majica malo dubljeg izreza
- kada pise/govori "bih" tamo gdje ide "bi".. "ti bih trebala" (i generalno nepismenost, ali ovo mi je ko da me grom udari)
- nesigurnost, manjak samopouzdanja i takticnosti, kada za svaki potez trazi moj blagoslov
- pretjerana religioznost

o higijeni je nepotrebno da bilo sta pricam i isticem posebno
Last edited by _Gea_ on 02/11/2013 14:41, edited 1 time in total.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#247 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

_Gea_ wrote:odbija me:
- ofirni, izlizani uleti tipa "vjeruješ li u ljubav na prvi pogled ili da prodjem još jednom". i sad on konta cura ce pasti na njegovu originalnost
- prenapucani, nabildani muskarci koji samo pricaju u teretani, proteinima i sl.
- tona gela u kosi
- tepih od dlaka na prsima, koje vire ako je majica malo dubljeg izreza
- kada pise/govori "bih" tamo gdje ide "bi".. "ti bih trebala" (i generalno nepismenost, ali ovo mi je ko da me grom udari)
- nesigurnost, manjak samopouzdanja i takticnosti, kada za svaki potez trazi moj blagoslov
- pretjerana religioznost

o higijeni je nepotrebno da bilo sta pricam i isticem posebno

ja se recimo pronalazim samo u ovome :D
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#248 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Afanasi_94 »

dale cooper wrote:
anjaistkrank wrote:@Afanasi_94 Nije ovo losa muzika, vec jednostavno nije po tvom ukusu. Neko voli narodnjake, neko voli rock, neko blues, ali svako voli neku vrstu muzike. Tako da nema lose muzike ;) I btw, gdje ovaj mix iskopa? Ima pjesama za koje sam siguran da su i autori zaboravili na njih, a ne raja. :D
Što ja ne volim ovu priču "o ukusima se ne raspravlja". Posebno zato što se njome daje opravdanja
za gomilu stvari koje su objektivno sranje i kojima nas redovno filuju sa tv i radio stanica.
U prethodnoj državi je postojao porez na šund. Kad bi ga danas vratili, 80% "estradnih umjetnika" bi
ostalo bez posla.
dale :thumbup: Dobro si još napisao da NE treba miješati sevdalinku i turbo-folk "muziku". To nije isto.

anjaistkrank, ovo što sam ja postavila je jedno obično sranje koje neki nazivaju "muzika". Konkretno ova pjesma na 12:35 ne znam šta predstavlja. :D Muzika je možda individualna stvar tj. o ukusima se ne treba raspravljati ali sve što ima veze sa narodnjacima / turbo-folkom za mene nije muzika. Ja se ne bih mogla složiti sa nekim ko sluša nešto ovako i samim tim me to odbija od nekoga.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#249 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dale cooper »

Afanasi_94 wrote:
anjaistkrank, ovo što sam ja postavila je jedno obično sranje koje neki nazivaju "muzika". Konkretno ova pjesma na 12:35 ne znam šta predstavlja. :D Muzika je možda individualna stvar tj. o ukusima se ne treba raspravljati ali sve što ima veze sa narodnjacima / turbo-folkom za mene nije muzika. Ja se ne bih mogla složiti sa nekim ko sluša nešto ovako i samim tim me to odbija od nekoga.
Možda i ne treba automatski suditi ljudima po muzici kojoj slušaju. Ali se može makar malo bliže
skužiti o kakvom tipu čovjeka se radi ako vidiš koji su mu afiniteti koje gaji prema muzici, filmu,
književnosti i drugim vidovima umjetnosti, kulture i popkulture.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#250 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

Afanasi_94 wrote: anjaistkrank, ovo što sam ja postavila je jedno obično sranje koje neki nazivaju "muzika". Konkretno ova pjesma na 12:35 ne znam šta predstavlja. :D Muzika je možda individualna stvar tj. o ukusima se ne treba raspravljati ali sve što ima veze sa narodnjacima / turbo-folkom za mene nije muzika. Ja se ne bih mogla složiti sa nekim ko sluša nešto ovako i samim tim me to odbija od nekoga.
ovo sto si ti postavila nije sranje kako ti to nazivas nego je miks pjesama. u tom miksu pjesmu na 12:35 ne znam ni ja ali neke znam vrlo dobro i definitvno se ne moze donositi generalni zakljucak kakvog ti donosis. mada, naslucujem da si uber vrhunski poznavalac muzike a uz to jos i objektivan i tolerantan a poznato je koliko se takvima moze razgivarati na temu o kojoj su specijalisti pa ne bih vise...u pravu si aganasi, kako god ti kazes :D
Post Reply