sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#151 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Great Cornholio »

ultima_palabra wrote: Ja imam havera koji ne nosi pederuše, ali ne voli ni da su mu stvari po džepovima. Onda on po čitavo ljeto, mobitel (Galaxy po belaju :D ), novčanik, ključeve i cigare nosi u rukama :-)
Hoće da svi vide da ima galaxy, da puši nekakve skupe cigare, da vozi nekog BMW-a, samo eto da nađe načina kako da se otarasi i novčanika, da i sadržaj novčanika nosi u rukama, pa da "prezentacija" bude potpuna :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#152 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

Great Cornholio wrote: kako da se otarasi i novčanika, da i sadržaj novčanika nosi u rukama, pa da "prezentacija" bude potpuna :D
na sve ljudi misle

Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#153 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ultima_palabra »

Great Cornholio wrote:
ultima_palabra wrote: Ja imam havera koji ne nosi pederuše, ali ne voli ni da su mu stvari po džepovima. Onda on po čitavo ljeto, mobitel (Galaxy po belaju :D ), novčanik, ključeve i cigare nosi u rukama :-)
Hoće da svi vide da ima galaxy, da puši nekakve skupe cigare, da vozi nekog BMW-a, samo eto da nađe načina kako da se otarasi i novčanika, da i sadržaj novčanika nosi u rukama, pa da "prezentacija" bude potpuna :D
Ma jok, nije uopšte takav tip... samo je ters, pa nešto što nikako nema smisla na silu radi :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#154 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Great Cornholio »

ultima_palabra wrote:
Great Cornholio wrote:
ultima_palabra wrote: Ja imam havera koji ne nosi pederuše, ali ne voli ni da su mu stvari po džepovima. Onda on po čitavo ljeto, mobitel (Galaxy po belaju :D ), novčanik, ključeve i cigare nosi u rukama :-)
Hoće da svi vide da ima galaxy, da puši nekakve skupe cigare, da vozi nekog BMW-a, samo eto da nađe načina kako da se otarasi i novčanika, da i sadržaj novčanika nosi u rukama, pa da "prezentacija" bude potpuna :D
Ma jok, nije uopšte takav tip... samo je ters, pa nešto što nikako nema smisla na silu radi :D
Ne znam ja, sumnjiv ti je taj jaran, jer danas gotovo svi nose "pederuše", a nisu svi homoseksualci, ne mora na taj način nikomei ništa dokazivati :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#155 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Great Cornholio »

MedenoSrce wrote:
Great Cornholio wrote: kako da se otarasi i novčanika, da i sadržaj novčanika nosi u rukama, pa da "prezentacija" bude potpuna :D
na sve ljudi misle

Image
Ovo garant izmislili oni što viču Ojro :D
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#156 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Matijevic_Vlado »

al sta mi jos ima smisla. vidis momka sa djevojkom, on nosi torbicu a ona samo svoj telefon u dzepu, znaci on sve potrpa u tu torbicu, prakticno :mrgreen:. ono sto su pirje zene nosile u svojim torbicama sad to mi muskarcine radimo, aferim :mrgreen: . i ja bih nekad ljeti volio da je imam, da mi se ne smije raja kad mi telefon vidi u ruci kako mi smeta, al necu iz principa :mrgreen:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#157 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Great Cornholio »

Matijevic_Vlado wrote:al sta mi jos ima smisla. vidis momka sa djevojkom, on nosi torbicu a ona samo svoj telefon u dzepu, znaci on sve potrpa u tu torbicu, prakticno :mrgreen:. ono sto su pirje zene nosile u svojim torbicama sad to mi muskarcine radimo, aferim :mrgreen: . i ja bih nekad ljeti volio da je imam, da mi se ne smije raja kad mi telefon vidi u ruci kako mi smeta, al necu iz principa :mrgreen:
Ti si homofob :D
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#158 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Matijevic_Vlado »

MedenoSrce wrote:
Great Cornholio wrote: kako da se otarasi i novčanika, da i sadržaj novčanika nosi u rukama, pa da "prezentacija" bude potpuna :D
na sve ljudi misle

Image
pa ne moze se u ovo nas konvertibilni petak staviti sta ti je :mrgreen: (šala,šala)
Amy82
Posts: 388
Joined: 03/07/2006 10:19
Location: LaLaLand

#159 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Amy82 »

Evo da se i ja uključim...

Dugi nokti uhhh bljakica
Masna kosa i perut
Kad istu košulju obuče dvaput a da je ne opere i ne ispegla (ne može košulja dva dana) ili kad su mu kragne žute nakon pranja (kupiš ono čudo za fleke s četkicom) a ja trebam tu istu košulju ispeglat - dešava se to i najvećim šminkerima
"Šuškave" trenerke (ni po kući, ni pod razno)
Kad ne nosi novčanik, nego gura pare po džepovima
Kad kopa nos (to svi rade, obratite pažnju kad vozite u retrovizoru pa kad je lik sam u autu), mislim wtf?
Izlizane čarape
Kad pije iz flaše/tetrapaka/jede iz šerpe (a ima nas još u kući)

:diva: :ceslja: :nokti: :jok:
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#160 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dale cooper »

Džepovi rules! :D U mene je sve u džepovima pantalona. Doduše to je uglavnom samo novčanik i mobitel.
I'm packing light! :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#161 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Great Cornholio »

Činjenica je da danas ima dosta metroseksualaca ( muškarci a trude se da izgledaju k'o žene), i ako uzmemo u obzir da se i muškarci i žene trude da dopadnu suprotnom spolu, onda bi moglo biti da danas ima dosta žena koje iz nekog razloga ne žele da priznaju da su im draže žene, u svakom smislu, možda su se zbog toga muškarci prilagodili da ne "izumru" kao vrsta :D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#162 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Zoya »

Znaci najbolje ga je sresti po noci dotjeranog i namirisanog? :-) Nemate vi pojma. Sve vam se odnosi na vanjstinu. Mene recimo odbija kompleks vise vrijednosti, zelja za isticanjem u drustvu (k'o ja sam najbolji :-) ), egotriperi koji misle da se svijet oko njih okrece, kada se ponasa kao da je iz srednjeg vijeka gdje je njihova glavna i svetinja. Prepotentnost, povrsnost.
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#163 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dale cooper »

sherbett wrote:
dale cooper wrote:Džepovi rules! :D U mene je sve u džepovima pantalona. Doduše to je uglavnom samo novčanik i mobitel.
I'm packing light! :D
a zimi predpostavljam u jakni :D
moj brat nema šta nema po tim džepovima, od tone maramica, inhalatora, cigara, kapi za oči, za nos, šumeće tablete, mobitel, punjač, ključeve, čokolade... dok ovaj drugi nosi torbicu :roll:
Jok, uvijek u pantalonama. Jakna se zna i zaboraviti. :lol: Zato i ne nosim torbice i te belaje, ja sam zaboravan tip. :D
User avatar
tiranosaur
Posts: 1545
Joined: 02/10/2013 15:00

#164 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by tiranosaur »

jedno vrijeme je bio uzasan "trend" carsijskih sanera,koji su nazovimo ih tako kozne jakne ,(mada tu nema ni 1% koze), utrpavali u donji dio trenerke...a frizure su kod svih bile iste,zalizane,"caklile" se od silnih ulja i ko zna cega...a svi su nekako bili i krezavi..a svaki ima fond rijeci ma strava,svaka druga "oca mi"...e to je bilo bas ono da te odbije na prvu...
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#165 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mutivoda »

tiranosaur wrote:...koji su nazovimo ih tako kozne jakne ,(mada tu nema ni 1% koze), utrpavali u donji dio trenerke.
:shock: :shock: :lol: :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#166 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dale cooper »

sherbett wrote:
dale cooper wrote: Jok, uvijek u pantalonama. Jakna se zna i zaboraviti. :lol: Zato i ne nosim torbice i te belaje, ja sam zaboravan tip. :D
zimi ju sigurno ne zaboravljaš :D
znam, i ja sam takva, npr. nikad se doma ne vratim s kišobranom, a kad idem u goste, domaćini pregledavaju sve prostotije u kojima sam boravila i trpaju moje stvari u torbu :D
Zaboravljanje kišobrana mi je pod obavezno i to u najgorim momentima. :D A na poslu znam zaboraviti sve i
svašta. Srećom tu su kolege koje to uredno sklone. :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#167 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by madner »

Tsk, oca mi, kakve dame spominjete ovdje?
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#168 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by una_bo »

spisak je poduži:

nečist ten prouzrokovan dugom masnom kosom, cigarama, ili jednostavno peksinlukom
peksinluk u svim oblicima
pivski stomak
kad zaraste ko pračovjek
nokti! ako su prljavi dođe mi da povratim
prljave cipele
suhe usne, ispucale usne, herpes na usnama!
ispucale ruke, suhe ruke, mušakarci, krema za ruke rulez!
previše parfema
siledžijstvo
brown-nose osobe, ah što to mrzim i u muškom i u ženskom rodu!

i tako dalje...
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#169 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

una_bo wrote:spisak je poduži:

nečist ten prouzrokovan dugom masnom kosom, cigarama, ili jednostavno peksinlukom
peksinluk u svim oblicima
pivski stomak
kad zaraste ko pračovjek
nokti! ako su prljavi dođe mi da povratim
prljave cipele
suhe usne, ispucale usne, herpes na usnama!
ispucale ruke, suhe ruke, mušakarci, krema za ruke rulez
!
previše parfema
siledžijstvo
brown-nose osobe, ah što to mrzim i u muškom i u ženskom rodu!

i tako dalje...
sad će ti odmah neko napisati da ganjaš pedera i da voliš metroseksualce :D
User avatar
UltrasNaBaterije
Posts: 580
Joined: 28/08/2009 14:51
Location: Grbavica-zgrade u nizu, u kopu-jedan drugom uvijek blizu

#170 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by UltrasNaBaterije »

Pitanje je za žene, ali opet cu napisati svoje mišljenje.

Najviše ih odbija nesigurnost i nisu sigurne i pouzdane u muškarce. Odgovorno tvrdim da je svaka slobodna ženska (a bgmi i dosta zauzetih) spremno na neku vrstu flerta i afere, bila ona one-night ili ljubavna veza, ako bi bile sigurne u diskreciju i da ovaj to nikom neće pričati. One osjete brbljivog muškarca, i često je razlog odbijanja.

Jbg, i vi ste od krvi i mesa kao i muškarci. Zato se uvijek fokusiram da uvjerim žensko da će sve biti diskretno, i ako to prođe, imaš prolaz. I naravno pravi je*ač nikad ne priča nikome o tome, takvi dobiju etiketu ženskaroša u heftu dana, i nema ih ni na mapi, jer žene su gore od google-a :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#171 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

evo i shvaleraNaBaterije

a kakva gospoda takve i dame
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#172 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

dalalala wrote:Moj dragi nosi torbicu (kod nas zvanu pederuša) i u njoj obavezno krema za ruke i labelo i gle čuda, nije peder!! :D
jeste nego ti to krije
User avatar
UltrasNaBaterije
Posts: 580
Joined: 28/08/2009 14:51
Location: Grbavica-zgrade u nizu, u kopu-jedan drugom uvijek blizu

#173 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by UltrasNaBaterije »

@medeno srce
naravno, subjektivno mišljenje... a nisam neki svaler u zadnje vrijeme, covjek se skrasi, ali nikad se ne zna... dogodine na Zakintos, malo Češka, Poljska pa ko zna :oops:

U Sarajevu se realno ne vrijedi ni zalijetati na žene, jer izgleda ove naše najviše odbijaju u suštini muškarci, malo tu ima prostora za manevar i kvalitetniji ulet, jedino studentice koliko toliko. :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#174 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

ko ne bira moze svugdje umociti nije to kakva hvala
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#175 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

sherbett wrote:
Matijevic_Vlado wrote:a koliko nas muskaraca nosi one pederuse :mrgreen: ? meni nije jasno za sta ih koristie, osim za kremice :mrgreen: ? mobitel, novcanik, kljucevi sve mi to u dzepove stane, mogle bi i cigare negdje pa makar iza usiju(2 steke komotno). kad neko fol kaze nema gdje da stavi ovo sve nabrojano pa mora nositi torbicu :mrgreen:
pa bolje i ta torbica nego pretrpani džepovi..nikad neću shvatit mobitel, novčanik, cigarete, maramice ...u džepu sve nosat :roll:
e nije vala bolje
sta ti treba novac mobitel i kljucevi
i eventualno cigarete i upaljac ko pusi
ovo gore troje moze stati u dzepove svih nas i da nisu pretpani

ili se nosa jos stvari za koje ja ne znam
Post Reply